Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125R
    evet ısparta, ama acentem nevşehirde oradan fiyatı alırız teklifle beraber gidersin sana yakın bir acenteye
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125
    Daha önce söz verdiğim gibi yüksek kalite resimleri koyuyorum. DB motorda ufak bir check-up yaptırdım, debriyajı sıktırdım, zincirleri yağlattım. Kaymak gibi oldu kızım

Motosikleti
    CBR 125R
    emeğine sağlık...

bu arada debriyaj demişken, bu neutral'a zor geciyor durrugum yerde. bu debriyaj ayarını kendimiz nasıl yapabiliriz
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    yaya
    Alıntı MONTANA72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam cok tesekkürederim alakana sagol haftaya hatırlatırm. buarada sen ıspartadaydın dimi neresindesin?
    yok onun için sormadım gelendost'da cok yakın bi arkadsım var yakınsan belki tanırsın diye sordum.

Motosikleti
    CBR 125R
    ben merkezdeyim. gelendost az uzak

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık...

bu arada debriyaj demişken, bu neutral'a zor geciyor durrugum yerde. bu debriyaj ayarını kendimiz nasıl yapabiliriz
    Vallahi ben biraz usta yaparken baktım filan. Önce debriyajın ordan sıkabilirsin, daha sonra motor freninin orda motora doğru bir tel var. Onu da çekip, civatalarını sıkıyorsun. Eskiden yalama gibiydi, şimdi süper oldu.

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar feyızoglundan kask aldım mukemmel bır kask tavsıye ederım 125 lıraya geldı sıyah vızoru ıle bırrlıkte tavsıye ederım hıc ruzgar almıyor ve mukkemel goruntusu var

Motosikleti
    yaya
    Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ısparta, ama acentem nevşehirde oradan fiyatı alırız teklifle beraber gidersin sana yakın bir acenteye
    yanlıs alıntı yapmısım.... düzeltiyorum,gelendostda cok yakın bi arkadasım var yakınsan belki tanırsın dıye sordum. bu arada debriyaj ile ilgili soru bana degil ama bende bişey söylemek isterim.. durdugu yerde zor gecmesi normal hafifce ileri geri oynatırsan kolayca gecer.. ayarı basit debriyaj elciginin üzerindeki telin önündeki vidayı saat yönünün tersine cevirirsen rahatlar.. fakat sürüş anında rahat geciyor sadece durdugu yerde zorlanıyosa yapmanı önermem çünkü debriyaj kolunu kavrama noktası yukarı cıktıkca debriyajı daha cabuk bitirirsin. umarım anlatabilmişimdir.

Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar feyızoglundan kask aldım mukemmel bır kask tavsıye ederım 125 lıraya geldı sıyah vızoru ıle bırrlıkte tavsıye ederım hıc ruzgar almıyor ve mukkemel goruntusu var
    keser merhaba resmini koyabilirmisin markası ne? fiyatı uygunmus

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı MONTANA72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durdugu yerde zor gecmesi normal hafifce ileri geri oynatırsan kolayca gecer.. ayarı basit debriyaj elciginin üzerindeki telin önündeki vidayı saat yönünün tersine cevirirsen rahatlar.. fakat sürüş anında rahat geciyor sadece durdugu yerde zorlanıyosa yapmanı önermem çünkü debriyaj kolunu kavrama noktası yukarı cıktıkca debriyajı daha cabuk bitirirsin. umarım anlatabilmişimdir.
    anladım. gecende sabah çalıştırdıgımda ve 1. vitese taktığımda sanki gitmek istiyormuş gibi hissettim de. sanki tam ayırmıyormuş gibi. bu sebeple ayarsız olduğunu düşünüyorum

Motosikleti
    yaya

nette ararken görmüstüm görünüsü cok güzel güle güle kullan içi cıkıyomu? yıkanabiliyomu?

evet ıcı cıkıp yıkanabılıyor harıka gercekten mukemmel kask tavsıye ederım

Motosikleti
    yaya
    walla süper bir haftadır bende nette arastırıyodum hatta kafa lz6 yı taktıgım ıcın su sabah gittim denedim ama hiç beyenmedigim içime sinmedigi için almamıstım.. bu aksam gidip senin kaska bende bakıcam beyendim

Motosikleti
    CBR 125
    Güzel kask ama sadece güzel. Tutupta 120 liralık kaska mükemmel demeyin arkadaşlar. Yarın birgün allah korusun kaza yaptığınızda başınıza bişey gelince ne yapacaksınız?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

kesınlıkle pişman olmican bır kask
    ben cok ama cok memnunum arkadasımda shomy var onun bıle gozu kaldı duzsunmeden al ama bıraz sıksın tatlı sıkı kask al kendıne bıraz sıksın bencee

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MONTANA72
    Kask konusunda , arkadaşların dedikleri gibi , denemeden , kafanın ölçüsünü ölçtürmeden asla kask alma.
    Ha gidersin bir markanın bir modelinin bir boyutunu denersin , beğenirsin , sonra aynı boyutta internetten sipariş edebilirsin.
    Ben Nolan N84 kullanıcısıyım, ve çok da memnunum. Tavsiye ederim.
    Eğer kaskları deneyebileceğim biryer olsun diyorsan , Şükrü Saracoglu stadının karşısındaki (Kadıköy) motorculara gitmeni tavsiye ederim. Her marka kaskı bulabilirsin.

Burayı da incelemeni tavsiye ederim.
    http://sharp.direct.gov.uk/

LS2 de fiyatına göre iyi bir kask gibi görünüyor... Daha testlerini bulamadım ama , testleri de yapılınca nedir ne değildir anlayacağız.
    LS2 firmasının merkezi İspanyadır , fakat çinde üretilir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yaya
    Alıntı thecrasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel kask ama sadece güzel. Tutupta 120 liralık kaska mükemmel demeyin arkadaşlar. Yarın birgün allah korusun kaza yaptığınızda başınıza bişey gelince ne yapacaksınız?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    tamam dogru diyosun fakat kask fiyatlarıda fena durumda ben kendi adıma bir haftadır hem saglam hem uygun fiyatlı arıyorum ama yok.. lazere güvenirim bide nolana 90/91 senelerinde iki markada vardı bende tas gibi saglamlardı.. bu sabah baktıgım lazerse lazere hiç yakısmıcak kalitedeydi görmeni isterdim... yani ben hem uygun fiyat hemde güzel bi kask bulamadım bulduklarım beni asıyo...

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MONTANA72
    Kask konusunda , arkadaşların dedikleri gibi , denemeden , kafanın ölçüsünü ölçtürmeden asla kask alma.
    Ha gidersin bir markanın bir modelinin bir boyutunu denersin , beğenirsin , sonra aynı boyutta internetten sipariş edebilirsin.
    Ben Nolan N84 kullanıcısıyım, ve çok da memnunum. Tavsiye ederim.
    Eğer kaskları deneyebileceğim biryer olsun diyorsan , Şükrü Saracoglu stadının karşısındaki (Kadıköy) motorculara gitmeni tavsiye ederim. Her marka kaskı bulabilirsin.

Burayı da incelemeni tavsiye ederim.
    http://sharp.direct.gov.uk/
    aynı anda yazmısız msjı.. peki avrupa yakasında eminönünden baska önerebilecegin yer varmı

kask ece 22-05 belgelı yanı avrupa standartlarına uygun kesınlıkle çin malı degıl sadece dot belgesı yok oda 350 ytl den baslıyor bu kask bende orta sınıf bır kask ama kesınlıkle cok guvensız degıl bence parasını hak edıyor ve o paraya en ıyı alınabılecek kask airoh 200 ytl lık kaskındada sadece ece 22 -05 belgesı var

Motosikleti
    yaya
    GorkeM
    tamam tesekkürederim simdi bakıcam linke.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keser
    Kaskın güvensiz olup olmadığını biz değil testler belirler...
    Ayrıca sitesinde de yazdığı üzere Ls2 markasının karargahı ispanyadadır fakat kasklar çinde üretilir. Fakat bu kalitesiz olduğunu göstermez , dediğim gibi testlerine bakmak lazım. Görünüşe aldanmamalıyız.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler