Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wildforest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha araştırma safhasındayım
    Herkese selamlar..Daha yeni üye oldum ve motosiklet almayı düşünüyorum uzun zamandır.Doğrusunu söylemek gerekirse pek anlamıyorum.Araştırma safhasındayım henüz.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Boy 1.85..kilo 120..yamaha ybr ve honda titan baktım ama arkadaşlar bu bedene onların çok küçük kalacağını söylediler...kalitelerine laf yok tabi...ben motoru haftada 1 ve yazları köyde kullanacağım...Baktığım buna benzer diğer modeller (Herk ve Mondial)..Burdaki forumun başlarını okudum ve herkez olumlu düşünceler yazmış.....umarım sizlerde bu düşünceleri onaylarsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

sıkıldım beee

Evet arkadaşlar ben bu motordan sıkıldım

sadece 700 km yapmama rağmen çok sıkıldım

isteyen varsa satacağım

birdahaki yaza kadarda motor almayacağım

seneye allah kerim

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı gurolcbr125 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar maşallah ya amma yorum yazılmış oku oku bitmiyo be yaw ben bu topğin ilk açıldığı günü bilirim küçücük ufacık bişiydi şimdi nasılda büyümüş kerata maşallah maşallah gerçekten şaka bir yanada baya güzel bir arkadaşlığınız var gördüğüm kadarıyla
    herkeze selamlar

ben şöyle bi bakıp geçiyorum.
    lubimaya54 hala foto eklemeyi beceremiyorsun
    herkese selamlar...

(buradan alıp yapıştırabilirsin)
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaslar sizce su an en uygun sisibar nasil taktirilabilir bana lubiyama54 ünki büyük aitho nunkide küçük geldi yokmudur bu isin bi orta yolu??

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gürzan nerelerdesin abi...gecen sene topiği sen acmıstın ama uzun süre sesin cıkmadı..senın sayende aldım ben motoru..hatırlasana...gecen sene elımde asyanın scooterı wardı..topiği gördum..asyayı hemen gittim sattım ve sl 150 aldım..ne gunlerdi.arasıra ugra abi yanlız bırakma..görusmek uzere
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı
    gurzan nerelerdesin abi...gecen sene topiği sen acmıstın ama uzun süre sesin cıkmadı..senın sayende aldım ben motoru..hatırlasana...gecen sene elımde asyanın scooterı wardı..topiği gördum..asyayı hemen gittim sattım ve sl 150 aldım..ne gunlerdi.arasıra ugra abi yanlız bırakma..görusmek uzere
    Harbiden heyecanlı, sıcak, umut dolu, cıvıl cıvıl günlerdi... en azından benim için öyleydi. ne hayaller kurardım SL150 için.
    almayı bırak, hala selesine bile oturamadım
    yanlış hatırlamıyorsam, SL150'yi TR'de ilk alan sen oldun Semih zıplamıştı ilk önce ama, sonra gidip ybr almıştı.
    pek çok mesaj silinmiş, o ilk heyecanlı yazışmalar yok. ancak baştan beri takip edenler hatırlar.
    buralardayım. bakıyorum ara sıra topike.
    görüşürüz inşallah
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

siner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    ortalık geriliyo, insanlar tartışıyo, ben bunlara bi anlam veremiyo. lafı da fazla uzatmak istemiyo. ama (sesli, hatta yazılı düşünüyorum :D) bence tartışmaya yol açan ve cevaben yine tatsızca yazılan yazılar topikten silinmeli. olmuş bitmiş o an yazılmış ama bu topiği takip eden arkadaşların "bu adamlar kendi aralarında çelişiyo, tartışıyo" gibi izlenimlere kapılmalarını istemiyorum ben. neyse efendim.
    aitho abicim cc barın (bu dalga nasıl yazılıyo yaw? sisi bar?, cicy bar? ss bar?) tam benim istediğim şekilde. tam benim zevkime uygun. ama totalde 50ytl ye mal oldu diyosun. bana parça fiyatını sööleyebilirsen ben kendim takmayı beceririm diye düşünüyorum.
    bende burdan gürzan abime bu topiği açtığı, beni sl150 sahibi yaptığı için teşekkür ederim.

son olarak debriyaj balatası için yaylara dair; dün http://www.motomax.com.tr/iletisim_2.asp (müşteri şikayet formu linki) adresinde boşlukları doldurdum. Notlar kısmına da
    "SL150 model aracımın debriyaj balata yaylarının değiştirilmesi için gereğini bilgilerinize rica ederim."
    yazdım.
    sabah mailbox ımda motomax in cevabı.

Sayın Siner,

Aracınız için gerekli olan balata yayları bugün gönderilecek olup,yarın yetkili servisimiz Petsa'da olacaktır.

Saygılarımızla,

Motomax Motorlu Araçlar A.Ş.
    www.motomax.com.tr

aracı hangi bayiden aldığınızı belirtmeyi unutmayın. Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim. Acaba servis değişim için ücret talep edecek mi bakalım?
    Bol rüzgarlı, dikkatli sürüşler...
    değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    siner saol vala bende demıncek cektım msj ama sanırım onun takma parası bızden cıkar gbı tahmın edıyorum gercı cıksada sorun degıl yeterkı hıc olmasın bende bazen oluyo cunku, ama hıc olmaması gerekıo sonucta sıfır makına bızım ne gunahımız varkı yanı dımı arklar hadı ruzgarlar bol olsun

Motosikleti
    Er6f abs
    Arkadaşlar benim motorun arkası acayip kayıyor viraşda, ister yavaş gir ister hızlı, ister frene bas yada basma direkt kayıyor .... bizim lastikler çok kötüymuş dediler değiştirmeyi düşünüyorum tubless diye bişey varmış ne olduğunuda bilmiyorum . değiştiren varsa yorumlar rica olunur almaya değermi yoksa çok bişey farketmiyor mu ? yenisi 85 euro muş

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wildforest adlı üyeden alıntı
    Herkese selamlar..Daha yeni üye oldum ve motosiklet almayı düşünüyorum uzun zamandır.Doğrusunu söylemek gerekirse pek anlamıyorum.Araştırma safhasındayım henüz.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Boy 1.85..kilo 120..yamaha ybr ve honda titan baktım ama arkadaşlar bu bedene onların çok küçük kalacağını söylediler...kalitelerine laf yok tabi...ben motoru haftada 1 ve yazları köyde kullanacağım...Baktığım buna benzer diğer modeller (Herk ve Mondial)..Burdaki forumun başlarını okudum ve herkez olumlu düşünceler yazmış.....umarım sizlerde bu düşünceleri onaylarsınız
    Görünüşe göre kimse cevap yazmak istemiyor... Bende aynı soruyu soracaktım ..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    bbaday dostum, alanyanın başından sonuna 4,5 dakkada geçebileceğin bi motorun var zaten Honda CBR 1000RR yazıyo resminin altında. cevap yazmaya ne hacet? belliki motordan anlayan birisin. Merak ettiğin bi modelin bin üzerine anla ne olduğunu.
    tembellikten değil ama yaklaşık 10-15 sayfada bi mutlaka zaten kaç km de ne yaktığı, hızı, şusu busu tekrarlanıyo topikte. araştıralım biraz arkadaşlar. ben bu topiği 6 aydan fazla takip ettim motorumu almadan önce...

Motosikleti
    sanırım artık bıkmışlardır aynı soruya cevap vermekten...Forumun başlarında herkes memnundu ama sonlarda ne oldu detaylı okumak gerek o zaman

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı siner adlı üyeden alıntı
    ortalık geriliyo, insanlar tartışıyo, ben bunlara bi anlam veremiyo. lafı da fazla uzatmak istemiyo. ama (sesli, hatta yazılı düşünüyorum :D) bence tartışmaya yol açan ve cevaben yine tatsızca yazılan yazılar topikten silinmeli. olmuş bitmiş o an yazılmış ama bu topiği takip eden arkadaşların "bu adamlar kendi aralarında çelişiyo, tartışıyo" gibi izlenimlere kapılmalarını istemiyorum ben. neyse efendim.
    aitho abicim cc barın (bu dalga nasıl yazılıyo yaw? sisi bar?, cicy bar? ss bar?) tam benim istediğim şekilde. tam benim zevkime uygun. ama totalde 50ytl ye mal oldu diyosun. bana parça fiyatını sööleyebilirsen ben kendim takmayı beceririm diye düşünüyorum.
    bende burdan gürzan abime bu topiği açtığı, beni sl150 sahibi yaptığı için teşekkür ederim.

son olarak debriyaj balatası için yaylara dair; dün http://www.motomax.com.tr/iletisim_2.asp (müşteri şikayet formu linki) adresinde boşlukları doldurdum. Notlar kısmına da
    "SL150 model aracımın debriyaj balata yaylarının değiştirilmesi için gereğini bilgilerinize rica ederim."
    yazdım.
    sabah mailbox ımda motomax in cevabı.

Sayın Siner,

Aracınız için gerekli olan balata yayları bugün gönderilecek olup,yarın yetkili servisimiz Petsa'da olacaktır.

Saygılarımızla,

Motomax Motorlu Araçlar A.Ş.
    www.motomax.com.tr

aracı hangi bayiden aldığınızı belirtmeyi unutmayın. Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim. Acaba servis değişim için ücret talep edecek mi bakalım?
    Bol rüzgarlı, dikkatli sürüşler...
    baba yayları degıstırmek ıcın para almazlar alamazlar cuku garınteden degısen parcalara ıscılık alınmaz bunu bılmıyormusunuz

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Ben genel yine soyleyim benzin deposunda sizinti olan herkez benzin deposunu bosaltiktan sonra celik katalizor yapistiricisi ile aypistirsin 6 saatlik kuruma sonucu deponuz eskisinden de iyi oluyor.Benimde depom sizdirdi bu yapistiricalardan surdum bir daha da hic sorun yasamadim.Masraf 15 ytl max.
    depoya gelınce zeda kardesım ugrasmana gerek yok soyle servısıne depoyla ılgılı garantıden degısım yapsınlar hemen1-2 haftaya gelıyor kasmana gerek yok

Alıntı wildforest adlı üyeden alıntı
    sanırım artık bıkmışlardır aynı soruya cevap vermekten...Forumun başlarında herkes memnundu ama sonlarda ne oldu detaylı okumak gerek o zaman
    kardesım sanada hemen cevap vereyım forum baslarında ben dahıl butun sl150 camıası memnundu halada memnunuz aman sorun su motosiklet oyle bı tutkudurkı hıc bı zaman duramazsın herzaman bı ust modele sonra onunda ustune gecmek ıstersın ılk baslarda aldıgımızda cogumuzun ılk motoruydu zamanla bu motorda pısınce motor bıze yetmemeye basladı buda olmasını bekledıgımız bı olaydı ve motor bıze yetmedıkce elestırı yapmaya basladık ınsanoğlu zaten boyle degılmıdır alana kadar aldıktan sonra hersey degısıyor yanı bı ust modele gecmek ıcın kendımıze zemın yaratıyoruz

altyımdaki motor kiralık dostum 1 ay sonra zamanı dolacak o yuzden kendi butceme gore bir motor alacagım ayrıca topici 130 sayfa okumamı beklemiyorsun herhalde rastgele sayfaları açtım motorun teknik bilgileri ile ilgili topicler buldum ayrıca gordugum yazılarda 180cm uzerine konusulmus ben 187 yim 7 cm çok farkeder ayrıca omodelden binebilecegim bir arkadasım yok etrafımda

Ayrica ne yakıtıgı hızını şusunu busunu sormadım ben yazdıgım mesajı dikkatlice incele lutfen

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    Görünüşe göre kimse cevap yazmak istemiyor... Bende aynı soruyu soracaktım ..

bilader 185 lik adam değilim o yüzden sende spor dururmu boyunu kısa gösterirmi bilemem bu motorun 150 kg taşıma kapasitesi var benim boyum 1,65 bende ii duruyo ama almadan önce gidip üstüne oturdum, ürünü sende internet sitesinden satınalmayacaksan bi bayinin önünden geçerken iki dakka bi bakarsın boyuna enine olur biter bukadar kasmayın abi, dediğim gibi 1,85 lik pek arkadaş yok aramızda olan varsada aktif değildir cevap yazamaz

diğer arkadaşta memlekette hafta sonları bineceğim falan demiş binersin yani ne diyelim mopet de olur honda shadow da sen binmek istedikten sonra grayder bile olur

Motosikleti
    kardesım sanada hemen cevap vereyım forum baslarında ben dahıl butun sl150 camıası memnundu halada memnunuz aman sorun su motosiklet oyle bı tutkudurkı hıc bı zaman duramazsın herzaman bı ust modele sonra onunda ustune gecmek ıstersın ılk baslarda aldıgımızda cogumuzun ılk motoruydu zamanla bu motorda pısınce motor bıze yetmemeye basladı buda olmasını bekledıgımız bı olaydı ve motor bıze yetmedıkce elestırı yapmaya basladık ınsanoğlu zaten boyle degılmıdır alana kadar aldıktan sonra hersey degısıyor yanı bı ust modele gecmek ıcın kendımıze zemın yaratıyoruz[/QUOTE]
    Teşekkürler...ben şimdilik o kadar hastası değilim..dediğim gibi sadece haftada 1 defa B.Çekmece gölüne ve yazları bir ay köyde kullanacağım....bütçem yalnız bu çin mallarına yetiyor (Herk,Mondial ve Keenway)...bunlardan Keenwayi daha uygun buldum ve sizler kullandığınız için fikir edineyim dedim....ileride model ne olur bilemem..ama bütçe meselesi işte

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    altyımdaki motor kiralık dostum 1 ay sonra zamanı dolacak o yuzden kendi butceme gore bir motor alacagım ayrıca topici 130 sayfa okumamı beklemiyorsun herhalde rastgele sayfaları açtım motorun teknik bilgileri ile ilgili topicler buldum ayrıca gordugum yazılarda 180cm uzerine konusulmus ben 187 yim 7 cm çok farkeder ayrıca omodelden binebilecegim bir arkadasım yok etrafımda

Ayrica ne yakıtıgı hızını şusunu busunu sormadım ben yazdıgım mesajı dikkatlice incele lutfen
    bütçeni bilmiyorum ne kadar para ayırırsın ama her halükarda kiralık da olsa o indiğin motordan sonra bizimkiler (ki benim hiç şikayetim yok) sana kağnı arabası gibi gelecektir. bu benim ilk motorum ve sürmeyi öğreniyorum hala. daha sonra (mümkün olursa sl 150 mi satmadan) yüksek kapasiteli motorlara geçiş yapmak istiyorum. senin yaptığın tersine bi hareket olur.

bi de bu sööleyeceğim için de alınılmasın (ne sen ne de başkaları) benim boy şu benim kilo bu altımda iyi durur mu falan filan bırakalım abi bunnarı. şişmanlar reyzing sürmesin mi? yada sıskalar enduroya binmesin mi yani? gönlünüzde yatan marka model, tarz neyse binin üzerine keyif alın yaw. kalkıpta biri "aaa... at bilmemnesine kelebek konmuş gibi olmuşsun" diyecek değil herhalde...

wildforest dostum bence sen git keenway al. bizim keeway ler yaramaz sana...

bilader bayiiye gittim fakat su an yok dedi cevabın için saol anlatmak istedigini anladıım görünüşü resimlerden harika görünüyor fiyatıda oldukça uygun zaten bu başlık altında teknik ozellikleri ne kadar yaktıgı konusunda filan gerekli tüm bilgileri öğrendim gerisi motorun buraya gelmesine kaldı

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    http://www.motordelisi.com/ftopic-27...orderasc-.html

arkadaşlar muayene süreleri değişmiş sanırım 2006 da alanlar 2 yılda bir muayene yaptıracaklarmış sanırım

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frontier adlı üyeden alıntı
    Selam arkadaslar sizce su an en uygun sisibar nasil taktirilabilir bana lubiyama54 ünki büyük aitho nunkide küçük geldi yokmudur bu isin bi orta yolu??
    beni duyan varmiii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler