Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı safak112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çılgn bende çok gelmek istiyorum.Ama inan şu polis korkusu beni inan öldürçek.Geçe gördüğüm rüyayı anlatmak istiyoru 3 arkadaş arbada gidiyoruz.Ben kullanıyorum.Neyse polis cevirdi.Ehliyet lutfen falan ben verdim B ehliyetimi.Adam bana demezmi ehliyetiniz geçerli değil diye.A2 olması gerekiyormuş.Ya dedim bu araba.Olsun dedi A2 ehliyetiniz yok arabyı bağlıyorum dedi.

Durum böyle işte hala etkisinden çıkamadım.O gün az daha motorun üstünde çeviriyordu.Kılpayı geçtim.Sanırım beynimde büyük bir iz bıraktı.Çıkamıyorum işin içinden.Eğer bağlaması iyi biri varsa hiç ardıma bakmadan gelirim.Geçmiyorki günler.27 aralıkta sınav var.Bi bitse su işkence günler.

Ama gelmeyi çok istiyorum.
    hahahahaah çok güldüm ya:D kactane arkadaşım var ehliyetsiz kullanan senin gibisini görmedim:D hem korkarsan kesin polis cevirir anlar hiç korkma kaskını tak kullan ne korkcan ya ama tabi ehliyetsiz kullananlara çok karşıyım motora ehliyetim yok diye binmemekte enteresan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    Alıntı Ç I L G I N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tek arka stoplar değişik o kadar.. biliyodum ben daha önce bunu
    Bu arada uzun zamandır sero1981, logaritma ve monerr yok...
    Bayramın 3. günü sabahı eminim onlarda bizi yalnız bırakmayıp geliceklerdir.
    Ne kadar kalabalık o kadar güzel muhabbet eğlence. olduk şimdi 10 kişi 9 zat
    ekmece yok valla tadım kaçar hep sadece benım dııl herkesın aynı şekilde... 10 kişi 9 zat saydım valla. arkaya bincekler hariç bide yaneeee

bi tek arka stoplar değişik o kadar.. biliyodum ben daha önce bunu
    Bu arada uzun zamandır sero1981, logaritma ve monerr yok...
    Bayramın 3. günü sabahı eminim onlarda bizi yalnız bırakmayıp geliceklerdir.
    Ne kadar kalabalık o kadar güzel muhabbet eğlence. olduk şimdi 10 kişi 9 zat
    ekmece yok valla tadım kaçar hep sadece benım dııl herkesın aynı şekilde... 10 kişi 9 zat saydım valla. arkaya bincekler hariç bide yaneeee

serkan bayramın 3. günü bulursun bi yolunu sen kardeşim kırmazsın burdaki dostlarını motor sevdalısı arkadaşlarını bılıyorum ben
    3. gün sen gel söz ben sana ısmarlıcem yemek tamam mı
    elimden geleni yapacağım evli ve çocuklu olunca işte böyle zorlanıyor insan.ama c.tesi olsa %100 gelirdim.şimdi şartları zorlayacağım bakalım inşallah bir yolunu bulurda kaçarım.benim kardeşim kazada vefat etmişti.onun mezarlğına heryıl gidiyoruz.çorluya bu özel bir konu ama mazeretimi bilmeni istedim.1.kurban kesimi2.gün mezarlık ziyareti .3.akrabalar falan umarım hak verirsin ama kısmet

Alıntı safak112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çılgn bende çok gelmek istiyorum.Ama inan şu polis korkusu beni inan öldürçek.Geçe gördüğüm rüyayı anlatmak istiyoru 3 arkadaş arbada gidiyoruz.Ben kullanıyorum.Neyse polis cevirdi.Ehliyet lutfen falan ben verdim B ehliyetimi.Adam bana demezmi ehliyetiniz geçerli değil diye.A2 olması gerekiyormuş.Ya dedim bu araba.Olsun dedi A2 ehliyetiniz yok arabyı bağlıyorum dedi.

Durum böyle işte hala etkisinden çıkamadım.O gün az daha motorun üstünde çeviriyordu.Kılpayı geçtim.Sanırım beynimde büyük bir iz bıraktı.Çıkamıyorum işin içinden.Eğer bağlaması iyi biri varsa hiç ardıma bakmadan gelirim.Geçmiyorki günler.27 aralıkta sınav var.Bi bitse su işkence günler.

Ama gelmeyi çok istiyorum.
    hayat üçbuçuk la dört arasındadır.ya üçbuçuk atarak yaşarsın yada dört dörtlük.

şafak Benimde Sınavım Aynı Gün.yani Seninle Aynı Durumdayım Ama Korkunun Ecele Faydası Yok Inan Enson 3 Tane Polis Kontrol Noktasından Geçtim.ama Tam Techizat Olduğum Için Mi Bilmem Devam Et Diyoyorlar.benide Bir Görsen Varya Dersin 60 Yıllık Motorcu Koruyucular Falan Sırf Malzemelere 500ytl Para Harcadım Ehliyetten Fazla Tuttu.sen Nerede Oyuruyorsun?
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    SERKANZAT
    elimden geleni yapacağım evli ve çocuklu olunca işte böyle zorlanıyor insan.ama c.tesi olsa %100 gelirdim.şimdi şartları zorlayacağım bakalım inşallah bir yolunu bulurda kaçarım.benim kardeşim kazada vefat etmişti.onun mezarlğına heryıl gidiyoruz.çorluya bu özel bir konu ama mazeretimi bilmeni istedim.1.kurban kesimi2.gün mezarlık ziyareti .3.akrabalar falan umarım hak verirsin ama kısmet

Ç I L G I N
    Anladım serkan başın sağolsun kardeşim bu arada...
    Hele bi gelsin bakalım o günde 6 gün var işte... havada güzel bugün maaşallah sıcak esiyo rüzgar... şimdi önümüzdeki 5 günün hava tahminlerine baktım salı gunune kadar güneşli fakat çise yağmur olabılırmiş... ama her bayram oldugu gıbı ben yıne guneslı guzel 4 gun olucana ınanıyorum
    Where did you sleep last night? ? ? :silent:

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her kese selamlar olsun...

1- süprizim kahvaltı vs. değil... daha ciddi bir konu!!!
    2- kahvaltıya sadece mt'den zat'çılar katılsın...(darılmaca yok!!!)
    3- isteyen tabiki sevgilisini,eşini getirsin...
    4- o gün trafikte tatsızlık olmaması için en üst seviyede dikkat'li olalım (ehliyeti olmayanlar için)
    5- 1-2 gün önceden kim ne getirecekse burdan paylaşalım,çatal,bıçak,bardak,tabak,peynir,ekmek.. ... aklınıza ne gelirse...
    6- saat'i tam olarak netleştirelim.

şimdilik aklıma gelenler bunlar... eklemek istediğiniz bir şeyler varmı?

bayramda hava yağışlı olacakmış...az önce CNN'de dinledim. ancak 3. günü söylemedi,1. gün kesin yağmurlu maalesef.......

duruma göre hareket edeceğiz.........

Motosikleti
    zat
    SERKANZAT

Ç I L G I N
    Anladım serkan başın sağolsun kardeşim bu arada...
    Hele bi gelsin bakalım o günde 6 gün var işte... havada güzel bugün maaşallah sıcak esiyo rüzgar... şimdi önümüzdeki 5 günün hava tahminlerine baktım salı gunune kadar güneşli fakat çise yağmur olabılırmiş... ama her bayram oldugu gıbı ben yıne guneslı guzel 4 gun olucana ınanıyorum
    sağolasın.birader

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

4- o gün trafikte tatsızlık olmaması için en üst seviyede dikkat'li olalım (ehliyeti olmayanlar için)
    5- 1-2 gün önceden kim ne getirecekse burdan paylaşalım,çatal,bıçak,bardak,tabak,peynir,ekmek.. ... aklınıza ne gelirse...

bayramda hava yağışlı olacakmış...az önce CNN'de dinledim. ancak 3. günü söylemedi,1. gün kesin yağmurlu maalesef.......

Nasıl yanı abı sadece mtden zatçılar???
    benım arkamda arkadaşım gelemıcek mı yaneeee????????????????

Nasıl yanı abı sadece mtden zatçılar???
    benım arkamda arkadaşım gelemıcek mı yaneeee????????????????
    şimdi arkadaşının gelmesi başka arkadaşlarının gelmesi bambaşka

1 kişi getirsen sorun olmaz bence, hatta yazdım... eşler,sevgililer'de gelsin diye...

ama sen ister kız arkadaşını getir,istersen erkek arkadaşını...

sadece bütünlüğü bozmayalım istedim.

ama arkana sen al yinede

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    şimdi arkadaşının gelmesi başka arkadaşlarının gelmesi bambaşka

1 kişi getirsen sorun olmaz bence, hatta yazdım... eşler,sevgililer'de gelsin diye...

ama sen ister kız arkadaşını getir,istersen erkek arkadaşını...

sadece bütünlüğü bozmayalım istedim.

ama arkana sen al yinede
    Olduuuu 100 puan 100 puan toplasın sonra he

Motosikleti
    zat
    way tüm emirgan korusu zatlarla dolacak.

bu geziye katılmak isteyen diğer motorcu kardeşlerimize haksızlık olmazmı?bütünlük dostluk 'la kardeşlikle korunur. bence ayberk hocam.haa zat olmuş ha honda olmuş.hepimiz 2 tekerin üzerinde gitmiyecekmiyiz.yarın birgün yolda kalsak onlar bize bunlar zat'çı deyip devammı edecek?.tabiki durup yardım için elinden geleni yapacaklardır.bence imkanı zamanı olan ve bu geziye katılmak isteyen tüm motor sevdalıları katılmalı.

bu geziye katılmak isteyen diğer motorcu kardeşlerimize haksızlık olmazmı?bütünlük dostluk 'la kardeşlikle korunur. bence ayberk hocam.haa zat olmuş ha honda olmuş.hepimiz 2 tekerin üzerinde gitmiyecekmiyiz.yarın birgün yolda kalsak onlar bize bunlar zat'çı deyip devammı edecek?.tabiki durup yardım için elinden geleni yapacaklardır.bence imkanı zamanı olan ve bu geziye katılmak isteyen tüm motor sevdalıları katılmalı.

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...en-gezisi.html

lüleburgazda gezi.

Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way tüm emirgan korusu zatlarla dolacak.

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...en-gezisi.html

lüleburgazda gezi.

arkadaşar;

her zaman bardağın boş kısmı olduğu gibi dolu kısmıda mevcuttur... yani;

bizler kendi aramızda buluşalım demedikmi? dedik...

zaman içinde motor grupları kendi modelleri içinde toplanmıştır; bu gayet normal bir şey. genel olarakta toplanışmıştır-ki ben bu toplantılara olabildiğince katılmaya çalışıyorum...

ilk günlerden beri,devamlı biz bize yazışıyoruz...sadece logaritma arkadaşımız zat kullanmadığı halde bizimle aktif olarak ilgilenip,yazışıyor... hatta çok değerli yorumlarıda mevcut....

eğer o konuların içinde başka model kullan bir arkadaş olsaydı,onuda kahvaltıya almayacakmıydık? alacaktık.... kahvaltı muhabbeti hep bizbize olduğu için,zat'çılar arasında olsun dedim... dışardan katılan başka model sahibi kimse yoktuki.....

son olarak;

yolda kalan otomobil'e bile yardım etmiş biri olarak; ayırımcılık yapmam... konuyu farklı kulvarlara çekmeyelim... yardımlaşmak başka,kahvaltıya gitmek bambaşka birşeydir...

o halde hemen bir topic açıp '' bayramın 3.günü kahvaltıya gidiyoruz'' yazalım...

Konuyu Toplam 5 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    AYBERK, SERKANDİNSEL

arkadaşlar; nerelerdesiniz?

Motosikleti
    GT250R
    Aybek sana katılıyorum zatçılar olarak birşey yaparsak daha iyi olur düşüncesindeyim farklı birşey olacaksa dediğin gibi ayrı topic açılsın
    İki teker hastalığımda bünyem tedaviyi reddediyor.

Alıntı SERKANDİNSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aybek sana katılıyorum zatçılar olarak birşey yaparsak daha iyi olur düşüncesindeyim farklı birşey olacaksa dediğin gibi ayrı topic açılsın

merhaba serkan;

ben kendi düşüncemi paylaştım,sende kendi düşünceni...

diğer arkadaşlar gelsede, onlrında düşüncelerini bir alsak...

Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    AYBERK, schumi84, nihcet

anlaşıldı, bu gün zat'çılar keyifsiz....

Motosikleti
    GT250R
    serkanzat, sinanferah05, nihcet, schumi84 arkadaşlar kimse yokmu keyifler nasıl

Motosikleti
    zat
    merhaba serkan;

ben kendi düşüncemi paylaştım,sende kendi düşünceni...

diğer arkadaşlar gelsede, onlrında düşüncelerini bir alsak...

Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    AYBERK, schumi84, nihcet

anlaşıldı, bu gün zat'çılar keyifsiz....
    merhbalar herkese iyi geceler..
    yanlış anlaşılmasını istemem.
    yeni topik açmaya gerek yok bencede.bizim sayfamızıda ziyaret edenler varya...belki de ben çok ince düşünüyorum..neyse benim dediğimi unutalım.programa devam

Alıntı SERKANDİNSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkanzat, sinanferah05, nihcet, schumi84 arkadaşlar kimse yokmu keyifler nasıl
    serkanzat burada

Motosikleti
    GT250R
    adaş hoşgeldin

Motosikleti
    zat
    naber hoşbulduk

Motosikleti
    GT250R
    ne olsun birazdan çıkacağım bende nerdesin sen semt olarak

Motosikleti
    zat
    zeytinburnu.bu akşam arkadaşlarla turladık biraz işten gelince.hava süper yaawww

sen neredesin

Motosikleti
    GSXR-1000
    Ben Bostancıda oturuyorum serkanzat.Umarım ogun bişey olmaz.(polis)geliyorum.hayatı 4 4 lük yaşamaya calısıyım bari. :D

Motosikleti
    GT250R
    ben beşyüzevlerdeyim ama doğma büyüme şehreminiliyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler