Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kabuto çok kafana takma bu işleri para önemli değil ayrıca,bırak neresi bozulacaksa bozulsun ki garantiden değişsin icabında.Şu yazdığın problemleri hangi marka alırsan al zaten yaşamak durumundasın.Moralini bozupta aletten soğuman gereksiz. sl parasının hakkını sonuna kadar veriyor. 500 km de acemilikten biraz sıyrılırsın,zamanlada ayna,ön dişli ve lastik değişimini yapar yıllarcada binersin umarım.
    Genel müdürümüz gece, dostum sl formu sana emanet aman kendine iyi bak. yaa şu mondiyi bi türlü satamadık,sözde her malın bir alıcısı olurmuş!!! bu nasıl iş anlamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Gece dostum,ressam adanadan mersindeki servise geldi 1 gün önceden dişli siparişini verdikte öyle temin edildi.serviste kendisi taktı.parçayı burdan alıpta kargoyla ist.göndermek astarı yüzünden pahalıya gelecektir. Ergeser de 18 lik dişlinin farkını farketti ve yazıyor memnuniyetini.
    Dostum bana sorarsan hesaplı olması adına oralardan temin etmeye çalış haa olmadı veya bulunamıyor ben sonra üstüme düşeni severek yaparım. İnsanlık ölmedi müdürüm!

arkadaşlar hüseyin gv 250 çok hoşuma gidiyordu,üşenmeden tüm sayfaları okudum.millet isyanda 7.750 fiyatı var hemde yazık vatandaşa yahu..

Motosikleti
    sl 150 siyah
    herkese selamlar. ali_sener ben ehliyeti genç moda sürücü kursundan aldım biri sl 150 iki tane vitesli motorları var.ben motor almadan kursa gitmiştim,derste sl kullandım sl'e orada ısındım direksiyon dersini veren arkadaş öğretmek için elinden geleni yapıyor.oraya da bakabilirsin bahariyede.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroycum bılıyorum vaktım olsa ben 2 dk bulurum ama olmuyor ıste aksam 8.30 a kadar calısıyorum ben o yuzden bılg. basındayım hep ya bılıyorum 5 ytl ise ben 10 verırım örnel yanı anladın
    hüseyın yazmısın bıraz güldüm vala hyosung dan bahsedıyorsun sanırım demek memnun degıller eh napak kendılerı bılır

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    gece korumaliklarimi daha alamadim o yuzden acik trafige cikmak pek isime gelmiyo . 300 bakimina giderken ararim seni o zaman beraber gideris sende gorurursun motosikleti .

bugun motosikleti malesef yan yatirdim acikca soylemek gerekirse motorun sagindan indim trafikte sotp edip bosa gecmedi bende yana geciriyim hizlica diye sagindan indim kaldiramadim motoru bi an elimden yavas ama cok yavas bi sekilde yere koydum hani cok hafifi bi sekilde motorda falan bi problem yok ayaklik cok hafif egilmis . ama motordan bi parca benzin aklti hani kirlicak hatta cizilicek kadar bile hizli dusmedi beni briaz korkuttu.

mars olayini cozdum 2 kere basmak lazimmis oda tamam debriyaja alistim sayilir motor briaz tekler gibi oluyo .

motoru aldigim yeri aradim rolandide falan devir cok yuksek adam dedi bilerek oyle yaptik deviri yuksek ayarladik gelince dusurucez meraklanma sen dedi.

toplamda 41 km yol yaptim viteslere geciriken motorun devirini tam ayrliyamiyorum motosiklet acemeligimden kaynakli aslinda .

ama rolandie kendi kendine devir yukseliyo falan bide bugun 65 e kadar ciktim motor briaz yalpaliyo gibi. toplamda basima gelenler bunlar ciklamasi olan warmi acaba
    imzam yok parmak bassam olurmu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    keeway superlight 150
    Gece, menderes usta ayak olayını halletti şipşak. oh yani gerçekten. artık açıldığında yerinde duran bir ayağım var. dostlar başına. şimdi dikkatlice, açık gitmemek lazım tabiki. illa unuturuz. Sıra aynalarda. Senin aynalar güzel olmuştu gerçekten. Beğendim. Görüş daha iyi ve daha şık.

Kabuto arkadaşıma;Lütfen acele etme. inan anlattıklarının yüzde 80 i acemelikten kaynaklanıyor. Çok doğal. Her şey düzelecek. Hem de sandığından daha kısa bir sürede. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler. Nerede oturuyorsun? gerekirse bazı şeylerde uygun vakitte yadımcı oluruz. tanzimo@hotmail.com msn e ekle beni.

"Her bindiğimde iyiki bu motorsikleti almışım diyorum, SL imi seviyorum"

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Tamamdır kabutu bak oluyo işte alışacaksın motora oda sana alışacak sen hiç canını sıkma 300-400 km yap tamamdır senin işin o kadar

Arkadaşlar içinizde sl ine balans ayarı yaptıran varmı ve yaptırdıysa nerede yaptırdı bilgi verirmisiniz.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    yusuf hocam lastık degıstırdın balans ayarı yaptırmadın mı ? cık cık
    benım bıldıgım buz motor yapıyor herhangı bır rot balans cı da yapar ama lastıgı sokup goturmen lazım hıc bırı lastıklerı motordan sokmek ıcın o kadar ugrasmaz ( gece nın soyledıgı yerde dublex yaptırırken sokulecek lastıkler nasıl olsa yapıyosa orda yaptırırsın )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    ya koruma demırlerını neden alamadın ılgınc) gercı bende motoru ilk aldıgımda camsız almıstım bıkaç gun sonrada almıstım camı nede olsa evımızın assagasından almıstım saglam yerdı 300 bakımı yokkı kardes yoksa benmı bılmıyorum benım bıldıgım 500 bakımı var bak tanzımo nunda dedıgı gıbı ıstersen yakınsan görusuruz her zaman dert degıl.aslında rölantıyı yuksek yapmalarının hıcbır anlamı yok bence sen acemı olmasaydın gerek duymazdın ama neyse.yaw benım debrıaj da gec kavrıyor ama daha iyi bak sana söylıgım ben ötekı turlu stop ettırme sansın daha yuksek emın ol bıde tekelr gıbı nasıl oluyor onu anlamadım.sen jıgleyı anladın dımı kabuto?

he bu arada cobalt balayyusuf ben dublekscı buldum cookta uygun fıyata pazar acıkmıs buyuk ıhtımalle pazar gıdıcem saat 10 orda olucam ıstersenız gelın benle hem fıyatıda ındırırz dahada

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiyim ressam saol 85 kurus yakıyor dostum senınkı?
    benim ki çok yakıyor abisi ya tam gaz gidince 100krş u geçiyor işte yakıt ne iş anlamadım yavv

Motosikleti
    karbüratöründe sorun vardır baktır onu hemen ressam_01 cim benımkı uzun yolda daha az yakıyor.aynı zamanda benım egsozda acık,dolayısıyla benzın serfıyatı yukselmez sakın yanılmayın tam tersı hatta cunku motor rahatlıyor sonucta 150 cc yuksek hacımler ıcın bılemem

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    basınç yapması lazım mıs ama basıncı yapamayınnca ciğ atar benzini ddemişti servis

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    gece bugun aku ve sıslerı aldım hakan abı den yarın ins menderese ugrayabılırım , yusuf hocam senınde gelmenı cok ısterdım motorda yapılacak bı ton ıs var.. belkı yarın gıderken arka lastık de alırım o zaman dublex yaptırmak lazım ; gece yarın sırkecıye ugrayıp gecıcem karsıya 18 lık ondıslı sorarım buralarda varsa senın ıcın almamı ıstermısın?
    ** not : hakan abı ( jameika34) keeway ini satıyor bilginize bence kacırılmayacak makıne almayı dusunup topık ı takıp edenler kendısı ıle ırtıbat a gecsınler oncekı sayfalarda telefonu vardı

kusura bakmayın ıkı arada bı derede yazıyorum okuyunca yazdıklarım anlamsız gelebılır
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    cobalt evet bılıyorum konustum hakan abıylen almısın hadı bakalım hayırlı ugulu olsun fakat ben hakan abıye sölemıstım aslında 1 adet daha vermesı lazımdı sana balayyusuf ıcın unutmus meyersem neyse ben alırım ondan.vala cook makbule gecer coblat dişli alırsan sevınırım ama yanlıs alma sende istersen bı ölcusu fln al.

evet satıyor motorunu bencede ıstyen varsa tereddurtsuz alsın derım cunku cook tatlı onun motoru vede cook temız sıs farları elcıklerı önde cok tatlı bı cam var bıkaç stıcerda var yakısmısta hem bende tavsıye ederım yanı.

arkadaslar ben bu arada bısey aldım bı muddetır aklımdaydı en sonunda bı sekılde aldım bırısınden adı: crloser lastık patlamasına son,taaki lastık asınana kadar hıcbır sekılde patlamıyor cıvıde batsa herhangı bısey olsada hemen orayı kapatıyor sıvı bısey belkı ıcınızde bılen vardır zaten,ben 2 adet aldım dolayısıyla bı lastıge bıtanesını bosaltıyorsunuz.kullanımı: ilk önce lastıgın havasını bosaltıyorsunuz bı gusel ve ondan sonra sıbobun ordan lastıgın ıcıne bosaltıyorsunuz bıtene kadar sonra tekrar lastıgı sısırtıp 1 km yol gıdıyorsunuz ama 30 km hızı gecmemek sartıyla yanı ıcıne tam otursun dıye,lastıgın ıcınde az bı mıktar sıvı kalıyırmus oda eyer lastık patlarsa ıste yada cıvı fln gırerse hemen orayı kapatıyormus böle bısey bende aldım fıyatıda cok uygun.artık lastıklerı dubleks yaptırınca bunuda kullanırım dıyorum,belkı bırazdan kutunun resmını cekıp yollarım

onaylanan bı urundur bu arada. bıde yanlıs yazmısım adını closer

ahada kutusu bu nasıl ama anında göruntu

made ın turkey yazdıgına bakmayın amerıcan malıydı sanırım

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum öncekı sayfada fln yazmıstım dişliyi bana yollıyabılırmısınız dıye ama önemlı degıl saol
    dostum yollarım nedemek istersen önümüzdeki hafta yolıyem.ama sorun cıkmaz dimi göbek ler aynidir herhalde

Motosikleti
    vala ergeser makbule gecer yollarsan. tabıkı göbekelr aynıdır farklı olucak halı yoktur heralde ben sana özelden adresımı yazarım sen bana hesab num. verırısın orayada ucretımı yollarım oky

ya bu arada dun aksam baya bıı ınceleme yaptım arkadaslar bısekılde buldum sıtelerını herneyse söylıcegım sey su: keeway gercektende hem amerıcan hemde avrupa patentlı hemen hemen butun avrupa ulkerınde keeway var dahada keeway ne motorları var grsenız cok enteresan özellıkle bı tane scoter var hasta oldum vala cok tatlı yapmıslar buyukte baya, onun harıcınde butun motor tarzlarını yapmıslar keeway ın.halmet,go-kart vs.. gıbi.
    bırde sasırdım baktımkı ne göreyım bızım sl 150 nın 125 cc liği bile var görunus aynı gıbıme geldı, bıde beygırı daha az baskada bısey gözume pek carpmadı ama sasırdım bıan öle görunce hehe.
    yanlız land cruser e hasta oldum caok tatlı hangı ulkeydı bılemıcem ama bızım turkıyede olanından farklı egsoz baya uzun arka lastıgı gecıyor ondan sonra ön farın bı sagında bı solunda bırer tane sis lambası var kı cok tatlı olmus bırde bazı yerlerınde renk farklılıgı var cook begendım vala için gıttı

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Arkadaşlar Selam,
    Baktım bugün hava güzel işden eve motorla döneyim dedim iş yerim leventde ev mecidiyeköyde neyse uzatmayalım eve tam yaklaştım çeyrek depo benzin olduğu halde motor stop etti ve bir daha çalışmadı.
    Arkadaşlar sizce sebebi ne olabilir?

(bu arada kış dolayısıyla motor genelde iş yeri garajında kalıyor ama hergün motoru çalıştırıyorum)

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    motosiklete az cok alsitim debriyajda alisti aslinda kaldirirken pek problem yartmiyor bugun briaz denedim .

motosiklete alistim sayilir aslinda .

aldigimyerde soyleidler gece 300 bakimi die . 500 u bilmiyorum.

dun aksam motosikletim oldugu yeri bi kac hirsiz zorlmasi galiba canim briaz sikildi serefisler ya .

motoru tam olarka zorlayamadim daha 5 . vitese cikiyorum ama ondan sonra hizlanma briaz yavasliyo zorlayimmi zorlamiyimi kararsiz kaldim.

tanzimo abi ben madenlerde oturyorum . tahmin ediyorum neresi orasi diyosundur herkes ayni tepkiyi weriyor

sile otabaninda sarigaziye gitmeyen . solda kaliyor ayarliyabilirsek tabiki bilen birisnden yardim almak cok super olur
    imzam yok parmak bassam olurmu

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Cobalt yarın Menderes ustaya seninle gelemediğime bende çok üzülüyorum aksilik işte işin uzarsa oralarda olursan gelirim yinede.

Gece şu dublex işine çok sevindim adamlara bahsettinmi jantın kalın olduğundan bu pazar bende geleyim halledelim çok iyi olur sonrada lastik zırhını koyar birde balans yaptırırız ondan sonra tadından yenmez valla bu sl.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

hayalbert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway s.light 150

keeway SL yardım kitapçığı

selam
    geçenlerde benim yan kapak kırıldı, zeda3000 in konu ile ilgili çalışmalarını hatırladım. Arayınca fun bölümünde linkleri buldum ama kimse epeyi bir zamandır indirmediğinden olsa gerek silinmiş. zeda3000kardeşime pm atıp bu dosyaları istedim. o da beni kırmadı herkese çok selamı var.
    zeda3000 kardeşin hazırladığı kitapçıklar aşağıdadır, hayırlı olsun..

yan kapak tamiri http://rapidshare.com/files/19064670...amiri.pdf.html
    jikle kullanımı http://rapidshare.com/files/19065331/jiklekullanimi.pdf
    benzin musluğunun kullanımı http://rapidshare.com/files/19066120...animi.pdf.html
    zinciri germe ve ayarlama http://rapidshare.com/files/19066416...veayarlama.pdf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler