Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Ebru sen satmamısmıydın motoru ya

obkavi ii yapmısın ya ben bı yerle daha görustum oda 40 ytl ıstedı ıscılık ıcın yarım gunu alır dedi hae yarabbı işe bak sevınelım derken bıde o kadar paramı verıcem yaw öle saçma işmi varmıs!!!!.. bosta motorlarımız calısmaz, ılerı gerı yap hemen gelır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    ebru durdugun yerde elin yarım debriyajtayken ileir ev geri hareket ettir motoru ve o sırada ayagınla vitesle oyna ''n'' ledi yanana kadar.bazen takılıyor doğru.ve boşa almadan çalışmıyor ne yazıkki.bu arada arkadaslar.koltugu yaptırdım.gercek deri kaplattım ve extradan sunger koydurrttum içine su an gorunusu ve rahatlığı cok iyi.en kısa zamanda fotograflarını cekip foruma koyucam.cc bar olayında ise borty nin verdiği fiyat bana cok pahalı geldi.bence saçma o kadar para vermek.sirkeciden 90 ytl gibi bir rakama edinmek mümkün(eski forumlara bakın ya da benim eski mesajlarıma.sirkecideki yerin bilgilerini vermiştim)ya da seyhan 250 cc abrını modifiye edip takmak mantıklı.ama 150 ytl cok para
    iyi sürüşler

wildforest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha araştırma safhasındayım
    Merhaba arkadaşlar..Biraz önce forumlara baktım ve 1-2 firma ÖTV yi kaldırdık ve keeway sl150 nin (Sıfır) fiyatını 2590 ytl olarak yazmışlar.Bu bir hile mi yoksa gerçek olabilir mi?

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    abi aç telefon bir motomax bayiine sor.boylece sende bende bizde bu bir hilemi gerçekmi yoksa ilüzyonmu ya da sehir efsanesi mi değilmi oğrenir hayatımıza kaldıgı yerden devam ederiz.

onlyyou26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SL150
    Merhaba Arkadaşlar, Adım Kürşad. Eskişehirde yaşıyorum. SL 150 alalı yaklaşık 5 hafta oldu. Motoru almadan ve aldıktan sonra epeydir yazılarınızı okuyorum ama yazmak ancak bu güne nasipmiş.
    Öncelikle herkese herşey için teşekkür ederim. Burada birbirimizin SL 150 konusuna tercüman olabiliyoruz.
    Benim motor 1300 km oldu. Durumu fena değil. 500 bakımında gittim servise. Yağ değişimi ve zincir germesi yaptılar. 10 dakikada bitti işleri ve 15 ytl verdim.
    Motorda pek bi problem yok ama yaklaşık 100 km birden yaptığımda çeşitli sesler oluşuyor. Sebebi de çeşitli civataların gevşemesi. Hele 3-4 gün önce deli oldum. Onu sıkıyorum bunu sıkıyorum, yüksek devirde motorun sesi kesilmiyor. 2 sanayici usta ve ben bi teknik eleman olarak asıl gevşek civatayı bulamadık. Halimizi gören bir pideci abimiz buldu sonunda. Koruma demirinin orta vidasıymış sesin asıl sahibi Meğer pideci abi eskiden uzun süre motora binmiş. "Bu motor işi böyledir, habire gevşer,habire sıkarsın" dedi ve benim moralimi de düzeltti.
    Daha önce sadece 2 ay gibi kısa süre arkadaşa ait honda titana binmiştim. Dolayısıyla sorunlarıyla ben ilgilenmediğim için sanki motor hiç bişey istemez gibi geliyordu. Bu SL150 nin gevşemeleri beni bazen keşke 2.el honda mı alsaydım dedirtsede genelde memnunum. Yakışıklılığı unutturuyor çoğu şeyi.
    Tek derdim İstanbul yada İzmir gibi illerde yaşayıp SL150 ci arkadaşlarla beraber olamamak. Ama bu site sayesinde kendimi her zaman yanınızda görüyorum. Allah eksikliğinizi göstermesin. Biraz uzun oldu, kafanızı ağrıttım. Yine görüşene kadar kendinize ve motorunuza iyi bakın.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı ebru_soldier adlı üyeden alıntı
    birde sisy bar hakkında ne dersiniz nerden tavsiye edrsiniz güzel hesaplı bişe

birde bu motoru boşta çalıştırmadan nası çalıştırırız bazan boşa geçmiyo korna bombardımanına giriyorum ya

sisy bar 250c kanuni ucuz bayaa. ben ondan takıcam.. boşa almak problem oluyorsa ve acelen de olabiliyorsa kick start ı dene. sonuna kadar ve hızlı basmalısın.. tabi çalışır çalışmaz hemen yukarı al kolu yoksa korkutur seni
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Yaw arkadaşlar motosiklet şanzımanlarını araba şanzımanıyla karıştırmayın. Motorlar durdukları zaman tık diye vites atmazlar, baktınki vitese geçmiyor vites kolunu çekerken bir karış kadar yürütün motoru şık diye geçer.

İyi Seyirler...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    bi arabaya arkadan yapıştık.öotoru yatırdık.olay matematiksel hesaplamalara donustu
    allah kimenin başına vermesin.iyi bir nasihat oldu bana.
    gecmiş olsun baba dıkkat ha uzme bızı

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    gecmiş olsun baba dıkkat ha uzme bızı
    eyvallah alper saol

bu arada bu akşam saat 19.30 dolmabahcede bir toplantı varmış.alper sende geliyormussun.bende dusunuyorum gelmeyi başka arkadaslar varmı bizim gruptan gelmek istiyecek?
    not: onlyyou aramıza hoşgeldin

erenengur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150

Teyit

Alıntı wildforest adlı üyeden alıntı
    Merhaba arkadaşlar..Biraz önce forumlara baktım ve 1-2 firma ÖTV yi kaldırdık ve keeway sl150 nin (Sıfır) fiyatını 2590 ytl olarak yazmışlar.Bu bir hile mi yoksa gerçek olabilir mi?
    Ben aradım ve teyit ettirdim.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Onlyyou26 aramiza hosgeldin 5 haftada 1500 km iyi yapmissin tebrikler ben daha 5000 kmdeyim sehir disina cikamadigimdan boyle. Vermis oldugun bilgi gayet gusel bende kontrol edecem cunku ayni ses bende de vardi sanirim derdime derman oldun,
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    selam arkadaşlar merak ettiğim bişey var bu benzin katkı maddeleri falan var bunlar işe yararmı motorda
    birde motorup double up gibi yağ katkıları banlardan kullanan veya bilgisi olan varmı ya çok merak ediyorum

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    locco arkadaşım cok isterdim gelmeyi , dolmabahçe de burnumun dibi yani ama aksam güneşli de calısma yapmamız lazım inşallah calışma iptal olur

arkadaslar vites değiştirir ken okkalı bir TAK sesi duyan varmı aranızda ? ya resmen motora çekiçle vurulmuş gibi darbe hissediyorum
    fikri olan varsa paylaşır mı ?
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    ii olurdu cobalt tanışmak isterdim senle.başka yokmu hayret bişi biri ses versin.geliyorum ya da gelmiyorum diye

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    kımse sorumuza cvp vermemıs helal olsun vala hadi bakalım

Motosikleti
    locco atraksiyon nedir abi

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı obkavi adlı üyeden alıntı
    locco atraksiyon nedir abi
    19.30 dolmabahce hyosung toplantısı.ceko da orda olucak ben gidiyorum.

Motosikleti
    hyosung bizi bozar dostum

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    obkavi umarım şaka yapıyorsun.ben gidiyorum arakadaslar gelen gelir gelmeyen gelmez.seneye ebdne hysung alıcam ne yani keeway toplatılarına gelemiycekmiyim.neyse siz bilirsiniz

Motosikleti
    abi ben cumartesiden beri kendime gelemedim o toplantı bana ağır geldi, sağol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler