Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam emin değilim ama ben disklerden ses geliyo diye bayağı söylemiştim sanırım spreyi çok sıkmışlardı..
    bende bu sprey için alınan paraya çok kılım şuan piyasadaki en kral disk temizleme spreyi 5 tl bikaç kere benimde başıma geldi ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni pek ilgilendirmiyo para kısmı genelde babam bakıyo o işlere
    ilerde yolda kalınca da mı baban bakıcak ? her geziye çıkmadan önce babana söyle bence hoş ehliyetin varmı o nu da bilmiyom ya geziye çıkman için...
    eliniz anahtar tuttsun biraz bir keresinde yolda burgman kalmıştı. yardım etmek için durdum motor çalışmıyo elektrik gitmiyo hiç bi yere... sigortasına baktım yanmış ... scooter ımdan bir tane yedek çıkarıp taktım ve çalıştı adam o kadar sevinmişti ki

spreye gelince würth ün balata spreyi var piyasada 20 ytl den fazla olacağnı tahmin etmiyom mutlaka alın sizi 1 sene idare edecektir ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilerde yolda kalınca da mı baban bakıcak ? her geziye çıkmadan önce babana söyle bence hoş ehliyetin varmı o nu da bilmiyom ya geziye çıkman için...
    eliniz anahtar tuttsun biraz bir keresinde yolda burgman kalmıştı. yardım etmek için durdum motor çalışmıyo elektrik gitmiyo hiç bi yere... sigortasına baktım yanmış ... scooter ımdan bir tane yedek çıkarıp taktım ve çalıştı adam o kadar sevinmişti ki

spreye gelince würth ün balata spreyi var piyasada 20 ytl den fazla olacağnı tahmin etmiyom mutlaka alın sizi 1 sene idare edecektir ;)
    Hayır ben para konusunda söylemiştim "O işlere babam bakıyo" diye.Geçen yaz arkadaşın racer 200 motoruyla az uğraşmadık.Genelde parça artıyodu ama herşey birden olmuyo..
    (Ehliyeti almama da 10 ay filan kaldı)

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Günaydın cıbırcılar,Burak bugun gidiyormuyuz
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bur k@ işte bende o spreyden bahsediyordum sanayide 5 tl würth marka fazla vermeyin servislerden alıp

Motosikleti
    würth nerde 5 lira merak ettim

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    würth nerde 5 lira merak ettim
    ben 6 ya almıştım sanayiden ama tanıdıktı satıcı

Motosikleti
    burda 15 lira ya :(

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda 15 lira ya :(
    sanırım moto sevisleri biraz daha pahalı satıyor. bir arkadaş ta 20 ye almıştı servisten.
    sanayide yağ satan yerler veya transit vb araç servisleri ucuz satıyor

RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ArkadaşLar seLam.. Ben de CBR almak istiyorum.. antaLyadan araştırıyorum.. ama pek yok gibi.. olanlar da ya pahalı.. ya da km ucuz.. piyasasını öğrenmek açısından sizlere danışmak istedim. ben en aşağı 2006 düşünüyorum ? siz ne dersiniz ? fiyatlar ne civarlarda alsam uygun oLur ? şimdiden teşekkürler..
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ArkadaşLar seLam.. Ben de CBR almak istiyorum.. antaLyadan araştırıyorum.. ama pek yok gibi.. olanlar da ya pahalı.. ya da km ucuz.. piyasasını öğrenmek açısından sizlere danışmak istedim. ben en aşağı 2006 düşünüyorum ? siz ne dersiniz ? fiyatlar ne civarlarda alsam uygun oLur ? şimdiden teşekkürler..
    arkadaşım bende cbr alacağım için her gün takip ediyorum satılık ilanlarını antalyada bir sürü var hep denk geliyor ilanlara bakarken.istersen mesaj olarak atabilirim linkleri..
    A p s u v A

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Max 3250 TL ye ; 10ooo km asmamıs temiz bir motor alınabilir !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max 3250 TL ye ; 10ooo km asmamıs temiz bir motor alınabilir !
    sahibinden.com da her gün yeni cbr ilanlarını takip ediyorum eskilerede baştan aşağı baktım adam 20bindeki motora tutup 3.500 4000 civarı fiyat koyuyo bu nedir kafayı yicem ya ne sanıyorlar elindekini 600lük mü ?
    A p s u v A

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yoo ; Ona bakarsan 10ooo km yapmamıs motorlara 2750 felan isteyenler de var...

4OOO TL lik bir ilanı 3200 Lere kadar düşürebilirsin! Ben 7ooo TL lik ilandaki motoru 55oo ae aldm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Yoo ; Ona bakarsan 10ooo km yapmamıs motorlara 2750 felan isteyenler de var...

4OOO TL lik bir ilanı 3200 Lere kadar düşürebilirsin! Ben 7ooo TL lik ilandaki motoru 55oo ae aldm
    baya iyi almışsın süper galeriden falan mı ?
    A p s u v A

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayır sahibinden aldım... 7ooo TL idi ilanda. Yani demek istediğim ilanlara aldanma ; ara konus bak nasıl oynuyor fiyatlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Hayır sahibinden aldım... 7ooo TL idi ilanda. Yani demek istediğim ilanlara aldanma ; ara konus bak nasıl oynuyor fiyatlar
    anladım konuşunca iş değişiyor diyosun yani.. peki 2. el en ideali ne olur km en fazla kaç olmalı ?
    A p s u v A

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Oynanmamış ; Orj km si 10ooo km altında olsun , 10ooo de sen yapar satarsın işte
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Oynanmamış ; Orj km si 10ooo km altında olsun , 10ooo de sen yapar satarsın işte
    km ile oynanıp oynanmadığını nasıl anlayabiliriz ki usta falan mı görmesi lazım ?
    A p s u v A

Motosikleti
    Arkadaşlar yeni cbr alacaklara söyluoyrum. alacagınız motorda servis kitabının olmasına dikkat edin ki ne zaman hangı sıklıkla servise girmiş ögrenin.

ben motorumu 16binde 3.500den 3000e indirerek aldım ve gayet memnunum sadece hava filtresi deişti.

Bugunde Diablo SuperCorsa 120/70 lastik taktırdım arkaya malum düşmemden sonra.

çıkma cok temiz bir lastik tanıdık vasıtısaı ile 40 liraya taktırdım.Sıfırı 400 lira

kışa kadar idare edip kışa dogru ikisini birden deiştirecegim.

Lastigi test ettik trafige kapalı alanda cidden iyi bir lastik zaten pek kullanılmamış oldugundan ısındıktan sobra iyi bir yoltutuşu var.

eski lastiklerimden daha iyi eskileri bridgestoen du.Pirelli tavsiye edecegim tek lastik arkadaşlar ancak benım buldugum gıbı bulrusanız alın yoksa fiyat bayagı tuzlu olabiliyor sıfırında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 70 kullanıcı var. (0 üye ve 70 misafir)

Bu Konudaki Etiketler