Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    topık hortlayın bıraz yaa gunaydın herkese

vaay canım kardesım fln olduk eyw salucum haber verıcez rahat uyu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    beyler dişli leri karşılık bekliyerek yollamadım.herkeze cok teşekkür ederim ben sizleri vede bu formu cok sevdim bende bu form bagımlılık yaptı 2 gün girmiyem eksiklik hissediyom.

motrcu motorcunun dostudur elimden gelen yardımı yaparım.

Motosikleti
    vay kardeş saol ya

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    merhaba , motorumuzun yağ kapasitesi nedir nekadar yağ koymak gerekiyor,ayrıca şanzuman yağı nekadar konulmalı teşekkürler.

Motosikleti
    keeway SL 150
    bazen25 1litre yag koyuluyo diye biliyorum motor ile şanzıman yagı ayniyerde diye biliyorum.

GeCe
    motohobi sitesinde yazan telefonu kimse acmıyor.fiyatı ögrenemedim .
    bilen vede örrenn var ise yazarsa sevinirim

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    motor yağıyla şanzuman aynı yerde olamaz cünkü bu scooter değil eğer dediğin doğruysa çok gülerim

Motosikleti
    bazen25 sadece tek bır yere yag konuluyor bu kadar basıt evet 1 lt ama gene sız cubuguzla bakın bırazcık eksık kalabılır tamamlarsınız

Motosikleti
    keeway SL 150
    swort .

dostum bugün nazım1 de telefon etti.sordu ama parçacıyı aradım 18 diş dişli kalmamış pazartesi gelecegini söyledi pazartesi arayıp sorcam geldiginde haber veririm.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    ok çok teşekkur ederim ilgin için...

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor yağıyla şanzuman aynı yerde olamaz cünkü bu scooter değil eğer dediğin doğruysa çok gülerim
    evet 1 litre yağ.Tek bir yerden koyuluyor.Motor ve şansuzman yağı arabalarda ayrı koyulur,motorlarda ise ıslak tip debriyaj kullanıldığından motor yağı aynı zamanda şanzumanıda yağlar.Gülünecek bir durum değil yani

Motosikleti
    güncelleme..............

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı TAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 1 litre yağ.Tek bir yerden koyuluyor.Motor ve şansuzman yağı arabalarda ayrı koyulur,motorlarda ise ıslak tip debriyaj kullanıldığından motor yağı aynı zamanda şanzumanıda yağlar.Gülünecek bir durum değil yani
    normal yağ seviyesi, ölçüm yaptıgımızda, yağın, öçlü çubuğunun pütürlü bölgesinde ortalarda kalması mıdır?

Motosikleti
    beyşer ben cıkıyorum. cobalt ve balayyusuf sızın oraya gelıyorum arıcam yada sız benı arayın ok haydıyın eyw

beyler ben cıkıyorum. cobalt ve balayyusuf sızın oraya gelıyorum arıcam yada sız benı arayın ok haydıyın eyw

Motosikleti
    sl 150 siyah
    jameika34 şu ciladan almak istiyorum sirkeci de yerini tarif edersen ordan gelip alayım.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC

Forumum Selam ve Saygılar

Alıntı ergeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dişli leri karşılık bekliyerek yollamadım.herkeze cok teşekkür ederim ben sizleri vede bu formu cok sevdim bende bu form bagımlılık yaptı 2 gün girmiyem eksiklik hissediyom.

motrcu motorcunun dostudur elimden gelen yardımı yaparım.
    Ergeser kardeşim, kardeşim diyorum kusura bakma! zannedersem forumun en kartı, herhalde tek dedesi benim. İlgi ve alakan için kendi namıma teşekkür ederim.
    Allah hiç birinizin eksikliğini vermesin. Her dileğiniz gönlünüzce olsun.

*Unutmadan; Dişliyi takıp, denemeyi yaptım. son hızım daha önce 95'i geçmezdi, şimdi 110'u yakaladım, ama tahminimce Km. saati yanlış gösteriyor. çünkü akan trafikten rahatlıkla kopabilmeme rağmen o an sadece 85 Km./h'i görüyorum ibrede. anlıyamadım gitti vesselam...
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    18 lik dişliyi kullanan arkadaşlara bir sorum olacak;

Bu dişliyi taktığımızda hızlanmamız güzel ama kalkışlarda durum nasıl eskiye göre değişen nedir
    Motorda iki kişi iken hafif yokuş durumundaki bir yolda kalkmakta zorlanan bir motorum var bu 18 lik dişliyi taksak dahada zorlaşır mıkalkışımız yoksa hiç birşey değişmiyormu aydınlatırsanız sevinirim.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boğaçhan abi,selamlar.. Salı günü ben de denedim göstergenin doğru çalışıp çalışmadığını.. Arkadaşım arabayla yanımdan gitti bi süre çevre yolunda.. Bende 85 gösterirken arabada 100 ü geçmişti gösterge.. Zaten uzun zamandır şüpheleniodum göstergeden Çünkü 85 ten sonra devir artsa da hız hiç artmıodu.. Haberiniz olsun..

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    evet arkadaşlar bu gösterge olayı ortak bi sorun galiba bende dişli değiştirenlerdenim motor zorlanmadan 80-85 e kadar geliyo ondan sonra süratim artıyo hissediyorum ama ibre hep 80-90 arası bu sorun için bi servise falan giden oldumu acaba hiç

balayyusuf hocam motorun çekişinde kalkışında falan çok fazla rahatsız edici bi düşüş yaşanmıyo ama rampada falan birinci viteste kalkarken sadece gazı biraz daha bol vermek gerekiyo onun dışında düz yolda falan çok rahat vites araları uzuyo 4. viteste 80 i rahat görüyosun yani motora bi vites eklenmiş gibi hissettim ben taktığımda
    .................::hakem1::.....

GURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SÜPERLİGHT 150
    slm arkadaşlar herkese günaydın ben SPORMOTODAN hava filtresini aldım ama daha kısmet olmadı takmak küçücük bir şey çokta hoş takan varsa avantajlarını ve dezavantajlarını paylaşırsa sevinirim birde bu gösterge olayı gerçekten büyük bir sorun herhalde bunla ilgili servise bir sormamız lazım bence

Arkadaşlar, motohobi sitesinden şu alev desenli olan sisibarın fiyatını sordum 250YTL diye cevap aldım. Bu fiyat bana açıkcası çok komik geldi. Motor satın almıyoruz..... Abartı deilmi bu rakam?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler