Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    gnusher 150cc lik bi kit alanakadar motor değiştir derim ben.parasını gectim bu işlem için motorun acılması gerek ve acılan motordanda hayır bekleme.bidaha elinde kalır motor.taktır bi kn hava filtresi bide güzel arrow egzos boğazdan motor ferahlasın.arrow egzos sistemleri eski adı özen şimdiki adı anes te mevcuttur.350 euro (cuk)biz doğan görünüm şahin yapalım daha iyi
    benim en cok istediğim aksesuarlar 150r olan arka stoplar bide kuyruk altı camurluk.hele kuyruk altı camurluğu e-bayda bile bulamadım.bu sitede buldum.

ultaukala dikkat ettinmi bilmiyorum repsol motorlu repsol t-shirt lu biri vardı..oda bendim.ikimizde motokolik alanındaydık.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125 R
    ne özende nede anes te full system arrow aliminyum yada titanyum eksoz yok daha önce hiç getirtmemişler tel ile sorduğumda öyle söylemişlerdi oda 350€ değil 275 € sadece tüpün fiyatı

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım bu sılındırler motorun gucunu artırır ama sureklılık yoktur bunlarda kıranklar 125 cc ye gore ayarlı oldugundan bellı bır zaman sonra muhakkak kırankta boşluk yapar ve zaman ıcersınde motor ınflak eder kısa surelı kullnmak ıcın uygun ama kesınlıkle tavsıye etmem hıç bırsey orjınalının yerını tutmaz tutamaz zaten bıraz dahı guclenmıs oldugunu dusunursek dişli oranlarını degıstırmek gerekır lastıkler vs vs vs bence uygun olmaz hemde bunların fıyatları accayıp ucuk..

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    komple arrow sistem yerine 176cc lik kiti getirtsem kargo masrafıyla beraber daha ucuz olur.Ayrıca ben ayaklıkların arkasından çıkan bir egzos istiyorum.Egzos işine girersem onu yaparım.(Kendim sanayiye gider yaparm).Ben orda satılan arka çatala bittim(Mavi olan).

http://www.sahibinden.com/hem_ozel_h...XQQdisplayitem BENDE motoru satıp buyutmeye karar verdım ne almam gerektıgıne karar vermedım ama bakıcam artık

Motosikleti
    CBR 125 R
    bu kadar kargoyla siparişle uğraşmaya gerek yok arkadaşlar... sanayiye gidip uygun bi arabadan turbo taktırıcaksınız birde aygaz marka noss bunlar yeter + bide neon taktırmak lazım mor falan şöyle motorun herbiyerine olay bitmiştir

acaba bende çelik yuan f5 ler varya onlardanmı alsam motoru satıp hem 150 cc daha buyuk cokta hızlı ve serı aletmış buyutmuş olurum

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    As the Honda CBR-125R get more popular, the Honda CBR125 is Britain's top-selling motorcycle for several years. The Honda CBR-125R is a fantastic road legal learner bike perfect for first time rider.

The Honda CBR-125R with its Liquid-cooled, two-valve, single-cylinder, four-stroke, 124.7cc engine produces enough power to get first time riders experience the feeling of riding a sporty bike. But after about one year, most Honda CBR-125 owners want to sell the bike as the 13 horsepower engine doesn’t provide enough power.

But why sell the bike, if you can for as little as 10,000 Baht (217 Euro, or 294 US$) can upgrade the big to a CBR-150R, with original Honda parts. The differences between the Honda CBR-125 and his bigger Thai brother the Honda CBR-150 is only the cylinder, piston and cylinder head assembly.

Buying the original Honda CBR-150 part is for people who plan to visit Thailand for a holiday no problem at all, it is not uncommon that foreigners buy this ‘150cc upgrade kit’ says a shop owner who also shows us quickly several more Honda CBR upgrade variants starting from 130cc to all the way up to 195cc. This third party bore-up sets are even cheaper then the original Honda 150cc set.

The shop owner explains us that with the 195cc bore-up kit, which includes a sport camshaft, piston, cylinder, cylinder head assembly which includes larger DOHS 4-valves and an un-limited ECU/CDI with a simple manual, the modified Honda CBR can produce twice the amount of horsepower compared to the stock Honda CBR-125.

Just when we want to leave the owner of the shop, points out that with more power ‘over 26 horses’ we also need to consider other modifications. And he shows us racing front forks and Brembo brake assemblies with disc brakes that are much larger then standard on the Honda CBR-125. Other stuff we get to see are rear swingarms, racing, air-filters, exhaust pipes, gas rear shocks, and the guy is not stopping ….we need an excuse to get away…

Nette konuyla ilgili böyle bir yazı buldum.Ana konusu Cbr 125 in taylanddaki versiyonu cbr 150 miş.Ve cbr 150nin orj. parçalarını almak 294 dolara mal oluyormuş.3. parti kitleri almak daha da ucuzmuş.cbr 150nin silindirini, pistonunu ve silindir kafa aparatını(çok türkçe oldu:D) almak yeterliymiş.

195 cclik kitin içinde ise spor egzantrik mili, piston, silindir, silindir kafa aparatı , 4 subap dohs ve limitsiz ecu/cdi içeriyormuş ve standart cbr 125 in gücünü ikiye katlayarak yaklaşık 26 hp e ulaşıyormuş.Egzantrik mili yazmışlar ama krank mili olması lazım sanırım.Asıl sitede öyle yazıyordu.Kite uygun krank milide veriliyorsa sanırım sorun çözülür Keser.

Adamlar bunları tayland da ki satıcıdan öğrenmişler.Satıcı bunları aldıktan sonra üstüne brembo frenler sistemleri, arka çatal, hava filtresi, egzos borusu vs de sattığını söylemiş.Satıcı daha sayıyormuş..

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba bende çelik yuan f5 ler varya onlardanmı alsam motoru satıp hem 150 cc daha buyuk cokta hızlı ve serı aletmış buyutmuş olurum
    çok iyi hatta mükemmel bi tercih olur cbr 125 ten sonra cıbırın yandan yemiş versiyonu yuan f5 150 gerçekten züper bi tercih kesinlikle 1 sn bile düşünme derim

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Size soranda kabahat zaten.Daha önce araştıran eden vardır diye çıkıp sordum bende.Motoru turboyla çalışabilecek bir motor olsaydı takmaya çalışırdım.aygaz nos taktıracakmış.Sen nos un yanıcı bir gaz olduğunu sanmaya devam et.

Konu hakkında bilgin yoksa bidibidi yapma lütfen.En azından ben cevap ararken.

Darkkıller.. Arkadasım Onerın ıcın Tesekkur Ederım Ya Mt Dekı Bazı Arkadaslar Cbr 125 Lerı Yolda Gorup Toz Yutturduklarını Hele Hele Kalkıslarda Muhattab Dahı Olmadıklarını Yazıolarda Ondan Bende Dedım Satıyım Cıbırı Alıyım Cakma F5 I Aslında O Motor Cbr 125 In Taklıdı Degıl Cbr 150 Nin Taklıdı..

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    150lik piston nasıl uysun pistonu oraya uydurmak için traslayıp büyütmek gerek.hiç sağlıklı değil bu yontem.e-bayda cbr125 motoru gormustum.acaba cbr 150 motoru varmıdır.varsa direk oyle bişi alırsın.ugrasmassın.125cc yi 150 cc yaparsan uzun vadeli bi motor olmaz o.350 mhz işlemcili bilgisayara 1 gb rem takmak gibi bişi bu.egzantirik zinciri buna dayanmaz.150cc bi pistonda 2 subab sana nekadar yarar sağlar oda tartıslır.cbr 150 4 subablı.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Darkkıller.. Arkadasım Onerın ıcın Tesekkur Ederım Ya Mt Dekı Bazı Arkadaslar Cbr 125 Lerı Yolda Gorup Toz Yutturduklarını Hele Hele Kalkıslarda Muhattab Dahı Olmadıklarını Yazıolarda Ondan Bende Dedım Satıyım Cıbırı Alıyım Cakma F5 I Aslında O Motor Cbr 125 In Taklıdı Degıl Cbr 150 Nin Taklıdı..
    toz yutturan motorlar F5 I hani bizim motorların aynıısı ama 150 cc cin malı olanları??? onların anlını karıslarım ben onların bir cokalrıyla kalkısa cıktım ben herdefasındada gec kalktım 3.viteste yakalayım arkdamda bıraktım bırakırım.

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size soranda kabahat zaten.Daha önce araştıran eden vardır diye çıkıp sordum bende.Motoru turboyla çalışabilecek bir motor olsaydı takmaya çalışırdım.aygaz nos taktıracakmış.Sen nos un yanıcı bir gaz olduğunu sanmaya devam et.

Konu hakkında bilgin yoksa bidibidi yapma lütfen.En azından ben cevap ararken.
    arkadaşım ben espri yapmak istedim bu kadar yersiz alınganlık göstereceğin aklıma gelmedi sorry o yüzden... ayrıca bizim cıbırlara harbiden turbo takıyolarmış bana da bunu ist. çamlıkahvedeki bir motor ustası söylemişti ama sadece 5000 km kullanıp atıyosun motoru ve 0 dan motor yaptırmak zorunda kalıyosun... ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem... bu arada nossun yanıcı bi gaz olmadığını hatta nitroues oxide gazının soğutucu bi gaz olduğunu ve motora girdiğinde çok fazla oksijen ortaya çıkarttığını ve fazla oksijen sayesinde benzinin daha iyi yandığını ve ateşlemenin daha kuvvetli olmasına neden olduğunu da biliyorum

Ya Ben çin Malı Motora Bınermıyım Cbr 125 Ten Sonra Maksat Muhebbet Olsun Ben Bır AY Ef 5 Te Kullndım Hayatımda Kullndıgım En ıgrenc Motordu

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    keser on camını nasıl siyah yaptın.boyamı yoksa film'mi?? ben cama siyah film ceken ustalara gittim plastik olduğu için film tutmaz dedi.boya varmıs onu alıcakmısm??

Yok Arkadasım O Fılm Tutmaz Ben Kalıtelı Bı Oto Boyacısına Vernık Attırdım Gayet Guzel Oldu

Motosikleti
    CBR 125R
    film tutmuyor. ben ebay'den hazır koyusunu aldım. henuz elime ulasmadı gelince takar resim atarım.
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Yok Arkadasım O Fılm Tutmaz Ben Kalıtelı Bı Oto Boyacısına Vernık Attırdım Gayet Guzel Oldu
    vernik derken.boya attıktan sonramı vernik attınız.birazdaha acıklayıcı anlatırmısn.

Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    film tutmuyor. ben ebay'den hazır koyusunu aldım. henuz elime ulasmadı gelince takar resim atarım.
    aynı cbr 125 orjinal camımı yoksa dahamı değişik?? nekadara maal oldu cam??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 80 kullanıcı var. (0 üye ve 80 misafir)

Bu Konudaki Etiketler