Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/tertemiz_c...QQdisplayitem?
    arkadaşlar sizce bu motor nasıl km cok fazla gibime geldi bu kadar edermı fikriniz nedir lastiklerde oldukça bitmiş görünüyor uzak biyer olsa fazla ilgilenmezdım ama bursa oldup bana yakın olduğu için bi araştırayım dedım şimdiden teşekkürler.
    bu mavilerin orjinali böylemiymiş. sticker ı az göründü gözüme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    http://www.sahibinden.com/26_000_de_...QQdisplayitem?
    arkadaşlarr bu motor tam aradığım bir motor fiyatı yılı km side cok iyi sizcede öyle değilmi aradım konuştum kefilim diyor birtane çizik yok kesınlıkle kaza felan bakımı yapılmıs kacırmıyım diyorum ???

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    arkadaşlarr bu motor tam aradığım bir motor fiyatı yılı km side cok iyi sizcede öyle değilmi aradım konuştum kefilim diyor birtane çizik yok kesınlıkle kaza felan bakımı yapılmıs kacırmıyım diyorum ???
    dostum verdiğin linkte sorun var
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ortadaki foto sanırım ilk alındığında çekilmiş jant şeritleri felan yok

birde ilk fotoda depo da boya var sanırım nedenini sor dizlikten olabilir

onun haricinde motor öle göze çarpan bişey göremedim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    tamam kardeş yrn sorarım onları bunlar yeni fotosu dedi ama gene detaylı isteyim fotolarını ben

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    evet ilk fotoda depoda bir iz var ama ışıktanda parlamış olabilir canlı görmek lazım...il dışından da bakıyorsan gel sana benim kırmızıyı verelim7800km de şubat 2009 çıkışlı sbk leovince egzoz,pirelli lastikler,slikon honda elcik,beyaz farlar ve beyaz gösterge paneli var yanında birde kask veririm 3750 ye anlaşırızforumda fotoları bolca varharbiden cıbırı satıp ya hyo gt250 alıcam yada er5 arasında kaldım izmirde satılık şöyle okkalı bir gs 500 göremedim ki
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    arkadaşlar yenı geldı ve tam istediğim renk 2008 ve km 26.000 siz ne diyorsunuz acil bi yardım edin kardeşinize
    km fazla biraz.yatması yoksa motor sağlamsa al.ama pazarlık yap daha

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:30 ----------

bunu yapan arkadaşın eline sağlık çok güzel olmuş kaşlar.aynı fireblade gibi olmuş.bende istiyorum böle kaş

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:34 ----------

Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEYkurt sen yeni model olan cbr ımı aldın??
    yok dostum 2008 siyah aldım 2.el

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:39 ----------

Alıntı meric01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 Hayalimdeki tek motor .İnşallah allah bana da almak nasip olur. Yazdıklarınızı okudum okumaya devam ediyorum, benim gibi genç arkadaslara cok yardımcı oluyorsunuz gercekten sayenızde cok sey ogrendım . Hepınıze tesekkur ederım. Kazasız belasız surusler dilerim. Allah'a emanet olun
    benim geçen yıl ki halimin aynısısın valla sıkma canını alırsın motorunu elbet.sen hayatın tadına bak
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    onur35 msn adresini ver ordan konuşalım istediğim renk ten değil senın harelde ama olsun bı bakayım fotolarını felan bi at konusalım izmirdensin daha ii olurr beğenirsem motoru teşekkürler veya sen ekle king_race_24@hotmail.com

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    onur35 msn adresini ver ordan konuşalım istediğim renk ten değil senın harelde ama olsun bı bakayım fotolarını felan bi at konusalım izmirdensin daha ii olurr beğenirsem motoru teşekkürler veya sen ekle king_race_24@hotmail.com
    özel mesaj atsana arkadaşım hackliyim mi şimdi he
    şaka tabi ciddiye alma da
    burak beykurt

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    canın saolsun bi cbr 125 alayımda snr hackle bı msn feda olsun kardeşm

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam zaten motoru alınca sanal aleme uğramaz 1-2 ay

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    yok uğrarım işim görüldü die uğramamazlık yapmam kımlerın sayesinde fikriyle bilgileriyle yardımıyla alıyorum sonucta herkese tekrar teşekkürlerrr..

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende çok fena şekilde bağımlılık yaptı.PC'yi açtıgım an MTye direk msn bile açmıyorum
    Neden üye olurken "DİKKAT BAĞIMLILIK YAPAR" diye,uyarılmadım ben

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125

Yeni cıbırımız..Diğerini halletmiştik ...Hepinize kazasız sürüşler..Cıbıra bişe olması insanı çok üzüyor..

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    canın saolsun bi cbr 125 alayımda snr hackle bı msn feda olsun kardeşm
    inşallah alırsın temiz bi cbr kardeşim.bende şimdi merdivenlerden çıkarıp dışarı aldım bi turladım benimkiyle.ehliyet yok die caddeye çıkamadım ama ara sokaklarda antreman yapıyorum tecrübe edinmek için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 ----------

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yeni cıbırımız..Diğerini halletmiştik ...Hepinize kazasız sürüşler..Cıbıra bişe olması insanı çok üzüyor..

hayırlı olsn abi kazasız belasız kullan
    burak beykurt

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    saol kardeşim bende aldım sayılır ehliyeti sınava girdim gectım mayıs 10 15 ine alırım motoru alayımda bi diyorum sezon iyice açılmadan inşallah o aydındakine bakacağım istediğim renk en azından güven verdı motorun sahibide kazasının boyasının çiziğinin olmadığına dahil bakalım bu 1. 1.5 hafta içinde almak istiyorum peki bu şehir dışından kargo v.b neyle getirebilirim bi fikri olan varmı? :s

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Beykurt, djsalih sizde gelince ehliyetsiz kullananların sayısı arttı.Kendimi burda yalnız hissediyodum. Şaka tabiki, son 1.5 ayım kaldı ehliyete. Haziranın 8'inde yaş doluyo. İnşallah temmuz sınavına yetişirim.

Bu arada benim cbr'ın da sağ ampul gitti. Bu sefer ön kafa grenajını söktüğümde, vidaların hepsine plastik conta takıcam. Bakalım titreşim ne kadar azalıcak?

Ozaktasi abi garaıındaki tüm motorları değiştirdin cbr 125(marka-model olarak) hala duruyo.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    saol kardeşim bende aldım sayılır ehliyeti sınava girdim gectım mayıs 10 15 ine alırım motoru alayımda bi diyorum sezon iyice açılmadan inşallah o aydındakine bakacağım istediğim renk en azından güven verdı motorun sahibide kazasının boyasının çiziğinin olmadığına dahil bakalım bu 1. 1.5 hafta içinde almak istiyorum peki bu şehir dışından kargo v.b neyle getirebilirim bi fikri olan varmı? :s
    kamyonet kiralayacan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beykurt, djsalih sizde gelince ehliyetsiz kullananların sayısı arttı.Kendimi burda yalnız hissediyodum. Şaka tabiki, son 1.5 ayım kaldı ehliyete. Haziranın 8'inde yaş doluyo. İnşallah temmuz sınavına yetişirim.

Bu arada benim cbr'ın da sağ ampul gitti. Bu sefer ön kafa grenajını söktüğümde, vidaların hepsine plastik conta takıcam. Bakalım titreşim ne kadar azalıcak?

Ozaktasi abi garaıındaki tüm motorları değiştirdin cbr 125(marka-model olarak) hala duruyo.
    öyle ehliyetsiz diye deşifre etmesene alla alla
    Şaka bir yana trafiğe çıkmıyorum ve çıkmamanızı öneriyorum.
    Ben aarabaların girmediği bir yolda viraj, motor freni,denge, frenleme ve diğer şeylere hakim olabilmek ve ehliyeti aldığımda trafiğe çıktığımda tam tecrübeyle çıkmak için kullanıyorum.amaç gezmek değil yani.
    Şöyle düşünmek lazım.kim ehliyeti alınca kapalı yerde çalışır? trafğie çıkmadan bekler? kazalar da o yüzden oluyor zaten.ehliyeti alan tecrübe edinmeden atıyor kendini caddelere.o yüzden ehliyet almadan araç olmayan boş alanlarda bol bol tur atmak motor hakimiyetini arttırmak gerekiyor arkadaşlar
    burak beykurt

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu motorda mümkünü yok titreşim azalmaz...duyanda çok titriyor sanacak motor bloğunda bir titreme var yoksa koltuğu rahat,çinkolar gibi değil yani eski motorumla titremekten ön teker çıkacak sanıyordum seke seke gidiyordum çünki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 ----------

ok ekliyorum cbr hakkında bilmek istediklerini konuşuruz...ben pek satmaktan yana değilim henüz çünkü cc büyütmek için elimde yeterince nakit yok biraz daha beklemem gerek motorsuz kalmayıda pek düşünemiyorum ama konuşuruz maksat sana fikir vermek
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler