Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    slord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Eveeeeeeet
    Ben dün ve bugün hoca nezaretinde trafiğe çıktım kadıköy bağdat caddesi kuşdili falan bir kaç saat dolaştık her birimiz kendi motosikletini kullanıyordu
    herşey gayet iyi şimdilik en fazla üçüncü vitese kadar çıkabildim ama olsun yakında vitesler büyür
    ha bi de maceralarımı kaleme almayı düşünüyorum
    umarım sizin için de eğlenceli olur
    hazır olunca ben buraya post ederim
    bütün günleriniz güzel geçsin
    kazasız belasız günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı
    bugün motorla 50 km yol yaptım indiğimde bir tuhaf oldum her tarafım titremekten kendini kaybetmiş nerdeyim neyim davasında idim

motor görmeyenlere motor diye yutturuyorlar fun clupler falan kuruyorlar işde

bizde inanıp güvenip alıyoruz.

bu sitede motordan anlayan birileri varsa onlarda bu ve benzeri marka motorların olmadığı başlıklarda toplanmışdır buna eminim

motorda ne güç ne kuvvet var

aynalardan görebildiğim kollarım geriyi görebilmem için değişmesi gerek

vitesler bi dert 2. 3. viteslerde yavaşlamaya gör giden motor stop edince birden bir rezaletin ortasında kalıyorsun boşu bulmak çok zor bazen ızdırap

ammmaaa denge derseniz on numara

rüzgar deseniz hiç etkilenmiyor

rahatmı rahat

ekonomikmi ekonomik

yakışıklı mı yakışıklı

gidiyomu ... gitmiyo ama yağmasa da gürlüyor varmı var işde

uzun lafın kısası arkadaşlar bu motorla toplam 110 km falan yaptım 50 si bu gün

iyisini kötüsünü söylüyorum

öncelikle bu motoru seçme nedenim 13,5 beygir gücü idi ( motovizyon böyle dedi kendi sitesinde de bu şekilde yazıyor) ama 13,5 falan değil kataloğunda yazdığı gibi 7.5 kw yani 10 bg

hesabıda şu şekilde oluyor 1 bg = 0,745 kw
    ters orantı uygularsak 7,5 kw / 0,745 = 10 bg

bu motorun uygunluk belgesinde de 7,5 kw olarak geçiyor

satıcılar ve motomax gerçekte bu motor 13,5 bg diyerek satıyor

motorun gidişi de 10 bg den fazla değil bu verim rodaj döneminde de aynıdır rodajdan sonrada aynı

bilmeyenler için söyleyeyim rodaj döneminin amacı sürücü güvenliğinden emin olunması yani montaj hatalarının ortaya çıkması parça hatalarının ortaya çıkması ve bu esnada sürücünün zarar görmemesi bu nedenle yavaş gidilmesi talep ve tavsiye edilir aksi taktirde kişi motorsikleti normal hali ile kullanabilir bu garantiden çıkarmaz

rodaj devresinin ikinci amacı motor bloğu içindeki parçalarda pistonlarda yataklarda vs hareketli-hareketsiz tüm parçaların çapak atması nedeni ile oluşan pisliğin motora zarar vermemesi sık yağ değişiminin amacı da bu zaten

rodajdan sonra vibrasyonun azalması bana hurafeleri andırıyor biri söylüyo (uyduruyo) diğerleri inanıyo azalmayacak

motorun her yerinden ses geliyor gelmeye de devam edecek

motorda kavrama problemi var bu tamamen başlı başına arıza ( imalat hatası )

yok lastiği değiş şu kadar para yok bujiyi değiş şu kadar para yok cc bar yok onu taktır yok onu değiş yok bunu tak = maliyete bak

madem bunları değişecektim para harcayacaktım neden bu motoru aldım

alın size ekonomik choper

http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...&motolink2=206

ben bu motoru sl150 lamdan önce görseydim kesinlikle bunu almak için bütcemi zorlardım neyse giren girdi

kimse demesin bu paraya bu anca diye harcanan ekstralar ve zaman kaybı hesaba katılınca bu motor ve benzerleri fiyatlarının 1,000 - 1,500 ytl daha fazlasına geliyor buda sl150 için 4,000 ytl ye tekabul ediyor.

bu motordan alacak arkadaşların sağlıklı karar vermelerine yardımcı olmak için bu rakamsal hesabı yapıyorum tabiki ömrünün ne kadar olduğuda meçhul

o da daha extra bir hesap ikinci el durumu da var

kısacası o kadar da ucuz değilmiş bu makinalar

110 kmde bunu öğrendim şimdi iki plan var kafamda

beygir gücünden yola çıkarak motoru iade etmek ki bu çok kolay olur her yere yazmışlar 13,5 diye bende de kayıtları var

ama iade etsem ne olacak daha fazlasını alacak param yok :D

şimdiye kadar bir sürü çin malı el aleti kullandım hiçbiri sorun çıkarmadı hepsinden memnunum çin malı kullanmayı biliyorum bunu da güzel kullanırsam zarar etmem

pahalı markanın bakımı yedek parçası da pahalı olur o da ayrı bir dert

ben bu motoru eşşek gibi kullanacağım kaliteli bir motora eşşek muamelesi yapılırmı ? o halde buna herşey yapılır

ama hala bu motoru almamış arkadaşlar varsa ve alacaklarsa gelsinler hemen vereyim benimkini gidip ybr yada titan alacağım

fiyattada makul bir indirim yapacağım

ayrıca devir içinde zaman tanıyacağım

çok yazmışım kimse okumaz bitireyim bari 200 km olunca yine yazarım

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: komtan **************

1)bir kere senin gibi bir adama nasıl satmışlar bu motoru hayret
    2)senin aldığın motorun fiyatı 2500 ama beğendiğin suziki İNTRUDER fiyatı 9000 ytl bu nedemek git onu al
    3)torkundan bahsetmissin bunu açıklayayım sana senin atrz olarak aldığın motor yarış motoru değilki birden fırlasın senin aldığın motor sağdan süzüle süzüle gider etrafı seyrederek
    4)titreşime gelince tamam az miktar olabilir ama her motorda vardır azda olsa alışırsın
    5)bu kadar kişi memnun olupta sen memnun değilsen demek ki sende bir şey var
    6) kusura bakma ama dost acı söyler
    annem beni öldürecek

Selamlar Arkadaşlar,

Forumdaki elektrik hat safhada bakıyorum, şehir dışındayım diye birkaç gün göz atamadım amma konu çıkmış okunacak şaşırdım walla

Bakıyorumda kimi arkadaşlar (ya da düşmanlar ) yazmışlar da yazmışlar beygir gücü, tork, titreşim, rodaj, kalite, fiyat-performans, alternatif önerileri, falan filan.

Şimdi SL kullanan birkaç grup insan var, öncelikli olarak motora yeni başlayanlar, benim gibi 10 yıllık ya da daha eski-yeni motorcular, parası olupta keyfine binenler, parası olmayıp mecburen binenler vs. vs. Farklı profillerde farklı farklı insanlar. Yeni başlayanlar için birşey demiyeceğim çünki onlar daha yeni yeni tanışmaktalar motorla ama bu işi bilen ya da bildiğini iddia edipte yok motor ööle kötü yok şurası akar burası kokar diyenlere diyorum ki YAVVAAAŞ gelin biraz

Madem bu kadar iyi biliyosun neden alıyosun bu motoru, e hadi aldın neden çamur atıyosun da insanların kafasını karıştırıyorsun ?? Ben ağzımı açıyormuyum ? neden ne aldığımı biliyorum çünki, iyi kötü nelerle karşılaşabileceğimi de biliyorum, paranın kalitenin ne kadarını satın alabileceğini de biliyorum. Onda bilen adam kazıklandım kandırıldım falan demesin, diyorsa biliyorum demesin

Tek silindir titreştirir bu f650'de de bööle tenerede de böölle ne biliim işte aklıma gelen gelmiyen tek silindirlilerin alayında bööle. Yok ben titreşim istemem konforuma çok düşkünün dersen zaten ne işin var motorla git arabaya bin ama yürüme ışıklarda trafikte falan bekle ööle en titreşimsizinden

Yok aliimmi almiimmi aldım ama binmedim bindim ama gezmedim falan diyenler de artık karar versinler zırt pırt post atıp aliimmi almiimmi diye sorup sorup forumu şişirmeyin 120 küsür sayfa yazmış herkes otur oku kararını kendin ver ki sonra yok sen aldırdın bana suç senin falan gibisinden yorum yapma kimseye.

Son olarak benim makine taşş gibi kardeşim, en kralından modifiye de yapıcam zaten resimler elinize geçer, 500km bakımından sonra yağ değiştimi makine kuzu gibi de gider titreşimde azalır seste azalır. Şu anda hatta motor serviste egzostlar oksijen kaynağıyla açılıyo, cayır cayır gezicem. 10 günde 700km yol teptim en kısa zamanda da uzun yola çıkacam. Herkes ekmeğine baksın ota b.ka laf atmasın gitsin ybr alsın titan falan filan alsınlar hem piyasası da iyi zırt diye satılır. SL 150 falan almasınlar, amman sakın almasınlar da başımızı ağrıtmasınlar garip garip sorularla. Zaten aktif üyelerle yeterince bilgi paylaşımı yapılıyo okusunlar...

Herkese İyi Seyirler...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    yaw arkadaslar hep unutuyorum su benım sag ve sol sınyaller bazen yanıo bazen yanmıo nasıl yapcaz ilk servısınde goturduk bısı yok dedı sonra kontak cleaney sprey sıktık bu sabah neyse bı baktım gene yanmıo sizlerde de olan varmı?? sanırım oto elektırıkcıye goturucem bu gıdısle sız ne dersınız

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı ebru_soldier adlı üyeden alıntı
    slm ben bu keeway i alcam fakat fiyat olarak nerden ii fiyata alırım şişlideyim yani aslında peşin fiyata da alabilirim kredi kartınada ancak peşin fiyalı alırım bu plaka ruhsat ne yapayım lütfen ...help me
    ebru_soldier Feyizoğluna git. bayağı yardımcı olurlar biz ordan aldık. Emirhan diye söylersen yardımı olur hayırlı olsun şimdiden
    www.feyizoglu.com

Roland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 1000 Varadero
    Arkadaşlar merhaba ,
    Bu forum oldukça bilgilendirici oluyor. Sürekli takip etmeye çalışıyorum. Yeni almayı düşünen arkadaşlarla ışık tutması açısından .Kullandığım SL 150 nin durumunu paylaşmak faydalı olacaktır diye düşündüm. Anladığım kadarı ile motorların üretim standardında bir tutarsızlık var. Yada kullanıcıya göre değişiyor. Ben 30 milyonluk benzinle depoyu doldurdum. Şu ana kaadr 300 km gittim ve gösterge hala yarım depoyu gösteriyor. Oldukça ekonomik geldi . Tabii rodajda olduğundan 6000 deviri ve maksimum hız olarak 70 km yi geçmiyorum. Oldukça keyifli bir motor. Ufak tefek sıkıntıları var. Örneğin aynaların kesin değişmesi gerekli, motoru düşük hızlarda kullanırken seside gayet güzel, yüksek devirlerde ses çatallanıyor. Rodaj döneminden olabilir.
    Bu benim ilk motorum olduğu için daha iyi bir motor nasıldır bilmiyorum. Hem acemiliği atmak hemde motorlar hakkında bilgi almak için fiatı ile oranlandığında çok iyi seçim diyebilirim. Ağırlık ve gövde boyutu olarak orta boy motorlara yakın olduğu için temel bilgi ve beceri kazanmak için çok efektif.
    Bu motoru seçmeden önce uzun süre araştırma yaptım. 10 yılı aşkın süredir ciddi motorcu arkadaşların bilgi ve tecrübesinden faydalandım. İlk motorunu alacak kişi olarak seçimi onlara bıraktım. Maddi anlamda çok şükür bir sıkıntım yok. Gidip 10,000 dolar verip shadow veya dragstar alabilirim. Ama yeni başlayan biri olarak o motorun hakkını verebilirmiyim ? yada bu işten gerçekten zevk alacakmıyım ? Yada benim ergonomime Chopper uygunmu ? Yoksa touring bir motormu alsam? gibi sorulara cevap bulmak için, düşük maliyetli , görünüşü güzel, mümkünse öğretici olması açısından arada bir servise götürme ihtimali olan bir motor uygun diye düşündüm. ve SL 150 aldım. Yeni başlayanlara şiddetle tavsiye ederim. Hedefimde en az bir sezon bu motorun tadını çıkarmak var. Sonrasına bakarız. Yukardaki soruların cevabını bulduğumda motoru satmaya kalksam 500-750 ytl gibi zararım olur. O bedelde öğrendiklerim ve motoru kullandığım zamanlar aldığım zevke değer.

Bu zevk, kalabalık bir kitle olarak yaşanınca dahada artıyor. Tecrübelerimizi paylaşmak adına fan klüp falan gibi şeylerden bahsediliyor. Fan klübe nasıl üye olunabiliyor veya fan klübün bazı grup faaliyetleri varsa ne şekilde haber alabilirm .Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ÜSLLUBUMU BEĞENMEYEN ARKADAŞLARIN TEPKİLERİNİ DİKKATE ALARAK YAZIMI DÜZENLEDİM

ÖZÜRDİLERİM ARKADAŞLAR O SIRADA ELLERİM TİTRİYORDU BİRAZ SERT KONUŞDUM

bugün motorla 50 km yol yaptım indiğimde bir tuhaf oldum her tarafım titremekten kendini kaybetmiş nerdeyim neyim davasında idim

yeterince motorsiklet tecrübesi olmayan ve bu tip motorlara ilk kez binenlerin yaşadıkları o güzel motorsiklet deneyimi karşısında altlarındaki makinanın kötü yönlerini yeterince doğru analız edememeleri çok normal

bizde bu yanlış analıze güzenip motor aldık ( hata bana ait )

bu sitede motordan iyi anlayanlar çok fazla var ama bu başlık altında pek yok gibi

çok zayıf bir motor

aynalardan görebildiğim kollarım geriyi görebilmem için değişmesi gerek

vitesler bi dert 2. 3. viteslerde yavaşlamaya gör giden motor stop edince birden bir rezaletin ortasında kalıyorsun boşu bulmak çok zor bazen ızdırap

ammmaaa denge derseniz on numara

rüzgar deseniz hiç etkilenmiyor

rahatmı rahat

ekonomikmi ekonomik

yakışıklı mı yakışıklı

gidiyomu ... gitmiyo ama yağmasa da gürlüyor varmı var işde

uzun lafın kısası arkadaşlar bu motorla toplam 110 km falan yaptım 50 si bu gün

iyisini kötüsünü söylüyorum

öncelikle bu motoru seçme nedenim 13,5 beygir gücü idi ( motovizyon böyle dedi kendi sitesinde de bu şekilde yazıyor) ama 13,5 falan değil kataloğunda yazdığı gibi 7.5 kw yani 10 bg

hesabıda şu şekilde oluyor 1 bg = 0,745 kw
    ters orantı uygularsak 7,5 kw / 0,745 = 10 bg

bu motorun uygunluk belgesinde de 7,5 kw olarak geçiyor

satıcılar ve motomax gerçekte bu motor 13,5 bg diyerek satıyor

motorun gidişi de 10 bg den fazla değil bu verim rodaj döneminde de aynıdır rodajdan sonrada aynı

BURDA VURGULANMAK İSTENEN ŞUDUR

SATICILAR YALAN SÖYLÜYOR OLABİLİR

bilmeyenler için söyleyeyim rodaj döneminin amacı sürücü güvenliğinden emin olunması yani montaj hatalarının ortaya çıkması parça hatalarının ortaya çıkması ve bu esnada sürücünün zarar görmemesi bu nedenle yavaş gidilmesi talep ve tavsiye edilir aksi taktirde kişi motorsikleti normal hali ile kullanabilir bu garantiden çıkarmaz

rodaj devresinin ikinci amacı motor bloğu içindeki parçalarda pistonlarda yataklarda vs hareketli-hareketsiz tüm parçaların çapak atması nedeni ile oluşan pisliğin motora zarar vermemesi sık yağ değişiminin amacı da bu zaten

rodajdan sonra vibrasyonun azalması bana hurafeleri andırıyor biri söylüyo (uyduruyo) diğerleri inanıyo azalmayacak

motorun her yerinden ses geliyor gelmeye de devam edecek

motorda kavrama problemi var bu tamamen başlı başına arıza ( imalat hatası )

yok lastiği değiş şu kadar para yok bujiyi değiş şu kadar para yok cc bar yok onu taktır yok onu değiş yok bunu tak = maliyete bak

madem bunları değişecektim para harcayacaktım neden bu motoru aldım

MOTORUN 3. AY SONUNDA MALİYETİ TAHMİNEN 4.000.-YTL ( nedeni ise güven vermeyen hayati parçaların değiştirilme mecburiyeti )

alın size ekonomik choper bu motorun fiyatı 8.750 arada 4.750.- ytl fark var

http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...&motolink2=206

ben bu motoru sl150 lamdan önce görseydim kesinlikle bunu almak için bütcemi zorlardım neyse giren girdi

kimse demesin bu paraya bu anca diye ( KİMSE DEMESIN BU PARAYA BU ANCA DİYE )harcanan ekstralar ve zaman kaybı hesaba katılınca bu motor ve benzerleri fiyatlarının 1,000 - 1,500 ytl daha fazlasına geliyor buda sl150 için 4,000 ytl ye tekabul ediyor.

bu motordan alacak arkadaşların sağlıklı karar vermelerine yardımcı olmak için bu rakamsal hesabı yapıyorum tabiki ömrünün ne kadar olduğuda meçhul

o da daha extra bir hesap ikinci el durumu da var

kısacası o kadar da ucuz değilmiş bu makinalar

110 kmde bunu öğrendim şimdi iki plan var kafamda

beygir gücünden yola çıkarak motoru iade etmek ki bu çok kolay olur her yere yazmışlar 13,5 diye bende de kayıtları var

ama iade etsem ne olacak daha fazlasını alacak param yok

şimdiye kadar bir sürü çin malı el aleti kullandım hiçbiri sorun çıkarmadı hepsinden memnunum çin malı kullanmayı biliyorum bunu da güzel kullanırsam zarar etmem

pahalı markanın bakımı yedek parçası da pahalı olur o da ayrı bir dert

ben bu motoru eşşek gibi kullanacağım kaliteli bir motora eşşek muamelesi yapılırmı ? o halde buna herşey yapılır

çok yazmışım kimse okumaz bitireyim bari 200 km olunca yine yazarım

HA UNUTMADAN BU MOTORU BU SİTEDE BULUNUN BAZI ÇOK ZENGİN ARKADAŞLAR MOTORSİKLET KULLANMAYI ÖĞRENEBİLMEK İÇİN ALIYOR VE BİNİYOR ÖĞRENİNCE SATACAKLAR TABİİ ESKİDEN SÜRÜCÜ KURSLARINDA MZ LER TİTANLAR OLURDU ŞİMDİ SL LAR DOLMUŞ

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    yav bu motor zaten burdakilerin genellikle ilk motorudur.. benim öyle
    bu gunde 5 kişi durdurdu ve 10 milyarlık mı dedi? tabi bunlar sokaktaki vatandaşlar sadece görüntüsüne bakarlar..

keeway alma xxx marka model al demek kolay kardeşim... bende sana porshe ferrrai al derim bmw al derim

ben hem keewayim hemde bu grubun bi elemanı olarak zevkle geziyorum..
    aynaları değiştir diye 500 tane yazı vardır bu sayfalarda... aynaları yazmışsın afferim sana...motorunu onu zevkle kullanıcak birisine satarsın olur biter
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Motosikleti
    Henüz yok
    Herkese selamlar,

Ankara'da oturuyorum. Bu forumu uzun süre takip ettikten sonra SL 150 almamızın daha mantıklı olacağına karar verdik. (kız arkadaşımla birlikte) İkimiz de motoru kullanacağımız için boyut ve sele yüksekliği diğerlerine göre daha uygun geldi. Görünüşü de bence çok güzel. Temmuz gibi Keeway'i almayı planlıyoruz (ehliyet sınavından sonra), umarım o zamana kadar zam gelmez. Gerçi gelse de fikrimiz pek etkilenmeyecek gibi. Motorun eksikliklerini de tamamlamak o kadar zor görünmüyor. Küçük bir yapılacaklar listesi yaptım:

- Aynalar değişecek (4.44 motor, 1 ay içinde bu sorunu halledeceğini söylüyor)
    - Sissy bar: 40-50 ytl'ye başka bir motorunki takılıyormuş.
    - Çantalar sağlama alınacak.
    - Alır almaz buji değiştirilecek.
    - Lastik havaları kontrol edilecek, ilk uzun yol deneyiminden önce kalitelisiyle değiştirilecek.
    - Sanırım 4leri çalıştıracak bir düğme yokmuş. Motoru alınca sağ ve sol sinyalleri aynı anda çalıştıracak bir anahtar takmayı planlıyorum. Bunu zaten yapan varsa biraz bilgi verir umarım, böylece daha kolay halledebiliriz. Eğer ilk deneyen ben olacaksam, işi bitirir bitirmez burada paylaşırım zaten.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Atladığım bir şey varsa lütfen tamamlamaktan çekinmeyin Hepinize iyi günler.

YalcinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki zx6r , Keeway SL150
    selamlar bende 2 gün önce aldım sl150
    bu fiyat ve bu modeller arasında bence en mantıklısı bu motor
    fakat argat arkadaşımız haklı bencede motor yeni kullananlar açısından çok iyi bir başlangıç ama sadece bu kadar
    beylikdüzünden bayrampaşaya gelirken e5in ortasında arabalar heryerden geçiyo kaçmak istesen kaçamıyosun aynalar malum nerden ne geliyo göremiyosun ve bilindik eksikleri tekrarlamaya gerek yok , sakin yerlerde gezi yapmak için ideal belki racing kullandığım için devirli kullanmaya alışığım o yüzden zayıf gelmiş olabilir ama çok şey beklenilmezse kullanılırken zevk alınacak bir motor
    [B]KAWASAKİ ZX6R....Keeway SL150....[/B]

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    sissy bar ın orıjınalı dıye satılanı cok ıtıcı dıgerlerı de ya motora uymuyor ( baglantı noktaları) uyanında seklı semalı fonksıyonellıgı ıstedıgım gıbı degıl cızıp yaptırmak ayrı dert 300 -400 fıyat cekıyolar bu ne yaa
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    sissy bar ın orıjınalı dıye satılanı cok ıtıcı dıgerlerı de ya motora uymuyor ( baglantı noktaları) uyanında seklı semalı fonksıyonellıgı ıstedıgım gıbı degıl cızıp yaptırmak ayrı dert 300 -400 fıyat cekıyolar bu ne yaa

burda bi arkadas kanuni seyhan 250c nin sissy barinin uydugunu söylüyordu onu denediniz mi?

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    frontıer zeda nın resımlerını gonderdıgını gordum ama sırtlık cok alcak gehgeh ın resmını gonderdıgı guzel de ona da 200 dıyolar
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ya arkadaslar iyide benım msjımı nıe sıldınız yaw sıze bısey sormustuk sılmısınız o msjını, neyse benım sınyaller bazen yanıo bazen yanmıo sızde de oluyomu?? ben kontak cleaney sprey sıktırdım ıns. gecer...bu arada yenı bujımıde aldım ngk plantıne olan aksam takıcam bakalım farklılık ne olucak..bu arada ben kanunının sıss barın ı takıcam evet o oluyo kucuk sırın bısı tam benım aradıgım gıbı yanı ucuzda sımdıllık saygıalr... göztepeli...

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Acele cevap lütfen:
    Sevgili arkadaşlar benim motor ısındıktan ve jikleyi kapaattıktan sonra bile çoğu zaman gazı kesince stop ediyor bu neden olur bilen ve/veya başına gelen var mı?
    İkincisi ise ben 32 ytl'ye depoyu doldurdum ve ancak 280 km (şehir içi) yol gidebildim. Bu doğal değil anladığım kadarıyla. ciklemde süzrekli kapalıydı.
    Bilgisi olan varsa ve beni bilgilendirise çok sevinirim.

Ayrıca gerçekten bizim makineleri kimseye tavsiye etmeyin; millete iyilik yapıyoruz bizim huzurumuz kaçıyor. Sanki motomax bize yüzde veriyor da biz de insanların aklını çeliyormuşuz muammelesine maruz kalmayalım ve herkes almaya başladı zati gıcık oluyorum kızılay motosikleti gibi olacak yakında; en acilinden modifiyeye başlamak lazım.
    Sevgi ve saygılarımla.

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    jarmen jigle kapalı dediğin ucu aşağı mı bakıyo yukarı mı..
    tahminimce ters yapıyorsun.....

ayrıca benimde stop edio gaza birden yüklenince oluyo galiba..
    rolanti ayarını biraz arttırabiliyormuyuz motorda ??

bu arada dün devir saatim 8.500 de idi 1. köprüden aşağı yokuş varya kaç km yaptım bilmiyorum valla artık titremede o kadar olmuyo motorda
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Popüler başlıklardaki mesajlar Moderatorler tarafından takip edilmektedir, belli bir zaman içinde önemini yitiren ve başlığı şişiren mesajlar bir düzene sokmak için Moderatorler tarafından silinir. Genelde bu silinen mesajlar başlıkla ilgili olmayan ve silinse dahi başlığın içeriğine herhangi bir zarar ve yararı olmayan mesajlardır. Burada amaç üyelerin bu konu hakkında bilgi almak için bu başlığa girdiklerinde %50 si boş muhabbet olan 20 sayfayı okuyacaklarına %100 ü bilgi ve deneyim dolu olan 10 başlığı yorulmadan ve sıkılmadan okumalarıdır.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    snrtrt;
    Dostum,rolanti ayarı,motorun sag tarafında yukarıya dogru yuvarlak bır kapak var(ortasında cıvata olan) onu takım cantasındakı anahtarla sök,karsında bır vida bulacaksın sarı renkte,rolanti ayarını oradan yapabılırsın,çok basit..Normalde 1300-1400 dewir olması lazım ama o zaman da stop edıyor arada ..Bıraz fazla yakar ama sen 1500'e sabitle..Kolay gelsın

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    selam Kanuni nin servisinde yüksek bi sissy bar gördüm. yaklaşık 35 cm yüksekliğinde birşey. bir ara onun resmini çekip göndereyim sana küçük bir modifiye ile motoruna uyarlanır sanırım. pazartesi gidicem servise resmini çekerim.

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    arkadaşlar bu hafta aranıza katılıyorum artık banada yardımcı olursunuz Körfez Akçay'dan Savaş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler