Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Siteye hatta interNET'e bir haftadır girememiştim, vaayyyy o ne...!
    Yeni arkadaşlar, misafirler....
    Çok güzel! ortam renklenmiş. Herkese selam ve saygılar.

Criminal kardeşim, sitemize hoş geldin. Sizin kendi sitenizde yazdıklarınızı nerdeyse satır satır okumuştum, üslup, motosiklet/mekanik ve elektrik bilginiz takdire şayan.
    Sizleri aramızda daimi görmekten mutlu oluruz.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş siteye değil de topiğe de bari
    Gerçi bu topicte de eskiyimdir bilenler bilir
    Boğaçhan mahçup ediyorsun bizi..
    Superlight kullanan tüm arkadaşlar için her türlü teknik elektrik soru konusunda yardımcı olurum tabi ne demek arkadaşlar.
    Kardeş 150 lik motor topiğini her zaman takip ediyorum.Çooook arkadaşıma da aldırdım bu modelden.Ben üstüne sığamadığım için Zealsun aldım o ayrı konu
    Hepiniz kazasız belasız kullanın motorlarnızı arkadaşlar....

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    CRİminAL

DOSTUM SANA BİRŞEY SORAYIM
    yardımcı olursan sevinirim ben 3 aydır motomax tan floşör bekliyom sag sinyal calışıyor ama sol sinyal çalışmıyor servis floşör degişcek dedi elinde yokmuş motomax tan istedi. ama sol çalıştıgına göre sorun başka biryerdemi acaba
    sag sol sinyal floşörleri ayrımı yoksa

dişli bekliyen arkadaşlar sizi unuttum sanmayın 2 yerde honda vede yamaha servisinde 3-4 tane buldum ama fiyatı 20 ytl diyorlar 15 ytl ye vermiyorlar 15 ytl ye satan adama hala gelmedi. sizin oralardaki servislere isterseniz sorun belki daha ucuzdur. ama bufiyat uyar ise alıp yollıya bilirim.

benim msn sererge@hotmail.com

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum iyi diyorsun da castrol gtx magnatec (10/40) 4 litresi 60 lira 1 litresi şu an 17 lira.Ama servisler dandik yağları 20 liraya değiştiriyorlar.Dediğin kuru akü de 30 lira anca çin malı için.Arkadaş yuasa takmış.Fiyatları 70 lerden başlar.Mesela bakımsız tip yuasa 12 ye 9 amper akü şu anda 276 lira.Bakımlı tipler 90 lira.İşçilik için de servisler %25 alıyorlar.Buji olayı değişir sen kendin alıp takarsan daha ucuz tabi.Ama ben servis fiyatları üstünden verdim.

Kim diyor kardeşim ya 70ytl. Onu diyeni bana gönder ben Aynı Akü'yü (Yuasa Motorların Üzerindeki Orijinal) 70ytl.ye satan herkimse 28ytl.den vereyim toptan.(12Volt 6Amp)
    Evet Yuasa Akü Amerikan patendli ollup Çin'de üretilmektedir.(Bilgi İçin Yazıyorum.)

Motosikleti
    superlight 150
    jameika34, önceki mesajlarda bahsettigin flaşör, sinyali ilk basışta yakıp ikinci basışta kapatan flaşör mü? montajı kolay mı?

not: fiyatlar konusunda benim yorumum... yapmıyorum, yapmıstım ama yapmıyorum. (flaşör ile alakalı değil)

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı zatoichi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jameika34, önceki mesajlarda bahsettigin flaşör, sinyali ilk basışta yakıp ikinci basışta kapatan flaşör mü? montajı kolay mı?

not: fiyatlar konusunda benim yorumum... yapmıyorum, yapmıstım ama yapmıyorum.
    Evet kardeşim dediğin gibi manuel tip. Basıyorsun yanıyor tekrar bastığında sönüyor. Yani 2006 ortasından sonra gelen Keeway 150'lerde kullanılan flaşör. Fiyatı sanırım 10-15ytl. arası(Büyük ihtimalle 10ytl.) Evet çok basit koltuğun altında fişli hemen çıkartıp kendin takabilirsin. Sevgiyle kal dostum.
    Fiyatlar konusunda derken nedemek istedin açarsan sevinirim.

Motosikleti
    REGALRAPTOR DD250E-9
    Hakan abi günaydın Bu sabah kasklarımızı taktık hakkaten çok rahat oldu, bi okadarda şık durdu.Çantayla ilgili haber bekliyorum sosisli takımdan haberin olsun.Herşey için teşekkürler iyi çalışmalar
    [B][COLOR="black"][COLOR="Red"]GERÇEKLERİ[/COLOR][/COLOR] [COLOR="Yellow"]TARİH[/COLOR] [COLOR="Red"]YAZAR[/COLOR] [COLOR="yellow"]TARİHİDE[/COLOR] [COLOR="red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    yenıkoylu merakını bıraz gıdereyım çantalar hakkında yenı çantalardan bı modeli çifti 60 ytl gayette kalıteli derıden yapılma

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    ya beyler ben bu makinadan iyice soğudum artık motordan nefret eder hale geldim, bi motor hergünmü arıza çıkartır be kardeşim nedir bu ya.Dün egzoz yarıldı, bugün ön koruma ikiye ayrıldı yarın bakalım nerede sıra.

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı yenikoylu_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan abi günaydın Bu sabah kasklarımızı taktık hakkaten çok rahat oldu, bi okadarda şık durdu.Çantayla ilgili haber bekliyorum sosisli takımdan haberin olsun.Herşey için teşekkürler iyi çalışmalar
    Kardeşim Kask'larınızı iyi günlerde kullanın. Yeni Motorunuzlada keyifli sürüşler temenni ediyorum.Allah kaza bela vermesin. (Tüm Motorcu Dostlarımada Gitsin Bu Nacizane Dua'm) Sizleri tanıdığımada ayrıca memnun oldum. Yengeyede saygılarımı gönderiyorum. Çanta olayına gelince GECE nick'li arkadaşım forumda fotolarını yayınlayacak ordan görebilirsin. Bu çantalar stoklardan ibaret gerisi olmayabilir. Erken davranan alır.Düşünen belki bakakalır Kask olayı gibi yani.

Sosisli Çanta 3'lü set halinde fiyatı sadece 70ytl. Sen oky dediğin akşamı benden (Ev'den) Alabilirsin.

Sevgiyle Kal Dostum.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim diyor kardeşim ya 70ytl. Onu diyeni bana gönder ben Aynı Akü'yü (Yuasa Motorların Üzerindeki Orijinal) 70ytl.ye satan herkimse 28ytl.den vereyim toptan.(12Volt 6Amp)
    Evet Yuasa Akü Amerikan patendli ollup Çin'de üretilmektedir.(Bilgi İçin Yazıyorum.)

Ben diyorum.Eğer fuara gitseydin ya da gittiysen fuarda yuasanın yetkililerinden fiyat alsaydın bunları söylemezdin.12 V 4 Amperler 40 liraya satılıyo sen ne diyorsun.Orjinal amerikan üretiminden bahsediyorum ben.
    Flaşörü soran arkadaş için dostum öyle bişey olamaz flaşörden çıkan kesik devreli hat koldan her iki tarafa da dağılır.Sen hangi yöne devreyi tamamlarsan o tarafı yakarsın.Büyük ihtimalle sele altında ya da far içindeki soketlerden birinde çıkma ya da kablolarda kopma olabilir.
    Yalnız sizin flaşörler sinyal verirken ötenlerdendi sanırım.Onlar verimsiz düz bi kaliteli flaşör almanı tavsiye ederim.Ses çıkartanlar çok kolay bozuluyo

CEMAL ÖZOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL 150 CC

Selam Millet

WALLA arkadaşlar benimde bir sorunum var tam sezon başladı bizim egzos yarıldı bağlantı noktasından hani egzos manifolttan çıkıp altta ikiye ayrılıyor ya ordan yarıldı.Ankara-polatlı arası gidip geldim bir arkadaşımla onda cbf150 vardı peşpeşe çıktık dönüşte bizim egzos resmen yarıldı acaip bağırıyor servise gittik garantiden istendi bu mesele benim başıma 3. kez geldi ve diğerlerinde garanti ödemiyor demişlerdi şimdi garanti ödüyor dediler anlamadım nasıl iştir.bu meseleye benzer tecrübesi olan oldumu paylaşabilir mi?hepinize güvenli şürüşler.

Motosikleti
    BUDA 3 PARÇA 85 YTL OLAN ÇANTADAN BİRİ

beyler ne bu ya herkezde bı sorun bı sorun ala ala yaa. bende nıye hıcbır sorun yok gül gibi bınıyorum tıresımde yok ala ala.acaba kullanmayamı bakmayamı baglı bu iş anlamadım gitti.bıkaç kısı harıcınde neredeyse herkez aglıyor

CRİMİNAL tavsıyelerın ıcın saol ama o kadarına kımsenın gerek duyucagını sanmıyorum zaten kuru tıp 2 sene garantılı 9 amp. 12 w akünün fıyatı 30 ytl

BUDA BI BAŞKA 3 PARÇA 80 YTL

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Ben motoru 20 nisanda 2.elaldım aldığım günden bugüne başıma gelenler 1.arka kampanaya bağlı olan demirin civatası düştü,aynı gün elektrik tesisatı yandı,kornaların ikisi birden bağlantı braketinden koptu,arka park lambası sürekli patlıyor,ön fren müşürü çalışmıyor mecburen arkadan gelen geçirmesin diye arkayıda sıkıyorum,geçen pazar benzin deposu musluğundan benzin benzin akıtmaya başladı,dün egzoz 2ye ayrılan yerinden yarıldı,bugün ön koruma demiri ortadan ikiye kırıldı.Yarın yeni gelişmeleri bildireceğim.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Gece arkadasim, nasil temin edebiliriz bu cantalardan?

Motosikleti
    BUNLARDA SONUNCUSU 3 PARÇA 70 YTL

FLYING hellfısh dostum ya ben yada jameıka abımızden temın edebılırsın oki

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece arkadasim, nasil temin edebiliriz bu cantalardan?
    Kardeşim istediğin modeli bana yada Gece kardeşime bildirebilirsin. Altunizade'den yani benden bunları teslim alacaksın.Geleceğin gün önceden haber ver yalnız ona göre istedeceğim hangi modelden istiyorsan. Hoşçakal dostum.
    Cep no. 05359271141 (Hakan)

Not. Bu model çantalar'ın devamı yok bitene kadar herbirinden 10-15 takım kadar var.İhtiyacı olan varsa kaçırmasın.

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    arkadaslar selam herkese
    ben motorun rolantisini yukseltmek istiyorum nasil yaparim acaba bi yardim ederseniz cok sevincem..

aydinsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mv Agusta Turismo Veloca Lusso
    ya bu motora daha buyuk bir motor takılamazmı?? mesela 2500cc bir çıkma motor takılsa nasıl olur sizce?
    Hyosung gt250 düşünüyorum.

Motosikleti
    250 cc bılmemde 200 cc takılabılır bırde karbüratörunu degıstırırsın oldu bıttı benım motorun omru bıtınce sayet o zamana kadar motor bende olursa kesın 200 cc lik takarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler