Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Subap sesi deilse %90 egzantrik sesidir.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    cbr 125rrrrrrrr IXIL egzoz ları

bunu kullanan varmı aramızda :D:D:D

yada hiç artcı almayan ve alt grenajı fedaaa edip bunu kullanan varmı :D:D:D

görüntü bakımından bende 1. daha iyi
    ses bakımından hangisi daha iyidir ??

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    arkadaşlar daha önce konusu açıldı mı bilmiyorum ama cbr 125lerde debriyajsız vites değişimi ile ilgili bi bilgisi olan var mıdır hangi devirlerde nasıl değiştirilir zararları nedir yararı var mıdır???
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar daha önce konusu açıldı mı bilmiyorum ama cbr 125lerde debriyajsız vites değişimi ile ilgili bi bilgisi olan var mıdır hangi devirlerde nasıl değiştirilir zararları nedir yararı var mıdır???
    niye derdin ne arkadasım
    bnce bi süre sonra alırsın eline şanzumanı

seni çok yarışçı gördüm gelsene osmaniyeye

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye derdin ne arkadasım
    bnce bi süre sonra alırsın eline şanzumanı
    oha yav merak ettim sadece amma üstüme geldiniz haa bi videoda gördüm amacı nedir ne farkı vardır onu merak ettim sadece başka bi amacım yok sakin olun yav töbe töbe

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her motorda; Belli devirlere gelince debriyajsız vites değişebilirsin fakat sadece telin koptuğu zaman yapman gereken bişeydir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    oha yav merak ettim sadece amma üstüme geldiniz haa bi videoda gördüm amacı nedir ne farkı vardır onu merak ettim sadece başka bi amacım yok sakin olun yav töbe töbe

daha önce topik açıldı bu konuyla ilgili vites yükseltmek sorun yaşatmıyor.vites atarken hızlı kalkmak istiyorsanız gazdan elinizi çekmeden vites atın fakat balatanız biraz eskir debriyajı çekerseniz devirli olduğu için.

amerikan tarzı vites atış şekli.herifler ellerini gazdan çekmeye zorlanıyorlarmış

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her motorda; Belli devirlere gelince debriyajsız vites değişebilirsin fakat sadece telin koptuğu zaman yapman gereken bişeydir
    anladım arkadaşım teşekkür ederim bilgi içün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce topik açıldı bu konuyla ilgili vites yükseltmek sorun yaşatmıyor.
    ama mutlaka vardır şanzumana bi zararı değil mi? yani öyle tahmin ediyorum ben adamlar boşa koymamıştır debriyajı heral

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:51 ----------

daha önce topik açıldı bu konuyla ilgili vites yükseltmek sorun yaşatmıyor.vites atarken hızlı kalkmak istiyorsanız gazdan elinizi çekmeden vites atın fakat balatanız biraz eskir debriyajı çekerseniz devirli olduğu için.

amerikan tarzı vites atış şekli.herifler ellerini gazdan çekmeye zorlanıyorlarmış
    o da güzelmiş. sıkıyosa frene basmaya da üşensinler

anladım arkadaşım teşekkür ederim bilgi içün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

ama mutlaka vardır şanzumana bi zararı değil mi? yani öyle tahmin ediyorum ben adamlar boşa koymamıştır debriyajı heral
    şunu biliyorum. otolarda vitesteyken boşa geçirmek için debriyaja basmanın hiç gereği yokmuş. mesela 4 te gidiyorsun debriyaja basma çek boşa hiç zararı yok. sadece vitese attığında şanzumana çok yük bindiğinde zararı varmış.

vites yükseltirken zararı yok diyorlar. çok gördüm adam üzerine yatmış vitesi eliyle yükseltiyor, hem debriyaj zaman ve kaçırma kaybı da yok. fakat düşerken zararı varmış.

zararın miktarı da önemli. devirli vites atmak dahi zararlı sayılabilir eskimesi açısından ama ne kadar zarar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

geçen sene 250 metre yüksekten çekmeye çalışmıştım. dikkat ederseniz üzerine yatmış hızlı gitmek için. vitesi eliyle yükseltiyor.

hatta kask bile takmamış hızlı gitmek için ama sonra olay yerini polis basmıştı

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    şunu biliyorum. otolarda vitesteyken boşa geçirmek için debriyaja basmanın hiç gereği yokmuş. mesela 4 te gidiyorsun debriyaja basma çek boşa hiç zararı yok. sadece vitese attığında şanzumana çok yük bindiğinde zararı varmış.

vites yükseltirken zararı yok diyorlar. çok gördüm adam üzerine yatmış vitesi eliyle yükseltiyor, hem debriyaj zaman ve kaçırma kaybı da yok. fakat düşerken zararı varmış.

zararın miktarı da önemli. devirli vites atmak dahi zararlı sayılabilir eskimesi açısından ama ne kadar zarar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

geçen sene 250 metre yüksekten çekmeye çalışmıştım. dikkat ederseniz üzerine yatmış hızlı gitmek için. vitesi eliyle yükseltiyor.

hatta kask bile takmamış hızlı gitmek için ama sonra olay yerini polis basmıştı
    böyle dengesizler de var yani

böyle dengesizler de var yani
    var var

dengesiz deme elemanın dengesi çok iyiydi baksana

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    var var

dengesiz deme elemanın dengesi çok iyiydi baksana
    o zaman beyinsiz diyelim

o zaman beyinsiz diyelim
    beyinsizlik olabilir. kasksız süremiyorlar artık polisler cezayı döşedi hepsine. hatta artçı kasksız olunca da polisler kızıyor. ya indiriyor artçıyı ya da ceza yazıyor.

bu resimdeki sürücü beni öğrenip buluyormuş ver len telif hakkımı diyormuş

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    beyinsizlik olabilir. kasksız süremiyorlar artık polisler cezayı döşedi hepsine. hatta artçı kasksız olunca da polisler kızıyor. ya indiriyor artçıyı ya da ceza yazıyor.

bu resimdeki sürücü beni öğrenip buluyormuş ver len telif hakkımı diyormuş
    hemen gelirim yardıma öyle bişey olursa aynen artık polisler baya sıkı bu konularda ama iyi oluyo bence millet ceza yememe bahanesiyle kask takıyo ama kendi canları güvende oluyo bu sayede

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125rrrrrrrr IXIL egzoz ları

bunu kullanan varmı aramızda :D:D:D

yada hiç artcı almayan ve alt grenajı fedaaa edip bunu kullanan varmı :D:D:D

görüntü bakımından bende 1. daha iyi
    ses bakımından hangisi daha iyidir ??

yav ben bunu bosunamı yazdım ???

hemen gelirim yardıma öyle bişey olursa aynen artık polisler baya sıkı bu konularda ama iyi oluyo bence millet ceza yememe bahanesiyle kask takıyo ama kendi canları güvende oluyo bu sayede
    yazın gel .gezeriz başka şehirleri

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

@funky boys

o alttaki eksoz sanırım Türkiye de yok

o değil de o fotodaki cbr ın alt grenajını nasıl kesmiş o adam öyle . fena da olmamış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25

o değil de o fotodaki cbr ın alt grenajını nasıl kesmiş o adam öyle . fena da olmamış
    kesmemişki sakalı çıkartmış zor bişey değil iki vida söküyorsun o kadar

benim asıl merak ettiğim ise ilk fotodaki aynalar kafa grenajında nasıl yaptı ki arkayı gösteriyormu ki
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesmemişki sakalı çıkartmış zor bişey değil iki vida söküyorsun o kadar

benim asıl merak ettiğim ise ilk fotodaki aynalar kafa grenajında nasıl yaptı ki arkayı gösteriyormu ki
    hay ben böyle monitörün ya şu an bir ucu değmiyor monitörün kırmızı renk yok pc de . kendimi çok kötü hissediyorum şimdi . sazan benim yanım da iyi kalır şu an efkar bastı kendimi atsam yinede rahatlayamam artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 ----------

böyle bakınca kesik gibi gördüm . mal demeyin noolur
    photoshop yüklü değil paintte ancak renklerin diyini alabildim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler