Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    Alıntı Ç I L G I N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şafak öldürdün beni kardeşim gülmekten.
    Neden diye bi sor çünkü bana daha alalı 1 ay olmasına rağmen kaç defa oldu ve fena adrenalın oluyo aslında ya jok hoşuma gidiyo kendı kendıme makara yapıyorum kullan kullan işleyen demir pas tutmaz kardeşim

Ç I L G I N;
    HAVALARINGÜZEL OLDUĞU BİR GÜN DİĞER ARKADAŞLARADA HABER VERİRİZ.SAHİL TURU YAPARIZ
    Evet arkadaşlar bi fikir sölemiştim bayramın 3. günü ( Çarşamba günü ) hava güzel olursa toplanalım emirgana kahvaltıya ordan sarıyere.... şeklinde bi buluşma dedim!!!!!!!!!!!!!
    Nedir fikirler??? Ayberk abi, Şafak, EnginOgurlu, Logaritma, SerkanZAT, Schumi84, SERKANDİNSEL, smorfys, toraman, monerr abim... ewet hadı yapalım bı organızasyon yaw
    sahilden korna çala çala herkese selam vere vere yavaş yavaş takılalım [/QUOTE]

MERHABA KARDEŞİM.BİZİM KURBANBAYRAMI İLK GÜN KURBAN MUHABBETİYLE GEÇİYOR2.GÜN MEZARLIK ZİYARETLERİ 3.GÜNLER AKRABA ZİYARETLERİ.4.GÜN EVDE DİNLENİYORUZ.CUMA İŞ VAR C.TESİ BANA UYUYOR.BİZİM SÜLALE BİRAZ KALABALIKTA 3 VEYA 4 GÜNDE BUNLARI YAPACAĞIZ KISMETSE
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    HAVALARINGÜZEL OLDUĞU BİR GÜN DİĞER ARKADAŞLARADA HABER VERİRİZ.SAHİL TURU YAPARIZ
    Evet arkadaşlar bi fikir sölemiştim bayramın 3. günü ( Çarşamba günü ) hava güzel olursa toplanalım emirgana kahvaltıya ordan sarıyere.... şeklinde bi buluşma dedim!!!!!!!!!!!!!
    Nedir fikirler??? Ayberk abi, Şafak, EnginOgurlu, Logaritma, SerkanZAT, Schumi84, SERKANDİNSEL, smorfys, toraman, monerr abim... ewet hadı yapalım bı organızasyon yaw

bi aksilik cıkmazsa neden olmasın

bu arada bi kaçgündür yoktum gene olamicam evdeki net bağlantısında sorun var mahalledeki telefon diregi yıkıldı kablo koptu benide hayattan kopardı

Motosikleti
    Mondial 150 zat
    Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahilden korna çala çala herkese selam vere vere yavaş yavaş takılalım
    MERHABA KARDEŞİM.BİZİM KURBANBAYRAMI İLK GÜN KURBAN MUHABBETİYLE GEÇİYOR2.GÜN MEZARLIK ZİYARETLERİ 3.GÜNLER AKRABA ZİYARETLERİ.4.GÜN EVDE DİNLENİYORUZ.CUMA İŞ VAR C.TESİ BANA UYUYOR.BİZİM SÜLALE BİRAZ KALABALIKTA 3 VEYA 4 GÜNDE BUNLARI YAPACAĞIZ KISMETSE[/QUOTE]

Serkan herkes aynı seylerı yapcek bıladerım ya. olurmu oyle sey anca beraber kanca beraber. 4. gün gidersin akrabalara falan
    Where did you sleep last night? ? ? :silent:

Motosikleti
    zat
    MERHABA KARDEŞİM.BİZİM KURBANBAYRAMI İLK GÜN KURBAN MUHABBETİYLE GEÇİYOR2.GÜN MEZARLIK ZİYARETLERİ 3.GÜNLER AKRABA ZİYARETLERİ.4.GÜN EVDE DİNLENİYORUZ.CUMA İŞ VAR C.TESİ BANA UYUYOR.BİZİM SÜLALE BİRAZ KALABALIKTA 3 VEYA 4 GÜNDE BUNLARI YAPACAĞIZ KISMETSE
    Serkan herkes aynı seylerı yapcek bıladerım ya. olurmu oyle sey anca beraber kanca beraber. 4. gün gidersin akrabalara falan [/QUOT

BENIM HANIMIN TARAFININ ZIYARETI VAR BENIM TARAF VAR.4.GUN GIDERSEM OYARLAR BENI

Motosikleti
    GSXR-1000
    Ya CILGIN yemin ediyorum yok boyle bir heyecan.İnan ilk basta motorcu konvoyuna girdim.8-9 motorsiklet birlikte gidiyoruz.Cok keyifli.Anaaaaaaaa ileride bi baktım 6-7 motor kenarda millet polise ehliyet ruhsat muhabbetin.Bi besmele cekeyim demeye kalmadı aradan bir polis ayrıldı gruptan benim onumde giden motorsikletli arkadası aldı kenara.Abi varya o an film seridi gibi gecti olacaklar beynimden.Ben polisin pacasına yapısmısım aglıyorum.Yapma abi etme abii falan.Sonra gectim.Ama nasıl gectim bir ben bi Allah biliyor.Ve abi inamıcaksın sorna arkamdakı motorsikletli arkadasıda aldı.>Fena bir durumdu yani.Bakalım simdi şirketteyim nasıl gidicem nasıl korkuyorum anlatamam.

3. gun icin ben gelirim elbette ama yakalanırsam beni kurtarma garantisi olması lazım :D yaw motorum kac liraki cezası 800 ytl.

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese hayırlı akşamlar...

son 1-2 gündür yanınıza pek katılamıyorum... kusuruma bakmayın...

bayramda gezi olayı çok iyi olur aslında, ne varki evli olanlar için biraz zor gibi...

malum aile'ler kalabalık,eşler-çocuklar ilgi alaka ve gezmek ister... ama bi yolunu bulup buluşabiliriz; çalışmalara devam...( tabi benim dükkan'ı kime bırakacağım onu bilmiyorum...)

pazar günü motorda anormallikler başladı... ne olduğunu kavrayamadım... hatta c.tesi günü yolda akü'm bile bitti... neyse;şarj dinamosu dediler,o dediler,bu dediler... her yerden bir sorun çıkardılar...

daraldım,sıkıldım yaptırmadım tabiki... pazar akşamı akü bitti !!! motoru eve kadar ittim... ölecektim artık yorgunluktan, rampa aşağı-rampa yukarı...

kimsedende akü bulamadım... sinirlendim dün gittim KURU AKÜ aldım; 20 ytl...

taktım motor çalıştı,ancak şarj olmuyor... sevpa'ya gidecektim ancak 1-2 canımı sıkan şey olunca gitmemeye karar verdim...( şafak olayı biliyor)

daha önce pendik E-5 yan yolda bir servis görmüştüm adıda prestij motor'du,içi ağzına kadar motorla doluydu... aklıma orası geldi ve gittim.

genç yaşta bir arkadaş var, sahibiymiş meğerse... adı ERKAN...

sağolsun hemen ilgilendi,akü'deki sorunuda buldu !!! meğerse 1 tane kablo erimiş-yanmış... hemen onu tamir etti,eski akü'yü şarj etti,birazda yeni akü'yü doldurduk...

bunlarda resimler...

üst katta bot,mont ve aksesuar var. alt kat servis...enduro'da var,cruser'da,çin malıda var...öndeki benim zat

bu posterdeki motoru kendiler yapmış... markasıda JINLUN; ama çok hoş duruyor...

o posterdeki motor... sonradan üzerine aırbrush yapılmış,yanında BMW enduro.

soldaki ERKAN usta... dedimya yaşı bayağı bi genç...

benden şimdilik bu kadar...

diğer dostlar nerdeler acaba...

hemen bi İŞTİMA'mı alsak acaba?

Motosikleti
    GSXR-1000
    Ya abi, sorma gelirken 3.5 ata ata geldim tam eve 100 mt kalmıstıki kısa farım patladı :D ama sebebi buyuk bir ihtimal ile benim kısa uzun dugmesini kırdım gecenlerde.O yuzden bi kısa devre olmus olabilir.:D

Ayber abi cok gecmis olsun.Zor bir durum.benimde basıma gelir yakında.Servis konusunda hak veriyorum abi.Anladıgım kadarıyla ilgili bir servis.

vallahi bravo... nasıl becerdin kırmayı? sana anlattığım bir servis vardıya... hani ''gördüm'' demiştim. burası orası işte....

Motosikleti
    GSXR-1000
    ya Ayberk abi gezi planı olursa iyi olurda su ehliyet problem oluyo.Yoksa her turlu aktıviteye varım.

Olmadı bı bakarım abı servıse ben.

Motosikleti
    loading...
    s.a arkadaşlar nassınız bakalım

AYBERK, safak112, enginogurlu, newmondial, sinanferah05 .....

daha eksiğimiz çoooooooooooook var....

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    İyi akşamlar nasılsınız ya forumda bişeylik var bu sıralar herkes suskun ne iş

Motosikleti
    GSXR-1000
    İyi diyelim iyi olalım Engin.Sen nasılsın.Valla bayram icin fikirlere varım.haber bekliyorum.

Motosikleti
    CORVUS
    herkeze iyi akşamlar
    Uzun zamandır foruma giremiyorum; Konulardan geri kalmışım uzun uzun okudum....

En son okudugum konu bayram gezisi bayramın 3 veye 4 günü yaparsanız listeye benide ekleyin
    [B]ALLAH KASK'LARIMIZA ASFALT YÜZÜ GÖSTERMESİN[/B]

schumi84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şafak öldürdün beni kardeşim gülmekten.
    Neden diye bi sor çünkü bana daha alalı 1 ay olmasına rağmen kaç defa oldu ve fena adrenalın oluyo aslında ya jok hoşuma gidiyo kendı kendıme makara yapıyorum kullan kullan işleyen demir pas tutmaz kardeşim

Ç I L G I N;

biri emirganmı dedi

esasen bana uyar... ben gelirim... hatta eşimle bile gelirim... yeterki hava güzel olsun,çünkü eşim gelecek!!!!

saat kaç gibi buluşuruz?

ayrıca emirgan'da nerede kahvaltı yapılacak?

hazır aklıma gelmişken....

eşim dün dediki; bayramın 2. günü sabahtan çıkalım yola şile'ye gidelim...

bende bakarız demiştim....

şimdi kalkıpta;

şile'ye değil ama emirgana kahvaltıya gitsek olurmu?

desem... benim hatun sizce beni N'AAAPAR????????????

Motosikleti
    zat
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esasen bana uyar... ben gelirim... hatta eşimle bile gelirim... yeterki hava güzel olsun,çünkü eşim gelecek!!!!

saat kaç gibi buluşuruz?

ayrıca emirgan'da nerede kahvaltı yapılacak?

hazır aklıma gelmişken....

eşim dün dediki; bayramın 2. günü sabahtan çıkalım yola şile'ye gidelim...

bende bakarız demiştim....

şimdi kalkıpta;

şile'ye değil ama emirgana kahvaltıya gitsek olurmu?

desem... benim hatun sizce beni N'AAAPAR????????????

merhaba ayberk hocam sen emirgan'a takıl bence şilede çok yokuş var.ALLAH korusun oradan itmeylede gelemezsin valla

http://img80.imageshack.us/img80/8674/getattachment1zk9.jpg[/IMG][/URL]

kardeşlerim resim koymasını öğrendim sonunda.burası erdek-narlı ve size bahsettiğim küçük ova büyük ovanında resimlerini koyuyorum.

Motosikleti
    loading...
    s.a abiler ablalar kardeşler nasılsınız

herkese hayırlı akşamlar.....

herkes nasıl? varmı motoruyla sıkıntısı olan?

huuooooop..............milleeeeeeeeet............. ....

schumi84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorumuz yokki sıkıntımız olsun
    onun dısında iyiyim ben, sizler nasılsınız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler