Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı balayyusuf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen gün motomete mail attım ve motorun gerçek fiyatını sordum bana şu cevabı verdiler Eldeki stoklar bittiğinden dolayı şu anda Sl 150 nin fiyatı 4.100 ytl imiş bu rakam kesin ama eski stoklaları olanlar hala eski fiyattan satıyorlar
    Kısaca SL 150 : 4.100 ytl
    aslında fiyat olarak artmış yani bunun anlamı piyasadaki çin malı vb türevdeki motorlardan daha kaliteli mi demek?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

balayyusuf ben scooter eğitimi alacağım 1-2 gün içerisinde sene sonuna kadar profesyönel olurum heralde o zaman da mı kullanamam ?

scooter eğitimini de mondial 151 rs ile alacağım gene de mi kullanamam ?

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balayyusuf ben scooter eğitimi alacağım 1-2 gün içerisinde sene sonuna kadar profesyönel olurum heralde o zaman da mı kullanamam ?

arkadasım amcamın koydekı 50 lık mobiletini saymassak hıc motor kullanmadım gelısımdekı sl le basladım hıc te zorlanmadım 1.50 lık narın bır bayan degılsen motor zorlayacak bısey degıl ama hamlamıssan bıkac gun bacakların agrıyabılır
    bı de alısana kadar kask rahatsız eder boyun agrısı yapabılır ama motor dan kaynaklanan bı rahatsızlık olacagını sanmıyorum ben zorlanmadım acıkcası
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Ahriman dostum, bende chopper tarzının sadece bir araçtan ibaret olmadığını düşünenlerdenim. Ama bu durum superlight'a geldiğinde biraz değişiyor. Superlight görüntü olarak tatmin edici ama söz konusu motor perfonmansı olduğunda oldukça vasat. Sözümona bu motor uzun yola kesinlikle dayanmaz, gidilmesine gidilir, ama çok yorar. Ben 150 KM gittim, birdaha gitmemeye yemin ettim. Yokuşlardaki perfonmansı kötü ve 2 kişi sürüldüğünde motor yürümüyor. Bunları bilmeni isterim. Bugün motoru yine yaklaşık 60 KM kullandım titreşimden elim hala acıyor.

Cobalt, balata ve yayları değiştirmek benim bildiğim vites sorununu çözüyor, ama sen hıza da etki ettiğini yazmışsın? Ayrıca denediğini yazmışsın, kendi motoruna mı takıp denedin merak ettim? Biraz bilgi verir misin?

Yaw arkadaşlar benim motorumu servise verdiğimden beri acayip titreşim yapıyor. Acaba kullandıkları yağdan olabilir mi? Sanırım 20-50 kalınlığında kullanmışlar. Başka bir keeway sürmek istiyorum, bakıcam benimki mi çok titriyor yoksa hepsi mi böyle. 5500 devirden sonra motordan garip sesler geliyor anlayamadım ??? Ya çok soğuyorum motordan, çok üzülüyorum.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Motosikleti
    carlito dostum olay su yaylar yeterınce basamazsa balata sıyırır, bu balatanın cabuk bıtmesıne motorun devrını/gucunu arka lastıge daha fazla kayıpla aktarmasına neden olur ben henuz honda balatası takmadım bu kenan ustanın onerısıydı ama orıjınal yay ve balata garantıden degıstı 2500 km de su an 5500 de yım ama takılan yaylar da aynı ozellıkte olunca bır esprısı olmadı bır ara bırılerı dragstar yayları oluyor ben taktım demıstı ama ben daha degıstırmedım nasıp kısmet.ctesı ogleden sonra denedım abanınca 3. vites 80 e kadar cıkıyo bunun 4 u var 5 ı var 110 gorulur ama kısa bı surelıgıne
    son satırlarını yenı okudum yarın aksam pasa meydan a el ıstersen hem bı cay ıcerız hem benım motosikleti gorur kullanırsın saat 7 gıbı orda olurum ,bunlarda koordinatlar google earth ten bakabılırsın
    41° 0'14.63"N, 28°55'53.59"E

Motosikleti
    yani aldığıma pişman olurum mu demek istiyorsun Carlito? tamda bütçeme ve bana göre bir motor gördüm diye seviniyordum.

rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    Arkadaşlar.ön camı kırılıp da degiştiren var mı? Nerede yaptırabiliriz?Motomax Pimapen fiyatı ıstıyor da

fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    BAKIYORUM DA BU MOTORA OKADAR HAKSIZLIK EDİLİYOR Kİ ;
    * Uzun yola dayanmaz diyorsanız; dönün ozaman biraz geçmiş sayfaları okuyun ve gezi fotolarına bakın...
    * Hız yapmaz deniyor; 100 işinizi görmüyorsa bi race alabilirsiniz... şööle bişey mesela http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2963005 alabilirsiniz tabi.
    * İlk motor olur mu deniyor; benim ilk motorum bu canavar, fazlasıyla tatmin etti bugüne kadar, sizi etmiyorsa karakterinize uygun makina seçmemişsiniz demektir.

ÜŞENMEYİN, AKLINIZDA SORU İŞARETLERİ VARSA ÖNCEKİ SAYFALARI OKUYUN ! YORUMLARIN %90'ININ OLUMLU OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.

Motosikleti
    rebet sırkecıden ben orjınalını 56 ytl ye almıstım ama daha uygun fıyatlara da bulunabılıyormus sormak lazım

ergeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway SL 150
    Alıntı rebet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar.ön camı kırılıp da degiştiren var mı? Nerede yaptırabiliriz?Motomax Pimapen fiyatı ıstıyor da
    aldımın 2. haftasında yolda giderken çatladı şablonunu cıkardım malzemenin 5mm liginden kendim yaptım ısıtarak kavisinide verdim cok daha saglam vede güzel oldu

Alıntı fear_factor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAKIYORUM DA BU MOTORA OKADAR HAKSIZLIK EDİLİYOR Kİ ;
    * Uzun yola dayanmaz diyorsanız; dönün ozaman biraz geçmiş sayfaları okuyun ve gezi fotolarına bakın...
    * Hız yapmaz deniyor; 100 işinizi görmüyorsa bi race alabilirsiniz... şööle bişey mesela http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2963005 alabilirsiniz tabi.
    * İlk motor olur mu deniyor; benim ilk motorum bu canavar, fazlasıyla tatmin etti bugüne kadar, sizi etmiyorsa karakterinize uygun makina seçmemişsiniz demektir.

ÜŞENMEYİN, AKLINIZDA SORU İŞARETLERİ VARSA ÖNCEKİ SAYFALARI OKUYUN ! YORUMLARIN %90'ININ OLUMLU OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.
    dostum sana katılıyorum benimde kendime ayit ilk motorum daha önceleri de kullanmıştım ama az ben cok memnunum cok iyi bir secim yaptıgıma inanıyorum almayı düşünenlere tavsiye ederim emsallerinin içinde eniyisi hiçte zorluk cekmedim cok rahat yoltutuşu vede dengesi cok iyi

Motosikleti
    oohh ergeser ve cobalt sağolun arkadaşlar. içime su serptiniz nisan gibi almış olucam inş. motorumu. sözlümle egeyi keşfe çıkmak istiyoruz..

rebet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebet sırkecıden ben orjınalını 56 ytl ye almıstım ama daha uygun fıyatlara da bulunabılıyormus sormak lazım
    Cobalt ,saol dostum..Sirkeci Motomax'dan mi aldin? Oraya mi bakayim? Ellerinde var mi,yoksa siparis mi veriyorsun?

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ahrıman sen hıc bakma o sacma sapan sözlere motor arslan gıbı ıstedgın yerede gıder mıllet ist-ege-marmara-karadenız gdııp gelen var daha ne olsun.bende ıst-edırne gıttım geldım hemde artcımla cokta guzel gectı.mesela benım motor harbıdende 10 degıl 15 km fln eksık gösterıyor cunku devır arttıkca cogu zaman ıbrem 90 fln gösterırken hooop gerılıyor sunu söylıgım ınanmayanlar varsa hıc umrrumda degıl benım motor 135 fln basıyor tahmınıme göre.100 gecmıyenelre sasıyorum bence kesın ıbre bozuktur cıkmıyrodur yukarı bıde sunu merak edıyorum yaw arkadas pekı devır yukselmıyormu? yada motorun sesınden anlıyamıyormusun gıttıkce hızlandıgını? cok garıp ama motor harbı 100 basıyrosa benım gözumde gıt cöpe at daha iyi!.
    ahrıman bu sayfada kötu taraflarıda iyi taraflarıda konusuldu sen rahat ol ıster al ıster alma ama onun derecesındekı motorlardan bın kar daha iyi jınlun mondıal ramsey cv. gıbı.tabıkı ilk motor olur yaw benım abım cbr 600 ile basladı neden bahsedıyrosunuz sız yaa!! suda bı gercek 4.100 bence abartmıslar.
    carlitoturco söledıklerının hıc ama hıc bırıne katılmıyorum!!! sanırım bıde sen hıc zora gelemıyen ınsansın ee kardes o zaman nıye aldınmı böle dandık bı motor?.carsamba aksamı saat 11de pasada olucam eyer ısteyen varsa görusurum bılgınıze

Motosikleti
    gece_ hjm salı aksamından ıtıbaren ıst da dahıl olma uzere bolgede etkılı yagıs beklenıyor yagmurluk falan gımeden cıkma benden soylemesı

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Salı günü nöbette olacağım, çarşamba günü buralardayım gece, saat 2300 çok geç değil mi? Ayrıca ben motorumu dandik olarak görmüyorum sadece son zamanlarda çıkardığı zırıltılar beni çok rahatsız ediyor, yemin ediyorum ellerim acımaya başlıyor, 80 KM hızda. Ayrıca benim göstergelerde bi bozukluk yok, devir saati de mükemmel çalışıyor. Benim motor 90 KM geçmiyor. Bunları söylemek motorumu sevmediğim anlamına gelmez. Objektif olarak bazı şeyleri değerlendirmek lazım. Yeni başlayacak arkadaşlar bunları bilip karar vermeli. Bana şimdi sorsanız Superlight la başlar mısın, cevabım hayır olurdu. Başlangıç için çift silindir 250 cc motor daha iyi olur, en azından acemilik devresi geçtikten sonra biraz daha insanı tatmin ederdi. 2.el Regal alın arkadaşlar, 0 KM keeway almayın, o kadar paraya değmez. Yine söylemek isterim motorumu yine de seviyorum, o benim özgürlüğüm. Özellikle tipi hala hoşuma gidiyor.

Uzun yol meselesine gelince, ben gitmez demedim. Bu konuda fazla yorum yapmak istemiyorum. Sadece insanlara bu motor hakkında çok şey vaad etmeyin. Sonra hayal kırıklığı olabilir. Bence keeway uzun yol motoru değil, ve bunu kullanan hepimiz biliyoruz.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kullanırsın tabiki ama benim kastettiğim şu bu motor ağır ve biraz sert viteste falan zorlanırsın ayrıca çokta kayıyor biraz zaman lazım bunu kullanmak için kastettiğim bu başlangıç motoru değildir sen sitedeki bazı arkadaşlara bakma ben kullandım çok basit falan filan gibi şeyler yazıyorlar kafan karışmasın önce kullan şöyle kolay küçük birşeyler sonra bunu alırsın önce bu arada sirkecide motorun ön camı 40 ytl motomaks ta.bilginize

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oohh ergeser ve cobalt sağolun arkadaşlar. içime su serptiniz nisan gibi almış olucam inş. motorumu. sözlümle egeyi keşfe çıkmak istiyoruz..
    Egeyi keşif işi 150 lik motorla adamı kasar sevgili arkadaşım titreşimden mahvolursunuz.

Alıntı rebet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cobalt ,saol dostum..Sirkeci Motomax'dan mi aldin? Oraya mi bakayim? Ellerinde var mi,yoksa siparis mi veriyorsun?
    sirkeci motomax ta 40 ytl ellerindede vardı ben sordum

fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    balayyusuf sana sormak istediğim 2 soru var ;

1- kaç senedir motosiklet kullanıyorsun ?
    2- SL senin kaçıncı motorun ve nezamandır SL'in tepesindesin ?

merak ettim de...

sevgiler saygılar

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşlar yazılara dikkat ediyorumda dönüp dolaşıp aynı paydada toplanıyoruz. 3 milyarlık motorun 30 milyarlık gibi olmasını hayal ediyoruz ve 120 metreye 5 vitesi sığdırınca bu sefer hani performans diyoruz!
    Yayla yollarında 2 kişiyle çekiş korkunç düşüyor fakat düz yolda tatmin ediyor. Görüntü olayı ve lastik olayına 1000 ytl harcarsanız 150 cc de sınıfının en tatlı motoru sl dir. Rahatınıza bakın,kazasız sürüşler.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vıceroy sende bı acayıp demısın yaw mıllet keeway e 1 mılyar para harcamı yaa bence sacma olur.
    fear_factor vala guzel soru sormusun balayyusufa bende merak ettım.herkez anlasın bu motor tam bır baslangıc motorudur hıcte zor degıl kullanması bhence bunu kafaya yerlestırmek gerekır!
    carlitoturco 11 de kız arkımı eve bırakıyorum o yuzden 11 dedım ben göztepe oturuyorum.cobalt arkım tesekkurler bılgı ıcın aklımda olsun.carlıtoturco bu arada merak ettım yaaa nasıl 90 gecmez senın motor bence hemen servıse götur olurmu öle sey.

fear_factor aynı senın dedıgın gıbı bende duz yolda 110 göruyorum cok rahat hemde ve 120-130 da basıyor senınkıylen benımkı kardesmı acaba
    ben bıde söle dusunuyorum acaba 90-100 gecmıyenler rodajı nasıl yaptılar??? 40-50 km yı gecmedılerse yazık etmısler derım.rodaj ayarı cok ınce bı ayar ara ara basmak ve devamlı devır degıstırmek gerekıyor.ben rodajımda ara ara 80-90 bıle bastım ve sımdı masalah nazar degemesın dıyorum bıde benım debrıaj balatası bıtık öle bınıyorum gene gıdıyor cok sukur yakıdna degıstırıcem tabı

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para harcayip daha iyi bi alet mi alayım (hyosungun 250likleri), yoksa sl150 mi alayım diodum başlangıç için ancak burdaki fiyatı gördükten sora motomaxe baktım, fiyatı 4100 ytl olmuş cidden. Kim alır ki bu motoru artık ya şaka gibi resmen!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler