Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KONUYA YANLIŞ AÇIDAN YAKLAŞMIŞSIN...
    bizlerin fikrini sorman çok güzel,herkes adına teşekkür ederim... Ancak; sen kask markası-modeli seçsen,bizde onlerın arasından sana fikrimizi söylesek... hatta alternatif sunsak....
    emin ol,bu en doğrusu...
    Cok fazla kask modeli bilmedigimden ve bu iş te yeni oldugumdan böyle bir sru sordum dedigim gibi nolan 103 hosuma gitti birkac motorlu polis ile konustum polislerde bu kaskı kullanıyor memnun olduklarını söylediler. Ben de bundan yola cıkarak bu sekilde ceneden acılır bir kask istiyorum bütcem 300 TL nasıl birsey bakmam lazım nerden bakmam lazım bu konudada bir fikrim yok acıkcası. Günes vizoru olmasını ve iç astarının cıkıp yıkanabilir olmasını istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı tilsim86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok fazla kask modeli bilmedigimden ve bu iş te yeni oldugumdan böyle bir sru sordum dedigim gibi nolan 103 hosuma gitti birkac motorlu polis ile konustum polislerde bu kaskı kullanıyor memnun olduklarını söylediler. Ben de bundan yola cıkarak bu sekilde ceneden acılır bir kask istiyorum bütcem 300 TL nasıl birsey bakmam lazım nerden bakmam lazım bu konudada bir fikrim yok acıkcası. Günes vizoru olmasını ve iç astarının cıkıp yıkanabilir olmasını istiyorum
    tam istediğin gibi değil ama kullananlar ok iyi bir kask olduğunu söylüyor ve müthiş indirimde. kaskım olmasına rağmen alsammı diye düşünüyorum

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...951-0-124.html

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...950-0-124.html
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    evet hocam gercekten fiyat cok uygun acaba cok rafta kaldı vs oldugundan mı bukadar indirime girdi.. birde bunun ceneden acılanı olsa 3 5 tane alrım heralde yedekte de kalsın diye :D

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında güvenlik açısından her zaman, full face (tam kapalı) kasklar tercih edilmeli... tabi yinede tercih meselesi.... fiyatın 400tl'den 100 tl'ye inmesi biraz garip!!! araştırıp alınmalı,incelenmeli.... ama yinede iyi bir fırsatmış

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Ve sonunda çok severek aldığım bana ne kadar çok masraf açsada halen aşık olduğum zat'ımı akşam yeni sahibine teslim ediyorum.İlk motorum olması ve halen motoruma aşık olmam dolayısı ile bi burukluk var içimde.Yapılabilecek herseyi yaptırıp sorunsuz teslim ediyorum sahibine , ben kullanamasamda alan arkadas baya bi süre sorunsuz gezecek Herkese hayrlı günler zat başlığında olacagım her zaman ...
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Alıntı sinanferah05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve sonunda çok severek aldığım bana ne kadar çok masraf açsada halen aşık olduğum zat'ımı akşam yeni sahibine teslim ediyorum.İlk motorum olması ve halen motoruma aşık olmam dolayısı ile bi burukluk var içimde.Yapılabilecek herseyi yaptırıp sorunsuz teslim ediyorum sahibine , ben kullanamasamda alan arkadas baya bi süre sorunsuz gezecek Herkese hayrlı günler zat başlığında olacagım her zaman ...
    hayırlısı olsun kardeşim...
    her zaman bizimlesin; bunun biliyorsun...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sinanferah05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sinan, islstiyor muyuz? Kutluyor muyuz?

Arkadaslar ZAT SIRTLIGI lazim olan varsa sifiri 55tl, bende 2. el 35tl

2-3 aylik 120lik genis lastik 40tl.

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan, islstiyor muyuz? Kutluyor muyuz?

Arkadaslar ZAT SIRTLIGI lazim olan varsa sifiri 55tl, bende 2. el 35tl

2-3 aylik 120lik genis lastik 40tl.
    lastiklerin markası nedir? ayrıca çifti 40 tl dimi?

duro. Tek arka 40 tl, ön yeni değil.

epeyce büyük yazmışsın,sağolasın
    bilgi içinde teşekkürler...

Ne güzel işte, yüksek çözünürlüklü cihazlarımızdaki o mnik yazılara büyüteçle bakmamıza gerek kalmıyor.

Motosikleti
    modlar görmesinler. direk banlıyolar
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Büyük punto karakter kullananımı banlıyorlar. Böyle bir yasak var ise bilgim yok, ki şayet yasak var ise cevap yazısının üstünde neden öyle bir seçenek var? Yasaksa bidaha yazmayız, gurur meselesi değilya bu

Motosikleti
    125 Zn
    madem büyük punto yasaksa ozaman büyük fontları vs ayarları kapatsınlar herkes standart yazar
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    büyük punto yasak değil, bütün yazının büyük, kalın, vs olması yasak.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

büyük harfle ve büyük puntolarla yazmak,harfleri kalın yapmak vb...
    bunlar genelde,tartışma ortamlarında yada dikkat çekici konularda tepkiyi belli etmek için kullanılır... bunu hepimiz biliyoruz sanırım...
    devamlı büyük harf kullanmak,kalın harf kullanmak,karışık renkleri kullanarak yazmak genel olarak forum içinde yasak...
    yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için alınmış bir önlemdir...

Motosikleti
    mondial 150 zat
    merhaba bende 150zat var motoruma silindirpiston sekman degişikligi yaptı mtorumu calıştırdımda cok ısınıyor yardım edin

Alıntı fuat13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende 150zat var motoruma silindirpiston sekman degişikligi yaptı mtorumu calıştırdımda cok ısınıyor yardım edin
    Sence bu kadar bilgi yeterlimi?

-kaç km sonra yada kaç saat sonra ısınıyor?
    bakıma ne zaman girdi?
    -çıktıktan sonra kaç km yol yaptın?
    -servis yaptığı işçilikten dolayı ve kullandığı malemelerden dolayı garanti vermek zorunda...
    -yetkili servisemi yaptırdın?

Detaylı bilgi verirsen elimizden geldiğince yardımcı oluruz...

Motosikleti
    Alıntı fuat13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir diğer soruda ısındığına nasıl kanaat getirdin.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Merhaba arkadaşlar bende motosiklet ailesine katılmak üzereyim.Öncelikle tabiki ehliyete yazıldım ve ehliyet sınavına girdim.Bunla ilgili ve alacağım motosikletle ilgili biraz sorularım olucak sizlere.Öncelikle ehliyet yazılı sınavına girdim ve 1 yanlışım çıktı o sınavı geçtim yani.Direksiyon sınavını sorucaktım nasıl olur ne hareketleri yaptırırlar scooter mu yoksa vitesli motor mu kullandırırlar.Kursa sordum bizde scooter var.Onu kullancaksın dediler.Bunu sormamın sebebi vitesli henüz sürmemiş olmam.Bir diğer sorumda mondial 150 zat alıcam bugun yarın.Bunun yakıt sarfiyatı nasıldır.Bi depo benzinle kaç km yol gider.2 kişi son hız ne gider.Birde 0 alırsak eğer rodajı nası yaparsak motosiklet ilerde iyi bişey çıkar.Şimdiden teşekkürler hepinize ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler