Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı
    ]ARKADASLAR BU SORUN SİZDEDE WAR MI????[/COLOR]rolantıde motor calısırken gaza birden sonuna kadar abanınca pufff diye bogulup stop ediyor..sizdede aynısını yapıyor mu herkes bi deneyıp paylasır mı???rolantıde calısırken birden sonuna kadar gaza yuklenılcek bakalıp sizdede olacak mı????????

beler cewaplarınıza göre motomaxa mail atacam
    motoru boguyorsun dostum hiç de hayırlı bir iş yapmıyorsun ayrıca. sıfır motorda durduk yerde devir yukseltilmez(-miş yeni yeni öğreniyoruz biz de)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cimbom un şampionluk kutlamalarında neredeyse motoru yakacaktım ne hararet ne de başka bir sorun korna bile bozulmadı, motorun sesi harikaydı ama bahsedilen istoplama olmadı..

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı ccdora adlı üyeden alıntı
    cimbom un şampionluk kutlamalarında neredeyse motoru yakacaktım ne hararet ne de başka bir sorun korna bile bozulmadı, motorun sesi harikaydı ama bahsedilen istoplama olmadı..
    abi sen motoru yakıcakmıssın ben cimbom sampiyon oldu diye kendimi yakıcaktım

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Alıntı promethe76 adlı üyeden alıntı
    Muhtemelen yapar da Tamer yanlış anlama senin aynalar süper olmuş işçilik falan 10 numara ama pahalı yapıyo sanki biraz arslan usta... 40 ytl ayna kolları için çok geldi bana. ama Allah'ı var çok güzel olmuş güle güle kullan tekrar.
    Eyvallah kardeşim sağol.Ben sorarım gidon işini sana fiyat için bilgi veririm,makul bi fiyat verirse düşünürsün.Bu arada benim aynamın camı kırıldığı için motovizyondan yeni ayna ısmarlattım(sol taraf sadece)fiyatı 26 milyon çifti 52 milyona geliyor bizim standart aynaların.Ama ben sapını atıp aynasını takacam sadece

Captain Future - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SuperLight 150
    Alıntı TAMER adlı üyeden alıntı
    .Ama ben sapını atıp aynasını takacam sadece
    Tamer, sapini atip aynayi takma isi sakat...aynanin arkasinda 2 vida var...o vidalari sokmek kolay...ama sıkamıyorsun...vidanın karşısında,aynanın tam arkasında somun var,somun sabit değil.vidayı sökünce somun düşüyor.Ben bu hatayı yaptım ve vidayı söktüm.vidayla somunu denk getirmek icin tam 3 saat ugrastim

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    keewayci dostlarım hepinize merhaba 28 mayıs pazar günü sapanca gezisi var ve sizleride aramızda görmek istiyoruz lütfen isimlerinizi listeye yazdırın hep beraber mükemmel bir gün geçirelim here türlü aktivite mevcut olacak ve şile gezisindenn daha çok eğlenicez emin olabilirsiniz her gezi dahada güzel oluyo bilginize hadi sizleri bekliyoruz elleri görelimmm
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13584
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

ccdora; teşekkür ederim, elimizden geldiğince ve dilimizin döndüğünce adab-ı muhaşeret kuralları dahilinde herkese yardım etmeye çalışıyorum ama bunu yapan birtek ben değilim tabiki, diğer arkadaşlar sağolsun onlarda çok yardımcı oluyorlar bizlere.

Kızın dora çok güzelmiş walla allah nazarlardan saklasın, amman iki kere üç kere dikkat motor üzerinde, kısmet olurda seneye evlenebilirsem ve çocuk yaptıktan yaklaşık 7 sene sonra 50cc küçük kros motorlardan alıcam altına tır tır por por gezecez beraber

Şampiyonluk kutlamaları içinse tebrik ederim Galatasaraylı arkadaşları, malum ortak rengimiz yanında lacivert var serde

Son olarakta forumdaki yükseliş gözteren elektriğe dair biraz huzur diyorum, site yöneticileri ve kullanıcıların tek isteği bu.

Sözünü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz;
    Sözünü pişir diyenin, işini sağ ede bir söz.
    Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı;
    Söz ola ağulu aşı, bal ile yağ ede bir söz.
    Kişi bile söz demini, demeye sözün kemini;
    Bu cihan cehennemini, düzelte bir güzel söz.

Yunus Emre

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm beyler, ccdora acayıpsın sen ya sen demısın hayal kırıklıgına ugratıcam sana ınat falan fln tmm eyvalah bende ona cvp olarak yazdımbenım fıkrım sadece arkadasım,2 kısıde bınebılırsın olabılır nıyecelallenıyosınkı..bu arada resımlerde genc gösterırım rahat ol ... aynı zmanda istoplama degıl stoplama dıgcektın galıba..

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    slm beyler, ccdora acayıpsın sen ya sen demısın hayal kırıklıgına ugratıcam sana ınat falan fln tmm eyvalah bende ona cvp olarak yazdımbenım fıkrım sadece arkadasım,2 kısıde bınebılırsın olabılır nıyecelallenıyosınkı..bu arada resımlerde genc gösterırım rahat ol ... aynı zmanda istoplama degıl stoplama dıgcektın galıba..
    arkadaslar
    benim motor istoplamıyor.stoplamıor da.sadece 1-2-3 tıp yapıyor arada.aynı problemi olana arkadaslar yazmasın cok gülerim.saygılar

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    KENDİZİ DEBRİYAJDAN GELEN SESE ALIŞTIRIN!
    Arkadaşlar pazan günü mootoru yeni bir servise götürdüm ustasını pek met ettikleri için, mevzu yine o iğrenç ses debriyaj mıdır zincir midir ne zıkkımsa usta ile beraber balataların olduğu tarafı açtık hiç bir anormallik yok her şey muntazam usta inat etti bulucam diye motor pazarteside kaldı pazartesi akşamı motoru almaya gittim ustanın cevabı hiç bir anormallik yok biraz daha kullan ses artarsa motomax ile irtibata geçip halletmeye çalışalım. Yani uzun lafın kısası o ses Keeway cilerin kaderi dün benim motor ordayken biriside 500 bakımına getirmiş aynı sesin ondada olduğunu söyledi. Bu arada vitesleri süper yapmış şıkır şıkır.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı
    keewayci dostlarım hepinize merhaba 28 mayıs pazar günü sapanca gezisi var ve sizleride aramızda görmek istiyoruz lütfen isimlerinizi listeye yazdırın hep beraber mükemmel bir gün geçirelim here türlü aktivite mevcut olacak ve şile gezisindenn daha çok eğlenicez emin olabilirsiniz her gezi dahada güzel oluyo bilginize hadi sizleri bekliyoruz elleri görelimmm
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13584
    Beyler her gezide oldugu gıbı bu gezıdede sl150 damgasını vurucak kımse bızım sayımızı gecemez gelıyorsunuz dımı mıllet bu konuyu fun clubtan konusalım

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    slm arkadaslar yaw cenk nerelerdesın sen ceko35 yani su cepını verde ben gelırım pendıge senden su emanetı almaya hu huuuuu.. bende bu arada sabah motoru bakıma bıraktım göya 2000 bakımı motor 2600 anasını satım) iyicene cirlop gıbı olsun dedım vala .. saygılar..
    zeda3000 sende alemsın vala, barı ıns. mıllet sana uyupta almamıstır yoksa bosuna gıttı paralar ccdora arkadasım benım bayılacagımı fln dusunmusun ama sende alemsınde neyse kusuruma bakma ama ben begenmedım kesınlıkle öle bısı yaptırmam helekı tek kısılık ımkanı yok dostum benım arkaya bınen var cunkı tek kısılıgın bence bı anlamı yok ama bak sakın alınma bu benım fıkrım senın ıcınde hayırlı olsun sonucta senın begenıyosunya gerısı ruzgar).. bu arada dun hep karsıdaydım yanı avrupa yakasında bıara ortaköydeydım ve cok vardı slden he he motoru zaten barlar sokagının ıcınde bı yere park etmıstım ötekı sl nın yanına neyse sonra gdıerken bındık motora bı kız bı erkek geldı yanıma nasıl memnunmusun ıste ben bu motoru cok sevıyorum almayı dusunuyorum fln dedi bende cok memnunum dedım öle yanı)..he bıde oturdugumuz yerdekı bıze bakan bı kız vardı elımızde de kaslar kız sey dedı aa motorunuzmu var yoksa capırmı harleymı bende evet capır harley dedım zuhahah ...
    bu arada bu resım ortaköydekı gıttıgımız cafe oluyo tam kalkarken kendımı bı cekıgım demıstım .. millet kımse yokmu yaww

Lütfen beni kimse yanlış anlamasın. ama bu mesajların şişkinlik yaratmaktan başka hiç bir ehemmiyeti yok. çok rica ediyorum teknik konular harici mesajlarla forumu takip etme konusunda birbirimize güçlükler yaratmayalım.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar pazan günü mootoru yeni bir servise götürdüm ustasını pek met ettikleri için, mevzu yine o iğrenç ses debriyaj mıdır zincir midir ne zıkkımsa usta ile beraber balataların olduğu tarafı açtık hiç bir anormallik yok her şey muntazam usta inat etti bulucam diye motor pazarteside kaldı pazartesi akşamı motoru almaya gittim ustanın cevabı hiç bir anormallik yok biraz daha kullan ses artarsa motomax ile irtibata geçip halletmeye çalışalım. Yani uzun lafın kısası o ses Keeway cilerin kaderi dün benim motor ordayken biriside 500 bakımına getirmiş aynı sesin ondada olduğunu söyledi. Bu arada vitesleri süper yapmış şıkır şıkır.
    ya o ses ıcın egzostan gelıyor dıyenler var susturuculardan sanırım gaz verınce zırıldıyor

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    e hadi promethe

Motosikleti

benim o sese hiç mi hiç alışmaya niyetim yok. motorum şu an serviste ve sanırım problemi buldular. alıp kullanmadan kesin bir şey yazmayacağım ama tüketici yasasında ayıplı ürün diye bir kavram var arkadaşlar. yasanın bu maddesi tamamı ile bizim yanımızda. Unutmayın hiç birşey kader değildir.

Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    e hadi promethe
    pardon abi beklettim. yinede haddimi aştıysam kusuruma bakmayın.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    ne demek promethecim.sen bizi bağışla

Motosikleti
    Er6f abs
    Arkadaşlar bizim superlightin yeni fiyatı anahtar teslim 3200 ytl olmuş, artık ikinci el fiyatlarımız daha iyi olacak gibi...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    promethe 76 merakla bekliyorum inşallah bulmuşlardır benim usta nerdeyse kafayı sıyırıyordu ama sonuç yine sıfır bu arada motomax fiyatlara zam yapmış SL 2.900 YTL. olmuş. MET ALİ BENDEN ÖNCE DAVRANMIŞ.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    2900 mü 3 200 mu arkadaslar??

Motosikleti
    promethe 76 merakla bekliyorum inşallah bulmuşlardır benim usta nerdeyse kafayı sıyırıyordu ama sonuç yine sıfır bu arada motomax fiyatlara zam yapmış SL 2.900 YTL. olmuş. MET ALİ BENDEN ÖNCE DAVRANMIŞ.

muhtemelen akşam alıcam motoru. biraz gezer akşamda foruma yazarım. motorlarımızın 0 km sine gelen zam birazda eurodaki artışla ilgili.

Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    2900 mü 3 200 mu arkadaslar??
    2990 motomaxın sitesinden baktım. +200 ruhsat plaka dersen ikiside doğru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler