Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    arkadaşlar bende dün beşiktaştaki kazayı görünce evdekilere yalan söylemek zorunda kaldım sürücünün kaskı bağlı değilmiş artçınında kaskı yokmuş o yüzden sonuç bu kadar vahim olmuştir diye yoksa üstüme çullanmaları an meselesiydi. Allah beni affetsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06

2006 KEEWAY sl 150 [SATILIK]

satmıyorum
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

umiter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SUPERLIGHT 150
    beşiktaşta ne kazası oldu arkadaşlar
    tv den mi izlediniz. bizzat mı gördünüz. haberimiz yok.

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ]yazıma başlamadan ilk önce bütün arkadaşlardan özür dilerim fakat düşündüm de bende bir mororcuyum ve bir konu yüzünden aylemle madur duyumdayım belki el elden üstündür fikir fikirdir her konuda yardımlaşma olacağından maduriyetimi buraya taşımak istedim.
    ben TC.vatandaşı hristiyan bir insanım eşim secerken din ırk ayrımım olmadığı icin bide sevdiğim icin evlendim yani kısacası eşim müslüman tokatlı gayet murlu sorunsuz bir evliliğimiz var bu evl,iliğin meyvesi de 2 tane kızımız oldu yaşıyıp gidiyorduk 2002 yılında bir kiliseye jamgoç arandığını duyduk jamgoç=kilise görevlisi ve bubun üzerine kilise yönetimiyle konuştuk bize sundukları lojman bu na bağlı olarak yakacağı suyu elektriği zaten dini kuruluşlarda bular alınmıyor bide askari ücret vede sigorta dediler eşimle oturduk düşündük evet askari ücret az olabilir fakat kira düşünmicez ayağımızı yorganımıza göre uzatırız cocuklar icin her şeye katlanmak lazım dedik işi kabul etik ve lojmana taşınıp işe başladık ilk önce her şey baya güzeldi fakat 3 ay gecmesine ramen sigortamız yapılmamıştı bunu dile getirdiğimde yönetim kurulu toplansın halederiz diyorlardı böyle 6 ay kadar oyaladılar bu arada cocukları okulu icin ve de kimlikleri icin faftiz yapmamız gerekiyordu eşme demişler ki senin hristiyan olman lazım yoksa olmaz cocuklar okula da gidemezler eşim de bunu benden saklamış nezaman ben bunu öğrendim ilk olarak eşimle bir tartışma yaşadım cünkü ben eşimi müslüman olduğunu bilerek aldım sevdiğim icin ne dinden olursa olsun beni ilgilendirmez belkim cocuklarım da yarın müslümalığı sece bilir karışmaya hakım yok ben de gitim yönetime itiraz etim böyle bişe yok eşmin aklını neden celiyorsunuz diye tartıştık ve siz ilkönce bana dediklerinizi sigortamı yapın sizi ilgilendirmeyen konulara karışmayın dedim olar da beni işten atmakla tehtit etiler .ben ermeni patrikliğine gitim görüştüm cocuklarımın vaftizini de yaptık cünkü patrik hane icin eşimin müslüman olması bir sorun teşkil etmiyor ve de kendimi garantiye almak icin ssk. ihbarda bulundum sigortam yapılmadığı icin cünkü bir seneyi gecmişti kanuna sığındım sigorta müfetişleri geldi yerinde tespitle işci olduğumu belgeledi ve kiliseye ceza kesti olar ödemedi ne zaman borc 29milyar oldu icra takibi diye ssk.dan yazı geldi koştular bir şekilde ödediler ve iş mahkemesi actım dava sürüyor ne kadar da 2 ayda cözülecek dense de bizim bilirsiniz adalet yoğunluktan biraz işler uzar bu arad zaten baştan beri eksik ödedikleri mağaşımı da kestiler burda bulunan ermeni cemahati yardımlarıyla gecinimi devam etirmeye başladım fakat su uyur düşman uyumaz misali bana karşı fuzulü işkal davası acmışlar afendim biz sokakta kalmışız acımışlar 2 cocukla kar kış kıyamet gecic olarak 3 aylığına almışlar sora biz zorla burda oturmuşuz cıkmamışız hakim bey yerinde iceleme yaptı benim burda lojman kaydım muhtarda icelendi ve de davayı redeti gerekce aranızda iş akti var bu konu iş mahkemesinin olayıdır dedi dava temyize giti temyiz bişekilde bozdu sen karar verebilirsin diye bu sefer de aynı hakim nasıl olduysa fuzulü işkal dedi bu sefer ben temyize gitim ama temyizde her dosya aylarca beklerken bizimki 15 günde geldi karar doğru şimdi zanedersem 15 gün icinde kapının önüne kymayı düşünüyorlar polis zoruyla ben 2002 yılından beri bu işlerle uğraşırkın hak yerini bulsun derken cebimde avucumda ne varsa harcadım patrikhaneyi arayıp patrikle randevu talep ediyorum herkesle görüşen patrik bele bir türlü görüşmüyor ve de bana yardım eden insaların yardımları kesildi söylenti patrikhane tarafından baskı yapılmış parasız kalsın da kurtulalım diye arkadaşlar akıl verin bu nasıl bir dini kuruluş 2 cocuğun ekmeğini yiyor kapının önüne koyuyor tamam beni işten cıkarmak istiyorlarsa verirler kanuni haklarımı işten cıkarırlar bular onu da yapmıyor iyide hak yerini bulsun diye adalete sığındım oda beni madur eti ben ne yapim şimdi kanular hakında bilgisi olan ne yapmam gerekir bana yol gösterin yada bende mi böyle dini bir yerde kanusuzluk oluyorsa kanusuzluğa sığınıp cocuğumun hakını yiyen eşimi üzen ,insaları üzeyimi cıkış yolu bulamıyorum sorularımı kısaca alatım yanış alamayın cebimde kalmasada bir motorumuz kaldı ama 1- ama 2 ye satar bir müdet daha cocuklarımı ac bırakmam elim ayağım tutuyor benim ve de aylemin savaşı hak yerini bulsun sizlerden akıl istiyorum manevi destek istiyorum cünkü piskolojim b,ile bozuldu düzgün düşünemiyorum hala burası dini bir yer yanış olmasın diye işimi dahi yapıyorum temizlik malzemelerini dahi cebimden karşılıyorum ama olmuyor kanun acık ve net bir şekilde iş akti fes edilmeyenin elinden lojman geri alınamaz diyor fakat bu şekilde bir karar cıkıyor mahkemeden akıl ermiyor halbuki iş aktimi fes etseler hakımı verseler bir daka bile durmama acık olan inancımı dahi yitirmekteyim cocuğum bile bir gün eşim üzülmüş ağlarken demez mi ane ne diye alaha yalvarıyorsun varmı ki görmüyormu halimizi dedi cevap veremedik cocuklarımın bile piskolojisi benim gibi bozuldu altık hayata eşime cocuğuma yüksek sesle konuşmamış biri olarak bağırmaya başladım bu da beni cok üzüyor bana fikir verin arkadaşlar

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostum sakin olbence eşin ve çocuklarınla ençok birlikteliğe ihtiyaç duyduğun an şu an o yüzden sonucunda aile reisisin duygularını kontrol etmek zorundasın, işinle ilgili olarak ta artık mahkemeye intikal etmiş bi durum sonucunda hukuk çu değiliz ama adalete güvenmek zorundayız birde bu tip yanlışlık ve insanlık dışı hareketleri sadece gayrimüslimler değil bizim dindaşlarıımz müslümanlarda yapıyor sanırım paraya olan tapınma Allah'a olan tapınmanın önüne geçiyor insanlar nekadar hırs ve kinlerini bazen engelleyemiyorlar yapacağın bişey yok sanırım bişekilde geçimini sağlamak zorundasın ve evvela bir iş bulmalısın elinden gelen ne iş onuda bilmiyoruz belkide bunları yazsan içimizde iş bulmakta birileri sana yardımcı olur Allah'tan umut kesilmez Allah yardımcın olsun
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dunyali para pek din irk gozetmiyor , durumunu cok ii anliyorum.Bunu patrikhane de yapardi ozel bir kurulusta.Benim kiz arkadasim da Hristiyan ben ise yahudiyim ama Turkum herseyden once. Yurt disinda da yasadim ama askerlikten kacmadim cifte pasaportum olmasina ragmen gittim Elazig Ozel Harekat Timinde 17 ay gorev aldim birde yaralandim 3 kez ama hic onemli degil.

Olay su sen inandigin bir din ve gorev icin ugrastin ama basa gelen insanlara pek guvenme dostum. Olayi basina aktar hic cekinme.Mahkeme ile olcak is degil bu.Sifirdan baslamaktan korkma. eger yardimci olacak ise Istanbulda prespiteryan kilisesi var orayla bir gorus.Onlar cevresinde temiz ve inancli insanlari tutmayi seven bir yer. http://www.e-monsite.com/ortodoksluk/accueil.html adresinden onlara ulasabilirsin. Ermeni kliseleri biraz katidir onlara gore baskalari ile evlendiginde bunu hos gormeyip sana baski yapabilirler.Gel anlatki insanlik din irk tan daha onemli iste.Bebn konuyu burda cok acmak istemiyorum.Umarim yardimci olabilmisim dir.

Hepimiz ayni vatanda yasiyoruz.Bir birimizi yardimci olmak zorundayiz.SL ci olarak ben kendime bunu borc biliyorum. Umarim ailenin surati en kisa zamanda guler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dunyali, Zeda'ninda dedigi gibi bu uLkede yaptirim medyanin eLinde.. Bu i$i takip edicek bi cok gazeteci yazar var.. Yargi bazen yanLi$ kararLar verebiLiyor ve bunu duzeLtene kadar sen ve senin gibi karde$Lerimiz, abiLerimiz zarar goruyor.. Bence de git bir kac gazeteci iLe goru$.. GazeteLere teLevizyonLara cikip reziL oLucam diye du$unme, hakLi oLan ve hakkini arayan sensin.. Hak veriLmez aLinir sozunu de unutma..
    MusLuman bi uLkede musLuman oLarak dogdum, ama ermeni, rum, hristiyan, musevi, yahudi ayirmadim.. Bu ayrimi yapmayacak, bir cok kaLemi kuvvetLi gazeteci var.. Hakkini sonuna kadar ara..
    E$inLe ve cocukLarinLa tum dertLerinden en kisa zamanda kurtuLman ve hep mutLu bir aiLe oLarak kaLman diLEgiyLe..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah yardımcı olsun kardeşim sana verebileceğim bir fikrim yok konuya uzağım ama inşallah sana destek verebilecek arkadaşlar çıkacaktır..

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    engineer23 ve Carlitoturco arkadaşlar çok geçmiş olsun ,
    zeda ehliyetin hayırlı olsun dostum artık darısı bizim başımıza,
    Dunyali dostum size mutluluklar, yüzünüzden gülücüklerin eksik olmaması dileğiyle...
    Saygılarımla...

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar ben yazın ortasında azcık su birikintisinde dahi sanki paten pistindeymişçesine motorumla kayıyorum, ne oluyor bu lastiklere anlayamadım? Yavaş gidiyorum, ağırlığımı ayarlıyorum olmuyor olmuyor, yine kayıyor, 200 KM deyim lastiklerim 0, ben bu işi anlayamadım, biz yrn öbürgün yağmurda bu motoru hiç mi kullanamıcaz? Ne yapayım ne edeyim fikri olan var mı? Ya da lastikleri değiştirip bu soruna çözüm bulan var mı?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Lastikleri degistir Carlitoturco ornegin Pirelli uygun ve uyumlu bir lastik diyebilirim.Aradaki farki goreceksin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    obkavi ve nothern: eyvallah arkadaşlar 350 450 km lerden bahsediyorsunuz hemde kısa molalarla...150 cc lik ve hava sogutmalı bir alet için gayet iyi km ler. yarın hemen SL 150 mi alsam bu pazar benim scooter ı pazara cıkarıcam zaten. o zaman 500 YTL daha verip alamdığıma tekrar pişman oldum hemde eşşekler gibi

cevap biraz gec oldu ama maşalla sizde 2 günde 2 sayfa msj yazmışsınız arkadaşlar cevabım 2 sayfa önceki sorum içindi

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    arkadaslar
    yarın saat 08.30 yenikapı bandırma feribotuna binip
    ordan kısmetse balıkesir ve edremit üzerinden ayvalık gömeçe gidicem motorla.
    bol bol foto cekip hem size hem de forumumuzu takip eden sl almayı dusunen arkadaslar için izlenimlerimi de yazıcagım bir topic acıcam donuste.forumumuza da linkini yazmayı dusunuyorum.bu arada blueberry ye ulaşmaya calışıyorum.cunku akçaya da gitmeyi dusunuyorum
    herkese ii sürüşler kalın sağlıcakla

Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaslar ben motoru 2. el aldım su an 3300 km deyim arka frenlerden sabahları ilk calıştırdıgımda acayip ses geliyor ama daha sonra gecıyor sizde de aynısı oluyor mu acaba ? bir de motoru ilk calıştırdıgımda hemen tek vurusta calışmıyor jigleyi en üst konuma getiriorum biraz gazlıyorum bi kac dk sonra kendine geliyor ve jigleyi aşagıya cekiyorum biraz garip değil mi yazın böyle bişi yapması daha soguk havalrda napıcam bu normal bişey mi?

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    medce bunlar normal ben de motorumun 2. sahibiyim 3300 km de sabahları balata ısınana kadar sesyapıyor arka frene dokununca jigleyi motor sogudugunda ( yaz/kıs farketmıyor) acıp calıstırman gerek ama 10-20 dk gıbı kısa sure molavermıssen yanı motor daha sogumamıssa jıgleyı acmadan da tek serferde alır marsı
    ben daha ayak marsını 1 kere kullandım o da ılk aldıgımda mart basında hava hep yagmurluydu otopark tan cıkaramadım 2-3 hafta bıkac kere denedım ayaktan calıstı onun dısında hep starter den calıstırdım ve ılk basısta aldı ( yıkarken bujı ıslanmaları harıc )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Arn125 sen kacirmisin gozunden sanirim ben seni daha cok pisman ediyim bir gun icinde 700 km yaptim ben Antalya - Konya - Antalya. Motor tas otesi.

Beyler soyledigim gibi benzin deposundan vana cikis kisminda olusan catlkatan ciddi benzin kaybetmeye baslayinca ve hic bir yapistirici fayda etmeyince is kaynak yapmaya kaldi. Sari kaynak adi verilen kaynagi yapmak bayagi zor. Kimse istemiyor cunku benzin deposunun patlama riski var.Bu yuzden icine sirke doldurduk alev almasin diye.Simdi sorun giderildi. Masraf 40 ytl

Hazir depoyu sokmustum benzin filtresini temizleyim dedim.Bakin su benzindeki pislige. Litresi 3 ytl bari filtre koysunlar beeee

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    arkdaşlar hepinizin sl150'leri hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın, çok şık-gösterişli motorlarınız var.ara ara takip ettiğim kadarıyla da hayli km yapan var bu motorlarla.

ben de bir ara bu modeli düşündüysem de yine 150cc lik keeway speed modelini tercih ettim. motor şuan 550km de ve ilk bakımı yaklaşıyor.

istanbul şişli tarafındayım, ve eliyüzü düzgün işini bilen bir servisle ilk bakıma başlamayı düşünüyorum, hangisini tavsiye edersiniz ? forumda kalabalık olmasın derseniz Özel Mesaj'da gönderebilirsiniz.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    zeda depodaki çatlak nerde bendeee de varmıdır acaba? nerdeyse 5000 km olucak sızıntı mı oldu sizlerde
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Merhaba Arkadaşlar,
    Cuma günü prag ( çek cumhuriyeti) ne gitmiştim dün geldim. önümüzde ki hafta da bulgaristana gideceğim. işim gereği sürekli yurtdışına çıkmak durumundayım bahsetmiştim. forumu da pek takip edemiyorum bu ara ama döner dönmez kaçırdığım tüm konuları tüm yazıları okuyorum.
    sizlerden bi ricam var dostlarım. benim Sl 150 yi "satmak isteyenler" sayfasına koymuştum. Motorumu acilen satmalıyım sürekli yurt dışına çıktığımdan dolayı kullanamıyorum artık. yıl sonuna kadar da devam edecek yurt dışına çıkışlarım.
    Motora 2.200ytl istemiştim ama 2.000YTL ye hemen verebilirim. Bu Konuda bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
    Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

özgür adalar tatili nasıl geçti bu arada
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi adalar guzeldi..ama özkandı unuttun sanırım
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler