Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hoş geldin wintura
    çantaların resinlerini ekle bi bakalım
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Bu motor ısındığında vites küçültmüyor mu? Isınma kaç km sonra ya da şehiriçinde kaç dk. sonra gerçekleşiyor
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Bu motor ısındığında vites küçültmüyor mu? Isınma kaç km sonra ya da şehiriçinde kaç dk. sonra gerçekleşiyor

Ben anlamadim bu soruyu kusura bakma anlayan var ise bir anlatsin bize.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    beyler hyuosung 250 gtr aldık abimle birlikte keeway ım duruyor ama elektirk sistemi komple değişicekmiş.. fabrikaya göndericez dedi usta valla kaç günde gelir bilmiyorum ..

bu arada hyusong u kullanınca fark çıkıo ortaya

http://img77.imageshack.us/img77/218/img42144lq.jpg

http://img314.imageshack.us/img314/1090/img42165mi.jpg
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bana 1 adet yan çanta,(84$) km. ve devir saati (84$)ve bej renk yakıt deposu (196$) lazım
    ekonomik bir şekilde halletmenin yolunu biliyormusunuz ?
    özellikle o çantaya o parayı vermek pek akıllıca değil
    bir de 2 ustaya sübap ayarı yaptırmama yağ ve buji değiştirmeme rağmen vibrasyon ve motor sesi son 1 haftada inanılmaz arttı.devir yüksekken gazı biraz daha açarsam birden sanki boşta gaza basmışım gibi bir ses çıkıyor, çekiş düşüyor sizce sebep ne olabilir ve nasıl düzeltiriz?

engineer23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sl 150
    arkadaslar benim amortsorlerde ses basladı.cok sinir bisey sanki 10 senelik motor gibi.bugun soktum yagladım ama fayda etmedi.sizce bu sesten nasıl kurtulurum.hee 7000 devirden sonra depo kapagıda cok ses yapıyo.eskiden olmuyodu oda bugun basladı .benim gibi sesleri bu kadar takan varmı acaba ama motor dediginde kaymak gibi olmalı.bu arada motorum 5000 km yaklastı.

murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    KEEWAY 150 Superlight Almak isteyen arkadaşlara kolaylık olsun bu sayfadan başladıysanız bi nebze burdan yardımcı olayım. yeni başlayanlar için çok ideal. Motosikletin Fiyatına baktığınız zaman dolu dolu makina. üzerinde'ki standart aksesuarlar yaklaşık 700 ila 1000 ytl civarında Devir saati,yakıt göstergesi,Ayaklıklar,motor koruma,yan çantalar,çift korna ve korna kapakları nikelaj,hırsız alarmı uzaktan kumanda ile motor çalıştırma ve alarmı kumanda etme anahtarı mevcut. motosiklete baktığınızda diğer çin motosikletlerinden çok daha kaliteli bir işçiliğe sahip olduğunu hemen farkedeceksiniz.Tabiki sorunları yok değil, ama zamanında bakımlarını yaptırır, birde eliniz boş kaldıkça gevşeyen vidaları sıkarsanız, ufak tefek olabilecek arızalarıda garanti kapsamında yaptırabiliyorsunuz bu konuda motomax bu güne kadar bizleri üzmedi yolunuz açık rüzgarınız bol olsun.

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Herkese Günaydın

Benim akü tamamen ölmüş nedeni ilk alındığında iyi şarj edilmiş olmaması ve 15 gün kadar çalışmaması olarak sıralayabilirim.

Arkadaşlar bir haftadan fazla çalıştırmayacaksanız,kutup başlarını çıkartın,tabi alarm iptal olur o zaman mutlaka haftada bir şarj edin

not yuasa akü minimum 80 e buldum,bayağı önemli bir oly yani,garantiyede girmiyor biliyorsunuz.

Herkese selam
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    selam arkadaşlar dün akşam motorum motomaxran uzman grup adlı servise geldi saat:20:30 civarı gidip baktım ali usta 2.000 km bakımını yapıyordu lastikleri sökmüş lastikçiye göndermiş tubless yaptırmak için motoru öyle görünce içim cız etti valla bugün öğlen alacağım ve deneyeceğim şile yolunda bakalım akşama son durumu anlatırım size borty akü 80 dolarmı ytlmi
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı trattataa adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bana 1 adet yan çanta,(84$) km. ve devir saati (84$)ve bej renk yakıt deposu (196$) lazım
    ekonomik bir şekilde halletmenin yolunu biliyormusunuz ?
    özellikle o çantaya o parayı vermek pek akıllıca değil
    bir de 2 ustaya sübap ayarı yaptırmama yağ ve buji değiştirmeme rağmen vibrasyon ve motor sesi son 1 haftada inanılmaz arttı.devir yüksekken gazı biraz daha açarsam birden sanki boşta gaza basmışım gibi bir ses çıkıyor, çekiş düşüyor sizce sebep ne olabilir ve nasıl düzeltiriz?

Hayirdir kazami oldu . Devir saatini tamir edenler var , yan cantanin fakli modelleri var 50 ytl ye satiliyor.Bu fiyatlari kim verdi bir de sana.Benzin deposunda sana alternatif bulabiliriz aslinda.Baglanti noktalari onemli sadece.Kanuni seyhanin ki ni bir dene.Vibrasyon icin vidalari bolca sik derim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Arkadaşlar bende motoru 2000 bakımına götürdüm motoru aldığımda sübaplardan çıt çıt sesleri gelmeye başlamış, 5000 devirden sonra vibrasyon felaket artmış, halbuki bakımdan önce canavar gibiydi 20/50 yağ koymuşlar motor gürültülü çalışmaya başlamış, gerçi kalın yağ koyulduğu için viteslerde bir rahatlama oldu, bir de bence sübap ayarlarını kendiniz kontrol edin eğer ses gelmiyorsa elletmeyin ben geri götürdüm ayarı tutturamadılar,
    ALARM ile ilgili
    alarmım bozulduğu için servise götürdüğümde garantiye girmediğini söylediler bende kendim açtım içindeki bir levhanın lehimi titremeden dolayı kopmuş lehimledikten sonra çalışmaya başladı.

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    ya benim elime geçen bir ilanda, yeni bir ilan, lastiklerin zaten tubeless olduğu yazıyor?? yeni modellerinde mi değişik yoksa, ilan yalan mı?
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Hayirdir kazami oldu . Devir saatini tamir edenler var , yan cantanin fakli modelleri var 50 ytl ye satiliyor.Bu fiyatlari kim verdi bir de sana.Benzin deposunda sana alternatif bulabiliriz aslinda.Baglanti noktalari onemli sadece.Kanuni seyhanin ki ni bir dene.Vibrasyon icin vidalari bolca sik derim.
    evet abi kaza yaptım.Fiyatlar motomaxın fiyatları.
    vidaların hepsi sıkıldı,ilaçlandı ama değişen bişey yok.
    ses devam ediyor..
    1 hafta içinde geçmezse motomax'ın merkezine götürmeyi düşünüyorum.
    yakıt deposu orjinal olsun yav..taksit yaparız artık..

nerden bulabilirim ekonomik çanta çeşitlerini ?

Motosikleti
    selam arkadaşlar,

ist. anadolu yakasından superlightçılar, bu akşamki (perş) göztepe(selamiçeşme) özgürlük parkındaki buluşmaya gelen var mı?

ben bu akşam ilk defa bir toplantıya katılacağım da. eğer gelen varsa ve insanlarla tanışmama falan yardımcı olabilirse çok sevinirim. sonuçta bu topicteki arkadaşlarım beni azıcık daha fazla tanıyorsunuz değil mi?

ama şimdiden uyarayım, sizi bissürü superlight sorusu falan ile rahatsız edeceğim, hatta mümkünse artçı olarak bir gezi rica edeceğim.

şimdiden binlerce teşekkür ediyorum o yüzden..

bkz. toplantı linki:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17023
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    göztepe özgurlukparkımızuahah bızım evın orası özgurluk parkı cok ıgrenc bı yer yaa

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bende motoru 2000 bakımına götürdüm motoru aldığımda sübaplardan çıt çıt sesleri gelmeye başlamış, 5000 devirden sonra vibrasyon felaket artmış, halbuki bakımdan önce canavar gibiydi 20/50 yağ koymuşlar motor gürültülü çalışmaya başlamış, gerçi kalın yağ koyulduğu için viteslerde bir rahatlama oldu, bir de bence sübap ayarlarını kendiniz kontrol edin eğer ses gelmiyorsa elletmeyin ben geri götürdüm ayarı tutturamadılar,
    ALARM ile ilgili
    alarmım bozulduğu için servise götürdüğümde garantiye girmediğini söylediler bende kendim açtım içindeki bir levhanın lehimi titremeden dolayı kopmuş lehimledikten sonra çalışmaya başladı.
    baba alarm nasıl garantı dısı olur kandırmıslar babo hemen garantıden degıstırıyorlar

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    alarm garantı dısı degıl sen bence bı daha sakın oraya gıtme benımde bozulmustu ama garantıden degıstırdım

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    arkadaşlar şimdi uzman grup ali ustanın oradan geliyorum, motor bitti ali usta denemiş. balata,yaylar değişmişti buji ngk yapmış yağ değişmiş lastikleri tubless yaptırdım tanesi 30 ytl x2 60 ytl oldu şimdilik feena durmuyo akşam biraz yolda yorlayacağım bakalım yine sorun çıkaracakmı ?
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

Arkadaşlar,
    27.06.06 da depoyu fullemeiştim. ne kadar gidecek diyemerak ediyordum.
    305 km yol yapmışım sanırım bi 10 km daha gider. totalde 310-320 km arası. ve bunun hepsini şehir içi kullanımı. Fakat bu km yi hep iki kişiyle yaptım. toplasanız 10km tek kullanmamışımdır. Tek kullanmış olsaydım sanırım 380 -400 km giderdi yakıt.

bu arada arkadaşlar hafta sonu altınoluğa yazlığa gideceğim. yeni kapıdan hooop bandırmaya oradan balıkesir-edremit/ayvalık-altınoluk. güzergahımın üstünde ki arkadaşlar görüşmek tanışmak isterim. o bölgedeki arkadaşlar haberleşelim
    [B]Karanlığa Taş Atılmaz [/B]

Motosikleti
    Alıntı bud adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar,

ist. anadolu yakasından superlightçılar, bu akşamki (perş) göztepe(selamiçeşme) özgürlük parkındaki buluşmaya gelen var mı?

ben bu akşam ilk defa bir toplantıya katılacağım da. eğer gelen varsa ve insanlarla tanışmama falan yardımcı olabilirse çok sevinirim. sonuçta bu topicteki arkadaşlarım beni azıcık daha fazla tanıyorsunuz değil mi?

ama şimdiden uyarayım, sizi bissürü superlight sorusu falan ile rahatsız edeceğim, hatta mümkünse artçı olarak bir gezi rica edeceğim.

şimdiden binlerce teşekkür ediyorum o yüzden..

bkz. toplantı linki:
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17023

hmm gelen yok galba??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler