Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    tanzimo dostum o arapsabunu tarzı seylerı lastiklerinden uzak tut kuruyunca catlatıyor benden soylemesi
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı SaLu_JaCBo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun sahibini buldum mail attım Haber gelirse alrız Ozman.
    Hayırdır sen motorumu satıyorsun koymuşsun motoru

wala bak kardeşim haber gelirse alalim motoru saticağimdan koymadim ama öle bi yoklim dedim piyasayi olmadi satarim 250cclik alirim değişiklik olur ama bizim motorlar gerçekden güsel

bi arkdaşda ayakliklaredaki püskülleri sormuş deri parçasi alip onlari kendim yapdim amerikadaki bi harleyde görmüştüm bizim ayakliklar 51cm çapinda ona göre kesin altan uzunlununda 10 cm tutun sonra yapiştirin yapmak isteeyenler bukadar basit

sosise gelince bende arkada kulaniodum ama eğer çamurluğunuza değiyorsa boyada bozma yapiyor hareket ettikce sürtünmesinden haynaklaniyor sanirim ben o yüzdden tekrar öne taktim
    [COLOR="Black"][B][I][U]C.C STYLE[/U][/I][/B][/COLOR]

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm beyler. sülo iyi yapmısın resım olayını ama uzun yoldan anlatmısın bıraz neyse saol genede.

C.C.STYLE kardes ben tank bed arastırması yapmadım,kusura bakma msnde yazısamadık must. fln gelmıstı.

Motosikleti
    superlight 150
    arkadaşlar bu bilgileri sissy bar, far, modifiye vb. yapan yerler, maaliyetleri kullanım tecrübelerini derli toplu bir başlıkta toplayabilirsek çok güzel olur, başlığın içeriği çok büyük

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı zatoichi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu bilgileri sissy bar, far, modifiye vb. yapan yerler, maaliyetleri kullanım tecrübelerini derli toplu bir başlıkta toplayabilirsek çok güzel olur, başlığın içeriği çok büyük
    Arkadaşlar Bütün gerekli Malzemeleri; SisLambası,AynaLar,Koltuklar,SisBar,Debriaj ve Fren Balatası,Akü, Gibi Gerekli Malzemeleri İbrahim ( Gece Nickli ) Arkadaşımızdan temin edebilirsiniz.

Alıntı C.C STYLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

wala bak kardeşim haber gelirse alalim motoru saticağimdan koymadim ama öle bi yoklim dedim piyasayi olmadi satarim 250cclik alirim değişiklik olur ama bizim motorlar gerçekden güsel

ihşallah Cevap gelirse fiyatıda uygun geçmiş yazılarını Okudum 25 ytl demiş.Ama uzun süredir Siteye girmiyor kendisi Girerse hemen atlıycam zaten
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanzimo dostum o arapsabunu tarzı seylerı lastiklerinden uzak tut kuruyunca catlatıyor benden soylemesi
    normalde benim de sürdüğüm yok. Hani fuar organizasyonu çerçevesinde anlık bir çalışma olarak şeyetmiştim.. Zaten sürsem de kendi sabunumu sürerim. Arabın sabununu napiim

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Arkadaşlar, siteye koyduğunuz resimlere bakıyorum; herkeste sissy bar ve sis lambası mevcut. Kimyacı ve C.C Style'in kullandığı Bar'lar ilgimi çekti. Sorum şu ki? Nerden ve kaça aldınınız veya yaptırdınız.
    İkinci bir husus: Sis lambalarını monte edebilmek için, hazır bir monte ayaklığımı kullandınız.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar adana mt deki kardeşimizin kazası felaket olmuş. Trafikte hızlı olmanın alemi hiç yok, motorla gezmek acı değil keyif versin. 80 km hızlada her istediğimiz yere tek parça varabiliriz diyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150

ürküyorum bazen..

gerçekten dikkat etmek lazım. rahmetli enişte derdi hep altından rüzgar geçen hiç bir şeye güvenme...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    kabuto senden ses çıkmıyor,anladığım kadarıyla acemilik yavaş yavaş geçti

bnm fazla bi eksim kalmadi sis lambalari için aparat olarak dikdörtgen bi demir parcasini yanlardan tuturdum bnm pratik çözümlerimden bişi elektrikçiyede ayri bi düğme taktirdim sis barim kendi çizimim 60 yrlye yaptirmiştim sonradan kanuni tigerin kinii yaptirisaydim dedim bu yaza değiştiricemm işte yan çantalarim bide koltumu yaptirdim mi tamam tan pandimiz adi yanliş oldu sanirim oda oldumu tam olucak yazilari fln sökünce daha bi güsel oldu zaten wala motorumuzun kıymetini bilelim arkadaşlarr

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    viceroy . acemilik devam ediyoda motora alisiyorum yavas yavas su siralar zincir gevsekliginden baska problemim yok.

bide yan ayak cok sakat onu halledicem icinde bi zimbirti warmis motoru aldigim yerle konustum servise gidince halledicekler.

sisi bar almakistiyorum ama ock param yok 50 mln falan gomebilirim ancak nerden guzel bsiey bulurum onu bilen warsa super olcak
    imzam yok parmak bassam olurmu

SaLu_JaCBo sen hani koydun tank bed resmini forumun kaçinci sayfasindan aldin adama bnde bir mail atim iki elden ilgilenelim sende bnm çantalari unutma bak buldun gibi alicam gece sabaha bende çikmak zorunda kaldim ztn msnden bide bu dişli muhabetini sorucam değiştirmesinin masrafi nedir bnm motor 100km yapio ama dewirleri çok hizli ilerlio o mesafe fln artiomuş ondan onuda aradan çikarticam bizim motorlarin gidonu değiştiren yokmu hiç şu jinlunlar yada bizim motorun 250ccliklerinki daha bi güsel

Motosikleti
    sl 150 siyah
    arkadaşlar kuru tip akü mü? bakım gerektiren akü mü? hangisini tavsiye edersiniz?

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı C.C STYLE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SaLu_JaCBo sen hani koydun tank bed resmini forumun kaçinci sayfasindan aldin adama bnde bir mail atim iki elden ilgilenelim sende bnm çantalari unutma bak buldun gibi alicam gece sabaha bende çikmak zorunda kaldim ztn msnden bide bu dişli muhabetini sorucam değiştirmesinin masrafi nedir bnm motor 100km yapio ama dewirleri çok hizli ilerlio o mesafe fln artiomuş ondan onuda aradan çikarticam bizim motorlarin gidonu değiştiren yokmu hiç şu jinlunlar yada bizim motorun 250ccliklerinki daha bi güsel

Kardeşim sayfa 134 falandı heralde bir bak o sıralara.Çantan aklımda sen bana bir fiyat ver ben O fiyata kadar bakim.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı sioux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kuru tip akü mü? bakım gerektiren akü mü? hangisini tavsiye edersiniz?
    sioux ben kuru (bakımsız 9amper 12 volt) aku taktım gayet ıyı tavsıye ederım hakan abi (jameika34) yardımcı olur sana temin etmende
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Arkadaslar su fuar isi gercekten hos olur , eger zamanlar uyarsa bende katilmaya calisirim...
    Su sisi bar konusunde bende C.C STYLE arkadasimizinkine benzer bisey ariyorum, soyle uygun yollu bisey bulabilsem...
    GeCe_ su senin koltuklar iyice kafama yatmaya basladi gibi, bi ara seni rahatsiz edecegim galiba...
    Sis lambasini onceden pek dusunmuyordum ama C.C STYLEin cihazda cok hos durdugunu farkettim...
    Gelin gorunki hepsi bir and olmayacak gibi

ISTE BUDA BENIM KARAKACAN

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Ya arkadaslar simdi resmi koyunca aklima geldi, normalde motorun sol ust tarafında yuvarlak kapak gibi bisey var ama bende artik o yok
    Bi ara benim o parca herhalde titresimden bağlantı noktasından kopup dustu, bunu nereden bulabilirim bi fikri olan varmı?

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    Ya arkadaslar simdi resmi koyunca aklima geldi, normalde motorun sol ust tarafında yuvarlak kapak gibi bisey var ama bende artik o yok
    Bi ara benim o parca herhalde titresimden bağlantı noktasından kopup dustu, bunu nereden bulabilirim bi fikri olan varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler