Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    off allam yaa arkadaslarım bı kısmı eskı motorculardan bılınmeyen markalardan alma elınde kalıverır satmak ıstesen satamassın parca lazım olsa bulamassın dıye dıye sotugmaya calısıyolar keeway dedım yapma etme demeye basladılar accaıp canım sıkkın sl150 yı kursta kullandım harbıden hos rahat bı alet ama kafam soru ısaretı dolu arkadaslar en fazla kac km yapan oldu.. bu motorların ıstanbulda kac servısı var ? yedek parca tedarık durumu nasıldır gıbı bılgıler kımsede var mı ? daha once arastıran oldu mu ?
    ben de ilk motorum seyhan 125 i aldığımda bir dünya laf eden olmuştu, ama şakır şakır makineydi, motoru aldığım yer ben balayındayken cart diye satınca motorsuz kaldım bütün yaz, 2 hfta önce aldım slight ı bence parasına göre süper, daha iyi bir alete ihtiyacım olduğunu hissettiğimde satmasam ne olur zaten oldu olacağı 2.700 zaten, paran çoksa git 10-12 milyara suzuki 250 cc choper al elinde patlasın sonra
    bence böle işte bu makineler ilk motor olarak süer süper süper devam edeceksen düşünsün
    ha bir de işin riski var benim komşu (gerçi çok muhabbetim yoktu ama) vmax yamaha ile başladı 2. hafta kaza geçirdi ve .....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Tamer

Selam dostum birşey sorucam,sissybar krom kaplamamı,madeni nedir,bide ayna galiba tornada işlenmiç demir yanılıyormuyum.

selamlar

Ayrıca arkadaşlar yalnız binmek ve spor görüntü isteyenler,çantaları çıkarınca çok spor görünüyor ve daha hızlı gidiyor,tabi zevk meselesi,ben bol aksesuarlı seviyorum

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    ben de ilk motorum seyhan 125 i aldığımda bir dünya laf eden olmuştu, ama şakır şakır makineydi, motoru aldığım yer ben balayındayken cart diye satınca motorsuz kaldım bütün yaz, 2 hfta önce aldım slight ı bence parasına göre süper, daha iyi bir alete ihtiyacım olduğunu hissettiğimde satmasam ne olur zaten oldu olacağı 2.700 zaten, paran çoksa git 10-12 milyara suzuki 250 cc choper al elinde patlasın sonra
    bence böle işte bu makineler ilk motor olarak süer süper süper devam edeceksen düşünsün
    ha bir de işin riski var benim komşu (gerçi çok muhabbetim yoktu ama) vmax yamaha ile başladı 2. hafta kaza geçirdi ve .....
    hayalbert saol verdıgın cesaret ıcın

slight i alcam ama
    1 saklayacak yer sıkıntısı
    2 ehliyet olmaması durumlarından dolayı ancak subat sonunda falan olcak
    bi de sezon acılmadan almıs olmak lasım fıyatlar artmadan
    bu arada motomax ın sıtesınde kullanım kıtabının pdf halı var ısteyen oradan ındırebılır (turkce )

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    borty,

sissy bar krom kaplama,aynalar da aluminyum polisajli.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)

Ağırlığa ulaşamadım kaç kilo?(sl150)Teşekkürler...
    GokaGo
    kullanım kılavuzunda yazdıgına gore 140 kg

Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Motorun ağırlığı 140 kg

tamer sağol

bu arada arkadaşlar çantaların motora yakın kısımdaki plastik kırılıyor haberiniz ola ben çaresini buldum.

çok yakında resimler burada diyemeyeceğim,birinden makina almam lazım

Motosikleti
    evet arkadaşlar borty nin dediğ gibi,çantaların bağlantı yerleri kırılıyor,önce yavaş yavaş eğiliyor,çantalar dengesiz ve dışarda durmaya başlıyor.ben de onun çözümünü buldum,çok basit bir yöntemi var benim ustaya gittim onunda yaptırdım.çantanın bağlantı yerlerinin iç kısmına demir levha koydurmanız yeterli.ayrıca çantalırın kapak kısımları büzüşüyo içi boşken onada bir çözüm buldum henüz yaptırmadım,yaptırınca fotoğraflarını koyucam.

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR

Tüm keewayciler merhaba 34 BB 6237

Arkadaşlar cumartesi bir arkadaşla boş bir arsada biraz pratik yaptık ve pazar günü de trafiğe çıktım açıkcası verdiğimiz bedel karşısında çok güzel bir motor aldığımızı düşünüyorum.Yaşadığım sorunlara gelince trafikte birkaç kez stop ettirdim akabinde vitesin boşunu bulmak ve çalıştırmak için çok zorlandım ve tarafiği alt üst ettim, acaba benmi çok yeteneksizim, bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı? Gerçekten aynalar çok kötü, motorun muhtelif yerlerinden sesler geliyor vidalardan olduğunu düşünüyorum bu arada plakayı aldım 34 BB 6237 ama motordan çok memnunum bu arada Tamer sissy bar konusundaki cevabın içinde teşekkür ediyorum.Genelde dikkat ediyorum çoğu arkadaşlar Anadolu Yakasında ben Avrupa Yakasındayım motorda hafta içi genelde Şirinevler Fetih Caddesinde bir arkadaşta duruyor.Mesleğimden dolayı hafta içi arabamı kullanıyorum şayet motor hakkında bilgi sahibi olmak canlı görmek isteyen arkadaşlar varsa şirinevlerde görebilirler. Yalnız şunu da itiraf etmek gerekiyor keewayciler arasında tatlı bir arkadaşık olacağını hissedebiliyorum. Esen kalın.

Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Arkadaşlar

Keeway le ilk uzun yol deneyimimi edindim Sakaryaya gittim
    145 km yolu tam 2 saatte aldım,acemilik yavaş gittim70-80 arası

bu arada hiç mola vermedim,motorda şişme olmadı bu süper bence

hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150

Re: Tüm keewayciler merhaba 34 BB 6237

Alıntı demgah adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar cumartesi bir arkadaşla boş bir arsada biraz pratik yaptık ve pazar günü de trafiğe çıktım açıkcası verdiğimiz bedel karşısında çok güzel bir motor aldığımızı düşünüyorum.Yaşadığım sorunlara gelince trafikte birkaç kez stop ettirdim akabinde vitesin boşunu bulmak ve çalıştırmak için çok zorlandım ve tarafiği alt üst ettim, acaba benmi çok yeteneksizim, bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?
    dostum aynı sorunu ben de sordum kimse cevaplamadı, sanırım herkez prof sadece sen ve ben stop ettiriyoruz
    ben motoru aldığım Karizmamotor dan Muharrem beyle konuştum istersem sadece boşta çalıştırma işini iptal edebileceğini söyledi, bu gün ona uğriyacam detayları aktarırım.
    Bu arada ben de fetih caddesine çok yakın bir yerde çalışıyorum ve motorum da buradaki bir garajda
    :

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Selam arkadaşlar benim motora olan ilgimi iki kişinin motor sahibi olmasına neden oldu ben hariç...Herneyse bu model hakkında güzel bilgiler gelmeye başladı.
    Şimdi bu makinenin "+ "larını "-" lerini objektif olarak madde madde değerlendirecek birileri var mı_?

Özellikle rodajı bitmiş birisi varsa ne kadar yakıyor.Şehir içi şehir dışı_?Akaryakıt fiyatları değişken olduğundan(100 km de x litre bazında)

İvmelenmesi?son sürati ?titreşim olup olmadığı?Sorunlu parçalarının bulunup bulunmadığı?Servis durumunu?Parça durumunu?servisteki ilgi durumunu....Vb gibi ayrıntılı bilgiler gelirse daha interaktif bir forum olacağına inanıyorum...
    Herkese kolay gelsin...

Motosikleti
    2006 1000 RR

Selamlar

Hayalbert motoru viteste çalıştırma konusunda haberlerini bekliyorum.(Motoru Fetih Caddesinde Siyavuşpaşaya giderken sağda kaldırımda görebilirsin)
    Ayrıca bir şey belirtmek istiyorum siisy bar konusunda arkadaşlar çeşitli telefonlar veriyorlar fakat fiatını belirtmiyorlar fiatta belirtirlerse o zaman bizlere çok daha fazla yardımcı olurlar işin maddi boyutu da var tabiiki.
    Herifin birine de diyorumki tabiiki Keeway sorman hata
    Esen kalın.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Evet. Sanırım KEEWAY olacak. Diğerlerinin orası burası oynuyor sıkıştırmak gerekiyor yok o bu şu oluyor kafa yorucu bunlar ve çok riskli..

http://keeway.hu

adresindende inceledim iyice motoru ve o arada macaristan ile ilgili ayrıntılı bilgide edindim. Bugün yarın alırım inşallah .. : ,

D.N.: Sakın demeyin bi motor alacaksında ülkenin ekonomisine bile bakıyorsun diye..

öyle bakındım işte

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    mondialin arkasında misafir yolcu için sırtlık var.keewayde yok allah korusun iyi bir gaz versen arkadaki yere ters kapaklanır. koskoca keeway bunu düşünememiş.ben olsam mondial alırım iyi ya da kötü adam misafir yolcuyu düşünüp arkaya 2 kaynak yapmış

Motosikleti
    2006 1000 RR
    Sevgili Ertürk
    Ben stop etme olayı derken yolda giderken durduk yere stop etmesinden bahsetmiyorum misal 2. viteste giderken çok yavaşladın hatta durdun vitesi normalde 1 e almak gerekiyor tekrar kalkmak için ama almadın motorda devri yetmediğinden stop etti bu da doğal bir şey, benim sorunum işte burada başlıyor
    tekrar vitesin boşunu bulup çalıştırmak için oldukça güçlük çekiyorum bilmem anlatabildimmi? esen kalın.

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ya kardesler bu supershadow turkıyede varmı.varsa fıyatta soyleyebılırmısınız.
    http://www.keeway.com.pl/skutery/supershadow/black
    hele bı bakın yauww. cok guzel

Motosikleti
    herifinbiri,

Kardeş sen de sağol.Sen al motoru hayırlısıyla uzun yola çıkarız senle,açarsın rodajı bi defada.Arkadaşlar bu arada benim 500 km doldu yarın maslaktaki servise götürecem motoru.Rodajımda tamamlandı herhalde çünkü motorlda hissedilir bir rahatlık var çekişinde vites geçis aralıklarında.Şimdi çok daha ii oldu,baya fark ediyomuş demek ki bu rodaj olayı.

Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Tamer ya oha falan oldum daha 500 yaptım deyince

en çok buraya sen yazmışsındır.bende bayağı bindin sandım

benim şu an 1100 km ama hafta sonuna 1300 civarı olcek

tamer jameika 34 ilk o servise gitmiş memnun kalmamış.şimdi hasanpaşadaki servise gidiyor çok memnun muş o bizdende kıdemli 2000 km de motoru

hadi görişirik millet

choppersile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Sevgili Keeway sl 150 ci dostlar,

Üzülerek yazıyorum ama Keewayin 150 lik motor gücü beni kesmedi.Arkadaşın 250 lik Mondialine bindikten sonra 150cc 250cc farkını daha iyi hissettim ve çarşamba günü Keewayimi vererek Mondial 250 MCT aldım.Özellikle aksesuar ve kalite olarak KW çok daha iyi ama Motor cc farkı önemli bi konu dediğim gibi 150 lilik bana yetmedi.Çünkü haftasonu sürekli eşimle birlikte biniyoruz motora.Bu sebeble özellikle yeni motor alacak arkadaşlara bu konuyu (motor cc)iyi düşünmelerini öğütlüyorum.Bu arada takastan dolayıda ciddi bi zarar ettim.
    ŞAMPİYON FENERBAHÇE...MONDİAL 150 ZAT...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Geçmiş olsun. O konuda haklısın bende mondial 250 cc alacaktım sırf motoru güçlü diye ama 20 km için KEEWA^Y'den vazgeçmek olmaz. Gerçekten tasarım harikası bir motor. ve sağlamda.

Kısmetse bugün yarın alıcam

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler