Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Keeway SL 150 Hata Raporu !!!
    600 km.'deyim
    4 sinyal ampulünün 4'de yandı - Değişti,
    Stop farım ve Plaka Işığım bozuldu,
    Ön fren müşiri bozuldu,
    Kromajların bazı yerlerinde paslanmalar oldu - wd40 ile sorun cözüldü,
    Sol canta (ic kısım - demiri tutan kısım) paramparca oldu,
    Ön camda boşluk oluştu düşük devirlerde titreme ve ses yapıyor,
    şimdilik tüm sorunlar bunlar, paylaşmak istedim.
    Yine de her ne olursa olsun motorumu cooooooook seviyorum !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    olcan138, dostum ilgilendiğin için teşekkür ederim ;)
    mudceba, senin bahsettiğin olay "tork"tur yani çekiş gücü. Bu hacimdeki motorlardan bahsettiğin motorlardaki torku beklemek yanlış olur yani SL senin bahsettiğin rus motorları gbi değildir. Bunun yanında bir etz 250'nin seriliğini ve hızını da vermez zira etz, 2 zamanlı 250cc'lik bir motora sahipken; SL, 4 zamanlı 150cc'lik bir motora sahiptir. Ama benzin konusunda ve yağ yakmadığından yağ konusunda SL'de daha daha ekonomik olacaktır.

realsanto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu da başka bir sisi barlı ve alçak seleli keeway..
    ışık ve sevgiyle...

RedStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL

Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda cebime en uygun makinaının Bu olduğuna karar verdim Darısı tüm motortutkunlarının başına Resimleri daha 5 Saniye önce cektim ...
    Bu arada camur hiç yakışmıyor motora :D

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    zipir, çantaları çıkarttıktan sonra cıvataları çok uzun kaldı...lastik o cıvatalara bir değerse anasını ağlatır Değer mi sence, yani o kadar esner mi amotisörler?
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buda benden olsun bakalım güzel bulucak mısınız.

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    zipir, çantaları çıkarttıktan sonra cıvataları çok uzun kaldı...lastik o cıvatalara bir değerse anasını ağlatır Değer mi sence, yani o kadar esner mi amotisörler?
    civataları deiştirdim ben valla kısa taktım tavsiye ederim
    dünyalı ısıya dayanıklı sprey boya ile boya egzosun içini daha güsel olur 10ytl falan kutusu
    KARTAL GOL GOL GOL

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostlar 2500 km bakimi yaptim sorun yok yola devam motorun zincirini hep yagli tutun hizi etkiliyor ve yeni NGK plantinium buji taktim sabahlari cok rahat calisiyor artik.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

biraz ses artı ama komple filitrei cıkarmayı düşünüyorum ses ozaman daha artıcaktır eski 125 hondaların sesine benziyecek zanedersem .SİSİ bar hakında arkadaşlar bu gün krom fiyatı aldım krom kg hurdası 5ytl normal 10ytl iki kaynak 5 ytl kaynaktan sora yeniden kromaja girmesi icin 6 ytl fiyat verdiler deri sini hesaplamadım bu fiyatlara göre 50-70 ytl cıkacak gibi tam yaptrayım size resmi ve kesin fiyatını burdan bildiririm

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    bizim topik altlarda sürünüyor zıplatayım dedim,

kick starta dikkat,motorum 2000 kmyi geçti,ama ben bahtsız bedevi ehliyet daha elime geçmeden polise kaptırdım.

Nasıl ya demeyin,Türkiye'de ilk örnek mişim,ühü ühü.
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

onursaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    onursaka, Ayrıca 2 model hakkında da açılmış olan gayet kapsamlı topicler mevcut.
    Biz de aylardır bu 2 modelin fiyatlarını bekliyoruz ama henüz açıklanmadı, ama dediğim gibi bu topiclerden tahmini fiyatlara ulaşabilirsin.
    acılmıs olan topiclerin neredeyse hepsini okudum ama fiyatlar cok yuksek yabancı 2-3 siteye baktım fiyatları cok daha dusuk ama tabi ulkemizde fiyatlar cok farklı, peki ne zaman piyasaya cıkacagı hakkında bilgisi olan varmı işin acıkcası bu 2 motoru ozelliklede land crusier modelini bekliyorum motor almak icin yada buna benzer baska onerebileceginiz motorlar varmı bende lan crusieri gorunumunu ve ozellikleri daha ustun geldi digerlerine gore ve motor bilgim nerdeyse sıfır her turlu oneriye acıgım tabi chooper tarzı..

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    arkadaşlar kick start la motoru çalıştırayım dedim,akünün ömrü uzun olsun diye o yandaki kapağın ömrü çok kısa oldu çatttttt,aman dikkat.

Ehliyet ise abicim perşembeden evrakları verdim pazartesi a2 +b yi alacaktım,pazar sabaha karşı alkollü motor ile çevrildim ve daha alamadığım ehliyete 6 aylığına el konuldu,ne kadar acele etmiştim almak için,a bide ilk bağlanıp garaja çekilen motor benim sl oldu.

neyse ehliyetsiz gezmeye devamda şu yağmurlar bi dursa,benim motora o kadar çok aksesuar takıyprum ki kimse tanıyamıyor,ileride tekrar resimleyeceğim
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

frezeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM gts 250İ evo
    motoru pazartesi teslim aldım akşam üzeriydi eve gelene kadar baya zorlandım bide yolda farları yakayım dedim bi türlü yanmadı.. iki gündür garajda duruyor motorum .bugün çalıştırayım dedim ama olmadı galiba aküsü bitti ayak marşıyla çalıştırdım size soracağım akü ve yanmayan far için aldığım yeremi gideyim yoksa servisinemi . aldığım yer servisi değilde onun için sordum .bide garantidemi akü ve lamba ...teşekkürler cevaplarsanız sevinirim

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Direkt servise git. Onlar hal ederler. Motorunu degistirmeyeceklerinden aldigin yer ile artik bir irtibatin kalmadi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı ginger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    - sprey
    www.hepsiburda.com geçmiş konularda yazıldı incelemeni öneririm
    - çantalar için koruma demirine gerek yok aceleci davranma
    - buji yi servisinde taktır (sirkeciden aldım bende çok bilmişlik yapıp uymadı motoruma servis kendi uyan NGK larından taktı
    - sisy barı ben satabilirim yada sirkeciden yada motomax şen aksu beyden satın alabilirsin 227 84 33 (daha indirim ve pazarlık içinde şen beyi öneririm)

ben olsam montaji seyretmezdim kıl bir durum adamın elinden anahtar kayar eksoza çarpar şşhiii yavaş olsana dersin adamda stress olur sende, benim motorun bontajının bitmesine 10dk kala gitmiştim ben ,usta stress olmuştu işini doğru yapamaz olmuştu.Heleki kafasının üstünde resimler çeken bir alıcıdan kimsenin mutlu olacağını sanmam bişey mişey der sinirlenirsin kafasını gözünü yararsın başına iş

arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum nasıl yakış mış mı yakışmamış mı ben bunu 100 milyona mal etim istanbulda olanlara yardımcı olabilirim .

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Ginger ellerine sağlık çok sağol yardımın iiçin keşke herkes böyle yazsa ellerine sağlık.

Bu arada dünyalı güzel olmuş ama biraz yüksek gibi yani fazla gibi geldi.
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

belki haklısın arkadaşım yüksek gözüküyor ben eğimi on catala aynı derecede olmasına camın yüksekliğine erişmesine gayret etim yazın yan cantalarla arkaya da deri cantası var onu takmayı düşündüğümden.

frezeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM gts 250İ evo
    akü sorunu için servise gittim yeni akü yazdılar garantiden işi hallettik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler