Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    baris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL650
    Arkadaşlar fiyatlar yazdığım gibi

Tankpad : 25
    Çanta : 30
    Plaka : 15

Tank pad ve plakalıkta değişik seçenekler var bu nedenle fiyat değişebilir.

Telefon : 0 212 613 32 87
    Selim Usta
    Herşey bir gün gelecek ve geçecek. Zamanın kıymetini bilmek lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yaw gerçek olsa ne yazar sıf görüntü zaten . biz ucuzunu alsakta yeter olmadı gideriz takıcıya şu kola boyna sardıkları ip gibi olan deri parçalarından alır kendimiz yaparız

Alıntı baris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fiyatlar yazdığım gibi

Tankpad : 25
    Çanta : 30
    Plaka : 15

Tank pad ve plakalıkta değişik seçenekler var bu nedenle fiyat değişebilir.

Telefon : 0 212 613 32 87
    Selim Usta

plastik cam ve çerceveden bişe arıyorum plakalık gördünmü orlarda??

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    barıs yerını belırtmısmıydın ESENLER BU ARADA ARKLAR

swort sen bı gözluk tak fıyatını oncekı sayfada belırtmıstı.

emre herkesın gorusu kendıne senbılen yanı bendekı gecek derı ama cok pahalı 15 ytl

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    barış bu hangi çantanın fiyatı gidondaki mi yoksa yan çantalarmı?

yaw hızınıza yetişmek mumkun değilki be gece? birde bu tang bed felan bunlar derimi yoksa suni derimi barış?

Motosikleti
    sen harbı gözluk al gıdondakı tabıkı

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    artiz gece zaten gözlük var farketmedinmi? bahalı sanki bu fiyatlar biraz daha araştırmak lazım derim bi kaç yerden neyse bu benim fikrim...

Motosikleti
    banada pahalı geldı bıraz acıkcası. 15,30 aburda olurum ok.ama gecıkme

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    arkadaslar meraba motorda pas yapan kısımlara nası bi uygulama yapılabilir.veya sizin yaptıgınız uygulamalar nedir acaba???
    herkese iyi surusler

Motosikleti
    BONZAİ CC BARI ALIYORMUSUN ARKADAŞIM?

mabad benım pas tutan sadece vıdalar var 3-4 tane onlarada dokunmuyorum.
    bu arada sen kendını tanıtmısmıydın nerdensın motor km de fln

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı sioux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece balayyusuf hocam ilgileniyo airbrush işiyle saolsun söyle güzel bir fiyat çıkarsa beraber götürürüz sl leri.

SİOUX başta senin için ve Airbrush işiyle ilgilenen arkadaşlar için arkadaşımla(Hakan) görüştüm telefonunu veriyorum arayın ve direk sorun çok iyi ve yetenekli bir arkadaş size makul ve güzel işler çıkartacaktır.
    Telefonu 0 532 631 35 56 (Hakan)

Gece bu arada benim km 4.565 motor 2006 model

Arkadaşlar hepinizde ehliyet var dimi cezası 700 milyon ayrıca mahkeme falan bilginize yaz geliyor artık sorarlar halletmediyseniz halledin ehliyet işini hemen bir kursa yazılın (bu bir tavsiyedir)saygılar
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    sl 150 siyah
    balayyusuf hocam çok saol ilgilendin yarın ararım arkadaşı anlaşabilirsek resimleri buraya eklerim gece_ sende ilgileniyodun airbrushla arkadaşla irtibata geçelim uygun bir zamanda gidelim ne dersin?

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Hyosung'umu teslim aldım, bugün onun üzerinde hissettiğim duyguları daha önce hiç yaşamamıştım, güç ayrı bişey. 150 km yol yaptm 2 kişi 145 Km hıza ulaştm, son gaz deildi, sanırım 150 Km/h rahat ulaşıyor. Bunları niye anlattığımı bilmiyrm, aranızda tecrübeli motorcular vardır ama bilmiyorm inş. benim gibi arkadaşlar birgün sizede kısmet olur, sanırım ben daha önce motor kullanmıyormuşum. Süper bişey yaa, çok mutluym Ama keeway hala benim ilk gözarım, yakınlarmda oturan birine sattım, her istediimde görebileceğimi söyledi
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı mabad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar meraba motorda pas yapan kısımlara nası bi uygulama yapılabilir.veya sizin yaptıgınız uygulamalar nedir acaba???
    herkese iyi surusler

Valla ben denemedim ama bir deneyen arkadaş anlattı pas tutan yerlere Lehim için kullanılan yumuşak teller varya ondan bastırarak sürüyormuşsun paslı bölgeyi örtüyormuş sonrada üzerine vernik sürüyormuşsun süper oluyormuş yani öyle dedi bir ara bende deneyeceğim ne kaybederim diye düşünüyorum zaten paslı neticede sende dene istersen arkadaşım iyi sonuç elde edersen bizimlede paylaş.

Bu arada carlitoturko bize hava basıyon gibime geldi) Şaka hayırlı olsun yeni motorun kazasız belasız sürüşler dilerim
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    sioux uygun bı zaman bana denk gelırmı acaba) sen bı tel ac görus bakalım ne dıgcek ark sana.

carlitoturco hayırlı olsun bakalım ben kullandım gv 250 cok serı bı motordur ayrıca 28 beygır zaten bızımkının 2 katındanda fazla macardan koreye gectın hadı bakalım dıkkatli kullan ama. bır gun şayet kısmet olursa ben hyosung almam onuda söylığim..

herkse gunaydın bu arada arklar

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    hyosung kullanan arkadaşa hayırlı olsun diyelim chopperdan başka motor tanımam arkadaşlar. keeway işimizi görüyor ihtiyaç duyarda maddi olarakta uygun olursak ikinci bi motor alırız inşallah ama keeway şehir içi için bence çok uygun bi motor. gunaydın arkadaşlar bu arada gece sanada gunaydın umarım kızmadın akşam seni yolundan alıkoyduk ama içime sinmedi o aynalar ama senin aynaardan olanları biranönce hazırla alayım hemen iki çift ok.

Motosikleti
    swort yok cnm ne demek alıkoydgun fln yok tamam ben ayarlayıp haber verıcem sana merak etme.bugun hava cok gusel ama motoru almadım bugun araba var

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben denemedim ama bir deneyen arkadaş anlattı pas tutan yerlere Lehim için kullanılan yumuşak teller varya ondan bastırarak sürüyormuşsun paslı bölgeyi örtüyormuş sonrada üzerine vernik sürüyormuşsun süper oluyormuş yani öyle dedi bir ara bende deneyeceğim ne kaybederim diye düşünüyorum zaten paslı neticede sende dene istersen arkadaşım iyi sonuç elde edersen bizimlede paylaş.

Bu arada carlitoturko bize hava basıyon gibime geldi) Şaka hayırlı olsun yeni motorun kazasız belasız sürüşler dilerim
    Pas çıkarıcı özel kimyasallar var piyasada araştırmak lazım

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    gece sende araba varsa başka işler vardır ;) ya sana sormayı unutuyorum kullandığın bujinin fyatı nedir bizim kullandıklarımızdan farklıydı birde performansı nasıl? benim motoru akşam azda olsa kullandın bilmiyorum farkedebildinmi bana ilginç geliyo motor güç olarak güççlü ama kullanamıyo gibi geliyo bana çok fazla titriyo sanki gitmek istioda gidemiyo gibi diim ne yapmak lazım bu durumda?

pası çıkarmak sorun değilde çeşitli pas sökücü kimyasallar var pası sökülen yerin tekrar paslanmasını önlemek lazım sorun burada zaten

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı mabad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi surusler
    pas oluşmuş ise pas sökücü, tel fırça zımpara vb ile temizleyip kullanabilirsin ama tekrar pas yapar, üzerine vernik sürmek bir çözüm ama bence güzel durmaz

inox civata ve somun ile değiştirebilirsin mevcut olanlarını ama ben bir çok yere sordum inox civata-somun bulamadım, ayrıca alyan vb gibi özel civataların inoxunu bulamayabilirsin

temiz çözüm kromaja vermek,

Alıntı swort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...olarak güççlü ama kullanamıyo gibi geliyo bana çok fazla titriyo sanki gitmek istioda gidemiyo gibi diim ne yapmak lazım bu durumda...
    evet buji motorun en önemli parçası imiş aslında biraz araştırınca öğrendim, bahsettiğin titreme bujiden olabilir, ilk etapta kaliteli bir buji ile değiştirebilirsin, NKG D7EA, bizim klavuzda tavsiye edileni, ben NGK D8EA buldum onu taktım, motorun gaza cevabı arttı ama sanırım tam uygun değil bu modeli (D8EA) NGK buji nin bizim motora,

buji fiyatları 3-5 ytl arasında, aklında bulunsun,

birde iridyum bujiler var onların farkını forumda arama yaparak birinci ağızdan bir oku öğren derim.

Motosikleti
    bosver sen sımdı baska ıslerı ben ırıdyum kullanıyorum her yonden tabıkı iyi daha iyi atesleme verıyor performansıda az cok etkıler bosuma almadım 35 ytl tıtrerımı fln etkılecegını sanmıyorum ben.senın motora bındım ama en fazla 20 km hızla gıttım dostum sımdı tıtresım yada gıdıs ıcın bısey dıyemem anca sürat yapıp test etmem lazım.ama sunları söylıyebılırım vıtes pedalı sanırım koruma demırıne cok yakın vıtes degıstırmekte baya zorlanmıstım ön fren iyi arka ise gevsek geldı bana bırde sag ayak bedalı baya bı ıcıne cokuktu sanırım yan yatmıstın ampül iyi aydınlatıyordu.devır saatın bozuk ve ısıgı yanlıyordu sanırım bırde benzın deponda bozuktu galıba.ya bu kadar yazdım ama kusura bakmazsın ıns.

haa bak söylemeyı unuttum gecen arkana bınmıstım ya fecı sekılde tıtresım vardı harbıden ınsanı cok rahatsız edıcek sekılde hemde kaçla gıttık 30 km gecmemısındır bıle dımı neyse sana tavsıyem sıbob ayarı karbüratör ayarı bırde lastıklerının havasını kontrol et bu ayarları adam gıbı bırısıne yaptır ama emi.bujın kac kmde oldu? 8000 bını gectıyse degıstır gıtsın.bunları yaptır sonrasına bakarız hele

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler