Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Gecmis olsun.

Helal olsun polise

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı Boğaçhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşlıkurt, sissy bar'ı, Kimyacı_23 aracılığıylamı temin etmiştin? yoksa Sirkecideki MOTOMAX bayiinden bizzat kendinmi almıştın?

Arkadaşım Oldwolf nick'li arkadaşımıızın kullanmış olduğu 295'nci sayfada fotosu olan SİSİBAR'dan istiyorsan sana gönderebilirim. Fiyatı 70ytl.

jameilacım o nun gibi ama alçak bişe varmı elinde hiç? ben branda örtüyorum sürekli motoru yüksek bana sorun olur ben alcak bişe istiyorum. varmı elinde modellerler şöyle bi resim listesi asabilcenmi yada sayfalarda varsa sayfa nosu?

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı TAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paslanan bölgeler için Wd-40 sprey kullanmanı öneriyorum paslanmayı söküyor.Krom bölgelerin bakımını düzenli yaparsan paslanma olmaz.Fazer konusuna gelince.Sl-150 ile yetrince tecrübe sahibi olduysan kullanabileceğin bir motor diyebilirim.Düşük devirlerde yüksek devirlere oranla çok daha sakin bir motor.Fakat fazer konusunu iyice bir araştırmanı tavsiye ediyorum.Kullanalarada dahil bir çok kişiden olumsuz duyumlar alıyorum,sitede de mevcut zaten bu bahssettiğim olumsuzluklar.Nedense çelişkilerle dolu bir motor.Çok seveni de var hiç sevmeyeni de.Bu yüzden fırsatın olursa İyice test edip karar vermeni tavsiye ederim.
    Kardeşim sana tavsiye edebileceğim Hem Pas Oluşmasını tamamen ortadan kaldıran,hem nikelajları ilk günki gibi canlı ve pırıl pırıl olmasını sağlayan ve aynı zamandada plastik ve deri'leri hem koruyup hemde parlatan polisaj cilası.Toptan Fiyatına yalnızca 10ytl. (Marketlerde Parakende Satış Fiyatı 35ytl.) İtalyan malı .İsteyen arkadaşlara gönderebilirim yada benden alabilirler.[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    kardeşim sanırım koşuyolundasın banada çok yakınsın senden almak isterim kadıköydeyim bende ama akşamları geç çıkıyorum işten problem olmaz dersen uğrayayım sana ok hem tanışmış oluruz..

Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sanırım koşuyolundasın banada çok yakınsın senden almak isterim kadıköydeyim bende ama akşamları geç çıkıyorum işten problem olmaz dersen uğrayayım sana ok hem tanışmış oluruz..

Ya ne demek.Herkese kapım açık önemli olan dostlukların pekişmesi değilmi.Biz motorcuyuz onun için dostluk hep ön planda benim için. Beni akşam istediğin saat'te arayabilirsin cep no. 05359271141 msn adresim jameka_34@hotmail.com Sevgiyle kal kardeşim....Hakan

Alıntı emr550m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jameilacım o nun gibi ama alçak bişe varmı elinde hiç? ben branda örtüyorum sürekli motoru yüksek bana sorun olur ben alcak bişe istiyorum. varmı elinde modellerler şöyle bi resim listesi asabilcenmi yada sayfalarda varsa sayfa nosu?
    Arkadaşım kısa ve farklı bir model var istiyorsan msn'den fotoyu gönderebilirim.Fiyatı 60ytl.'dir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    son 50 sayfa içinde falan olması lazım. ayrıntılı anlatılmıştı. resimli falan.

http://www.imageshack.us/ den resmi boyutunu da küçültecek şekilde, mesela 640x480 normaldir, browse et. gelen pencerede en alttaki adresi kopyala, onu forumda yazı yazdığın pencerenein üstündeki o dağ resimli çerçeveli sarı ikona basarak ilave et.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    tanzimo kardeşim bizim resimler hala eklenmedi beklioruz....

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    boğaçhan evet dostum sirkecideki motomax bayi taraş motorlu taşıtlar adamlara telefon açtım hesap numarası aldım parayı yolladım kargoyla yolladılar bana 85 ytl ye aldım ben bak hakan baba (jameika34) aynısını 70 e var diyo karar senin
    bu arada hakan baba şu polisaj cilasından istiyorum ben nasıl yapıcaz kargoyla yollayabilirmisin bana

emr550 sağol dostum
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    arkadaslar bu motora ait uygun bir branda nedir nereden alabilirim acaba?

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    bildiğim kadarıyla normal motosiklet brandalrı oluyo ben aldım ama kullanmak hiç nasip olmadııı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    tanzimo kardeşim bizim resimler hala eklenmedi beklioruz....
    hangi resimler genel motoGP resimleri mi? yoksa şahsımıza özel olan resimler mi?

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yusuf hocam geçmiş olsun. Çok dikkatli olmak lazım,
    motorda kaporta biziz sonuçta! Polisi tebrik ederim.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    aslında resimleri sitede paylaşmak lazım ama ben mail adresini gönderdim yinede...

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm arkadaşlarım hepiniz sağolun ve kendinize dikkat edin tedbiri elden bırakmayın.

Bu arada bugün Gaziosmanpaşa trafik şubeye gittim benim motorun ruhsatında ilk muayene geçerlilik süresi 02.05.2007 yazıyordu onu beni yarım saat bekleterek hiçbir ücret talep etmeden 02.05.2009 yaptılar eskisinin üzerine yeni tarihi yazıp tekrar pvc'lediler bilginiz olsun artık muayene 3 yıl sonra gidip sizlerde yaptırın muayeneye falan gitmeyin beni burada daha önce bu konuda bilgilendirip uyaran arkadaşlarıma çok teşekkürler ediyorum. bu topik'i seviyorum
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139

kazanın beterlerine örnek misali,Allah korusun.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    bildiğimiz trafik şubemi dediğin yer yoksa muayene istasyonumu bende gidecem vakti geldi...

Motosikleti
    bildiğim kadarıyla normal motosiklet brandalrı oluyo ben aldım ama kullanmak hiç nasip olmadııı..
    tesekkurler ,.

Motosikleti
    sl 150 siyah
    balayyusuf hocam geçmiş olsun yeni sl alan arkadaşlara hayırlı olsun...
    swort ruhsatta yazan trafik tescile gidicen muayene süresi eski kanuna göre yazılmış değiştirmek istiyorum dicen,yok olamaz derlerse biraz diretcen yok diretemem vaktim yok dersen takipçiye vercen sorun çözülcek ben kendim gittim bir saatimi falan aldı benim de balayyusuf hocam gibi yeni tarihi üzerine yazdılar.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Balay yusuf kardeşim geçmiş olsun, bu arada olaya müdahil olan polis arkadaşıda hassaten tebrik ve takdir ediyorum.
    Geçen bi tanesi ben gidemiyorum sen de gitme diyerek üstüme kırdı trafikte. botum soldan tretuara sıkıştı ve botun önü açıldı. Arkamda eşim vardı o nedenle bulaşmadım da. Allaha havale edip devam ettim
    Tanzimo kardeşim, sizede geçmiş olsun, anca gece yarısında vakit bulup birşeyler yazabildim, kusura kalmayın.

Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Oldwolf nick'li arkadaşımıızın kullanmış olduğu 295'nci sayfada fotosu olan SİSİBAR'dan istiyorsan sana gönderebilirim. Fiyatı 70ytl.
    Arkadaşım kısa ve farklı bir model var istiyorsan msn'den fotoyu gönderebilirim.Fiyatı 60ytl.'dir.
    Jameika kardeşim ilgin için sağolasın, notuma aldım, ekonomiksel olarak müsait olduğumda rahatsız ederim inşallah. Diğer bir model nasıl bir şey hocam! MSN'den mümkün ise resmini bende isterim.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler