Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Yazdım dediklerinize hızlı bir şekilde göz gezdirdim, yaşadıklarınıza yazmışsınız güzel... ama siz de dahil olmak üzere; kimse bu konuda otorite değil.
    Bir zamanlar mekanisyen olarak, hasbel kader görev de yaptım, Seçimimin, nitelik ve niceliğinin de kendi bilgim dahilinde farkındayım.
    Dikkat ederseniz yazdıklarımın ana fikri; Üslubunuzla ilgili. İnsanların ciddiye alınmadığı, seçimlerinin eleştirildiği bir tutum, haklı olarak tepki görür.
    Allah gönlünüzdeki motorun sahibi olabilmenizi muvaffak eylesin.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    bak argatı bilen biliyor

ben ne kadar motor hakkında kötü konuşsamda düşüncelerine uymadığım insanların tepkisini alsamda kimseyi kırmadığım ortada üslubumda gayet iyi

küfür etmişim gibi ortalığı karıştırmana gerek yok konumuz sl 150 boğachanın uslup takıntısı değil

slm obkavi hala o motorlu tenekeye binmiyorsun değilmi :D

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    arkadaslar bsiey sormak istiyorum benim yedek parcalari siparis ettikte on amortusorler borularla birlikte alinmasi lazim 130 milon amotrusorlerin teki acaba bu fiyata borular dahilmi yoksa deilmi eger dahil deilse cidden acayip bi kazik yemis olucam icime oturucak cin mali bi motosikletin yedek parcalarinin bu kadar pahali olabilicegini dusunmemistim acikcasi
    imzam yok parmak bassam olurmu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... ama siz de dahil olmak üzere; kimse bu konuda otorite değil...Dikkat ederseniz yazdıklarımın ana fikri; Üslubunuzla ilgili. İnsanların ciddiye alınmadığı, seçimlerinin eleştirildiği bir tutum, haklı olarak tepki görür.
    Allah gönlünüzdeki motorun sahibi olabilmenizi muvaffak eylesin.
    Boğaçhan mesela sen bir cam almışındır. Çok fazla bir araştırman yoktur. Ama beğenerek almışındır, istiyosundur o camı. Alıp takmışsındır motoruna, keyiflisindir, gelip paylaşmışsındır. Ben de onu daha önce kullanmışımdır. kırılgan ve kalitesi iyi olmayan bir camdır ve ben sana şöyle derim, hangisi?

1- Keşke biraz araştırıpta alsaydın zira o camların kalitesi biraz vasattır. İnşallah bir şey olmaz. Zevk senin tabi, yinede güle güle kullan hocam.
    2- Boğaçhan o cam alınırmı ya çok moktan bi şey o, hala o camı alanlar var demek?

O nedenle yukarıda yazdıklarına katılıyorum.

+1

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    ArgaT arkadaş ya sen nerden çıktın böyle damdan düşer gibi aman kaybolma sen beni çok güldürdün allahta seni güldürsün .

Herhalde ben senden çok daha yeniyim seni tanımıyorum önceki yazılarınıda okumadım zaten buraya yazdığın üç beş kelimeyle kendini gayet güzel tanıtmış oldun bu sayede yazılarını da okumaya gerek olmadığını düşündüm, valla burda bir sürü arkadaş hem sıkıntısını yazıyor hem memnuniyetini yani herkes ne yaşıyosa onu, karşılıksız çok güzel bir paylaşım var, arada ufak tefek sıkıntılar çıkıyor ama onuda kendi aramızda çözümlüyoruz zaten, sen kafanı takma şu 300 küsür sayfanın 50-60'ına bakan herkes bu cihazın artısınıda eksisinide gayet güzel anlar.

northern, GeCe_, obkavi, Boğaçhan sağolsun sana gayet güzel açıklamalar yapmışlar, neyse ya ama cidden gözünü seveyim biyerlere kaybolma senin şu "ben ne kadar çok yazdım, ben çok dertler yaşadım, ben şunu yaptım, ben bunu yaptım" havaların cidden beni çok eğlendirdi.

emr550m, tanzimo valla çok geçmiş olsun allah beterinden sakınsın (hepimizi)

Ya arkadaşlar bir internet sitesinde motorsiklet için İCON RECON diye bi pantolon gördüm, sanki kullanışlı bişeymiş gibide geldi ama sadece internetten satışları var yani gidip malı göremiyoruz siz alın beğenmezseniz iade edrsiniz diyorlar, fiyatı bana biraz yüksek geldi. Daha ucuza bulmak gibi, gidip deneyebileceğimiz bir mağaza bilgisi gibi herhangi bir bilgisi olan varmı, aşşağıda resminide koydum, ilanda dizinde koruması falan varmış diyor

34 EID 02

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Argat sen keewayini sat,kanuni al.. Bizi de bu dertten (senden) kurtar Sonra kanuninin sayfasına yazarsın artık,"bu nası bi teneke" die..

ehehe.. Yahu zaten burdaki insanlar keeway çoook süper japon malları halt etmiş felan demiyor, ben dahil. "Bu paraya alınabilecek en güzel çin malı" kelimesinin hepimiz arkasında duruyoruz sadece. Ha şu var, benim şu ana kadar çıkardığım bir sonuç; yedek parçaları pahalı. Printer gibi printer para etmiyor ama kartuşu yarı fiyatına. Elcik kapağı 8.5 YTL ayaklığın parçası 28 YTL oh babam oh... motorun parçaları ayrı ayrı alıp montajlasak heralde 5 milyarı buluruz. Birde büyük il merkezi olmayan yerdeki bayiler işini sallamıyor gibime geliyo yada bana en kötüsü denk gelmiş. 2 haftada geldi küçük bir kapak. (Bunuda siparişleri biriktirip toplu yolladığından kaynaklandığı fikrindeyim.)

Motorlarımızın sol ayaklığı tutan parça kanımca iyi hesaplanmadan yapılmış üzerine binen yükten dolayı kağıt gibi yırtılıp gidiyor. Benden sonra 2-3 kişi daha yazmış hepside sol. Acep o parçada bi hesapsızlıkmı var yoksa bizmi öküzüs .

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler kımse artaga agrasıf fln davranmasın cogunuz tanımıyabılır eskılerdendır o obkavı,northern,jameıka ben bılırız yanı.boşverın o konussun dursun demekkı cok cekmıs ne yapıcaksın zaten kımseyı kırmadan konusuyor farkındaysanız.haa kendısını kolladıgını sanmıyorum ne gördun ne tanırım o ayrı konu.

chimeraby zaten sattıo motorunu yaw şuan baska bısey alma asamasında

emre500m yaw sol ayaklık dedıgın acep artcının ayak pedımı oluyo? ben hala hangı parca oldugunu anlıyamadım

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    ya dostlar cobalt nerelerde uzun zamandır yazmıyo sanırım

gece ayak koyma yerinin bağlı olduğu krom parçadan bahsediyolar benimkide libadiye kavşağı tarafında giderken kendiliğinden düşmüştü ama kırılmadı gerçi döküm bir parça sanırım
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    sadace okuyo

dostlar ctesı aksamı univ. den arkadaslarla bulusucam gunduz serbest ım ama yusuf hocayla sabahtan bi istoç yaparız ordan karsıya ( anadolu yakası) gecmeyı dusunuyoruz isteyen arkadaslar la goruselım bulusalım
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    cobalt kardeş msn de yazmıyosun hayırdır ya

Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emre500m yaw sol ayaklık dedıgın acep artcının ayak pedımı oluyo? ben hala hangı parca oldugunu anlıyamadım
    aynen öyle. resimde eklemişti bi arkadaş zaten. Artçının ayak koyduğu siyah pedalın bağlı olduğu üçgenimsi matel parça (nikelajlı olan).

Motosikleti
    saol obkavi..

hadı ya anladım vay anasını belkıde ıcınızde en agrasıf süratlı gıden benımdır hıc öle bısey olmadı.bırde benım kız arkım arkaya bınerken ayak pedının ustune basarak bınıyo yanı butun gucu verıyo ayak pedıne allahtan bısey olmuyor yaw.

anadolumu hanı gelıcektın yalancı cobalt senı benım yanıma.cumartesı yusuf hocaylamı gecıcen.

Motosikleti
    superlight 150
    argat, biraz kırılmış sanırım basına gelenlere, takma kafana fazla derim ben, kazıklandıgını düsünmek üzer insanı baya,

motosiklet tavsiyem bir daha keeway almam diyorsan, regal raptor

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    obkavi evde pc yi acacak vaktım olmuyor yogunuz bu aralar pelte gibi gidiyorum eve bıraz da ufaklıkla guresıyoruz uyku zamanı gelıyor ıste
    * anca bu cumartesı gece vakıt sıkıntım var yetısemıyorum
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    gece cebini özelden atsana bana cumartesi bekli uğrarım öyleden sonra falan

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    maşşallah dostlar döktürmüş arkadaşlar neredeys kendimize bi site yapacak kıvama geldik burada konular içiçe girdi bi düşünelim bu site işini geceyide nöbetçi yaparız başına )

yarın sakaryaya gitmeyi düşünüyorum 15:30 itibariyle tabi bi aksilik olmazsa gidecek olanlarımız varsa toplanalım derim..

öndeki dişliyi değiştirdim motor biraz rahatladı sanki çok uçuk bi değişim yok ama daha bi guzel gidiyo artıkın uzun yoldada bi denemeli derim...

motosikletimizin kalitesi konusunda yeterince bilgiye sahibiz öğrenmek isteyenlerede açıkça zaten söyluyoruz kimseyi kendimiz dahil kandırma derdimiz yok daha ucuza daha kaliteli motosiklet kullanmayı herkes ister ama durum meselesi uygun olduğunda zaten gerekli araştırmalar yapılır ve icabına bakılır. herkesin gönlü rahat olsun..

kalb kırmanın veya ben haklıyım sen haklısın demenin bi mantığı yok arkadaşlar amaç paylaşım. yaşı bizden buyuk abilerimiz var kardeşlerimiz var hepimizin bi sosyal statumuz var amaç paylaşmak dertleşmek dosluk sevgi saygıyı unutmyalım arkadaşlar..

Motosikleti
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece cebini özelden atsana bana cumartesi bekli uğrarım öyleden sonra falan

Motosikleti
    swort dostum bu dişli işi nası yaptırdın bana yazarmısın bi mütaala yapalım bu konuyu

Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşşallah dostlar döktürmüş arkadaşlar neredeys kendimize bi site yapacak kıvama geldik burada konular içiçe girdi bi düşünelim bu site işini geceyide nöbetçi yaparız başına ).
    bu konuda benim bi yardımım dokunabilir. Şu ana kadar yaptığım sitelerden derleyim bi keeway 150 bilgi bankası oluşturabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler