Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin139 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150 - 34 ED 17"61"
    tekrar teşekkürler kemalcolak34

topkapı daki yedek parçacı yetkili servisi aradım
    0212 5230572 Hüner Motor
    Eğer oksitlenme varsa pas sökücü (wd40) ile temizle olmadı zaman ayarlı (eski model) sinyalizasyonun flaşörü 20 ytl işçiliği 10 ytl olur, eğer basmalı sönmeli (yeni model) istiyorsan kumanda panelleri değişecek dedi 26 şar dan 52 ytl artı 20 ytl ye yeni model için flaşör artı 25 ytl işçilik toplamda maliyet üç katına çıkıyor
    Sinyal problemi olanların bilgilerine...

edit: Kadıköy Motoservise sordum şimdi yalnız yeni model flaşör ile çalışma ihtimali var ancak kontrol paneli değişikliği yapılmadan çalışma garantisi yok denememiz lazım dediler 30 ytl flaşör fiyatı verdiler.

kemalcolak34, sen sadece flaşör değişikliği ile sonuç alabildin mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda titan
    arkadaşlar mu motor cın malı deılmı ?
    motosikleti honda titan :bounce:

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı xmanos32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mu motor cın malı deılmı ?
    çin japon kardeştir bunları ayıranlar kalleştir

şaka bi yana evet keeway üretimi çin de yapılan bi marka...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı blueberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyal düğmelerinin kenarlarından wd-40 kontak temizleyici sık, çalışmaya başlayacaktır.

wd40 ile sinyal kumanda düğmeleri iç temizliği yaptım ve şu anda normale döndü gibi herhangi bir parça değişikliğine gerek kalmadı yani

ancak ben yine de zaman ayarlı sinyalden memnun değilim
    tek flaşör değişikliği ile geçişli sinyal elde edilebiliyor mu bileniniz var mı ?
    ayrıca yeni sinyal sistemine geçiş yapan var mı ?

tekrar sorayım
    teşekkürler

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Arkadaşlar hepinize merhaba..Sitenin en genç üyesiyim heralde yaşım 17..yaşıtlarımın hepsi gibi benim scooterlara ilgim yok benim motorlarada ilgim yok aslında..Sadece chopper tarzına acaip bi ilgim var..Geçen böyle araştırırken yolda biriyle tanıştım Keeway superlight 150 var ondada..Motoru yeni yaptırmış..Üzerinde Regal Raptor egzos var..Gemi kalkıyo zannediyorum bazen..Mahallelinin bana bakış açısı değişti yemin ediyorum..Bkz; yandaki
    şimdi motorun farı bozuk cc bar ve çantaları yok..Bunun gibi eksileri var..Normal piyasası nette bildiğim kadarıyla 2300 2500 falan bu eksik haliyle 1700e bırakıyo bana..20 bin km'de..Bugün içinde haber verirseniz çok sevinirim..

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin japon kardeştir bunları ayıranlar kalleştir

şaka bi yana evet keeway üretimi çin de yapılan bi marka...
    macar değilmi yahu..

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sanki biraz pahalı gibi...
    ayrıca keeway macar patentiyle çinde üretilen bi motosiklet.

bu arada arkadaşlar ben de bi sl aldım bahsetmiştim. yakında topiğe fotolarını ve bilgilerini ve yorumlarımı koyarım..
    herkese kazasız sürüşler...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150

Özgürlük karakterimdir

Keeway avrupa standartlarına göre üretiliyor. Çin verilen paraya ve isteğe göre üretim yapıyor. Her Çin malı vasıfsız değildir, Keeway Amerikan VENTO endüstrisinin Rebellian adı altında üretilen bir markası, macarlar keeway adı altında patent almışlar ve Çinde üretim yaptırıyorlar. Bildiğim kadarıyla.
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    nahzuvay ve kemalcolak34 arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için.. yakın zamanda aranıza motorumla katılmayı planlıyorum.. kazasız belasız yolculuklar dilerim..

Motosikleti
    Alıntı engin139 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tek flaşör değişikliği ile geçişli sinyal elde edilebiliyor mu bileniniz var mı ?
    ayrıca yeni sinyal sistemine geçiş yapan var mı ?
    tekrar sorayım
    teşekkürler

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    engin139 sorunun cevabı hakkında bilgi sahibi değilim ama benim sl de şöyle bi durum var. sağ ya da sol sinyale basınca yanıyo tekrar basınca da sönüyo. motoru aldığım arkadaş bana sinyallerin otomatik söndüğünü söylemişti ama denedim ikinci basışta da sönüyo. anlamadım ama şikayetim de yok.
    bu arada bu topiğe bi kaç kez yazmış bi arkadaşın motorunu aldım ankaradan.
    hatta bu flaşör sorunu için motomaxa dava açıp kazanan bi meslekdaşım. topiği incelerken görmüştüm bu konudan bahsettiği mesajını. yeahh dı galiba nicki ama toplam 1-2 mesajı var sadece.

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    bilgilendirdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar...

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Arkadaşlar uzaktan motoru çalıştırıyorum kumandayla fakat stop çok zor ediyor anahtarı takıyorum kapalı bölümde çalıştığı zor stop ediyor kumandadan tekrar çalıştırma düğmesine bastığımda marşa basıyor stop etmiyor sizdede aynımı bu durum?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    Alıntı GRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzaktan motoru çalıştırıyorum kumandayla fakat stop çok zor ediyor anahtarı takıyorum kapalı bölümde çalıştığı zor stop ediyor kumandadan tekrar çalıştırma düğmesine bastığımda marşa basıyor stop etmiyor sizdede aynımı bu durum?
    uzaktan çalişitirma duğmesi sadece çalişitirmaya yarıyo kapatmayı kontaktan yapman gerekıyo ama sl larda genel problem kapanmıyo kontaktan benım motordada aynı problem var ben kullanmıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tokat istanbul bingöl denizli mardin ordu van
    Motosikleti
    regalraptor 250e-9
    jameika hocam sizdeki camların resimleri varmı acaba.msn ekledim.acaba regalraptor 250 uydurabilirmiyim sizdeki camları.

Motosikleti
    @ GRK & kemalcolak34
    arkadaşlar kumandadaki marş düğmesi ilk basışta 4 lü leri yakıyor hemen ardından basışta çalıştırıyor biraz beklerseniz (5-10 sn) bir daha basınca stop ediyor ancak stop etmesi de biraz geç kalabiliyor bazen

ben kumanda ve alarm ile ilgili başka garip bi şeyle karşılaştım sanırım kumanda ile biraz oynarsanız (bozmadan) kumandadan alarm hassasiyetini bile ayarlayabiliyorsunuz, ben yaptım hassasiyeti azalttım zırt pırt ötmesin diye ancak tam olarak nasıl yaptığımı hatırlamıyorum, bilgisi olan lütfen yazabilir mi?

arkadaşlar merhaba, sl150 ön siyah çamurluk bulamıyorum uzun zamandır, distribütör ü aradım işte kem küm gelmesi gerekiyordu gelmedi diye savunma yapıyorlar onlardan ümidimi kestim açıkçası. Piyasada elinde olan vardır diye umuyorum, bu çamurluğu ist avrupa yakasında bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mıdır?

Ayrıca motora ön cam taktırmayı düşünüyorum, orjinal ebatından biraz daha büyük bir chopper camı. Sirkeci de bulabilirmiyim ya da tavsiye edeceğiniz bir yer varmı bu konu hakkında da

Motosikleti
    keeway150 sl
    slm arkadaşlar bende 2 yıldır sl 150 kullanıyorum aam aranıza katılmak bugüne kısmetmiş becerebilirsem sizi motorumun 1--2 resmini göndercem

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Eski sl cilerden northern,balayyusuf,cobalt,jameika34,sayfayı sık sık ziyaret etmeniz müthiş bir bağlılık sizleri taktir ediyor saygıyla selamlıyorum. Müthiş bir aileydik burada bir zamanlarBir çok kaliteli kardeşimizde sitedn ayrılmıştı eğer okuyorlarsa onlarada selam.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı treasureman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, sl150 ön siyah çamurluk bulamıyorum uzun zamandır, distribütör ü aradım işte kem küm gelmesi gerekiyordu gelmedi diye savunma yapıyorlar onlardan ümidimi kestim açıkçası. Piyasada elinde olan vardır diye umuyorum, bu çamurluğu ist avrupa yakasında bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mıdır?

Ayrıca motora ön cam taktırmayı düşünüyorum, orjinal ebatından biraz daha büyük bir chopper camı. Sirkeci de bulabilirmiyim ya da tavsiye edeceğiniz bir yer varmı bu konu hakkında da
    arkadasım ön camurlugu topkapıdaki hüner motordan yaklasık 15 gün önce aldım yanlıs görmediysem ellerinde hala vardı

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Arkadaşlar bizim superlight ın vites kolu kırıldı, neredn bulabilirim?nerede satılıyor avrupa yakasındayım fakat acil çünkü bizim birader yolda kalmış...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler