Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    fatih kardeşim gerçekten 250 yaptınmı ???? ibre zaten 200 deilmi ?? :D:D
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    yaptı tabikide yalanmı söylicek delikanlı adam
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih kardeşim gerçekten 250 yaptınmı ???? ibre zaten 200 deilmi ?? :D:D
    Kardeşim geçmiş sayfaları okumadın mı?Bir kaç modifiye ile 600 rr'a bile kafa tutabiliyosun.Hatta cbr 125 ile 600 rr'ı geçebilen babayiğitler bile var ancak 600 rr sağda park halindeyken

Bakma sen o çakma fotoshopçuya.250 neki ben geçenlerde Edirne bayırında 280'e dayadım.

Bu arada benim dizlikler geldi bugün.Güzel, fiyatına göre kaliteli bir dizlik.İşte fotoğraflar.
    http://img268.imageshack.us/img268/5740/1003218j.jpg
    http://img525.imageshack.us/img525/1497/1003227.jpg

İlk günden depoyu biraz çizdim.

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    ahmet93 kardeşim senin ehlyet yok görüntüye göre tekirdağda oturuyosun sorun olmuyo mu polisle falan
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ya 250 yaptım ama daha giderdi

bu lafa hep uyuz olurum ya

arkadaş daha giderse bas o zaman
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya 250 yaptım ama daha giderdi

bu lafa hep uyuz olurum ya

arkadaş daha giderse bas o zaman
    doğru söylüon
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    anladım da hocam peki hızım artacakmı? 120 130 ? ağzı olan konuşuyor ben 130 gördüm 150 gördüm nerede yaa:D:D her 4 binde bir vites atıcam;) uyarmı? birde atıyorum depoyu çok fullediniz yada ne blim benzin alırken benzin pompasından deponun kenarlarına benzin aktı delim yanında delik var taşınca benzin ordanmı akıyor aşşağıya hortumla? 2 gündür motorda yağ şikayeti gelior die gittim o dedi benzin dedi doğrumudr_? gerçekten öylemi oluyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 PM ----------

birde bu mtor baya yakıyormuş yaa 140 km yol yapdım 30 milyona 140 km yol gittim?? iyimi

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım da hocam peki hızım artacakmı? 120 130 ? ağzı olan konuşuyor ben 130 gördüm 150 gördüm nerede yaa:D:D her 4 binde bir vites atıcam;) uyarmı? birde atıyorum depoyu çok fullediniz yada ne blim benzin alırken benzin pompasından deponun kenarlarına benzin aktı delim yanında delik var taşınca benzin ordanmı akıyor aşşağıya hortumla? 2 gündür motorda yağ şikayeti gelior die gittim o dedi benzin dedi doğrumudr_? gerçekten öylemi oluyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 PM ----------

birde bu mtor baya yakıyormuş yaa 140 km yol yapdım 30 milyona 140 km yol gittim?? iyimi
    ne iyisi ya cok feci bi yakıt fakat rodajdasın sen fazla yakması normal ama senınkı cok fazla yakmış normalde bi depo ile 250 civarı gitmesı lazım

Motosikleti
    valla bilmiyorum durum böyle az yakması içinnasıl gitmem lazım vites kullanımım nasıl olması lazım vitesleri yüksek mi tutayım ? siz neler yapıyorsunuz

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet93 kardeşim senin ehlyet yok görüntüye göre tekirdağda oturuyosun sorun olmuyo mu polisle falan
    Olmaz mı? Her yerde trafik var.Hatta bir kez ceza bile yedim.Eğer sende de yoksa bir an önce almanı öneririm.Zaten bir ceza, bir ehliyet parasından daha fazla.Benim yaşım tutmadığı için ehliyeti alamıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 PM ----------

Yakıtın çok fazla.Ben sürekli 8000 devire kadar basıp 8000'de vites atarım.Ortalama 260 km filan gidiyo bir depoyla.
    Tabi sen bunu yapma rodajdasın.

Motosikleti
    hımm bakalım rodajdan çıksında? ha birde şey benzin göstergesi çubuğu tam kırmızıya geldinmi benzin alıyroum sizler bilirsiniz kırmızı üstünde kç km daha gider?? kırmızıya geldinmi hemen almakmı lazım

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    hımm bakalım rodajdan çıksında? ha birde şey benzin göstergesi çubuğu tam kırmızıya geldinmi benzin alıyroum sizler bilirsiniz kırmızı üstünde kç km daha gider?? kırmızıya geldinmi hemen almakmı lazım
    Benimki bazen kırmızınında altına da düştüğü oluyo.20-25 km gider tahminimce.Ama boşver kırmızıya geldiği zaman al sen benzini.

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    anladım da hocam peki hızım artacakmı? 120 130 ? ağzı olan konuşuyor ben 130 gördüm 150 gördüm nerede yaa:D:D her 4 binde bir vites atıcam;) uyarmı? birde atıyorum depoyu çok fullediniz yada ne blim benzin alırken benzin pompasından deponun kenarlarına benzin aktı delim yanında delik var taşınca benzin ordanmı akıyor aşşağıya hortumla? 2 gündür motorda yağ şikayeti gelior die gittim o dedi benzin dedi doğrumudr_? gerçekten öylemi oluyor.
    Km lerin artıkça motor açıldıkça 120-130 görebilirsin sende yolun eğimi ve rüzgar da çok önemli faktörler. 4000 bence düşük rodajda olsan da o kadar düşük devirde kullanmamalısın bence. Oyüzdende yakıt tüketiminde aşırı artmış olabilir. Yakıt konusuna gelince bir depo ile ben 300 km yi geçiyorum. motorum 2bin km deyken hesaplamıştım 100kmde 2.8 litre yakmıştı.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar bu depo üstü çantayı almayı düşünüyorum sizce nasıl?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45766
    Bir de cıbırda arkaya topcase takan var mı?Ben takmayı düşünüyorum.Sadece bir kez.Topcasein alt tablasını nereye takıcaz.Sanırım ara demiri(alt tablaya takılacak olan) artçının el tutacağını söküp onu takmam lazım.Ara demiri ben kendim halledebilirim sanırım.

Bir de şu heybe tipi çantaları cıbıra taktığımı düşünebiliyo musunuz.Depoda çanta, arkada topcase, yanda heybe çanta.:D
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45780
    Arkaya da şöyle bir topcase.Bunları cıbıra photoshop ile takabilecek olan var mı aranızda?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45238

Motosikleti
    ok o zaman 6-7 bin devir arası kullancam birde atıyorum vites farketmez gidiyorum ylda 90 100 deviri kaç binde tutmaya çalışıyım sabit? 300 km diyorsunuz ya abi kırmızıya gelene kadarmı yoksa tam kırmızının üstündeyken mi?? full depo 300?? bu demek olurki 30 tl dolsa 10 milyonlık benzinle 100 km gidiorsundur demek?? doğrumudur

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    ok o zaman 6-7 bin devir arası kullancam birde atıyorum vites farketmez gidiyorum ylda 90 100 deviri kaç binde tutmaya çalışıyım sabit? 300 km diyorsunuz ya abi kırmızıya gelene kadarmı yoksa tam kırmızının üstündeyken mi?? full depo 300?? bu demek olurki 30 tl dolsa 10 milyonlık benzinle 100 km gidiorsundur demek?? doğrumudur
    Uzun süre aynı viteste gitme.Mesela 70-80-90 kmler arasında 6-5-4 sonra 5-6 hep oyna viteslerle zaten 6. viteste uzun süre gidemezsin en ufak bir yokuşta hemen 5, bazen 4'e bile atman gerekebiliyo.

Ben bu kış 20 tl'lık benzinle(depoda da yaklaşık 1 litre kadar benzin vardı) 240 km yol gittim şehir içi.Ama genel olarak kilometrede 10-12 kuruş yakıyo normal kullanırsan.

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Ahmet verdiğin linkteki depo üstü çanta biraz büyük.Cbr ın deposunda kullanımı rahat olmayabilir.30-40 litre diyor zaten hacmi için rahatsız edebilir.
    Topcase li bir cbr vardı resmini arıyorum bulursam ekliycem
    Buldum

Yakıt kırmızı çizgiye geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 2 liter benzin kalıyordu ve bu 50 km den fazla yol demek.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet verdiğin linkteki depo üstü çanta biraz büyük.Cbr ın deposunda kullanımı rahat olmayabilir.30-40 litre diyor zaten hacmi için rahatsız edebilir.
    Topcase li bir cbr vardı resmini arıyorum bulursam ekliycem
    Buldum

Yakıt kırmızı çizgiye geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 2 liter benzin kalıyordu ve bu 50 km den fazla yol demek.
    Bir soru sorabilir miyim?
    30/40 litre hacim bu ne demek yaklaşık 2 tane 19 litrelik damacana demek.Ama çanta bir kaskı ancak alıyor.Burda bir çelişki yokmu sizce?

Motosikleti
    cbf150
    ahmet93 kardeşim arşive baktım bu fotografları bulabildim yardımcı olur inş

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    hayırlı bayramlar beyler
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler