Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar an itibari ile bursa-izmir-bursa yolculuğumu tamamladım..ilk uzun yol denememdi valla motor benıı hiç yormadı... ama dönüşte boxerıma kadar ıslandım ama olsun 80 liralık benzın yaktı sizce nasıl ? toplam uzunluk 800 km civarı.. dönüşte 4. ve 5. vitesle gelmek zorunda kaldım aşırı yağmur ve fırtına vardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125

meraba arkadaşlar uzun zamandan beri forma katılamıyorum motorum çalınmıştı ondan ilgileniyodum

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar an itibari ile bursa-izmir-bursa yolculuğumu tamamladım..ilk uzun yol denememdi valla motor benıı hiç yormadı... ama dönüşte boxerıma kadar ıslandım ama olsun 80 liralık benzın yaktı sizce nasıl ? toplam uzunluk 800 km civarı.. dönüşte 4. ve 5. vitesle gelmek zorunda kaldım aşırı yağmur ve fırtına vardı
    Alıntı yokedici_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

meraba arkadaşlar uzun zamandan beri forma katılamıyorum motorum çalınmıştı ondan ilgileniyodum
    ikinizede geçmiş olsun

yok edici tekrardan hoşgedin

atmaca motor tam 10 krş yakmış motorun
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    e yani 10 kuruş yaktı onu hesaplayabildimde... tüketimi nasıl onu sormak istedim tam anlatamadım sanırım !!!

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    e yani 10 kuruş yaktı onu hesaplayabildimde... tüketimi nasıl onu sormak istedim tam anlatamadım sanırım !!!
    ama yazmamışın ki nerden bilelim senin öle bi soru sorduğunu

bence normal benim alet'te aynısını yakıyor belki 6. vites 90'a sabitleyip ve çoğunluğu böyle gitseydin bence bu değişirdi sanırım sen devirli ve 110 km oratalama hızla gittin

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    giderken baya hızlı gıttım sanırım 3,5 saat içinde ege üniversitesinin önundeydım gelirken hiç sorma gelebildiğime dua ediıyorum

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    giderken baya hızlı gıttım sanırım 3,5 saat içinde ege üniversitesinin önundeydım gelirken hiç sorma gelebildiğime dua ediıyorum
    ne kadar devir o kadar benzin dostum o yüzden 90'la sabit gitseydin bence 90 yada 85 krş düşerdi

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    belli bir süre sabit hızla gitmek motoru boğmaz mı hızlanıp yavaşlamayı öneriyo bazı insanlar
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    arkadaslar iki gün önce henüz rodajı gecmeyen motorumu tanıdık bırısıne denemesı ıcın verdım. adam iki tur attı yanıma geldi yavasladı ve 1. vitesde motoru yaklasık 5 sn liğne kesiciye sokdu. hemen mudahale ettim ama iş işten geçmişdi:(
    bugunde2. vitesden 1. vitese gecerken herzamankınden daha sesli bir geciş yasadım nedeni anlattıgım olaymıdır ne yapmalıyım ????
    şimiden saolun.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar iki gün önce henüz rodajı gecmeyen motorumu tanıdık bırısıne denemesı ıcın verdım. adam iki tur attı yanıma geldi yavasladı ve 1. vitesde motoru yaklasık 5 sn liğne kesiciye sokdu. hemen mudahale ettim ama iş işten geçmişdi:(
    bugunde2. vitesden 1. vitese gecerken herzamankınden daha sesli bir geciş yasadım nedeni anlattıgım olaymıdır ne yapmalıyım ????
    şimiden saolun.
    5 sn devir kesici.Neymiş onun sorunu?
    Hızın kaç km'ydi.Mesela 30 km hızla giderken 1. vitese attıysan normal.(Yani bende de var o ses tüm cıbırlardaki gibi)

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Furkn rahat ol kardesim normaldir doal olarak sen.sebep olarak onu dusunmussundur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

Dostum izmirde okuyormusun ne yapiyorsun bende bornovadanim haberin olsun
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belli bir süre sabit hızla gitmek motoru boğmaz mı hızlanıp yavaşlamayı öneriyo bazı insanlar
    ilk kez senden duydum

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 sn devir kesici.Neymiş onun sorunu?
    Hızın kaç km'ydi.Mesela 30 km hızla giderken 1. vitese attıysan normal.(Yani bende de var o ses tüm cıbırlardaki gibi)
    20 25 fln ama elim debriyajdaydı bırakmadım ısıkda durana kdr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

[QUOTE=dynner;1844442]Furkn rahat ol kardesim normaldir doal olarak sen.sebep olarak onu dusunmussundur [COLOR="Silver"]

saol utku yarın o herife ziyarete gitmeyi planyıyodum vaz gectim sayende )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 ----------

utku yarın müsayit olursan (benim msn acıksa titret yoksam ben senı yakalayınca tıtretırım)
    özelden sana soracaklarım var)
    ben simdi kactim yarın gorusuruz

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    [QUOTE=funkyboys;1844448]20 25 fln ama elim debriyajdaydı bırakmadım ısıkda durana kdr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furkn rahat ol kardesim normaldir doal olarak sen.sebep olarak onu dusunmussundur [COLOR="Silver"]

saol utku yarın o herife ziyarete gitmeyi planyıyodum vaz gectim sayende )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:24 ----------

utku yarın müsayit olursan (benim msn acıksa titret yoksam ben senı yakalayınca tıtretırım)
    özelden sana soracaklarım var)
    ben simdi kactim yarın gorusuruz
    Sorun yok normal o ses.İlk aldığımda ben de telaş yapmıştım.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furkn rahat ol kardesim normaldir doal olarak sen.sebep olarak onu dusunmussundur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

Dostum izmirde okuyormusun ne yapiyorsun bende bornovadanim haberin olsun
    yok ben izmirliyim bursada okuyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 ----------

duyduğuma göre cıbır 140 yapmaz diolar.. ben kendım bizzat şahsen 140 gördüm var mı aranızda 140 görüp göremeyen ? ( motorum orjınal oynama yok )

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    evet arkadaş benden duydu düz yolda redline girmeden 140 gördügünü söyledi bende asla yalanlıcık ile suçlamak istemıyorum ancak bu akdar tecrubeli arkadaş biliyorki bu normal bişey deil
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ben de geçen ay aldığımız cbr ile düz yolda 140 ı zorla görmüştüm. ama daha fazla göremedim.

nasıl yaptın diyorsanız anlatırım. ama çoğumuz zaten 140 yapıyor ötesi hariç

redline a girme konusu hariç tabi. redline a girin ya boşuna mı koymuşlar redline ı. girmeyeceğim redline ne işe yarar ki

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ben en fazla 130 gördüm oda 5. vitesti zaten 6. viteste pek fark yapmıyor ama daha biraz gidebileceğini biliyorum çünkü kırmızı ışıkta durmak zorunda kaldım...otoyola filan çıkmak gerek hep şehir içi kullandığım için paso kırmızıya takılıyorsun ister istemez zaten genelde fazla hızlı gitmem tadında bırakırım 90-100 ideal en rahat sürüş hızı bence kasmadan rahat bir yolculuk içinzaten daha ne olsun motorda tip var,ses var,görüntü var,sağlamlık ve ekonomi var önemli olan bence bunlar
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

boy ve kilo da çok önemli hız konusunda. ayrıca 150 yi görenler aynaları çıkarıyor,sinyalleri çıkarıyor, plakalığı çıkarıyor. kaskları çıkaranlar var zaten ön cama kafayı iyice indirip camdan bakmak lazım son hız için

ben 1.71 m 60 kiloyum. şimdi 1.90 90 kilo bir insan 140 yapamıyorsa normaldir değil mi

benim aynalar sinyaller ve kask vardı düz yolda.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ben 1,73 üm ve 60 kiloyum cumartesi sabah bilen bilir izmir torbalıdan aydın otobanına girdim otoban geçiş kartımı aldıktan sonra 10000 devirde vites değiştirerek çok rahat 140 ı gördüm.. kaskım ve sırtımda sırt çantam vardı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 81 kullanıcı var. (0 üye ve 81 misafir)

Bu Konudaki Etiketler