Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    altyımdaki motor kiralık dostum 1 ay sonra zamanı dolacak o yuzden kendi butceme gore bir motor alacagım ayrıca topici 130 sayfa okumamı beklemiyorsun herhalde rastgele sayfaları açtım motorun teknik bilgileri ile ilgili topicler buldum ayrıca gordugum yazılarda 180cm uzerine konusulmus ben 187 yim 7 cm çok farkeder ayrıca omodelden binebilecegim bir arkadasım yok etrafımda

Ayrica ne yakıtıgı hızını şusunu busunu sormadım ben yazdıgım mesajı dikkatlice incele lutfen
    arkadasım bana maıl adresını gonderırsen sana motorun uzerındekı resmımı gondereyım boy 187 kılo 80

Alıntı frontier adlı üyeden alıntı
    beni duyan varmiii
    frontier ercanmotorcycle maılle sormustum ıkı hafta once , dun maıl gelmıs sl 150 ıcın sısy bar yaptıklarını gorebılecegımı ama bana gore yerı bıraz uzak www.ercanmotorcycle.com dan bakabılırsın neye benzedıgını bende bılmıyorum henuz goremedım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    arkadasım bana maıl adresını gonderırsen sana motorun uzerındekı resmımı gondereyım boy 187 kılo 80

frontier ercanmotorcycle maılle sormustum ıkı hafta once , dun maıl gelmıs sl 150 ıcın sısy bar yaptıklarını gorebılecegımı ama bana gore yerı bıraz uzak www.ercanmotorcycle.com dan bakabılırsın neye benzedıgını bende bılmıyorum henuz goremedım
    tesekkurler pm attım

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Frontier : Ekonomik secenek ise kanuni seyhan 250 sisy baridir. Keeway sisybar togine bir bakarsan cok secenek var. Gonlun hangisini istiyor ise artik.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    bbaday mailine resmi gonderdim komik bi resim ama idare et artık
    frontier asagıdakı lınk ercanmotorcycle dekı sl 150 sissy sayfasının fıyat olarak 140 ytl demısler bıraz pahalı sankı ama incelemeden bısey dıyemem
    http://ercanmotorcycle.com/index.php...=234&Itemid=37

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Arkadaşlar 26 Haziranda Kerpe'ye geliyormusunuz?

resimi aldım teşekkür ederim

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Elimizde 1.87 kalmadı 1.95 versek...

Fotoğrafların devamı
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

sağol olcan138 zaten senin yorumlarını bu siteye üye olmadan geçtiğimiz seneden beri okuyorum yardımın için teşekkurler yanlış hatırlamıyorsam grand eagleyide ilk sen tanıtmıştın kutudan çıkar çıkmaz

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Millet yenı gelen keeway sl 150lılerde flasor olayı ve sınyal olayı cozulmus sınaylı basınca baslıyor tekrar basınca duruyor cozmuzsler olayı ıkısıne bırden basıncada 4 lu calısıyor yıne ıkısıne bırden basınca duruyor motomaxa haber verelım bıızımkılerıde yenısıyle degıstırsınler

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @bbaday, teşekkür ederim, Grand Eagle'ın montajını ben paylaşmıştım evet.

@aidikurt, çok iyi olur aslında şu sinyal-flaşör olayı çözülse, sıkıntı yaratan en önemli şey bence.

Ayrıca, kocaday, modellik için teşekkürler. (Dev manken pek bulunmuyor...)
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    Beyler Eskİye Baktim Bİraz. DÜŞme Konusunda Fazla BİŞİ YazilmamiŞ... DÜŞenİnİz Var Mi? SaĞlamliĞi Nasil Motorun?(tabİ Sİz De Önemlİsİnİz, YanniŞ Anlamayin )

Motorumu Sattım ??

Selamlar arkadaşlar;

Evet wallah billah sattım benim sl150'yi ama ne arıza yüzünden ne de herhangi bir rahatsızlık yüzünden. Benim kuzene sl150 bakıyoduk, çok severim zaten serseriyi baktım kafama göre bulamadım bulduğumu beğenmedim ve dedim AALL ULAANN !! sana keeway superlight150 hemde 2000YTL

Verdik vermeye motoru ama yazın ortasında bööle kalınmazki sap gibi değilmi ?
    Zaten birkaç zamandır gözüme fena batan Zealsun Winner GS200 aldım. Henüz ruhsat falan çıkmadı tabi kısmet perşembe gününe. Uzun yıllardır beklediğim racing tipi makineye sanırım bir adım daha yaklaştım, seneye evlilik işinden sonra allah kerim ver elini japon malları.

Tabi motorumu değiştirmiş olmam sl150'ler üzerindeki değişiklik ve arızalara yardımcı olmayacağım anlamına gelmiyor, promethe saolsun zaten şirkette canıma okur walla Tabiki siz beni yok sen daha bir çinli oldun gelme artıkın aramıza derseniz o başka tabi..

İyi Seyirler...

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siner dostum veya bileniniz varsa ben takip edemedim bu debriyaj balata yaylarının değiştirilmesi motorumuzdan gelen zincirden geliyo gibi duyulan ses içinmi yoksa ne için ?

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Selamlar arkadaşlar;

Evet wallah billah sattım benim sl150'yi ama ne arıza yüzünden ne de herhangi bir rahatsızlık yüzünden. Benim kuzene sl150 bakıyoduk, çok severim zaten serseriyi baktım kafama göre bulamadım bulduğumu beğenmedim ve dedim AALL ULAANN !! sana keeway superlight150 hemde 2000YTL

Verdik vermeye motoru ama yazın ortasında bööle kalınmazki sap gibi değilmi ?
    Zaten birkaç zamandır gözüme fena batan Zealsun Winner GS200 aldım. Henüz ruhsat falan çıkmadı tabi kısmet perşembe gününe. Uzun yıllardır beklediğim racing tipi makineye sanırım bir adım daha yaklaştım, seneye evlilik işinden sonra allah kerim ver elini japon malları.

Tabi motorumu değiştirmiş olmam sl150'ler üzerindeki değişiklik ve arızalara yardımcı olmayacağım anlamına gelmiyor, promethe saolsun zaten şirkette canıma okur walla Tabiki siz beni yok sen daha bir çinli oldun gelme artıkın aramıza derseniz o başka tabi..

İyi Seyirler...

hadi kardeşim reklam yapma burda...
    bi şarkı vardı nasıldı???
    satılık kalpler şehrindee...

Neyse kardeşim hayırlı olsun komşuda pişer bizede düşer misali.

ama seni lisanını bilmiyoruz biz yaa:(
    nasıl anlaşıcaz çince bilen varmı arkadaşlar

Alıntı OĞUZ KAĞAN adlı üyeden alıntı
    Beyler Eskİye Baktim Bİraz. DÜŞme Konusunda Fazla BİŞİ YazilmamiŞ... DÜŞenİnİz Var Mi? SaĞlamliĞi Nasil Motorun?(tabİ Sİz De Önemlİsİnİz, YanniŞ Anlamayin )
    ben 1,5 metrelik çukura düştüm.. nasıl oldu demeyin düştüm işte cam kırıldı ayna kırıldı o kadar. sağlamlıktan 10 üzerinde 9 verdim kendisine. Zavallı kızım yaa neler çekiyor benim elimden
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    valla ii atlatmışın yaw.. 1.5 metre cukur az uz deil.. motor da sağlam, sen de saglam 2 haftaya kadar kwsl150 alıp katılıyorum yanınıza!!!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı OĞUZ KAĞAN adlı üyeden alıntı
    ben bugun dustum.yaklaşık 50 km ile gidiordum.allah korudu.hata bendeydi yakın takip yapıordum.ani fren yapınca ondeki yatırdım motoru.bende bişi yok korumalı montum belliğim ve kaskım vardı
    elime ve dizlerime bişi olmadı.cunku iyi dustum bereket versin.sadece sağ dirseğimde bir ezilme var.biraz acıyor ama şükür.bua rada motorda da bişi yok.koruma demiri cizildi sadece.o da ufak bir yeri.sağ tarafa doğru yatırmama rağmen motoru egsoza da bişi olomadı.sadece sağ ayak pedi eğildi elimle duzelttim.
    bu arada kazadan on dakika once umraniye sanayi sietsindeydim.klas oto dosemede.sanırım bi kaç gune kadar seleyi dahar rahat hale getirmek için.orjinaline sadık kalarak yeni bir sele yaptırıcam gercek deriden.derici oldugum için sadece işcilik vericez.fotolarını bittikten sonra koyarım foruma.bir de adama benzind eosunun ustune deriden bir kılıf onerdi bana onu da dusunuyorum.
    aitho yeni motorun hayırlı olsun.herkese coks elam.bi kaç gundur takip edemiyorum forumu
    hepinizi ozellikle ccdorayı cok ozledim
    dikkatli ve keyifli sürüşler
    not:promethe ge3cmiş olsun kardeşim

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    altyımdaki motor kiralık dostum 1 ay sonra zamanı dolacak o yuzden kendi butceme gore bir motor alacagım ayrıca topici 130 sayfa okumamı beklemiyorsun herhalde rastgele sayfaları açtım motorun teknik bilgileri ile ilgili topicler buldum ayrıca gordugum yazılarda 180cm uzerine konusulmus ben 187 yim 7 cm çok farkeder ayrıca omodelden binebilecegim bir arkadasım yok etrafımda

Ayrica ne yakıtıgı hızını şusunu busunu sormadım ben yazdıgım mesajı dikkatlice incele lutfen
    selam bbaday
    dostum bence ne yap biliyormusun
    butun sorularını madde madde topice yaz
    sonra da bizde alıntı olarak cevap verelim yine aynı maddelere.değişik gorusleride almış olursun ve sana cevap vermemiz de kolaylaşır.

Promethe; çinliler bedenimi satın alabilirler ama ruhumu asla, inşallah yavaş yavaş gözlerim çekilip boyum kısalıp kıllarım dökülmez

locco; geçmiş olsun walla dostum, dedikleri gibi biz ne kadar dikkatli kullanırsak kullanalım çevremizde bi dünya kasap var dört teker üzerinde, mitralyöz alıp kurşun sıksan mermi yetiştiremezsin hani o kadar çok.

Motosun selesi çok zor bir işlem değil, motora monte edilen plastik enjeksiyon parçayı sünger ve vinleks kaplamasından ayırıp süngeri ve vinleks kılıfı bir kenara kaldır istediğin zaman 15dkk içinde eski haline getirirsin.

OĞUZ KAĞAN; Çokça şahit oldum motor düşme kalkma konusunda taş gibi maşşallah, koruma demirin yerinde olsun yeter, ha bi de düşme anında kendini kolla sen nasıl olsa motor oralı bile olmuyo vur yerden yere

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aitho hayırlı ollsun dostum..yinede bizi yanlız bırakma
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    locco geçmiş olsun, aitho sanada hayırlı olsun

Motosikleti
    aitho aslında yakın oturuyoruz canın sıkıldıgında gel bı tavla atarız
    hem sana sl150 nin sorunlarını unutturmam , hatta hiç bilmediklerini bile görmene yardımcı olurum ( tmm biraz attım )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler