Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sinyaller benimde hoşuma gitmişti. Bunların montajlarında sorun oluyor mu yoksa birebir oturuyor mu arkadaşlar?
    Bağlantı kısımları orjinalleri kadar kalın durmadığı için grenaj kısımlarında sırıtır mı?

Emre mesela senin arkaya taktığın sinyallerde siyah bir parça da var sanırım(oval diyebileceğim). Oyüzden şık durmuş o parça sinyalle mi geldi?

Sinyallerin soketleri orjinaliyle uymadığı için ben kabloları kesip bağladım ve üzerilerini elektrik bandıyla kapladım.

Siyah parça ayrıca satılıyor bu tip sinyallerin sırıtmaması için, 5-10 TL birşey.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaşlar bugun Ben,Burak(Bur-K@), Murat ve Berkay arkadaşımızla toplam 2 cbr 1 cbf çiçekliye mangal yakmaya gittik. Burdaki yangınlardan sorna cogu yeri kapatmışlar bizde buldugumuz yere çömdük

pek foto çekemedik ama bunlarla idare ediverin niyetli arkadaşlar varsa bakmamalarını saglıkları açısından iyi olur

Mangal dumanı Buraka iyi gelmedi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:00 PM ----------

Grili sağ kolunda kaza izleri olan ben oluyorum

[B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyallerin soketleri orjinaliyle uymadığı için ben kabloları kesip bağladım ve üzerilerini elektrik bandıyla kapladım.

Siyah parça ayrıca satılıyor bu tip sinyallerin sırıtmaması için, 5-10 TL birşey.
    Bilgiler için teşekkür ederim.

Utku bir daha ki mangalı iftar vaktinde yapalım Afiyet olsun sizlere mangal mangal diyordun sonunda muradına erdiniz yani.
    En azından sohbetinize katılmak için gelicektim ancak bahsettiğim gibi şehir dışındaydım geç gelince yetişemedim.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkür ederim.

Utku bir daha ki mangalı iftar vaktinde yapalım Afiyet olsun sizlere mangal mangal diyordun sonunda muradına erdiniz yani.
    En azından sohbetinize katılmak için gelicektim ancak bahsettiğim gibi şehir dışındaydım geç gelince yetişemedim.
    Canın sağolsun dostum başka zamana

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bu saatte aklıma bugün kafama takılan bir soru geldi.
    Cıbırın sürücü koltuğunu çıkardığımızda yer olarak akünün üstünde duran(sürücü koltuğunun vida yerinin altında) ama hiç bir şeye bağlı olmayan yeşil ve kırmızı o iki şey nedir, ne işe yarar bileniniz var mı?
    Bu gün zinciri temizleyip yağladım, arka diskten ses geliyodu onu temizleyici sprey ile temizledim birazda sağını solunu kurcaladım sonra ordaki yeşil şeyi çıkarmaya çalışırken birden fırladı nereye gitti bulamadım.Onu kaybettikten sonra hiç çalıştırmadım eskisi gibi duruyo motor eğer önemli bir şeyse bulmaya çalışırım.

ben aranıza yeni katıldım cbr125r hastasıyım bi türlü vazgeçemiyorum motordan henüz ehliyetim yok motoru çok eğeniorum bütün yorumlarınızı okudum ehliyrti olmayan arkadaşlar ailenizi nası ikna ettiniz bu durumda cıldırıcam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 PM ----------

ayrıca h@s@n abi ve ahmedim abi nie hiç yorum yapmamış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:14 PM ----------

özür dilerim rahatsız ettiğim için ama bi soru daha soracam bu televizyonlarda başnakan tayyip erdoğan 125 cc nin altındaki motorlar ehliyetsizdir demiş dorumu acaba polis durdursa mesela bu açıklamayı yapsak nası bi tepki werir polis

Motosikleti
    Arkadaşlar kışa yaklaşırken şimdiden size lastik tavsiyesi olarak.

Pirelli MT75 ön 90/80 arka 110/80 öneriyorum. ikisinin toplam fiyatı 200-250lira civarı yanlız P,S,C olarak ayrılıyor P modelini alın ki kazın yemeyin bizim motorlara uygun olan hamuru p olan.

Benim arka lastik ne akdar 450 Liralık pist lastigiolsada Yagmurlu günler yaklaşıyor tavsiyem şmdiden ;)

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kışa yaklaşırken şimdiden size lastik tavsiyesi olarak.

Pirelli MT75 ön 90/80 arka 110/80 öneriyorum. ikisinin toplam fiyatı 200-250lira civarı yanlız P,S,C olarak ayrılıyor P modelini alın ki kazın yemeyin bizim motorlara uygun olan hamuru p olan.

Benim arka lastik ne akdar 450 Liralık pist lastigiolsada Yagmurlu günler yaklaşıyor tavsiyem şmdiden ;)
    ıslak zeminde nasıl güzel tutuyor bir bilsen

Motosikleti
    aynı lastigi kullandıgımızdan emnmisin

Diablo SuperCorsa. ancak benim öne lastikte miladını doldurmaya başladı ondan dolayı yazdım

Alıntı cbr125istiom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aranıza yeni katıldım cbr125r hastasıyım bi türlü vazgeçemiyorum motordan henüz ehliyetim yok motoru çok eğeniorum bütün yorumlarınızı okudum ehliyrti olmayan arkadaşlar ailenizi nası ikna ettiniz bu durumda cıldırıcam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 PM ----------

ayrıca h@s@n abi ve ahmedim abi nie hiç yorum yapmamış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:14 PM ----------

özür dilerim rahatsız ettiğim için ama bi soru daha soracam bu televizyonlarda başnakan tayyip erdoğan 125 cc nin altındaki motorlar ehliyetsizdir demiş dorumu acaba polis durdursa mesela bu açıklamayı yapsak nası bi tepki werir polis
    nick değişik olmuş . gelecek sene cbr ı alırsan nickin ne olacak. cbrı satıyom diye değiştiremezsin de modlar izin vermiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:56 PM ----------

aynı lastigi kullandıgımızdan emnmisin

Diablo SuperCorsa. ancak benim öne lastikte miladını doldurmaya başladı ondan dolayı yazdım
    eminim ben sana foto atayım bak . corsanın 2 modeli var biri geçensene ki desen ama hamur aynı. hamuru çok yumuşak olduğundan suda da çok iyi

Motosikleti
    bndeki s2 olan suda daha denemedm ama ön lastige guvenemıoyurm pek

bndeki s2 olan suda daha denemedm ama ön lastige guvenemıoyurm pek
    yağmurlar başlamadan değiştir istersen ya da yavaş sür MT de çoğunluğun yaptığı gibi. ama nedense hep gaza geliyoruz yanımıza biri yaklaşınca

Motosikleti
    ya kuru zeminde problem yok zaten cok iyide işte bazen ıslak zemnlere grnce tırsmıyor deilim

ya kuru zeminde problem yok zaten cok iyide işte bazen ıslak zemnlere grnce tırsmıyor deilim
    ıslak zemin dediğin gibi her zaman riskli. diğer lastiklere göre ben beğendim ıslak zemindeki durumunu. 1 gün yağmur yağdı onda denedim hiç fena değildi. ama kışın iyice belli olur dediğin gibi

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna bayıldım

Motosikleti
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıslak zemin dediğin gibi her zaman riskli. diğer lastiklere göre ben beğendim ıslak zemindeki durumunu. 1 gün yağmur yağdı onda denedim hiç fena değildi. ama kışın iyice belli olur dediğin gibi
    sana ne zaman alıyoruz orjinalini

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    arkadaslar hepnıze tesekkur edıorum ellerınıze saglık guzel bı pazar gunu gecırdık hepınızle tanısma fırsatım oldu gelemeyenler harıc tabı benı ta oralarda agırlamanız ıcın tekrardan tesekkurler umut abicim bu arada sıgorta ıcınde sana 1 tane borcum var

Motosikleti
    Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hepnıze tesekkur edıorum ellerınıze saglık guzel bı pazar gunu gecırdık hepınızle tanısma fırsatım oldu gelemeyenler harıc tabı benı ta oralarda agırlamanız ıcın tekrardan tesekkurler umut abicim bu arada sıgorta ıcınde sana 1 tane borcum var
    utku abi utku utku utku utku

yha arkadaşlar acil cewap lasım artık cbr çıkıo mu yhani 2009 model felann

Motosikleti
    evet çıkıcak ancak eski kasa deil yeni kasası, 7-8 milyar altında olmayacak deniyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 72 kullanıcı var. (0 üye ve 72 misafir)

Bu Konudaki Etiketler