Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hakan acaba tanıdığım hakan mı ? :D hoşgeldin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maGma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor aldığımdan dolayı Honda CBR 125R motorumu satıyorum,

ilgilenen arkadaşlar için link aşağıdadır.

http://www.motosiklet.net/forum/satm...e-satilik.html
    Magma'nın motor temizdir... Fiyatı da güzel , bir an önce satılsın diye... Tavsiye ederim kim arıyorsa cıbır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    benim arkadaşın garajında yatan cbr işte bu..tam bana göre galiba,bende küçük bişeyim zaten
    ağustosta yurtdışına gidecek o zaman teslim alacağım motoru inş..o zamana kadar biraz daha kullanır heralde 2000 km olur..şuan 1050 km de..2008 model.tek bir çizik bile yok, daha hiç yıkamamış bile, garajda yatmaktan dolayı üzerinde tozlar var..motor ankarada..
    arkadaşla henüz fiyat konuşmadık..sizce bu motor ne kadar eder?
    çok yakın arkadaşım oldugu için ne fıyat derse daha azını vericem..o da bunu bildiği için bana yüksek fiyat demesin şimdi

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arkadaşın garajında yatan cbr işte bu..tam bana göre galiba,bende küçük bişeyim zaten
    ağustosta yurtdışına gidecek o zaman teslim alacağım motoru inş..o zamana kadar biraz daha kullanır heralde 2000 km olur..şuan 1050 km de..2008 model.tek bir çizik bile yok, daha hiç yıkamamış bile, garajda yatmaktan dolayı üzerinde tozlar var..motor ankarada..
    arkadaşla henüz fiyat konuşmadık..sizce bu motor ne kadar eder?
    çok yakın arkadaşım oldugu için ne fıyat derse daha azını vericem..o da bunu bildiği için bana yüksek fiyat demesin şimdi

ne kadar isterse sitesin motoru al kaçırma derim.
    hayırlı olsun şimdiden güle güle kullan.
    +1 ehliyet
    kask-mont vs. ekipmanlarıda almayı unutma
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    daha önce olsaydı magma nın motoru alırdık kırmızı ya ama satarsın o fiyata Görki de kefil oldu ya

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce olsaydı magma nın motoru alırdık kırmızı ya ama satarsın o fiyata Görki de kefil oldu ya
    sende benim cıbırıma kefil olursun bence... görünce için gitmişti

Motosikleti
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende benim cıbırıma kefil olursun bence... görünce için gitmişti
    ama şimdi senin için benimkine gider buradaki hemen hemen herkesin motoru düzgün çünkü bilinçli kullanıyoruz seninkine ksfil gerekirse çağır beni

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar isterse sitesin motoru al kaçırma derim.
    hayırlı olsun şimdiden güle güle kullan.
    +1 ehliyet
    kask-mont vs. ekipmanlarıda almayı unutma
    tşk ederim..
    ekipmanlar için bir şey sormak istiyorum..netten baktım mart ayında istanbulda fuar varmış..ben trabzonda oturuyorum..bu ekipmanlar (kask + mont + eldiven almayı düşünüyorum gidersem) fuarlarda ucuz mu olur piyasaya göre..trabzondan kalkıp gitsem ekipmanları almak için karlı çıkar mıyım ( + yol parası da var tabi) yoksa hiç kasmayıp trabzondan mı alsam veya netten mi alsam?
    buralarda motor fuarı olmaz zannedersem...

Motosikleti
    CBR 125 R
    ama şimdi senin için benimkine gider buradaki hemen hemen herkesin motoru düzgün çünkü bilinçli kullanıyoruz seninkine ksfil gerekirse çağır beni
    ahaha kavuştun mu sende cıbırına sonunda

Motosikleti
    ahaha kavuştun mu sende cıbırına sonunda
    haberin yok muu aaaa bbaaakkk

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...in-cibiri.html

Motosikleti
    CBR 125 R
    baktim baktim hayirli olsun havalar bi ara düzelirse toplanalim ama bu topikte bi yalan dolan söz konusu... tamam motor şirinde sahibi kar maskeli cadinin teki yakişmamiş cadiya yalan söylemek... kendine rakip aramiyor herhalde neyse

Motosikleti
    baktim baktim hayirli olsun havalar bi ara düzelirse toplanalim ama bu topikte bi yalan dolan söz konusu... tamam motor şirinde sahibi kar maskeli cadinin teki yakişmamiş cadiya yalan söylemek... kendine rakip aramiyor herhalde neyse
    düzelir havalar ağlama hemen Bu topikte bi tane cadı var kar maskeli olan hırsız olmasın gelip bir gün senin cıbırı da çalmasın dikkat et şaşırdın yine kendini sen

Motosikleti
    CBR 125 R
    düzelir havalar ağlama hemen Bu topikte bi tane cadı var kar maskeli olan hırsız olmasın gelip bir gün senin cıbırı da çalmasın dikkat et şaşırdın yine kendini sen
    o kuyucadisi sen kar maskeli hırsız ve de cadisin ne de çok sıfatın varmıs massallah sen kekten başka bisi yapmayi öğrenebildin mi onu söyle olmadi kek istiyorum caddebostanda toplanırsak bigün denize karşı yicem (bu kadar laftan sonra hayat sigortasi yaptirsam ii olcak)

Motosikleti
    o kuyucadisi sen kar maskeli hırsız ve de cadisin ne de çok sıfatın varmıs massallah sen kekten başka bisi yapmayi öğrenebildin mi onu söyle olmadi kek istiyorum caddebostanda toplanırsak bigün denize karşı yicem (bu kadar laftan sonra hayat sigortasi yaptirsam ii olcak)
    o keki yiyeceğinden emin misin peki sağlığın açısından yani

Motosikleti
    CBR 125 R
    o keki yiyeceğinden emin misin peki sağlığın açısından yani
    hayat sigortasını yaptırmadan yemem herhalde yok yaptıramazsam önce emreye ikram ederim

Motosikleti
    hayat sigortasını yaptırmadan yemem herhalde yok yaptıramazsam önce emreye ikram ederim
    Yalnız var ya içine doğdu sanırım şu an yine o kekten var fırında pişiyor Sabah Emre istedi yap dedi uzun zamandır yapmıyorsun dedi Toplaşalım da ben yaparım yine size

Motosikleti
    CBR 125 R
    Yalnız var ya içine doğdu sanırım şu an yine o kekten var fırında pişiyor Sabah Emre istedi yap dedi uzun zamandır yapmıyorsun dedi Toplaşalım da ben yaparım yine size
    dabi dabi kesin emre istemiştir yalana bak uzun zamandır yememişmiş bugün sevgililer günü dışarıdan yemek söyleyin de çocuk mutlu olsun

Motosikleti
    dabi dabi kesin emre istemiştir yalana bak uzun zamandır yememişmiş bugün sevgililer günü dışarıdan yemek söyleyin de çocuk mutlu olsun
    Bana bak bücürük şansını mı zorluyosun benim sabrımı mı O ve ben her şekil mutluyuz eğer varsa sana da sevgilinle mutlu günler dileriz cnm
    Not: Yeni eve taşınıyoruz işleri hale yola koyunca bize yemeğe gel istersen bak davet ediyorum seni o zaman bakarsın kekten başka ne yeniyormuş bizim evde

Motosikleti
    CBR 125 R
    Bana bak bücürük şansını mı zorluyosun benim sabrımı mı O ve ben her şekil mutluyuz eğer varsa sana da sevgilinle mutlu günler dileriz cnm
    Not: Yeni eve taşınıyoruz işleri hale yola koyunca bize yemeğe gel istersen bak davet ediyorum seni o zaman bakarsın kekten başka ne yeniyormuş bizim evde
    sen beni boşver bir kedim bile yok

yardim lazimsa geliyim yağmursuz bi günde benden çok ii motorize hammal olur bak lakabım çep herkülüdür
    kek konusuna gelince sana inanmam da emre başka yemeklerde yapiyo demişti zaten ve güzel yapıyoru da eklemişti hakkını yemiyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler