Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsn abi kazasız belasız kullan
    ozaktasi abimiz topic'in en eskilerindendir. Ahmet'in dediği gibi bir tek cbr'ı değiştirmedi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bu arada ozaktaşının arka selede çantamı var yoksa seleyimi kaplatmış ben çözemedim???
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    ben 2003den berı araba sürüyorum motorada biniyordum motorumda var ama kücük mondial araba hastasıyım normalde bızım sürücü kursumuz var işte şimdi a2 ye yeni yaşım tutuyor ALLAH'a şükür şimdiye kadar ehlıyette sıkıntı olmadı ceza yemedim nazar değmez inşallah 92/aralık benim o yüzden ehliyette şansızım 93 lü gibi bişeyim sağlık olsun artık nabalım

Motosikleti
    Honda Cbr 125r
    Merhaba arkadaşlar yeni 2008 cbr aldım daha önceki sahibi düşmüş ama sadece bu cizik oluşturmuş başka bir sorunu yok benim sorum ise devir yükseldikçe ön cam bölümü aşırı şekilde titriyor rahatsız edici bir ses oluşuyor bunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.
    Bir başka sorum ise aranızda arka çamurluğu çıkaran arkadaşlar var mı varsa örnek teşkil etmesi için benimle paylaşa bilir mi?

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar geçenlerde bahsettiğim yolculuğun ilk etabını gerçekleştirdim yaklasık 300 km yol yaptım şu an uşaktan yazıyorum.yolda kıçımın acımasından başka bi sorun olmadı çok şükür
    kısmetse yarın öğlende bursaya döncem

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    tebrikler aman aman dikkatli ol ALLAH kazadan beladan korusun kardeşim tek ağrı o olsun başka ağrı olmasın hadı gel bakalım hayırlısıylaa aeo

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler aman aman dikkatli ol ALLAH kazadan beladan korusun kardeşim tek ağrı o olsun başka ağrı olmasın hadı gel bakalım hayırlısıylaa aeo
    salih valla hiç dikkat etmemişim mudanyadaymışın...msn varsa eklesene fatihatmaca1986@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Beykurt ve Ahmet93 arkadaşlar iyi dileklerinize teşekkür ederim..Cümlemize Allah kaza göstermesin..

Bu arada arka selde portatif çanta var...hem görünüm hem kullanım 10 numara.Tavsiye ederim..

Ben cıbırı çok seviyorum.hepsi değişir cıbır herzaman yerinde kalır.

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    tamam atmaca_35 ekledım konusuruz ..

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar akşam bursaya döndüm sorunsuz bi şekilde 700 km tamamladım

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    selam arkadaslar . İlk defa motor alacagım ve bilgilerinize ihtiyacım var Sorum satın alma işLeminde. CBR 125 alacagım sıtesınde 6 mılyara yakın bır para yazıyor. Sormak ıstedıgım su satın alma ıslemı nasıl gerceklesıyor ? Yane ben bayıye gıttım ıste fıyat 6 mılyar bu taksıtlemı odenıyor ? pesın paramı sayıyoruz ? ve satın alma sonrası plaka vs ıslemlerı ıcın ne yapılmalı.. Biraz detaylı anlatırsanız mınnettar olurum saygılar

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar akşam bursaya döndüm sorunsuz bi şekilde 700 km tamamladım
    ne kadar yaktı usta ben geçen malatyaya gittim geldim 600 km yol yaptım 70 lira yaktı

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar yaktı usta ben geçen malatyaya gittim geldim 600 km yol yaptım 70 lira yaktı
    80 lira yaktı ama dağ yollarından dolandım giderken gelirken yol iyiydi eskişehir bozüyük tarafından geldim giderken domaniç yolunu kullandım

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    maşallah ya taş gibi motor bu cbr senın motor yirmi bin km falan olmuştu herhalde

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    23780 sanırım unuttum yorgunluktan
    bişey sorayım sizin cıbırların ayak bastığınız yeri yüksek devirlerde titriyomu uzun yolda baya farkettım yuksek devirlerde.direksiyonda falan titreşim yok ama ayaklıktakı hissediliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

bunlarda geziden

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ayaklarda bende hissediyorum ama uzun yolda 8 9 bin devirden sonra rahatsız ediyor

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bende de oluyo 9 bin devirde falan ayaklarım karıncalanıyo gibi
    ya bi de benim bi sorunum var ibre bazen 8-9bin devir arasını göstermiyo 8bin'de 0'a iniyo sonra 9'a çıkıyo ne olabilir?

Motosikleti
    2008 cbr 125 siyah
    beykurt ne yaptın alıştınmı motora ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:27 ----------

Alıntı yusufcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni 2008 cbr aldım daha önceki sahibi düşmüş ama sadece bu cizik oluşturmuş başka bir sorunu yok benim sorum ise devir yükseldikçe ön cam bölümü aşırı şekilde titriyor rahatsız edici bir ses oluşuyor bunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.
    kafayı komple söktür düşmeden dolayı grenaj bağlantılarında kırılma olmuştur kırık yerleri güzelce yapıştırıp silikonlarsan sesi tamamen kesmiş olursun

Arkadaşlar, bir kaç sayfa önce yazılmış ama yine de fikrinizi almak istiyorum?

sahibinden.com'daki fiyatlar yükselmedi mi sizce de?

Forumda ya da çevresinde cbr satan var mı bir de?

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    onur35 kardeşim bi konuşamadık senınle msne ekledın ama gelmıyorsun goremiyorum şu motor işini konuşalım anlaşalım yardım et

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 ----------

tabi ki yükseldi bende motor arıyorum ne zamandır ve iiyice şişirdiler motoru olan ilan veriyor belki şu fiyattan gider diye 2005 2006 model 30 35. km ye gelmiş motor hala 3.500 3.750 isteyen var anlamadım gitti bu hafta bulup artık almam lazım arkadaşlar tabiki genede cümlemiz için hayırlısı olsun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 54 kullanıcı var. (0 üye ve 54 misafir)

Bu Konudaki Etiketler