Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arkadaşlar bu sisi bar başka bir modele yapılmış ucundan acık kesip 2 adet de delik actım uydyrdum 100 milyon istiyyorlar isterseniz temin edebilirim.
    not :istenirse boyu 10 cm daha kısaltmak mümkün.

arkaya bir de stop lambası takmayı düşünüyorum bir kac model buldum .güzel dürüyor.benc
    arkaya oturan yaslanmaya kalkarsa tam sırtı karşılıyor.

siyahın üstüne bu tarz alev topu olarak boya atmayı düşünüyorum bir iki kişi buldum fiyat yüksek geldi icinizde bu tarz boya atabilen bir usta tanıyan varsa bir haber verin arkadaşlar
    rüzgarsız kalmayalım.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    birisi acele cevap verirse sevinirim benzin rezerv deposunun musluğu yukarı doğrumu ben hep aşağıda tutuyorum geçenlerde benzin bitti yukarı cevirdim çalıştıramadım

ilhanca_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar
    sizde bir şey sormak istiyorum, benim motorda direksiyonda gaz kolunun yanındaki metal uçluk düşmüş bu parçayı nereden temin edebilirim, bir iblgisi olan varmı.
    Teşekkürler, sevgilerle kalın

cikle karbüretörün yanında yukarda acık marşa bas acık da gaz verebilirsin sora aşağı al fiyat normal plakayı kendin cıkartırsan 100 lira kar edersin bütün vidaları elden gecir 100-150 km sora zinciri biraz ger bu arada yan cantaları süs harici icine bişeler kulanmayı düşünüyorsan ince kontrplak sunta sac karar senin cantanın icten cantayla monte et yoksa bütün yük 2 vidaya biner canta görüntüsü bozulur .

rüzgarsız kalmayalım

Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    birisi acele cevap verirse sevinirim benzin rezerv deposunun musluğu yukarı doğrumu ben hep aşağıda tutuyorum geçenlerde benzin bitti yukarı cevirdim çalıştıramadım

yazılar umarım okunuyordur arkadaşlar

rüzgarınız bol olsun

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Arkadaşlar ACİLLLLL yardım lütfen bu debriyaj kolu nasıl ayarlanır bilen varm ı çok lazım çünkü çok çok erken kavrıyor hep istop ettiriyorum daha yeni aldım işe bak belki de ben alışamadım yarım lütfen şimdiden teşekkürler
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

Alıntı Güner adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ACİLLLLL yardım lütfen bu debriyaj kolu nasıl ayarlanır bilen varm ı çok lazım çünkü çok çok erken kavrıyor hep istop ettiriyorum daha yeni aldım işe bak belki de ben alışamadım yarım lütfen şimdiden teşekkürler
    arkadaşım debriyaj telini takip et motorun sağ tarafına gider orda ayarı vardır ardan ayar yapa bilirsin gözün kesmez ise servise gitmeni tafsiye ederim .

rüzgarın bol olsun

kamde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway
    bizim motorlara tubless lastik takılabiliyo mu bilgisi olan var mı

Forumdan Uzaklaştırıldı ginger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150

Help

Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı
    DÜnyali KardeŞ Cok GÜzel Olmus
    Levent Mecidiyeköy civarlarına yakınsan vaktim varsa yardım edebilirim.En son Ercüment ve Cobalt a ufak tefek hayrımız dokundu,sanada gerekeni yaparız.Özelden ulaş detayları görüşürüz.
    B-A2 var hiçbişey sorun olmaz...

mertbirincioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150 mi desem land cruiser 250 mi desem bilemedim.tam bir ikizler burcuyum

keeway 150 den sonra 250

keeway ciler yeni model 250cc land cruiser ı gördünüz mü ...ben tam 150 lilk super light alacaktım 250 lik keeway in resimlerini gördüm vuruldum.fuarı bekliyorum lakin fiyat farkı düşündürüyor.superlight 150 cc nin kalkışı gidişi nasıl almayı düşünüyorum..çok titreşim yapıyor mu ...ivmesi nasıl kullananlardan tavsiylerini bekliyorum.ehliyeti yeni aldım ilk motorum olacak...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800

Bende aranıza katıldım

Arkadaslar bugun bende aranıza katıldım.ve 22 km reyi devirdim ilk defa vitesli motor kullandım ve hiç zorlanmadım.Harika bir alet.Hiç bekleyip aaraştırmayın.Dört dörtlük bir alet

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800

bir sl 150 de benden

Bende motoru aldım 22 km yol yaptım yukarda resmim bi hayırlı olsun hosgeldin aramıza diyen olmadı cok alındım.
    Belki bundan sonra dersınız resmıde koydum ınanın dıye)

kamde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway
    ahmetözgür ve mudceba yakıt denildigi gibi 3lt 100 km de yakıyo uzun yolda düzenli olarak 80-90 km arasında gidebilirsin tahminimce zaten aracın son süratı en azında benim motorda 9000 devir civarı 110 km (daha fazla ben yapamıyorum yapanlar ne şekilde yaptıgını bana da anlatsın çünkü bu konuda sıkıntı yaşıyorum.) şehirde çok rahat iyi yatıyo bence kalkışta bütün arabaların eline verirsin ama 200 metreden sonra çok fazla yarışılmıyo genede kuvvetli.

zıpır 1950 biraz ucuz degil mi yarın öbür gün bi de satacaz piyasayı düşürüyorsun bari 2100 falan yap. tertemiz motor, 125 kt leri 1900 e veriyorlar 0 alacak arkadaşlar yerinizde olsam 2. el rodajı dolmuş temiz bi sl i tercih ederim inanın eger rodaj düzgün tamamlandıysa 0 dan daha iyi 2.el

RedStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL
    Arkadaşlar sizlere birşey soracam şu anda 580 km yaptım ve bugun İlk bakımına gittim yağı filan değişti bakımları yapıldı ....
    Sizlere sormak istediğim yolda giderken Misal 4 viteste Kırmızı ışık yanıyor seyir halinde 3-2-1 yapıyorum ama vites değişiminde özelliklede 1 inci vitese alırken çok kötü bir ses geliyor sanki demir parcası kopup yere düşüyormuş gibi ama her zaman olmuyor böyle Motoru seyir halinde vites düşürmek tehlikelimi Duruncamı vitesi düşürmek lazım ?????

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    yavaşladıkca düşüreceksin motoru yığdırma hızlı giderken çok küçük vitese atarsan biyerlerı koparırsın hatta bakarsın piston motordan çıkmış ALLAH korusun

RedStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL
    Ceash Yanlış anladın Elim debrajda hiç gaz vermeden tak tak tak indiriyorum Yani bir nevi boşta gidiyor motor ama vites düşürken çok ses cıkıyor onu diyorum yoksa Gaz veripte vites düşürmüyorum bilmem anlata bildimmi

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    düzelir parçalar alıştıkça düzelir için rahat değilse servise sor bu işler önemli biliyorsun,
    benimki de yükseltirken 2 ye geçerken biraz zor geçiyor 1600 km deyim başka bir sorun çıkmadı henüz iyi alet bunlar benimkini satarsam 250 liğini (landcruizer) alıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler