Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok yok yook :)
    bende temizlerken bi daha böyle yaparım.depoyu çıkarmak zor iş zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olabilir neden olmasın
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herzaman bakımını kendınız yapabılmenız guzeldır cunku hıc bır yerıne zarar vermeden guzelce yaparsınız burası bızım cıbırcıların mekanı bılgılerınızı paylasın ben gercekten her yerını kendım yapıorum elımden geldıgınce yagını bujısını hava fıltresını fırenlerın bakımını farları boya bakımını kendınız yapın payşlasın

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Heyt be kardeşim CIBIR UStası bu adam Motoru aramızdaki cbr lerin en güzellerinden birisi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    keser...
    abi boy kaç senin?Motor altında ne güzel duruyo yaa.Gerçekten çok güzel maşallah.
    FoRMuLa 1-MoToSiKLeT ve AkVaRYuM :cat:

benım boyum 1 65 kılomda 65 gercekten tam ıdeal oluyor bana herkez bana cok ıyı durdugunu soyluyor tesekkur ederım

Motosikleti
    CBR 125R
    tmm abi ya. ben de 1.87 olunca olmuyo haliyle. ala ala bu maketi mi aldın diyen oluyo
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm abi ya. ben de 1.87 olunca olmuyo haliyle. ala ala bu maketi mi aldın diyen oluyo
    1.93 boy var mahalledeki çocuklar tekerlekli elektrik direği diye dalga geçiyolar
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

bazen ufak olmak ışe yarıoo

Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 120 kmh geçmiyormuş. Ayrıca çok cılız bir tipi var. Daha kalıplı göstermek için neler yapılabilir.

(Provaketör)
    siwrisinek gibi motor bence:D 2. el daha sağlam kaslı bi makine alınması daha mantıklı gelio bana..

kım yazmıs onu 120 yı gecmıyor dıe
    ben 5, vıeste 130 yapıorum

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kım yazmıs onu 120 yı gecmıyor dıe
    ben 5, vıeste 130 yapıorum

Aynen bende 5. viteste 12 bin devirde 130-135 arası bir hız görüyorum

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    walla arkdaslar hakkaten bakımızı yağınızı bujinizi zincirinizin bakımını kendiniz yapın.sizin gosterdiğiniz özeni baskaları gostermez.gecen hafta otosevere gittim subab ayarı için.şimdi eskisinden beter olducıt cıt sesi iyice duyulmaya basladı.ustune birde radyatorun bir vidasını takmamıslar yan grenajlar cizilmiş hiçbir servise guvenim kalmadı allah bildiği gibi yapsın bunları.onun için bakımızı kendiniz yapın arkdaslar kıl tüğ icin servise gidipte heleki otosever cizirmeyin
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otosever'i Özen'i bilmem... hele özen hakkında çok şikayet duydum servis olarak.
    Fakat Mototal'ı , D&B'yi bilirim... ikisine de uzun süre gittim..
    Mototal biraz pahalıcıdır , fakat işini iyi yapar.
    D&B hem ucuzdur hem çok iyi işçiliği vardır. D&B'den şaşmam.
    Konşuk motor da zaten D&B'nin sahibi Gökhan bey'in babasının. Hiç gitmedim ama oraya da gözüm kapalı giderim...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    d&b ye gittik 200 km yol yaptım onun için.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla arkdaslar hakkaten bakımızı yağınızı bujinizi zincirinizin bakımını kendiniz yapın.sizin gosterdiğiniz özeni baskaları gostermez.gecen hafta otosevere gittim subab ayarı için.şimdi eskisinden beter olducıt cıt sesi iyice duyulmaya basladı.ustune birde radyatorun bir vidasını takmamıslar yan grenajlar cizilmiş hiçbir servise guvenim kalmadı allah bildiği gibi yapsın bunları.onun için bakımızı kendiniz yapın arkdaslar kıl tüğ icin servise gidipte heleki otosever cizirmeyin
    Otosever de bu kadar kötü muamele yapılması ilginç yetkili olarak kimle görüştün?
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    mondıal 151rs
    kardeşim motorun ve sen harıkasınız maşallah dıyorum nazar degmesın ümmet amcamıza nazar degmiş ayagını kırmış..

buda benım hayalım

Motosikleti
    Siyah cbr 125 r
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.93 boy var mahalledeki çocuklar tekerlekli elektrik direği diye dalga geçiyolar
    benimde 197.siz gerisini düşünün artık.vala utanmıyo değilim ama yeni başladığım için tanıyanlar pek bşi demiiyo.hele motordan indiğimde cıbırım diz kapağıma geliyo bazen arka koltuğa oturup sürüyorum
    :cat:[B][COLOR="Silver"]Yine Yeni Bir Macera...[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    arkadaşlar bugün motoru yıkadım. yıkarken farkettim motorun benzin kapağının ağzına dolan sular tahliyede dışarı akmıyor ve kafamda sorular oluştu.
    acaba depoya su kaçmış olabilirmi??
    tahliye hortumunu yerine takmayan servis yüzünden mi bu sorun oldu?

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Arkadaşlar herkese merhabalar...
    Ben de banka kredısı ıle bu ay sonuna dogru Kırmızı Gri bir cbr 125 ıle aranıza katılmak ıstıyorum. Fakat 2006 model 15binde Dunlop orjinal boy lastikli bir motor 3750 ıstedı fakat son 3600e bırakıor.
    Acaba fiyat uygun mudur diye sormak istiyorum ?

Motor sureklı yetkılı servıse gıtmıs ve motor deposu uzerınde sokulurken ufak bır göçük oluşmuş.

Motorda yan yatma veya kaza yok. motor temiz motor aslında.

Aranıza yeni katılmak isteyen biri olarak bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Not: ilk motorum olacaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler