Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    yopaşa gitmeyin servis olarak da napıcaksınız bilemem.ama yopaşa gitmeyin.800 km once değpiştirdikleri yağı az once yeniden değiştirdim camur gibiydi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    libadiye petsaye gidin opetin sentetik yağını kullanıyolar benimki 600 km oldu değişeli hala pırıl pırıl

Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    libadiye petsaye gidin opetin sentetik yağını kullanıyolar benimki 600 km oldu değişeli hala pırıl pırıl
    Arkadaşlar bizim sl lerin motor bölümü honda yapısı olduğunu öğrendim, sizde bi araştırın ya böyle bi bilgi varsa paylaşalım,
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum honda degildir sadece benzetilmis universal parca kaliplari kullanilmistir.Bu otomotiv sektorunde cok gorulen bir hiledir.Amac yedek parca imalatini ucuzlatmak , cunku kalip parasindan kurtariyorlar.Ornegin motorlarimiz Mz ile ayni beyini tasimakta.Bir parca cogu kez cok farkli motor modellerine uyabilmekte.Benim eski mondial in kampanasida ayni honda kinetic kampanasi idi ornegin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hadi bakın dalganıza ya iii tatiller

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm eh epeyidir yazacak bişe bulmadım 3200km oldu daha hic bir sorun cıkmadı herkesdeki gibi debriyaj yayından başkabende bazı kanuni parcaları dıştan görünüş aynıa ama belki delikler filan falan belki denk gelmez kanuninin 150 bizikilere tıpatıp benziyor kendim dağıtıp bakıcam debriyaj balatasına uyarsa onu takıcam cünkü tek yay değiştirmek aklımı kesmiyor o motorlar da kuryelerin altında sorun yok debriyajlarında daha mantıklı geliyor bana hic değilse denenmiş bir parca sizce arkadaşlar bugün fırsat buldum sabah 9 da başladım yıkamaya saat 4 gibi biti bari sizle paylaşim bakalım iyi parlata bilmişmiyim:-)

borty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kee-way 150 s.light
    Selam arkadaşlar benim akü ile bir problemim var bugüne kadar tık yoktu nazar değdi

Akü galiba bitik kick startsız çalışmıyor,korna zor ötüyor,sinyaller çalışmıyor çok anlamama rağmen akü ile alakalı olduğunu düşünüyorum,bilgisi olan varsa sevinirim
    KIÇI MOTORUN SELESİNE DEĞEN HERKES ARTIK MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİDİR.

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    selam arkadaşlar forumu uzun süredir sesziz bişekilde takip edip ölçüp bicip gittim ve bende sonunda keeway sl 150 yi aldım ilk motorum başlangıç için iyi gibi geldi şu an 150km oldu daha. şu anda yaşadığım en büyük sıkıntı aynalarım ve jikle olayı ilk çalıştırırken jikleyi en yukarı alıyorum ama motor çalışmıyo ortada çalıtırıyorum veya en altta sonra ısınınca jikleyi en üst konuma alıyorum fakat anında stop ediyo motor ve jikle en üstteyken çalışmıyo ben de hep ortada kullanıyorum jikleyi bu konuda deneyimli arkadaşların yardımlarını rica ediyorum bu arada borty ben kütahyadayım şu senin sisibarlardan almak istesem yollarmısın herkese teşekkürler kazasız sürüşler......

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    gunaydın dun otopark a gıttıgımde bısıkletın biri motorun userıne devrılmıs oncam alt tarafından kırık camurlukta da cızık vardı sınırlerım tepeme cıktı bu camı nerde bulabılırız?
    ......

motodinamik ten cevap geldi 80 ytl ( ohaaaa oldum )
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    oldfolf hayorlı olsun güle güle kullan, jikleyi en üst konumda olacak çekilde hafif gaz vererek çalıştır 10-15 sn sonra orta konuma getir 10-15 sn gaz vererek devem et sonra gaz vermeyi bırak 20 sn kadar öylece çalışsın sonra en alt konuma getir, devam et. ortada gidersen hem hızlanmaz hemde çok benzin harcarsın, ayna olayı malum yapacak bişey yok alışırsın zamanla yada aynayı değiştir.
    dünyali epeydir görüşemedik hasret kaldık , neyse sonuç ne abi balata olayını çözdünmü ?

Alıntı cobalt adlı üyeden alıntı
    gunaydın dun otopark a gıttıgımde bısıkletın biri motorun userıne devrılmıs oncam alt tarafından kırık camurlukta da cızık vardı sınırlerım tepeme cıktı bu camı nerde bulabılırız?

geçmiş olsun, topic de geçmiş sayfalarda bu mevzu sanırım geçmişti sirkecide bulabiliniyo sanırım motomaz orjinal istersen pahalı olduğu söylenmişti

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    saol obkavi yardım için teşekkür ederim herkese kazasız sürüşler................

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Borty : Dostum akunde sorun yok , tek yapman gereken aku kutup baslarindaki contalari iyice sik.Titresimden atmis yada gevsemis olabilirler , olay bu.Ayni sey benim de basima gelmisti cunku.

Dunyali : Motor jillop gibi olmus tabiri yerinde ise.Yanliz motor silinmekten eskiyecek sanirim Hep boyle kalsin.

Dostlar benim on cam titresimden catladi (yakinda bobreklerimide duserecem zaten) Ne ise su sirkecideki cam larin aslinda hangi motora ait oldugunu bilen varmi.Bu sekilde Antalyadaki sanayiden temin ederim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    ArkadaŞlar Merhabalar Kazasiz Belasiz SÜrÜŞler..adim Taner İzmİrlİyİm.motor Almaya Karar Verdİm Ve Kararsizim Bİr Çok İnsan Gİbİİİİ:))))) Oku Oku Daral Geldİ Bana...zs 150 BaŞtan Sona Okudum Yİnede Fİkİr Sordum..Şİmdİ De Sl 150 Yİ Sorayim Dedİm .. Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm Sl 150 İle Zelasun Zs 150 Arasinda Kaldim ÇÜnkÜ..

Öncelİkle İzmİrlİ Bİr ArkadaŞ Varsa Servİnİsİ Merak Edİyorum Bu Motorun ..

Ve Kullanan ArkadaŞlar Nasil Motor..performansindan Memnunmusunuz..sorunlari Nelerdirrr ...

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    Borty : Dostlar benim on cam titresimden catladi (yakinda bobreklerimide duserecem zaten) Ne ise su sirkecideki cam larin aslinda hangi motora ait oldugunu bilen varmi.Bu sekilde Antalyadaki sanayiden temin ederim.
    :(:( ya arkadaşlar, tam diyorum, tamamdır, alayım ben bu superlight'ı, ondan sonra böyle birşey okuyorum!! :(:(

ne bileyim, superlight çook güzel bir motor, almayı, alıp onu süslemeyi, onla gezmeyi, vs çok istiyorum. ama işte kötünün en iyisi de olsa çinli bir motor olduğu için çekiniyorum.

şimdi böyle bir yazı okuyunca, keyfim kaçtı

Motosikleti
    Alıntı bud adlı üyeden alıntı
    :(:( ya arkadaşlar, tam diyorum, tamamdır, alayım ben bu superlight'ı, ondan sonra böyle birşey okuyorum!! :(:(

ne bileyim, superlight çook güzel bir motor, almayı, alıp onu süslemeyi, onla gezmeyi, vs çok istiyorum. ama işte kötünün en iyisi de olsa çinli bir motor olduğu için çekiniyorum.

şimdi böyle bir yazı okuyunca, keyfim kaçtı

üstad seni 1 aydır izliyoruz artık karar ver ya dunyalı 4.000 km deyim sorun yok diyo ona bişey döylemiyorun titreşimden camım çatladı diyolar keyfim kaçtı diyosun abi olacak bu kadar aldığın mal kaç paraki, bu kategorideki araçların içinde en iyisi bu en sorunsuzu bu demedik dostum. benimde yan taraftaki plastik parça ayağım çarpınca kırıldı japonla yapıştırdım bak alamaman için bi neden daha sana

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bud dostum gel ben senin keyfini daha cok kaciriyim istiyorsan dostumda yamaha virago var manifolt vidasi dustu titresimden , baska bir arkadasimda honda var onunda hep fari asagi kayiyordu. Bunlar dogal seyler yanlis sonuclari yanlis yerlere bagliyorsun.Motor iyi daha iyisini istiyorum diyor isen sorun degil , dragstar veya VN-800 alman lazim oda bence pahali simdilik.Bu arada onlarindan vidalari gevsiyor yolda zamanla.

Uzme kendini dostum bence en dogru secimi yaptin.Cam catlamasi ile motoru degerlendirme , hic yolda kalan keewayci duydunmu sen oldu yere.???

Motosikleti
    hiç zealsun 150-19 la kıyas edipte sl 150 alan varmı varsa neden tercih sebebidir? (bu zevk olayı yani görünümü hariç )

Motosikleti
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı
    hiç zealsun 150-19 la kıyas edipte sl 150 alan varmı varsa neden tercih sebebidir? (bu zevk olayı yani görünümü hariç )

almadan önce fuarda onuda incelemiştir, işçilik kalitesi daha kötü geldi bana ama oda kötü motor değil üstekik o nu üreten firma çin'in en büyük üreticilerinden biri ama bilmiyorum ya keeway daha seksi geldi bana

durano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motomaxın ilgisizliği

abi beni cıldırtacak bu motomax ve allahın belası motor. üzerinden 4 gün geçti hala ne arayan var ne cevap veren var. motoru bu halde satmayı dşünüyorum. hiç ugraşamayacam valla.

Motosikleti
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    almadan önce fuarda onuda incelemiştir, işçilik kalitesi daha kötü geldi bana ama oda kötü motor değil üstekik o nu üreten firma çin'in en büyük üreticilerinden biri ama bilmiyorum ya keeway daha seksi geldi bana
    teşekkür ederim.dediim gibi görünüşü zevk meselesi...performans ve sağlamlık açısından merak edeiyorum iki modeli

Motosikleti
    durano kardeş motomax.com.tr den telefon numarasını al birdaha ara. kendine sıkıntı yapacağına vaye mail at benim yazdığım maillere 2 gün içinde mutlaka cavap yazıyolar bukadar ilgisiz bi firma değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler