Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özgür1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hayırlısı olsunda motorunuz dahacok yeni bence motoru bukadar erken övmeyin benim hergün gördüğüm bitane var motor su motoru gibi çalışıyor arkadşlar bilgilerinize...rodaj hakkında sorusu olan arkadaşım seni unuttum sanma rodajın anlamı anlayacağın dilde söyleyeyim motorun parçalarının birbirleriyle uyuşmaları tabiri caizse akraba olmalarına kadar geçen zamandır.RODAJda motorunu fazla üzmezsen ilerde motorunda seni üzmez yavaş yavaş tatlı tatlı kullan tamammı ...İYİ SÜRÜŞLER KAZASIZ BELASIZ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar selam benimde artık bir motorum var bilesinizdiye yazdım sizi takip ediyorum ama herhangi bir organizasyonda caba harcayan pek bulamadım varsada ben körüm varsa yazarsanıs sevinirim

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu akşam Çamlıca buluşmasında locco ile tanıştık, çok memnun oldum
    Bu mesajı yazıyor olmamın sebebi yeni koltuğunu gören ilk kişilerden olmam.
    Koltuk gerçekten hem görünüş, hem konfor olarak klasik Superlight selelerinden birkaç adım önde.
    Fotoğraf çekip buraya koymaksa anca evde aklıma geldi.Umarım bir sonraki defa zamanında akıl edebilirim...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    olcan bende cok memnun oldum tanıstıgımıza.bu arada resimleri cektim fakat bilg a aktaramıyorum kablom olmadıgı için en yakın zamanda halledicem.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ebru daha evelde soylemistim kanuni seyhan 250 sisy bari bende de var hem ucuz hem kullanisli.Uc parcadan olusuyor 1-Yastik 2- U bar 3- 2 adet yan yanak panelleri. Gorunus ise ekteki resimdeki gibidir aynen.Tahmini 40 ytl ye mal olur. Oturdugun yere en yakin kanuni servisine basvurabilirsin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    yaylari degistmeleri için bugun servise bıraktım motru srvisten sonra bir tst srüşü yapip izlenimlerimi yazicam.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Ebru Zeda zaten resimleri koymuş.

Amaca uygun en ekonomik çözüm bu şu an için.

Ben sisi barı yeni taktırdım.Açıkcası Kanuninin sisibarı benim pek hoşuma gitmediği için farklı bişey yaptırdım kendim.Bi ara resim koyarım.

Forumda Keeway SisiBar diye bir topic var oraya da bi bakıver.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hoop locco adımı kullanıyorsun bakıyorumda aldınmı cvbını zuahhahah

neyse saka bı tarafa ebru kanunı sıssy barı bende var ve gayet guzel orajınal gibi gözukuyo arkaya oturanlardan hıc memnun kalmayan yok tavsıye ederım fıyatı 35 ytl

hoop katsımoto moruk sen nerdesın ya daha yenımı yazıosun yoksa, bak sakın benı tanımadıgını söleme yoksa bı daha almam dukkanıma hee beyler ne camlıcası bu ben cuymartesı aksamı moda bomantıteydım bulusmada sanırım tek slcı bendım zuahha ..saygılar

Motosikleti
    CBF 250

Zincir temizliği,yağlanması

Motorlarımızın zincirlerini 500 km de bir temizleyip yağlamayı unutmayalım.

Gercekten vites geçişleri ve gidişde bir fark yaratıyor.

Bunun içinde bir tamirciye gitmeye gerek yok.

Ben Pazar günü yaklaşık yarım saatte hallettim.Çok da güzel oldu.

Yağlayıcı olarak Castrol ün Chain Wax ürününü tavsiye ederim.

Uygulaması kolay.Zincir üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturuyor.Dış şartlarından kolay etkilenecek gibi görünmüyor.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostlar rölanti ayarı durup dururken değişirmi benimki 1,000 devirlere inmiş kendi kendine tekrar ayarlamak zorunka kaldım (bilmeyenler için bende bilmiyodum iş başa düşünce buldum) motorun üstündeyken sağ tarafta kalıyor kick start kolunun üst tarafının yanında yuvarlak bir parşa var onu motorun yanında verilen anahtar takımı ile çıkarıyosunuz hemen onun altında bir ayar vidası var saat yönünde çevirince artırıyo deviri tersine çevirince düşürüyo) sıkıntı şuydu motor gazı kesince giderken stop ediyordu veya ışıkta falan durunca boğaz köprüsünün tam ortasında kaldım hanım arkamda kornalar falan neyse bide bi sıkıntısı var boşa al ozaman çalışır gibi biliyosunuz bazen baya küfür yedik sanırım

Motosikleti
    CBF 250
    Obkavi benzer bi durum geçtiğimiz hafta benim başıma geldi.

E-5 üzerinden Tuzla dan geliyordum.Yol açıktı ve motora göre epey hızlı geldim.Atatürk caddesine girmem ve trafiğe dalmamla motor ışıklarda dur kalkta istop etmeye başladı.Baktım rölanti düşmüş.

Bayağı bir sıkıntıdan sonra kendi düzeldi.Motor biraz uzun süreli basınca rölanti ayarı kaçıyor diye düşünüyorum.Bunda acaba motor yağının incelmesi ve zaman gectikten sonra da orijinal kıvamına dönmesi etkili olabilir mi bilmiyorum ama tahminim böyle.

Motor konusunda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

onlyyou26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL150
    Arkadaşlar, arkadaki ayaklıkların-özellikle eksoz tarafı- titremesinden artçım epey rahatsız oluyordu. Ben de ikişer civatayı söküp gövde ile birleştiği yere çamaşır makinası su giriş contalarından koydum. Daha iki kişi binmedik ama contaların faydalı olacağını düşünüyorum. Daha iyi bir önerisi olan varsa yazabilir. Teşekkürler...
    Hayat
    Üç buçukla dört arasındadır.
    Ya üç buçuk atarsın,ya da dört dörtlük yaşarsın.

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı promethe76 adlı üyeden alıntı
    Oku... Yaradan Allah'ın emri ile oku... Allah rızası için oku...

Arkadaşlar hergün aynı sorulara cevap vermekten gerçek sorunlarımızı tartışamaz olduk. 139 sayfa forum var boy diye arasak 50 tane mesaj çıkar en az. ne olursunuz bir deneyin yaa yazıp cevap beklemekten çok daha kolay hemde yukarıda sağda bu forumda ara seçeneğini kullanarak istediğiniz her soruya yanıt bulabilirsiniz.
    (ben aradım 19 soru çıktı boyum şu kadar küçükmü büyükmü diye)

Teşekkürler Aydınlattığın için ama bu kadar yazı yazana kadar olur veya olmaz gibi tek kelime yazsaydın fazla yorulmazdın. Ayrıca seni bu kadar yorduğum için de kusura bakma.

promethe76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal&Raptor DD250E-9 Sonunda:)
    Alıntı vipseyahat adlı üyeden alıntı
    Teşekkürler Aydınlattığın için ama bu kadar yazı yazana kadar olur veya olmaz gibi tek kelime yazsaydın fazla yorulmazdın. Ayrıca seni bu kadar yorduğum için de kusura bakma.

önemli değil güle güle.
    [B]"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..."[/B]

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Arkadaşlar park halindeyken ön camı kırmışlar; epey bir süre önce bir arkadaş siyah cam ile değiştirdim diyordu bilgisi olan varmı?

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ercument gecmıs olsun...

bu arada kım demıstı bana gözluksuz cıkmıyorsun dıye buyur cıktım ıste

Motosikleti
    Keeway Sl 150

işte koltugumun fotoları en sonunda siteye koyabildim.umarım begenirsiniz
    umraniye sanayi sitesinde klas oto dosemeye yaptırdım koltugu.mehmet usta iyi iş cıkardı.üstündeki gercek deri.ki deri sattıgım için bana bedavaya denk geldi orjinal koltugun sungerinin ustune ve altına 2 ser bucukluk sunger koydurdum.ve orjinal vinylex kaplaması zarar gormemiş bir şekilde bende duruyor.her an orjinal haline cevirebilirim

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Ben bu koltuğu bir yerlerden hatırlıyorum.
    Gerçekten güzel olmuş, üstündeki baklava şekilli dikişler Landcruiser selesini de andırmıyor değil.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    eyvallah.

RedStar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL
    arkadaşlar dün akşam bir sorunla karşılaştım motorun kısa farları yanmıyor uzun yanıyor ama kısa far ı açtımmı sadece ufak ampül yanıyor aynı zamanda benzin göstergesindeki aydınlatmada çalışmıyor birbirine bağlı olabilirmi kafam karıştı böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa bilgilerine ihtiyacım var teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler