Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    escapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C (+Keeway SL150)
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    birçok SL'cinin istediği gibi ben de bir buluşma olmasından yanayım.
    önerilerimizi paylaşalım.
    işte ilk öneri:
    önümüzdeki cumartesi (29 temmuz 2006) REDBULL AIR RACE organizasyonu var.
    ilgili url de bu:
    http://www.redbull.com/
    birçok SL150 ile bu organizayonu izlesek nasıl olur??

"Red Bull hava yarışlarının 5. ayağı 29 Temmuz da İstanbul Haliç (Altın Boynuz, Golden Horn) semalarında yapılacak. Eski Galata köprüsü (Balat) ve Atatürk köprüsü (Unkapanı) arasında kurulacak hava dolu kulelerin ortasında heyecan dolu uçuşları izlemek üzere..."

tarih: 29 Temmuz 2006
    saat: 14:00
    yer: Haliç
    ee, ne duruyoruz??
    ne dersiniz acaba??

SL150 Fun Club sayfasından devam edelim,
    Keeway Superlight 150 Fun Club
    Get your motor running, Head out on the highway
    Looking for adventure, And whatever comes our way...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Ercument walla burda bir olay baslattin ama dur bakalim 500 km dedin ya tum Sl cilerin icine kurt dustu yada sende economic SL var bizim haberimiz yok. Ne ise yedek depo olayi basit muslugun altinda kucuk bir hazne vardir musluga bagli.O hazne iste senin yedek depo haznen.Yedek depon daha evelden bos kalmis ve sen kapatmisindir.Yani yedek depoya guvenmek hata olur.

Lucas : Buji degistir daha ii olur.
    Abi vallahi 500 km yapıyor başka yapanlarda vardır eminim.
    Yedek depo olayını çözdüm 3000 km'dir ben yedek depo musluğuyla gidiyormuşum yani önce yedek depoyu kullanıyormuşum az önce kitapçığı indirdim güç bela ordan öğrendim

escapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C (+Keeway SL150)
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı
    Abi vallahi 500 km yapıyor başka yapanlarda vardır eminim.
    Yedek depo olayını çözdüm 3000 km'dir ben yedek depo musluğuyla gidiyormuşum yani önce yedek depoyu kullanıyormuşum az önce kitapçığı indirdim güç bela ordan öğrendim
    katılıyorum, benim yakıt sarfiyatım da neredeyse aynı:
    40ytl'lik benzin ile 460 km yaptığımı hatırlıyorum: bu hesapla 15lt ile 530 km yapıyor..
    Get your motor running, Head out on the highway
    Looking for adventure, And whatever comes our way...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı escapesus adlı üyeden alıntı
    katılıyorum, benim yakıt sarfiyatım da neredeyse aynı:
    40ytl'lik benzin ile 460 km yaptığımı hatırlıyorum: bu hesapla 15lt ile 530 km yapıyor..
    arkadaşım sağol, kendimi yalancı gibi hissetmeye başlamıştım.

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.s.s bende akuyu degiştirdim serviste taktılar 2 amper daha guclusu 50 ytl..sigortayıda 15 ampere cıkardım..cokta guzel oldu

arkadslar eksozların ıcını bosaltan war mı??????ben dusunuyorumda
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Murat dostum depo zaten 38-40 arasına fulleniyor yahu. ben anlamadım bu işten bişi. Bi ara baya bi tartışıldı bu konu ve 420-430 un üstünde kimseler bişi dememişti diye hatırlıyorum. çıtayı baya yükselttiniz alkışlıyorum sizi.
    Hadi bakalım Sl ci dostlar yeni bi sorunumuz daha doğdu
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    ya arkadaşlar ben 400 km yi zor görüyorum 500 - 540 çok abartı ya 3,080 benzin kurşunsuz 15 lt alıyor 15x3,080 = 46,20 ytl /540 0,0085 ytl yapıyo
    yani 85 bin tl aslında normal olması gereken bu ama
    ben benzinim bitti ğinde yani yedek depoya düştüğümde 35 ytl falan benzin alıyo 12 litre yaklaşık yani 3 lt bunun yedek deposumu var ya
    bu hesapla 30-32 km de 1 lt benzin mi yakıyo bu alet arkadaşlar bunun katalog değeri nedir 100 km de 2.5 yazıyo katalog ama kaç km sabit hızla ve ne devirde
    yakafam karış tı soru neydi ya
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    ben bı kere denemıstım sansıma benzıncıye 10 mt falan kala bıttı 446 km yaptı bır depo ıle
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ben motomaxı kınıyorum kın kın kın..

servise verdim 3 gün oldu yarın alırsın yarın alırsın diyorlar ... ne güzel iş

satıcam ben motoru almak isteyenler varsa snrtrt@hotmail yada özelden msj atsınlar
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

yuksell07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150sl
    1 ay önce ölçtüm kmde 80bin yakıyordu scooterlardan bile az yakıyor
    engüzel tarafıda bu 2 haftada bii 10ytl lik benzin alıyom bana yetiyor
    hergün şehir içi kullanıyorum yada balık avına gidiyorum yani bir depo ile 500 km yi geçmesi normal

gezi düzenlemek gibi bir durym olursa manavgat taraflarına ANTİK BARa beklerim çolaklıdaki mekan sizindir

cann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lucasın Manual Book eklentisi ve zedanın tavsiyesine tesekkurler yine...Dün ve bugün tabiri caizse manyağa baglayarak 200km yol yaptım. Tüm vitesleri 7500devirde değiştirdim. 1'den 2'ye ve 2'den 3'e gecişlerde 7000devir civarı kesiklik yapıyor daha sonraki geçişlerde 8000e kadar kesiklik yok. Yokuş aşağıya bulduğum heryerde 3. 4. 5. viteslerde yapabileceği kadar devir yapmasını sağladım, acımadan, ayrı ayrı her viteste sonuna kadar bekledim dip gaz, devirlenme bittikten sonrada 1dkya yakın oyle gittim (max 8500devir yapıyor). Benim Keeway, yokuş aşağıya, üzerinde ben (85kg) camın arkasına saklanmama ragmen 5.viteste maximum 8000devir gorebiliyor, ne yaparsan yap 100km/s hızı gecemiyor (yokus 3km uzunlugunda dumduz ve yaklasık 35 derece egimliydi.) Ne bunun problemi şimdi, neden bu kadar kesiklik yapar ve gitmez???

Kask kilitlemek icin bir yer var mı bizim motorlarda?

Alarm ile alakalı olarak sorulan sorular icin; ben 17 gunlugune sehir dısına gittigimde alarmı acık bırakıp gittim (cocuklar kurcalayıp kurcalayıp öttürmüşler komşulardan şikayet geldi) dondugumde tek marş çalıştı. Aküden problem çıkmadı, bilginize.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cann adlı üyeden alıntı
    Lucasın Manual Book eklentisi ve zedanın tavsiyesine tesekkurler yine...Dün ve bugün tabiri caizse manyağa baglayarak 200km yol yaptım. Tüm vitesleri 7500devirde değiştirdim. 1'den 2'ye ve 2'den 3'e gecişlerde 7000devir civarı kesiklik yapıyor daha sonraki geçişlerde 8000e kadar kesiklik yok. Yokuş aşağıya bulduğum heryerde 3. 4. 5. viteslerde yapabileceği kadar devir yapmasını sağladım, acımadan, ayrı ayrı her viteste sonuna kadar bekledim dip gaz, devirlenme bittikten sonrada 1dkya yakın oyle gittim (max 8500devir yapıyor). Benim Keeway, yokuş aşağıya, üzerinde ben (85kg) camın arkasına saklanmama ragmen 5.viteste maximum 8000devir gorebiliyor, ne yaparsan yap 100km/s hızı gecemiyor (yokus 3km uzunlugunda dumduz ve yaklasık 35 derece egimliydi.) Ne bunun problemi şimdi, neden bu kadar kesiklik yapar ve gitmez???

Kask kilitlemek icin bir yer var mı bizim motorlarda?

Alarm ile alakalı olarak sorulan sorular icin; ben 17 gunlugune sehir dısına gittigimde alarmı acık bırakıp gittim (cocuklar kurcalayıp kurcalayıp öttürmüşler komşulardan şikayet geldi) dondugumde tek marş çalıştı. Aküden problem çıkmadı, bilginize.
    bi ustaya subap ayari yaptir Benimki de oyLeydi 5. viteste 8000 deviri gecmiodu $u an 9500 devire kadar cikio.. Kask kiLietLemek icin hic bi yer yok eski modeLLerinde beLki oLabiLir ama 2006'da geLen modeLLerinde yok..

Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaslar herkese selam bende artık keeway sl ciyim aidikurt un motoru aldım alper abi bu arada hersey için saol servis cok iyi bir daha diğerine gitmem.bir liste varsa benide ekleyin bayadır takip ediyorum aslında forumu ama kısmet bugüneymiş. biraz acemiyim ilk motorum bu daha önce hiç kullanmamıştım ama alışıyorum yawas yawas. yinede sizden öğreneceğim cok sey var herkese keyifli sürüşler....

oskican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar.. geçen yaz aldığım keeway superlight ımı satmak durumundayım henüz 1000km yapıldı, izmirde yaşıyorum ilgilenenler varsa mail adresim: okucuk@gmail.com iyi günler..

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    s.s.s akü garanti kapsamına almıyorlar,ama serviste bir sarj ettir,belki akümülatörü bozuktur,gerçi benimde akü öldü,sebebi ilk yapılırken iyi sarj olmaması ama suçlarını kabul etmiyorlar,üzerindeki akü 80 ytl.

Kornalarım kendi kendine çalışmaya başladı ama aklınızda bulunsun garantiden değişiyor.

büyük akü takılabilirminin yollarını arıyorum
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı medce adlı üyeden alıntı
    arkadaslar herkese selam bende artık keeway sl ciyim aidikurt un motoru aldım alper abi bu arada hersey için saol servis cok iyi bir daha diğerine gitmem.bir liste varsa benide ekleyin bayadır takip ediyorum aslında forumu ama kısmet bugüneymiş. biraz acemiyim ilk motorum bu daha önce hiç kullanmamıştım ama alışıyorum yawas yawas. yinede sizden öğreneceğim cok sey var herkese keyifli sürüşler....
    Medce ho$geLdin ve hayirLi oLsun.. Kazasiz keyifLi yoLcuLukLar

Motosikleti
    Keeway 150
    Arkadaşlar malum vergi zamanı geldi. Bugün arabalarımızın ve motorumuzun vergisini öderken gördikki motorun vergisi ödenmemiş. Normalde 0 araç alanlar bilir motorlu taşıtlar teslim edilirken araçların tüm vergileri temiz olarak müşteriye teslim edilir, vergiler dahil satış fiyatları verilir. Ayrıca bu verginin ödenmediği bilgisi bayi tarafından bize söylenmedi ve ödenmediğini ancak şimdi kendi şartlarımızla öğrendik. Çok cüzi bir oran olsa da gecikme borcu da sözkonusu... Acaba bu sorunu bizden başka yaşayan arkadaşlar var mı?

Motosikleti
    ozz dostum bu motosiklet satan, servis yapan ve iş takibi yapan bütün firmaların kahır bela zart zurt. Hepsi üçkağıtçı acı bi tecrübe ama ödemiyolar

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun uzun yol ve taşıma kapasitesiyle ilgili bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim. Selamlar.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    Uzun yol taşıma kapasitesi derken neyi kastediyosun anlamadım ki ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler