Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı zatoichi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belirtmeyi unutmuşum aydınlatma iyileştirmesi yapılabilir mi onu öğrenmek istiyordum
    2x55w sis farını takıyosuun caktın mı karsıdakı tavsan gıbı oluyo

ergeser * gece_ motoru devırlı kullanmayı sevıyo o yuzden motor ıyıce acılmıs
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    cok saolsun yankıler

ergeser senın motor daha 1100 kmdemı benımkı 1700 km de
    vala vıtes aralarının uzadıgını fln hıc farketmedım kusura kalmayında dedıgım gıbı benım motor hızlı bı alet belkıde ondan farkedemedım bıde ben hızlı kullanıyorum baya bı acıldı yanı hehehehe

yaw anlayın ıste 17000 yazıcaktım

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Gece ara beni gelince kaçta geleceksin
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

SaLu_JaCBo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250
    yusuf hocam nasılsın dün birkaç sorun yüzünden gidemedim fuara :(
    siz ne yaptınız nasıldı fuar.
    öbür fuara habeleşelim sl-ciler olarak beraber gidelim herkez müsait olrsa.
    Hayattan umduklarım Hep Arkamda, Önüm Uçurum Arkam Boşluk, Ne Kaybım Var Ne Zararım.Amaçlar İçinde Yaşam, Amaçsızlar İçin KAVGAM!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Alıntı zatoichi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belirtmeyi unutmuşum aydınlatma iyileştirmesi yapılabilir mi onu öğrenmek istiyordum

kaliteli başka bir far takarsan neden olmasın. Yalnız biliyorsun akü den beslenecek. Bizim akü lerin amperi, makinayı bu tip modifikasyonlarda sağlıklı kaldırmaz. mesela extradan sis farı takmak gibi. olur da olmaz yani. O nedenle daha iyi bir akü takman lazım. Yuvaya oturmuyor tam yalnız. Ya aynı boyutta yüksek amperli bir akü bulacaksın zor gibi, ya da bulunduğu yeri kanırtıp biraz daha geniş olan aküyü sığdıracaksın

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Gece, geçmiş olsun.
    Cana gelecek mala gelsin.
    Canın muhakkak sıkılmıştır ama! bununla gelmiş ve geçmiş olsun.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-durun-2.html

abia dama cok kizdim ya bi destek ciksaniz diyorum hani

yaa gece simdi yukari baktimda gecmis olsun baba . cok onemli bisi deil galiba .

sakin canini sikma sende bisey yoksa gerisi bos calisir yeni motor alirsin yeterki cana gelmesin abi
    imzam yok parmak bassam olurmu

Motosikleti
    superlight 150
    GeCe__
    "
    ZATOICHI ıstekjlerın yuzde 90 nı mevcuttur kardes ıstersen benımle ıletısım kur
    "
    Kardeş ankaradayım burada bağlantın var mı?

cobalt
    "
    2x55w sis farını takıyosuun caktın mı karsıdakı tavsan gıbı oluyo
    "
    almıyalım karşıdan gelenin gözünü

tanzimo
    "
    kaliteli başka bir far takarsan neden olmasın. Yalnız biliyorsun akü den beslenecek. Bizim akü lerin amperi, makinayı bu tip modifikasyonlarda sağlıklı kaldırmaz. mesela extradan sis farı takmak gibi. olur da olmaz yani. O nedenle daha iyi bir akü takman lazım. Yuvaya oturmuyor tam yalnız. Ya aynı boyutta yüksek amperli bir akü bulacaksın zor gibi, ya da bulunduğu yeri kanırtıp biraz daha geniş olan aküyü sığdıracaksın
    "
    akü değiştirmeden far değişimi sorun yaratabilir diyorsunuz, farı biraz ertelerim

Motosikleti
    kabuto bak dostum hıc hos konusmamısın ama söylıgım yanı ayıp etmısın neyse bı daha öle konusma bence benden sölemesı. cok saol bu arada.

zatoıchı ankaradaysan maalesef yavas yavas ısteklerını yerıne getırırsın merak etme

bogachan gecmıs olsunu bana dedıysen saol kardes

he bı debu arada dun aksam kopruye dogru gıderken 9000 devırde tam 120 gordum daha gıdecektım ama artrık koprunun ayagına gelıyordum fren yaptım
    camsızda fena ruzgar carpıyor yaw

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabuto bak dostum hıc hos konusmamısın ama söylıgım yanı ayıp etmısın neyse bı daha öle konusma bence benden sölemesı. cok saol bu arada.

zatoıchı ankaradaysan maalesef yavas yavas ısteklerını yerıne getırırsın merak etme

bogachan gecmıs olsunu bana dedıysen saol kardes

he bı debu arada dun aksam kopruye dogru gıderken 9000 devırde tam 120 gordum daha gıdecektım ama artrık koprunun ayagına gelıyordum fren yaptım
    camsızda fena ruzgar carpıyor yaw
    yavaş yavaş yerine getireceğiz demekki,

bu arada geçmiş olsun ben biraz geç idrak ettim mevzuyu,

Motosikleti
    saol kardes hespınız saolun ama kaza yapmadım yanlıs anlamayın motorun lastıgı hafıf dondu ve ayagım kayıp dırege carptım sonra cam gıttı

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    gece geçmiş olsun öncelikle

arkadaşalar bu cumartesi motoru götürdüm a.dan z ye bi bakım yaptırdım kendine geldi yavru dişliyide değiştirecektim ama burada 18 ön dişli bulamadım servisteki usta ben araştriym getirteyim dedi bakalım bir haftaya kadar hbr vercek eğer bulamazsa sizlerden bana yardımcı olabilecek olan varmı acaba havale falan bi şekilde parayı yollarım ordan kargoyla yollarsınız olabilirmi acaba bu arada bende koltuğu değiştirmek istiyorum iki parça yapıp sürücü koltuğunu baya bi alçaltmak istiyorum gece senin koltuğun daha detaylı bi kaç fotoğrafını koyabilirmisin inceliyelim olursa ondan alırız.
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    superlight 150
    Alıntı ergeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece öncelikle geçmiş olsun. dişliyi takmışın ama birşey farketmedim diyiyorsun.vites mesafeleri artmadımı.zaten senin motorun hızlı oldugunu söylü yorlardı. ben 120 yi gördüm düz yolda daha önce 110 egilimyoldaydı.vede titreşim feleketti. şimdi titreşim daha az.benim km az açaba oyüzdenmi cok farklı geldi 1100km deyimde.
    dişli değişiminin vibrasyona faydası ne düzeyde, nerede yaptırılabilir.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    gece dostum geçmiş olsun,

o arada arkadaşlar ruhsatında muayene süresi 1 yıl olan arkadaşlar
    benim alet mart 2006 çıkışlı muayene tarihi mart 2007 yazıyordu sultan beyli tescil müdürlüğüne gittim ruhsatımı verdim 2007 yi 2009 yaptılar her yıl muayene yaptırmaktan yırttık bilginize
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    bakın benım motor hızlı oldugu ıcın ben dışlıden sadece tıtresımını azalttıgını hıssettım baya dun aksam hele ınanın 115-120 ıle gıderken coook az tıtresım vardı sasırdım kaldım.ama sızın motorları buyuk etkılıyebılır bılemıcem yanı vıtes aralarının uzaması fln son hızın artması kalkısın yavaslaması azda olsa.benım kalkısta aynı vala azalma fln yok neyse.

oldwolf saol kardes. ya msn adresı varsa ver yada ekleyın benı arkadaslar ordan daha net konusuruz hem ibrahimjames@hotmail.com. resımde atarım hem

OBKAVI NEEE DIYORSUN SEN 2 yıl daha nasıl uzattılar yaa.bu arada saol benımkınde de 1 sene yazıyor nısanda bıtıyor.bende gıdeyım o zaman tescıl mudurlugu nerde burda yaa ya bıde senın vergı borcum varmıydı? benım 105 ytl var ama acaba yatırmakmı gerekıyor uzatmaları ıcın öle bısey duymusum cunkıde

ya buı arada para fln aldıalr yada ne kadar aldıalr?

Motosikleti
    gece hiç para vermedim dostum, benimde biraz vergi borcum var onlarada bakmadılar.
    yeni yasaya göre ilk muayene 3 yaşında yaqpılıyor önceden her yıldı heryıl olması bişey değil birde 59 ytl muayene parası alıyolardı, yasa bizi kurtardı

Motosikleti
    ya senın agızından bal akıyor neelr dıyorsun sen bende gıdeyım o zaman hemen.senın gıttıgın yerde uzakmıs ama baya.acaba bendemı oraya gıdıcem bu ıslerı pek bılmemde kusura bakmayın

senın oraya gıdılıpte bende yaptırabılıyorsam yarın sabahtan gıderım vallah

bırde orası sabah kacta acılıyor bılgın varmı?

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    benım karakacan 2005 cıkıslı ılk muayene tarıhı 2006 kasım dı degıstırmek ıcın sıslı trafık tescıl e dılekceyle muracaat ettım ılk muayeneyı 4 yıla uzattılar yanı 2008 olması gereken ılk muayene tarıhı 2009 oldu
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    gece dostum benim bağlı olduğum t.tescil sultanbeyli seninki ruhsatın en ürtünde yazıyodur oraya gitmen lazım,
    sonucunda burası devlet dairesi sabah 09:00 da başlar mesai

Motosikleti
    benımkıde sultanbeylı ya bende oraya gıdıcem aradım zaten 8,30 a acıyorlarmıs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler