Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    iridyum buji bahalıymış be gece saol motorla ilgili yorumların için koruma demiri dengesiz benim baya bi elden geçti tekrar bi ilgilenmek gerekiyo...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar herkese selam.. nihayet en sonunda ben de keewayime kavuştum..
    dün okmeydanından teslim aldım motorumu. plaka ruhsat dahil 3.500 YTL'ye maloldu.
    motoru okmeydanından alıp pendik'e getirdim. yaklaşık 55 km yol yaptım yani..
    bazı arkadaşların dediğinin aksine motoru ilk sürüşümde 100km hıza çıkabildim. fazla da zorlamadım.
    bu arada swort arkadaşıma tekrar teşekkür ederim. verdiği ders sayesinde motoru pendiğe kadar getirebildim

tabi köprü gişelerinde motoru stop ettirip vitesi boşa almaya çalışırken arkadaki arabaları bikaç dakka beklettim.kusura kalmasınlar artık...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ygoksun hayırlı olsun adına sevındım.yanlız daha bısmıllah 100 km hıza fln cıkayım deme yaw daha dur hele 55 km desın aman yanı.

bırde fazla zorlamadım dıyorsun alemsın yaw 100 e cıkmısın daha ne

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    gece sen yenalı tanımış olsaydın normal derdin çok hızlı ve yetenekli bi arkadaş hayırlı olsun keewayın ders değilde çalışma diyelim olur öyle stop filan ettirmeler sıkma canını gerçekten çok sevindim allah kaza bela göstermesin...

zaten e5'te yavaş gitmek daha tehlikeli oluyo.. ben kendimi sağlama almak için trafikle aynı hızda gitmeye çalıştım.

motorun ilk kullanışta bukadar hıza çıkabilmesi beni de şaşırttı gerçi...

Motosikleti
    vala benı anlamıyorsunuz sız kardesım yeteknı dıye bı ınsan motoru daha alır almaz yuksek hızlaramı cıkması gerekıyor? sız o frenlerın cok saglıklı oldugunumu dusunuyorsunuz sankı:? yada yagın? yada lastık havalarının ? yada vıdaların??.. vala keyfınız bılır

Motosikleti
    Keeway 150 SL
    arkadaşlar merhaba uzun süredir forumları takip ediyorum ama yazmak yeni nasip oldu bende sl150 kullanıcısıyım ve motorumu çok seviyorum,belki önceki sayfalarda bahsetmişsinizdir ama ben iki kişiyle 2000 km yol yapmayı düşünüyorum ama biraz endişelerim var deneyimli arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi acaba

Motosikleti
    dostum bıraz daha acarmısın konuyu:? nasıl yanı artcınıle 2000 km yol doguyamı gıdıceksın? motoru ne zaman aldın kaç kmde kardeş

Motosikleti
    Keeway 150 SL
    ya karadenize gitmeyi düşünüyorum (samsun) motorum 4500 de ama artcıyla sanki motor biraz zorlanıyormuş gibi geliyor bana

Motosikleti
    hımm guseeel vala ben şöle derım gıdılır gıdılmez dıye bısey yok ama ara ara mola verırsın artı gıderken yanına yedek ampül fren teli bunlaru al derım.sımdılık bu kadar gelıyo aklıma

Motosikleti
    Keeway 150 SL
    eyvallah GeCe sağol

Motosikleti
    anadolunun neresındesın?............

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Ygöksun Gece'ye katılıyorum daha motoru yeni almışssın hayırlı olsun ama öyle hızlı gitme daha debrijaj zincir frenler herşey ayarsız dikkat et kendine lastiklerin üzerinde şu anda koruyucu bir madde var onlar falan temizlenene kadar fazla basma frenlere kuvvetli basar kayarsın sonra dikkat aman ha.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Keeway 150 SL
    ben tokat lıyım memlekete gidecem inşallah

Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ygöksun Gece'ye katılıyorum daha motoru yeni almışssın hayırlı olsun ama öyle hızlı gitme daha debrijaj zincir frenler herşey ayarsız dikkat et kendine lastiklerin üzerinde şu anda koruyucu bir madde var onlar falan temizlenene kadar fazla basma frenlere kuvvetli basar kayarsın sonra dikkat aman ha.
    uyarılar için saolun. doğru diyosunuz. zaten eve varınca doğru bişey yapmadığımı farkettim.

ilk heyecan sanırım. insan önünü boş görünce gidiyo...

Motosikleti
    gamlı baykuş nıck ınde bı garıb neyse ben ıst. anadolunun neresındensın demıstım.memleket tokat ama samsuna gıdıcen nasıl oluyorsa tokat erbag flnmı yoksa zire ben merkezde acemılık yapmıstım asker.hey gıdı hey ne gunlerde merkez guzel bızım kıslada üniversıtenın yanındaydı hemen

ygoksun dıkkat et dıkkat

Motosikleti
    Keeway 150 SL
    Maltepede oturuyorum zileliyim duymuşsundur! neyse ben çıkmak zorundayım görüşmek üzere....

Motosikleti
    zileyı duydum cnm arkım orda yapmıstı jandarma karakolunda iyi hadi saglıcakla kal

berkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SUPERLIGHT 150

Kawasaki ER-5

Selam, bugün bir arkadaşın Kawasaki ER-5 'ine bindim biraz dolaştım inince motora binmek nasıl bir duyguymuş yeni anladığımı fark ettim. 500cc 60bg gerçektende zevk veriyor. Şimdiye kadar sadece motorlu bisikletle dolaşıyormuşum.Gazı sonuna kadar açınca insan gidon elinden kaçacak zannediyor.İleride böyle bir makina isteyen herkesin alabilmesi temennisi ile herkese selamlar...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Forum, Bilgi paylaşımı amacının dışına çıkıp, muhabbet ortamına dönüştü, lüzumlu lüzumsuz yazılarla, sayfa sayımız gereksiz bir şekilde artıyor, güzel Tükçemiz katlediliyor. Bu şekilde devam edilecekse; Sizlere hayırlı işler....
    Yazılması/sorulması gerektiğine hakikaten inandıklarımızı buraya yazabilirsek, forum amacına ulaşır. Her isteyen faydalanabilir. Yoksa...!
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler