Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Arkaadslar gecen dustugumde koruma demiri ve egsozun ufak bir yeri cizildi.malum bir kaç gündür yağmur yağıyor.ufak ufak paslanmaya başlamış.içinizde nasıld urduracagımı bilen varmı.cok ufak bir yer oldugu için ben su gri renk boylarıyla rütüş yapmayı düşündüm.onerileriniz varsa cok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Locco WD40 ile iyice temizle pasi sonra 0 zimpara ile narince ordan kaldir.Pas ayni kuf gibidir bir nokta bile unutsan ordan yine buyur.Sonra krom rengi spreyler var.Onlardan al kucuk bir resim fircasi al. Boyayi kapagin icine sik ve firca yardimi ile ciziklare rotus yap.Kuruyana kadar kesinlikle dokunma.Rotusu da ince yap yoksa akar cirkin durur.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    saol zeda.bu cok ii oldu.krom rengi spreylerden kastın normal sprey boyalarmı.eger onlarsa egsozun sıcaklıgında catlamazmı acaba

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motorun yeni gelen modellerinde bir değişiklik oldu mu görüntü vs olarak ?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı moto-guzzı adlı üyeden alıntı
    slm arkadaslar ben bursadan murat... arkadaslar ıkı hafta ıcerısınde 2500 ytl ye kadar motorsıklet alıcam forumu ınceledım keeway de karar kıldım(150cc superlıght)ama bı sorum war bu uzun yol olayı.....eger uzun yola cıkan arkadaslar warsa bana bıraz bılgı werırmısınız ıkı kışı cekıs gucu nasıl oluyor bıde yakıt sarfıyatı hakkında bılgılendırısenız sewınırım
    iyide 2500 ytl degıl su an 2990 + 200(Plaka Ruhsat) yani 3200

Merhaba adım Görkem bartında yaşıyorum motoru alal 2 aya yakın bi zaman oldu genel anlamda memnunum(tasarım-yakıt) ama sesler ve konforu pek hoş değil... görüşlerimi yazıcam bayadır sizi takip ediyorum herkese tekrar merhaba...
    Motor delilik ama güzel bir delilik....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    saol zeda.bu cok ii oldu.krom rengi spreylerden kastın normal sprey boyalarmı.eger onlarsa egsozun sıcaklıgında catlamazmı acaba
    Normal sprey degil tam olarak.Krom bazli nikelajli olani var.Buyuk bir sorun olacagini zanetmiyorum.Deneme yapman lazim , yanliz boya yi siktiktan sonrA 12 saat beklemen lazim kemiklesmesi icin.Ondan sonra egzozun isisini dene ustu kuru olabilir ama alt tabaka gec kuruyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    tesekkür ederim zeda saol

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler bu aksam regal raptor bı arkım ıle toplantıya gıdıcez bomantıdekı buytrun sızde gelın haydıyın keeway gösterelım brıaz yaw

bu arada motorbısıklet hos geldın

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    heeeeeey superlıght gençliğiiiiii....
    ben de en yakın zamanda aranızdayım..
    krem renk kalmamış hiçbiyerde ,heyecanla bekliyoruuuuuuuuuum
    Ducatista:)

Motosikleti
    starsaılor sımdıden hos geldın aramıza ama bence sıyah rengı daha guzel

b eyelr bu arada sabah supershodow gördum ve ustune fldna bındım benım fıkrıme göre o motor alınmaz agbı bı kere cok ama cok ınce artı ön lastıkce ınce yanı o para verılmez o motora bu benım fıkrım bızım sl150 vala ona bın takar söylıgım.. saygılar

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    beyler bu arada sabah supershodow gördum ve ustune fldna bındım benım fıkrıme göre o motor alınmaz agbı bı kere cok ama cok ınce artı ön lastıkce ınce yanı o para verılmez o motora bu benım fıkrım bızım sl150 vala ona bın takar söylıgım.. saygılar

Bence de
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    blacat dusunceme katıldıgın ıcın saol

drocesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Merhabalar, ben Cemil. Henüz motorum yok ama çok hevesliyim. Bir kaç kez de arkadaşlarımın motorlarını kullanmışlığım var. Başlangıç olarak kendime küçük hacimli (en fazla 250 cc) bir motor düşünüyorum. özellikle de chopper olmasını diliyorum ama kalitesine güvenebileceğim, güvenli ve sağlam bir motor istiyorum. ileride tecrübe kazanınca honda shadow düşünüyorum ama şimdi için çok erken. bu kriterlere uygun bir motor bulabilir miyim? yardımcı olur musunuz? Yorumları okudum bu motor (KEEWAY SUPERLIGHT 150) için ve aklıma yattı. Alternatifler var mı? Fiyatı 4000 ytlyi geçmesin istiyorum, mümkün mü acaba, fikri olanlardan cevap ve öneri bekliyorum. şimdiden teşekkürler, herkese kazasız belasız yolculuklar diliyorum.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı
    blacat dusunceme katıldıgın ıcın saol
    bende sana ve blacat e katılıyorum hiç hoşuma gitmedi
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    drocesar bende keeway kullanıcısıyım bunun harıcınde sende dedgın paraya yok yanı var ama yok mondıal,jınlun,ranzey almak ıstemezsın sanırım benım tavsıyemde alma zaten ama bak 1 mılyara yakın bı para daha eklersen regal raptoru onerırım sana tek sılındır ve 250cc su sogutmalı benım arkımda var guzel motor ama bızımkının görunumu ondanda guzel bızımkınde tıtresım bıraz var oda 80 den sonra ama benım ıcın önemı yok tıtresımın bırde bıkaç kronık uretım hatası var zıncırden gelen tak sesı ama hepsınde yok tabı onuda cözum geldı ama debrıaj yayı ıle degsıtıryorsun ben memnunum ve benım gıbı bıcok arkımda memnun sıkayetlerede pek fazla kafanı takma bazı kısıalr abartıo.. bu arada motorrun benzın olayı cok ii yanı az yıyo ortalama 80 kurus km basına..yanlıs kılometremız 90-100 den sonra 10 km az gösterıo onu hesablarsın artık alırsan motoru .. benımkı 120-125 duz yolda yokus assaga 10 km daha fark eder ve camım takılı cıkartırsam 5 km daha fazla gıder mondıal 250 mct ile aynı hızda gıdıo yanı daha ne dıgım jınlun fln hepsini havada karada gecer ama gercekten zevklı surus fln keyıflı bıde koltıgumuz tam cukur degıl o kadar onuda ostyersn yaptırırsın.. neyse benden bu kadar ötekı arklarda muhakak bı acıklama yaparlar..saygılar

cok prd regal ıcın tek sılındır demısım duzeltıyorum cıft sılındır
    ama bıde söle bısı var o motorda benzın göstergesı yok bıde devır göstergesi yok

cobalt öle agbı motor yanı gercektn cok gösterışsız tmm v motor 250 c belkı ama agbı göstreız olmatıktan sonra ben napım pek plastık yok sanırım ama cok ınce agbı 2 kısı bındınmı kaybolur vala ebn sahsen o motoru almam ama land cruser ıcın bısı dıyemıcem sanırım bence o motor cok guzel bısı gelsın onada bakıp yazarım

drocesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    teşekkürler gece. makbule geçti. biraz daha araştırırsam sanırım aranıza katılıcam sl150'ci olarak bolca yazılmış daha önce ama bu motoru uzun süredir kullananlar avantaj ve dezavantajlarını yazabilirler mi?

Motosikleti
    yazarlar cnm bakma bugun cumartesı sanırım mıllet tatilde ben pazar harıc aksam 9 a kadar calıstıgım ıcın..
    ne demek dostum bılgın artsın ben al demıyorum ama tavsıye ederım ufak tefek sorunlarla karsılascaksın o ayrı sonucta en kralı gelse bıle sorunları olur, tabı bunların hepsi benım dusuncem bu arada benım km 3600 fln..

blueberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R-26 1954+Keeway SL 150
    Arkadaşlar;

Yeni aramıza katılan arkadaşlarımıza hoş geldin diyorum kazasız sürüşler.

Almak isteyenlerede tavsiye ediyorum bu paraya daha iyisi olmaz.

Servis olayı derseniz yay olayı sevindirici, en azında ilgisiz değil Motomax.

Bugün 80 km hızla gidiyordum radara takıldım 93 km görünüyor radarda.
    iyiki daha önceleri radara yakalanmamışım yoksa çok ceza yerdim. Ya bu motorla deviri kullandığımda 110 a rahat çıkıyorum, demekki 120 km yi aşıyor bu motor.

cezyı yedik ama bu hız olayı cezayı unutturdu
    Küçücük bir MERHABA diyebilmek-işitmek çok güzel

Motosikleti
    blueberry demekkı 13 az gösterıo ölemı oldu bılıyorum agbı ben 10 km fln az gösterıo evet 120 basıo.. bu arada hangı yolda ve ne kadar ceza aldın???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler