Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar
    sl 150 bi ara kampanyadaydı ve fiyatı ortalama 2400 e düşmüştü şuan kampanya bitti ve yine 3000lira..sl 150 lerde 2. el piyasası tam olarak nedir?

motoru satmak isitiyoruz ama çok farklı fiyatlar teklif ediliyo.biri 1500 derken öteki 2250lira veriyo..motorumuz 6500km de ve çok ii durumda ayrıca sisybarıda var..2000lira normal bi fiyatmı sizce?
    [COLOR="Magenta"][B]daha gidecek çok yolumuz var:cat: [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    2250 istemelisin sahsi gorusum. Motor az km yapmis ve sisy bar var diyorsun.Kaza da yoksa hic bence gayet dogal bir fiyat. Eger acil satacaksan 2000 pazarlikla inersin. Bazi insanlar icin 2500 ytl haftalik kazanc bile olabiliyor o yuzden 400 - 500 kaybetmisler cok umursamiorlar.Zevk icin alip canlari sikilinca satiyorlar. Bizim pazarda boyle allak bullak oluyor tabi..
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Özkan, eğer senin motor alacağın bayi 2000 lira fiyat veriyorsa normal sayılabilir. Ama biraz daha pazarlık yapıp yükseltebilirsin fiyatını. Tabi en güzeli kendin satman...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    saol zeda3000 ama 13 beygır degıl 10.5 beygır ben böle bılıyorum ve bır sl ci arkadassada sordum oda 10.5 dedi..13 beygır olucagını hıc sanmam o zaman bence daha atak gıderdı dıye dusunuyorum...bence bızım 2. el motor en assaga 2 mılyar eder 2.5 bucaga kadar yolu var hatta.. ve maalesef benzın depom benzın kacırıyor 2 gunden berı garantıden depo degısıcek...saygılar...

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    hocam ben 1900 dedım 2005 mod. 3400 km de yuzune bakan olmadı ınat degılmı satmıyorum ıste
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben 1900 dedım 2005 mod. 3400 km de yuzune bakan olmadı ınat degılmı satmıyorum ıste
    Çok ucuz fiat vermişsin. ben daha yeni 2.250 ye sattım 2005 model 4000 km de idi. sisy bar ve bir kaç aksesuar daha vardı.Ama sonradan takılan aksesuarlar motorun değerini artırmıyor bilesiniz. 2000 YTL üzeri sizin kar ınızdır. Noter bile siz soylemeseniz dahi 2.250 değer gösteriyor. Ondan aşağısı da motora hakaret olur yani.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motorumuza 10.5 beygir diyen dostlarimaza ben ekteki resimi sunuyim. Ben ispatladim sira sizde Lutfen HP kismina bakiniz. Hata bile yapmamisim 13.5 hp

www.vento.com sitesine girim Rebillan bizim motorun USA deki ismi. Tum bilgiler orda.Saygilar
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    tuzemen haklısın ama dedım ya ınat ıste satmıyorum yanına ıkı tane daha da motorum olsun bunu satmıycam dusunsenıze normalde ışe arabayla gelıyordum arabaya ayda 3 depo olan benzın harcamam arabada 1 depo motorda 1 depo oldu sonuc yaklasık 250 ytl lık bır tasarruf mıktarı 150 kredı taksıtı +50 otopark 50 de bana ıste

not: zaten motoru gınger dan 1800 e almıstım daha sezon acılmadan mart basında

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    cobalt bence en kısa zamanda elinden çıkar inat etme. :=))
    çünkü Çin malının belli bir ömrü var(tabiki ekonomik gücüde hesaba katmak lazım).sattığım kişi şu anda servisten çıkamıyor yeni yeni arızalar çıkmaya başlamış bendeyken olmayan arızalar.
    Bu arada şunu da belirteyim 150 cc SL motor 100 km de 2.5 lt yakıyordu en az. Ama şu an bindiğim 750 cc japon bile 90-100 km ortalama hız da 100 km de 3 litre yakıyor. yani aynı sarfiyatla daha güçlü motora biniyorsun. 4000 km ye varana kadar servise gittiğimin sayısını unutmuştum ama şimdi bu motorla 3500 km yaptım henüz uğramadım.
    Karar senin tabiki ben sadece fikir veriyorum. Ama büyük bir motora geçiş için çok iyi tecrübe oldu benim için.iyiki emsallerinin en iyisi olan SL 150 almışım.Ekonomi de önemli tabiki eğer gücün varsa Çin olmayan bir motora geçmeni tavsiye ederim.(Her ne kadar Macar deseler de şanzmanın iç aksamı hep çinli diğer aksamlar da oyle.)

Motosikleti
    eyw zeda3000 bende bı ara 13 beygır dıye bılıyordum ama cogu kısı 10.5 dedı bırde ruhsatta 75 yazıyor am sanırım onu bılmem kaç ıle carpıyorsun ve 10.5 cıkıyor.. resım ıcın saol ama ben söle dusunuyorum ordakı yurt dısındakı motor belkı o 13 beygır olabılır ama bızımkını pek sanmıyorumda neyse....sımdı sıze mantıksız gelebılır ordakı 13 burdakı 10.5 dıye ama...baska kaç beygır oldugunu bılen varsa sölesın lutfen...bırısıde bana 7.5 beygır dedı vala

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Ülkelere göre ithal edilen modellerde güç farkı olabilir. SL150'nin Motomax sitesinde 7,5 KW güce sahip olduğu verilmiş.

75KW=10.19HP

Kendileri denemek isteyen arkadaşlar için işte unit convertor linki
    http://www.digitaldutch.com/unitconverter/
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Gece motor USA de de Turkiyede de ayni beygir ve ayni motor.Motor blok kalibi bir kez yapilir pahali bir maaliyettir.Ayni gucteki ve cc deki motor farkli HP lerde olamaz zaten imkansiz . Ikiside ayni 150 cc ayni 62 piston nasil farkli beygir olacak onu anlamadim. Anlayan var ise anlatsin.

Motor pasalar gibi 13.5 HP. 62 capli piston var ve 9000 rpm guc uretiyor. Fabrika cikisi on disli 17 ve arka disli 42.

Ilgili siteden hesabi yapmak mumkun ben yaptim 13 cikti.

http://www.revsearch.com/dynamometer...orsepower.html

Motosikleti
    yaw tmm ama ruhsatta nıye öle yazıyor??

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    senin ruhsati kim yaziyor dersin. Takipci , takipcide bilgileri saticidan aliyor. Gel deneyelim ruhsata yanlislikla 13 degil 23 beygir yazalim , yine onaylanir. Kimse kontrol etmiyorki. Ornegin benim ruhsatta HP kismi bos.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar benim ruhsatta da 7,5 hp yazıyor ama bildiğim kadarıyla 10,19 hp 7,5 kw ama üstündekinide sayarsan 12,19 beygir
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Motosikleti
    tuzemen aklımda hyo gt250r var ama butce uygun olursa cbf 500 de aklım kaldı

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar köprü ücretleri 4 ytl olmuş haberiniz olsun , bende bikaçgündür kulağımın arkası kaşınıyo diyodum bi orası kalmışştı oda d...z....dü tamaaaam
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zeda haklısın benım ruhsattada süperlight değilde superlighs sesımı bıle cıkarmadım mesela 2003 te araba almısıtık babamla sase nol arını kontrol edelıom dedilk 3 rakam hatalı gittik adamlar ruhsata daksil cekıp duzelttiler
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar bu topikte hep kavga oluyor ya, aslında kavgayı bi kenara bırakalım da en azından istanbulda oturan arkadaşlarımızla bi gün toplanalım, toplu bir keeway grubu ile istanbulu dolaşalım bişeyler yapalım, ne dersiniz? Cevap yazın mesajı arada kaynatmayın. En kalabalık grubuz ama hiç bir araya gelemedik.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

CaVreS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL

SL ile 130 km sabit hız

Arkadaslar 130 km hıza ulaşmak istiyorum lakin bulundugum yerde ön ve arka dislileri degistirme imkanım yok. Biriniz nerden temin edeceğimi soyleyebilir mi? Motorcu ruhu aşkına yardım edin.
    [FONT="Comic Sans MS"][B][CENTER][SIZE="3"][COLOR="Purple"]Gerçek sadedir, onu biz büyütür biz süsleriz ama o asla değişmez.[/COLOR][/SIZE][/CENTER][/B][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler