Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    tamam teşekkürler
    yine de zat 150 ye beyaz ampul takan varsa ya da xenon uygulamsı takan varsa bilgilendirirse sevinirimm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    Alıntı iskenderunlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam teşekkürler
    yine de zat 150 ye beyaz ampul takan varsa ya da xenon uygulamsı takan varsa bilgilendirirse sevinirimm
    oda olur ama hangi ampul çesidini kullancan onu bilmiom normalde h4 olur ama yuvaları farklı özellikleri aynı yuvalar farklı ama biraz ugrasırsan beyaz ampul h4 olur almıskende mtech lerden al biraz pahalı ama cok guzel ışık veriyor

istersen bu bendeki farın parcalarını hesaplarım ne kadar tutuo birazda işcilik koyarım sölerim yapar yollarım sana

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkanım ben bunları biliom ama ugrasmaya degmez hazırı 10 lira
    nasıl temin edebiliriz yahuu ben almak isterim.tavsiye edebileceğin yer varmı?
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    loading...
    Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl temin edebiliriz yahuu ben almak isterim.tavsiye edebileceğin yer varmı?
    aksarayda her yerde var farın içinin ölçüsünü alıp ona göre almak lazım boy boy lar ben bunlardan eskiden 2004 te doğan arabam varken koymustum ilk doğana takan bendim

sona en son ramzey scooter a taktım güzelde olmuşlardı

eğer benim yaptıgım farlardan istiyen olursa maliyetini arastırır birazda işçilik koyar yapabilirim arkadaşlar bu bi tek zat için gecerli değil her türlü motora mercek uygulaması yapabilirim angel halka yada audi gibi gündüz farı takabilirim

biraz işi tıcarete döktüm ama krız vurdu bizide

Motosikleti
    zat
    aksarayda her yerde var farın içinin ölçüsünü alıp ona göre almak lazım boy boy lar ben bunlardan eskiden 2004 te doğan arabam varken koymustum ilk doğana takan bendim

sona en son ramzey scooter a taktım güzelde olmuşlardı

eğer benim yaptıgım farlardan istiyen olursa maliyetini arastırır birazda işçilik koyar yapabilirim arkadaşlar bu bi tek zat için gecerli değil her türlü motora mercek uygulaması yapabilirim angel halka yada audi gibi gündüz farı takabilirim

biraz işi tıcarete döktüm ama krız vurdu bizide
    baba bana bir çift angel kaça çıkar işçilik dahil zat için

Motosikleti
    yamaha xmax 250
    oda olur ama hangi ampul çesidini kullancan onu bilmiom normalde h4 olur ama yuvaları farklı özellikleri aynı yuvalar farklı ama biraz ugrasırsan beyaz ampul h4 olur almıskende mtech lerden al biraz pahalı ama cok guzel ışık veriyor

istersen bu bendeki farın parcalarını hesaplarım ne kadar tutuo birazda işcilik koyarım sölerim yapar yollarım sana

oks ben bi düşüneyim sana dönerim

Motosikleti
    loading...
    baba bana bir çift angel kaça çıkar işçilik dahil zat için
    serkan abicim angellar ucuzlarından mı olsun ona göre fiyat oynar angellar 10 liradan baslar 50-60 liraya kadar cıkar işçilik 20 lira alırım farı acıcam angelları takıcam silikonlicam falan anca silikon parası falan işçiliğin içinde

oks ben bi düşüneyim sana dönerim
    mercekli farın toplam malzeme fiyatını parca basına göre yazıyom

mercekler bi-xenon (kısa ve uzun mercek sayesinde oluyor AUDİ A4ten cıkma) = 60 lira

angellar = 10 liradan baslıyor

Gündüz farları = 35 liradan başlıyor

Çakar istenilirse = 10 liradanda onlar baslıyorlar

İstanbul içi montaj ücretsiz

İşçilik normalde bu iş 100 liradan aşa yapılmaz ama malum krız var bide hepimiz kardeşiz 80 liraya yaparım gene silikon falan bana ayit yanı kaba parcaların fiyatları hariç geri kalan silion vb şeylerin ücretleri işçiliğin içindedir

fazlamı tüccar oldum ne

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Para biriktiriyordum motor almak ıcın durup dururken 4 yıldır kullandıgım dell marka laptopum bozuldu açılmadı 400$ hesap cıkardıllar mecbur yeni bilgisayar almak zorunda kaldım motor param gitti 1.113 TL gitti göz göre göre ... Ama vardır bi hayır diyorum

Bi akrabama aldıramadım zat pahalı geldi gitti asya mı ne aldı t19 A mıymış neymiş 800TL e ii duruyo Amasya'da kendisi

serkan abicim angellar ucuzlarından mı olsun ona göre fiyat oynar angellar 10 liradan baslar 50-60 liraya kadar cıkar işçilik 20 lira alırım farı acıcam angelları takıcam silikonlicam falan anca silikon parası falan işçiliğin içinde

mercekler bi-xenon (kısa ve uzun mercek sayesinde oluyor AUDİ A4ten cıkma) = 60 lira

İşçilik normalde bu iş 100 liradan aşa yapılmaz ama malum krız var bide hepimiz kardeşiz 80 liraya yaparım gene silikon falan bana ayit yanı kaba parcaların fiyatları hariç geri kalan silion vb şeylerin ücretleri işçiliğin içindedir

fazlamı tüccar oldum ne
    bende bu uygulamayı motora yapıcam. yaptıktan sonra paylaşırım.

Motosikleti
    loading...
    Alıntı cankan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu uygulamayı motora yapıcam. yaptıktan sonra paylaşırım.
    bekliyorum paylaşımını

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı Ç I L G I N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 150 zat arıyorum az kilometreli varmı satan yada tanıdığı olan 5000 km. altında temiz 150 zat???
    Merhaba. Benim zat satılık.çok temizdir incele bi istersen duruma göre haberleşiriz.
    http://www.sahibinden.com/coook_temi...XQQdisplayitem

Motosikleti
    yamaha xmax 250

fazlamı tüccar oldum ne

eee ben hatay iskenderundayım nasıl yaparız???

Motosikleti
    zat
    farı söker kargoya verirsin engin halledip 1 haftada yollar sana geri gelene kadar gündüz kullanırsın

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    herkese yakşamlar ve ii forumlar diliyorum çok zaman oldu foruma yazı yazmayalı herkesten özür diliyorum... Ama ehliyete yazıldım 18 nisanda sınavım var kısmetse Allah ın izniyle ehliyetimi alırsam daha da bi mutlu olacağım.. forum çok ilerlemiş ben girip yazmadım bi ara elimi ayağımı çektim motordan mesela geçen yaz hiç binmedim denebilir hep yattı zat-ı muhterem:D ve binmedim çünkü kazalardan falan ürktüm hem ehliyette yoktu 2 sene önce sogukta binmekten hastada olmuştum falan filan işte ama son 1-2 haftadır motoru çalıştırdım bugun bi 10 km gezdim ama bi sorunum var mesela 30 km hızla bi 40-50 sn gidiyorsunuz sonra hafif gazı açmak isteyince motor boğuluyor aslında ben bi anlam verdim işyerinde 10 lt benzin vardı onu koyduk belkide ondandır ve bizim işyerinde bi çalışan abim rölantiyide yükseltmiş çünkü hafta içi çalıştıramamışlar motoru .. servise gittim daha yeni çalıştırdın bi kaç gün gez düzelir kaç aydır yatıyodu (geçen yaz bile senin motoru görmeyyiince sattınız sandım falan dedi) dedii sorun düzelmezse burda sübablarına karbüratörüne heryerine bakarız dedi bakalım ne olacak:... herkese yakşamlar dilerim
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Motosikleti
    zat
    Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese yakşamlar ve ii forumlar diliyorum çok zaman oldu foruma yazı yazmayalı herkesten özür diliyorum... Ama ehliyete yazıldım 18 nisanda sınavım var kısmetse Allah ın izniyle ehliyetimi alırsam daha da bi mutlu olacağım.. forum çok ilerlemiş ben girip yazmadım bi ara elimi ayağımı çektim motordan mesela geçen yaz hiç binmedim denebilir hep yattı zat-ı muhterem:D ve binmedim çünkü kazalardan falan ürktüm hem ehliyette yoktu 2 sene önce sogukta binmekten hastada olmuştum falan filan işte ama son 1-2 haftadır motoru çalıştırdım bugun bi 10 km gezdim ama bi sorunum var mesela 30 km hızla bi 40-50 sn gidiyorsunuz sonra hafif gazı açmak isteyince motor boğuluyor aslında ben bi anlam verdim işyerinde 10 lt benzin vardı onu koyduk belkide ondandır ve bizim işyerinde bi çalışan abim rölantiyide yükseltmiş çünkü hafta içi çalıştıramamışlar motoru .. servise gittim daha yeni çalıştırdın bi kaç gün gez düzelir kaç aydır yatıyodu (geçen yaz bile senin motoru görmeyyiince sattınız sandım falan dedi) dedii sorun düzelmezse burda sübablarına karbüratörüne heryerine bakarız dedi bakalım ne olacak:... herkese yakşamlar dilerim
    tekrar hoş geldin.muhtemelen karbüratörden dir
    diğer önerilerim tekrar yeni yağ kullanmanı öneririm motor yattığı için yağ özelliğini kaybetmiş olabilir bu da daha çabuk ısnmasına sebebiyet verebilir.hatta benzin filtresi ve hortumlarını bujilerini imkanın varsa değiştir çok pahalı şeyler değiller,benzin hortumu uzun sürede bayağı bir yıpranıyo ve akıtma yapabilir.

Motosikleti
    serkanzat arkadaşım öncelikle teşekkürler..
    benzin hortumlarını değişmiştim gerçi bayağı süre geçti ama diğerleri yıpranmıştı daha iisinden takmıştık yinede kontrol ederim bilgiler için saolasın

Motosikleti
    loading...

farı söker kargoya verirsin engin halledip 1 haftada yollar sana geri gelene kadar gündüz kullanırsın

serkan haklı sen ya farını sök yolla yada cıkma far bul yolla ben halledip sana yollarım senin yapman gereken sadece montaj olacak bu arada yollarken kablosunu unutmakı montajda sana kolaylık olsun

Motosikleti
    zat
    Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkanzat arkadaşım öncelikle teşekkürler..
    benzin hortumlarını değişmiştim gerçi bayağı süre geçti ama diğerleri yıpranmıştı daha iisinden takmıştık yinede kontrol ederim bilgiler için saolasın
    Rica ederim.mondialcii arkadaşım..
    senin bahsettiğin sorun bendede olmuştu karbüratöre pislik gelmiş ,ondan gaz kesme ve gaz yememe yapıyordu.ve temizlettim sorun bitmişti,birde sık duyduğum buji kablolarınd veya tırnak aralığında sorun olduğu zaman ateşlemeyi iyi yapamadığı için o tür bişey yapıyormuş onuda bir elden geçirt istersen

ayrıca keşana çok geldim.beğendik köyüne

Motosikleti
    karbüratörü temizletirim belki gerçi gaz kesmeyi kesti artık gaz kesmiyo pisliği attı galiba ama artık normal gidderken birden gaz verince baştan patapatapata yapıo sonra düzelio tam kesmio yani bide rölanti yüksekti düşürdüm biras, sonra gezdim büyük ayaklığa aldım motoru 2 dakka sonra tekrar yükseldi sanırım sorun motora giden bi dirsek boru var tam karbüratörün orda onun boğazı çatlarsa hava alıp rölanti yükseliomuş onuda değiştirte bilirim bakalım şuan için iyi gibi....
    keşana çok yakın beğendik köyü senin de akraba falan mı var

Motosikleti
    zat
    [QUOTE=mondialcii;1504065]karbüratörü temizletirim belki gerçi gaz kesmeyi kesti artık gaz kesmiyo pisliği attı galiba ama artık normal gidderken birden gaz verince baştan patapatapata yapıo sonra düzelio tam kesmio yani bide rölanti yüksekti düşürdüm biras, sonra gezdim büyük ayaklığa aldım motoru 2 dakka sonra tekrar yükseldi sanırım sorun motora giden bi dirsek boru var tam karbüratörün orda onun boğazı çatlarsa hava alıp rölanti yükseliomuş onuda değiştirte bilirim bakalım şuan için iyi gibi....
    keşana çok yakın beğendik köyü senin de akraba falan mı var[/QUO

benim çok samimi akadaşımın köyü artık bizimde köyümüz gibi oldu,okul zamanlarızda her yaz 1 ay oralarda sürterdik,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler