Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Kazasız belasız iyi geziler diliyorum bir dahakine benide yazın ama meteoroloji yarın yağmur var demiş bilginiz olsun
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ikinci el sl150 almayı düsünüyorum....

motosiklet.net in en yogun kullanılan formu sl 150 dir hepinizin bildiği gibi o yuzden formu baştan aşşağı okuma fırsatım olmadı ama çoğu kez sorulmuş soruları affınıza sığınarak tekrar sorucam.

ikinci el bir sl150 almayı düşünüyorum. 2. elini tavsiye edermisiniz.. 2. el alırken nelere dikkat etmem gerekli? kaç km civarında olmalı motor... motosikletin performansına gelince ben uzun yol kullanamyı düsünüyorum.(uzun yol dedigimde 100 200km) oda ayda bir genelde şehir içi iki kişi kullanıcam.motorun son hzı kac 90 yapıo diye duydum 110 diyende var 90 km sabit hızda zorlanmadan uzun süre gidebilirmi? iki kişi uzun yol kullanımı için nasıl bir motor sizce yeterlimi... bir keeway arn125 scooter kullanıcısı olarak keeway in kalitesinden şüphe etmiyorum 2 el alırkn çok masraf çıkartırmı başta. ve sisibar taktırmayı düşünüyorum motosikletin orijinalini bozuyormu ve gaza bastıgımda arkadakini sağlam bi şekilde tutacak kadar şağlam monte edilebiliormu sisibar yoksa süs olarakmı duracak orda: ama ikinci el alacağım için aklıma takılan sorular bunlar. sorularımı cevaplarsanız sevinirim...git hiç ugrasma o ını al demeyin para yok cevaplarınız için şimdidien teşekkürler.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek başına 90 la gidebilirsin sabit hızda ama 2 kişi olacaksan sabit 90 la gitmek pek mümkün değil,biraz rampada hızın hemen düşer,ben iki kişi olduğumda 50 ye kadar indiğim oluo.. (rampa inerken 125 gördüm)

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    gece bu usta olayı nedir bi bilgi versen...

ilker84 abicim bu paintbol neredeymiş. bi ilanı felan var mı? bende katılırım belki...

Forumdan Uzaklaştırıldı ilker84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı tunc_83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker84 abicim bu paintbol neredeymiş. bi ilanı felan var mı? bende katılırım belki...
    ana sayfada yazıyor 17 haziran yaza merhaba partisi die orda açıklamayı görebilirsin atv safarisi ve paintball olayı var çok aktif ve eğlenceli geçecek bence pazar günü öss'ye girmeyecekler bir gelseniz ballıkayalara 4 SL gittik ama başkalarına görseniz hep gruplardı bizde bir 10 15 SL olsak nasıl dikkat çekerdik ve yoldada harika olurduk bence ama bunların hepsi hayal tabi neyse...

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Arkadaşlar sayın ARGAT' ın titreşim için bi çözümü vardı ses cıkmadı sanırım ?

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  OmerEmir,ZerOmer,tanzimo kullanıcılarının üyeliği sonlandırılmıştır.MT sitesinden başka bir siteye üyeleri çekmeye çalışmak,reklam yapmak yasaktır.Bu konuda yeterli bilgi forum kurallarında mevcuttur.Bu tür işlere girişen üyeler uyarıya gerek kalmaksızın forumdan uzaklaştırılır.Bizim bahsi geçen site adında bir kardeş site ya da ona benzer bir şeyimiz bulunmamaktadır.MT Türkiye nin en büyük motosiklet sitesidir,site açmak kolaydır ancak MT kadar büyük bir site oluşumunu sağlamak site açmak kadar kolay değildir.
    Saygılar
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Yedekparça'ya ihtiyacı olan arkadaşlar(Keeway 150'ler için)

Taiwan Malı Ön Fren Balatası...................5 ytl.
    Taiwan Malı Arka Fren Balatası................15 ytl.
    Çin Malı 9Amp. Akü (2 yıl Garantili)...........30 ytl.
    Debriyaj Balatası (Çin Malı)..................... 5 ytl.
    Debriyaj Balatası (Taiwan 2nci kalite)....... 10 ytl.
    Debriyaj Balatası (Taiwan 1nci kalite)........15 ytl.
    NGK Buji.............................................. ..5 ytl.
    Florasan 35x35 ampül (Beyaz ışık)............. 5 yt
    Helojen 35x35 ampül normal................... 3 ytl.
    Bosh Tipi 35x35 ampül normal.................... 2 ytl
    Ön cam orijinalinin aynı ebatı(Siyah)............40 ytl.
    Ön cam Büyük ve 4mm. kalın (Beyaz).......... 40 ytl.
    Sisibar Uzun Tip...................................... 70 ytl.
    Komple Karbüratör .................................. 40 ytl.

Not. İhtiyacı olan arkadaşlar bana cep (0535 9271141) den yada özel'den ulaşabilir, yada jameka_34@hotmail. adresinden.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    akünün kenarı bıraz acılmıs sıkısmaktan gördum bu sabah sarj ıcın söktüğümüzde jameıka bey:D

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Selamlar

Forum sayfalarımızın motosiklet modelleri bölümünde yer alan "Keeway Superlight 150" konu başlığının son mesajlarında bazı üyelerimizin, sitemizin düzenini ve işleyişini sağlamak için oluşturduğumuz forum kurallarını ihlal ettiği yönetici arkadaşlarımız tarafından tespit edilmiştir. Forum kuralları gereği ihlali gerçekleştirilen üyelikler iptal edilmiştir.
    Yapılan kural ihlali site yöneticilerimiz tarafından daha önce konu başlığında belirtilmiştir. MT Kuralları açık ve nettir foruma üye olan her üye bu kuralları kabul etmiş sayılır. Herkes websitesi oluşturmakta özgürdür. Ama bu sitenin reklamını forum sayfalarında bir çok konuya aynı mesajı yollayarak, forum düzeni bozarak yapamazsınız. Forum genelinde, flood yapmak (Ayni mesaji veya konuyu, herhangi bir foruma defalarca göndermek) yasaktir. Forum sayfalarını hergün binlerce kişiziyaret etmektedir. Tüm moderatörler bu ziyaretcilerin sayfaları daha rahat okuması için forum kuralları dahilinde düzenlemeler yapmaktadır. Site yöneticileri her üyeye eşit seviyede şekilde yaklaşmaktadır yapılan işlemler sadece üyelerin siteyi daha rahat ve düzenli kullanmasını sağlamayı amaçlamaktadir. Forum'un isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek site yöneticilerinin veya moderatörlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir
    Motosiklet.net forumlarinin en belirgin özelligi, kullanicilarin mesajlasmalarinda yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanicinin görevidir. Motosiklet.net sitesinin ve forumlarinin yücelmesi ve daha iyi yerlere gelmesi üyelerin elindedir ve unutmamak gerekir ki, bu ortamin seviyesini belirleyecek kisiler de yine üyelerimizdir.

Saygılar

Not: Başlığında yukarıda bahsettiğim işlemler sonucunda yazılan konu dışı mesajlar silinmiştir. Lütfen bu konu hakkında başlığa yeni mesaj yazılmamasını rica ediyorum. Özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Suya yazı yazar misali her şey silinebiliyor...
    İnsan; kendisinin,hayatın ve olayların gidişatının farkında olmalı.
    Farkı fark etmeli, fark ettiğini de fark ettirmemeli bazen…
    Baskın yeteneğini fark etmeli sonra.
    Azrail’in her an sürpriz yapabileceğini,
    Nasıl yaşarsa öyle öleceğini fark etmeli insan.
    Fark etmeli, ömür dediğin üç gündür!
    Dün geldi geçti, yarın meçhuldür.
    O halde ömür dediğin bir gündür, o da bu gündür.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    GeCe

dostum şu ikili koltugu takar ken ekstıra işlem gerekiyormu. vede bunu nerden nasıl temin ede biliriz. acaba hakan abi de varmı var ise fiyatı nekadar.

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    dostlar ben iki kişilik keeway koltuğunu tek kişiliğe düşürmek istiyorum bunu deneyen arkadaşlarımız varmı varsa nasıl yaptılar ve kaça maloldu ?

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Beratdc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar ben iki kişilik keeway koltuğunu tek kişiliğe düşürmek istiyorum bunu deneyen arkadaşlarımız varmı varsa nasıl yaptılar ve kaça maloldu ?
    eski sayfaları araştırırsan, bir arkadaş yapmıştı arka çamurluğuda kısaltmış manyak olmuştu.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    berat dc bende boyle bır dusunce ıcındeyım yalnız arkacamurlugu sayhan 250 yada regal raptorlarınkıler gıbı bıraz uzatmak sartıyla aslında bu camurluklar bızımkılere uyarsa sadece koltuk ve camurlukla ıs bıter
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Keeway superlight 150
    ya çok bi masraf çıkaracağını sanmıyorum ama arka çamurluk işi bozuyor işte şöyle geriye doğru biraz daha uzasa ve en olarak az daha dar olsa çok deli duracak gibime geliyor zaten artçı ilen sağlam bi yokuşu çıkamıyoruz en azından bahanemiz olur

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı ergeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GeCe

dostum şu ikili koltugu takar ken ekstıra işlem gerekiyormu. vede bunu nerden nasıl temin ede biliriz. acaba hakan abi de varmı var ise fiyatı nekadar.
    ekstra ıslem gerekmıyor abı sadece camurluktan delıyorsun vıdalamak ıcın. hakanda 1 tane kalmıstı koltuk ıstersen ara görus ergeser fıyat 75 ytl cifti

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soruma cevap alamadığım için msjımı tekrar yolluyorum... affınıza sığınarak bana yardımcı olursanız sevinirim...

motosiklet.net in en yogun kullanılan formu sl 150 dir hepinizin bildiği gibi o yuzden formu baştan aşşağı okuma fırsatım olmadı ama çoğu kez sorulmuş soruları affınıza sığınarak tekrar sorucam.

ikinci el bir sl150 almayı düşünüyorum. 2. elini tavsiye edermisiniz.. 2. el alırken nelere dikkat etmem gerekli? kaç km civarında olmalı motor... motosikletin performansına gelince ben uzun yol kullanamyı düsünüyorum.(uzun yol dedigimde 100 200km) oda ayda bir genelde şehir içi iki kişi kullanıcam.motorun son hzı kac 90 yapıo diye duydum 110 diyende var 90 km sabit hızda zorlanmadan uzun süre gidebilirmi? iki kişi uzun yol kullanımı için nasıl bir motor sizce yeterlimi. 60 km lik normal düz bir yolun ardından 40 kmlik zorlu bir dağ yoluna dayanırmı 40 kmlik mesafede 0 dan 1000 rakıma çıkabilirmi... bir keeway arn125 scooter kullanıcısı olarak keeway in kalitesinden şüphe etmiyorum 2 el alırkn çok masraf çıkartırmı başta. ve sisibar taktırmayı düşünüyorum motosikletin orijinalini bozuyormu ve gaza bastıgımda arkadakini sağlam bi şekilde tutacak kadar şağlam monte edilebiliormu sisibar yoksa süs olarakmı duracak orda: ikinci el alacağım için aklıma takılan sorular bunlar. sorularımı cevaplarsanız sevinirim...git hiç ugrasma sıfırını al demeyin para yok cevaplarınız için şimdidien teşekkürler.

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Dostum 2.el alınır ama iyi bir ustaya göstermen şartı ile(beş bin km yi geçmesin derim)... Uzun yol sık yapmayacaksan iyidir çünkü uzun yolda vibrasyon seni yorar. Yok ben 80 km/h'i geçmem diyorsan şehirler arasıda seni mutlu eder...
    Hız tutku olmamalı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler