Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    gece dostum henüz 1100 km deyim çok sıkıştırmıyorum,ama dayanamayıp iki kere yokladım silifke gezisinde 140 dedi zorlanmadan ama rüzgar rahatsız ediyordu gazı kestim. SS sende olsa ibreyi kesin kırarsın biliyorum. Motor gücünü cc den ve kullanıcıdan alır bu inkaredilmez. evde modem ile bilgisayar birbirine 15 gündür küstü tanışmıyor gibi davranıyorlar ondan muhabbetten uzak kaldım. takipteyim müdürüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy harbı komık adamsın o motor bende olsaydı annesını aglatmıstım ne 140 ı tel artık sag dogru gdııcek yer bulamazdı zuahahah

GURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    swort dostum 10t ytl hava filtresini aldım motorun bakım zamanı geldiği zaman kendim takıp servise götürüp ordan bir ustaya hava ayarını da yaptırdımmı tamamdır zaten onlar kontrol ediyorlar

Gece saolasın ilgi alaka için. İnş. motoru önümüzdeki ay çıplaklıktan kurtaracass :D elcik felanda takmak lazım. Hiç dükkanlarda felan laptop sığacak kadar büyüklükte çanta gördünüzmü arkadaşlar?? Bu standart çantalara sanki sığmaz gibi.

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    OLDWOLF teşekkür ederim sorumu cevapladığın için çok sağol.

Birde arkadaşlar biz bu motora SS km saati taksak olurmu acaba bir denesek hem onda 160 yazıyor zannedersem havalı olur diye düşünüyorum hem belki daha düzgün çalışır denesekmi acaba ne dersiniz.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    ss ????????.................

emre ne demek yaa .......

supershadow u mu kastediyor ne

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    bana da sanki supershadow gibi geldi değişik bi öneri...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    arkadaslar bugun aldim motoru yarin teslim edecekler insallah

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    hayırlı olsun kardeşim ilk ben kutluyayım allah kaza bela göstermesin...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    tesekkur ederim, bizde SL150 ci olduk boylece

Motosikleti
    vaay bı sl aramıza daha katıldı hos geldın choper dost alah akza bela vermesın hayırlı ugurlu olsun vatana mıllete kaca aldın kacaa

hayırlı olsun fly dostum. güle güle kullan inş. bende 310 km deyim. daha rodajtan çıkmadım. Motordan en ufak bi şikayetim yok. Biraz titretiyor sadece oda yeni olduğundan fazla bişey deil.

Motosikleti
    emre alah iyiliğini versın emı dur daha bısmıllah 310 km desın heralde bı sorun olmıcak))

benım gıbı gel bakayım 19000 km ye o zamanda yoksa eyw

ehu ehu.. dur yaw hevesimizi bozma. Hem kim demiş sorun olmadını :D Gacur gucur yağlamazsan yıkadıktan sonra oluyo sorun ... bide iyi bakmak lazım dışarda durunca motor baktım egsozun yakınlarında ufak bi paslaşma olmuş koruyucu krem felam sipariş ettim.

Motosikleti
    yaw ne adamsın sen demedınmı hıcbır sorunum yok dıye bak nasılda cıkıyor agızından cumleler

GURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    slm arkadaşlar ya benim bir ufak bir sorunum var bu kornalardan yana dertliyim bana bir yardımcı olurmusunuz arkadaşlar bu eskilerin yerine ne takabiliriz acaba?

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    arkadaslar bugun aldim motoru yarin teslim edecekler insallah
    Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

slm arkadaşlar ya benim bir ufak bir sorunum var bu kornalardan yana dertliyim bana bir yardımcı olurmusunuz arkadaşlar bu eskilerin yerine ne takabiliriz acaba
    http://www.weblebi.com/Default.aspx?...xHEWyxzZXK5tTw
    İşte size bir korna, hemde ne korna! kamyon kornası halt yemiş. STEBEL diye google'da aratma yaptığımızda; asıl üretici ve türkiyede bu markayı satan firmalara ulaşabilirsiniz.
    Asıl firma adresine giriş yaptığınızda; kornaların seslerinide dinleme imkanınız da var.

Alıntı jameika34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar, Keeway için Chopper Gidonu geldi Haberiniz Olsun. Tüm aparatları ile (Bağlantı Aparatları) 40ytl. Montajı çook kolay ve kendiniz takabilirsiniz. Ben kendim taktım haberiniz olsun.

Ayrıca GDR KASK (Güneş Gözlük Vizörlü ve Çeneden Açılmalı)...............140ytl. (Gri ve Siyah)
    Jameika kardeşim, gidonun çapı nedir? malum 22 mm.lik olanlar sorun çıkarıyor. Elçikleri sabitleyebilmek için biraz uydurukçuluk yapmak gerekiyor, siz ne yaptınız? kısaca; gidon çapı nedir?
    Montaj esnasında; hidrolik borusu ve diğer spiral ve kablo aksamın boylarında sorun çıkmadımı?
    Diğer bir soru; resimdeki sissy bar şu an takılı olanmı?
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Motosikleti
    sl 150 siyah
    GurkanYazıcı, balayyusuf hocam bizim için bu konuyu araştırmıştı airbrush yapan arkadaşı var adı hakan tel:0532 631 35 56 bende arıycam ama önce para durumunu ayarlamam lazım istersen sen ara bir konuş bizide haberdar edersin..

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    GECE ve EMRE SS nedir diye birbirinize soracağınıza ss yazan kişiye yani bana niçin sormuyorsunuz?

Burası keeway'cilerin yeri olduğu için tabiki supershadow'u kastediyorum.

Bu arada airbrush için Hakanı (0532 631 35 56) rahatlıkla arayabilirsiniz hatta yanına gidip yaptıklarını görebilirsiniz kendisiyle irtibat kurabilirsiniz iyi bir arkadaş size merak ettiklerinizi açıklayacaktır
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler