Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    sizlere(cbr sahiplerine) sormak istiyorum sizce "o" eksiklikler ne olabilir?
    1-Arka ve ön lastik kalın olabilirdi.
    2-Şu lanet olası aynalar grenajda olup grenaj biraz daha toplu olabilirdi
    3-Yan grenjlar 4-5 cm daha dolgun olsa daha alımlı olurdu
    4-Motor hacmi 150 olsa daha canavar olurdu
    5-Bu özelliklerle bu motora 2 milyar daha fazla çekse idiler yinede alırdım...

Saygılar..
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ozur dılerım bıde aynalar bıraz daha degısık yapılabılırdı ılla grenaja monte edılmelı demıorum ama farklı olabılırdı..

kımse bu motorun mukemmel oldugunu ıdda edemez ama sınıfında rakıpsız saglam ve guvenılır bı motor kesınlıkle verılen her lırayı sonuna kadar hakedıo..herkesın eksıklıklerı vardır

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    motor kesınlıkle verılen her lırayı sonuna kadar hakedıo
    OKADARRRRRRRRR Maaşallah 20 günde 4000 km dah ne olsun....Millet sapıtıyor söylediğimde.......Helal olsun o verdiğim paralar........
    AB RH (+) 506 357 7316

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ya arkadaşlar sizlerle paylaştığım videoları sanki hiç izlemiyormuşsunuz gibi sıkıldınızmı yoksa hiç tşk falan yokk kırılıyorum amaa
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    İbrahim abi cg 125 nasıldır tabi cbr nin yerini tutmaz ama biraz bilgilendirsene beni yakıt nasıl harcar uzun yol rahat gider mi işte kendinde yaz biraz da bilgimiz olsun cbr 125 ten ucuz 1.134 ytl kadar
    Abim Honda CG 125 çok iyi bir makina...Türkiyede üretilenler dahil..Yakıt 100 Km de 3 litre yakar..çok sağlam yarı enduru makina gibi sanki.. Türkiyede üretilenlerin tek handikapı..Ön furşlar yani ön amartisörler...Bir çukura girip çıkınca Rakkk diye bir ses gelir...Ha birde debriyaj balatası bazen kalkışlarda çok kötü bir ses çıkarıyor..tarif edemiyorum....1,134 liraya makina temizse bedava...Bu anlattıklarım sadece Türk malı Titanlarda var....Ben Hondanın 125 serilerinin ((CG--ve TİTAN)) tümünü kullandım..En iyisi eski japon olanlar..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Abim Honda CG 125 çok iyi bir makina...Türkiyede üretilenler dahil..Yakıt 100 Km de 3 litre yakar..çok sağlam yarı enduru makina gibi sanki.. Türkiyede üretilenlerin tek handikapı..Ön furşlar yani ön amartisörler...Bir çukura girip çıkınca Rakkk diye bir ses gelir...Ha birde debriyaj balatası bazen kalkışlarda çok kötü bir ses çıkarıyor..tarif edemiyorum....1,134 liraya makina temizse bedava...Bu anlattıklarım sadece Türk malı Titanlarda var....Ben Hondanın 125 serilerinin ((CG--ve TİTAN)) tümünü kullandım..En iyisi eski japon olanlar..
    yok sıfırının cbr ile arasında 1.134 ytl fark var onlar japonmudur alınır mı yani birazcık daha bilgi istiyorum ibrahim abi bilen herkeste yazsın.Gerçi alacağım yok ama ne olur ne olmaz bilelim, bilmek bazen insanı yüksek yerlere taşıyor.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ha anladım bu son Titanlarla--- CBR 125 lerin arasındaki fiyat farkı bu 1,134 lira ....İşte bu son CG leri hiç kullanmadım Allah nasip ederse kışa doğru bi tane alacam o zaman ancak fikir beyan edebilirim....İyi bir makina olduğunu söylüyorlar..Kullanmadığım bir makina hakkındada fikir beyan etmem zaten doğru olmaz ve yanlış yönlendirme olur...Ama Honda CEBERE 125 tek kelimeyle Mükemmel bir makina....SESİ de güzel .iyideğil demek bence haksızlık...Aynalar iyiki grenajda değil..Çünkü Grenajda olan aynalar 3 katı paraya satılıyor..Yedek parça olarak lazım olunca ucuz almak lazım

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @blackhawk
    Abinde para çok baba demekki.Söyle bir tanede sana alsın
    Yok abicim ne parası? Zar zor aldık yaw
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadaslar yaptıgınız ayıp degılmı kaptan arkadasa... sız onu ayıplarken daha pısını sız yaptınız yakısmaz sıze...ben yakıstıramadım..
    Yeni yine yeniden

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Valla bu kadar insanın bir üyeden rahatsız olup başlık ve anket açmasının elbet nedenleri vardır... Demek ki bu üye gerçekten herkesi rahatsız etmiş.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar yaptıgınız ayıp degılmı kaptan arkadasa... sız onu ayıplarken daha pısını sız yaptınız yakısmaz sıze...ben yakıstıramadım..

+1

Kapansın artık şu kaptan/zzr hadisesi.Adam kafasına göre birşeyler yazdı, sizde gereksiz yere habire saldırdınız adama.Bir de topic açmışlar "sizi de rahatsız ediyor mu" diye hey yavrum yaa Bıraksaydınız kendi haline el bebek gül bebek geçinecektik

Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Valla bu kadar insanın bir üyeden rahatsız olup başlık ve anket açmasının elbet nedenleri vardır... Demek ki bu üye gerçekten herkesi rahatsız etmiş.
    Abicim tamam da, orada bir şikayet düğmesi var.Madem herkes o kadar rahatsız, basarlar o düğmeye atarlar moda bir mesaj olur biter mis gibi.Forum sayfalarını/kullanıcılarını gereksiz yere meşgul etmeye ne gerek var.Kusura bakma ama senin de inatla "ÖZÜR DİLESİN" diye ısrar etmene bir anlam veremedim...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    yok
    adamın burda olmaması bıle sorun yaratıo ya..kımse atılmasın eyw demokratık ortam katılıorum ama her seferınde yenı ne var dıe baktıgımda 2004 yılına aıt topıc okumak ıstemıorum..bı ara baktım yenı gelen mesajların yuzde 90nında zzr 1400 vardır bunun bı adabı yolu vardır..uyarılsın tekrarlanmasın eyw muhabbetımızı ederız

Motosikleti
    YAMAHA XT 660R - HONDA PS 150i - VESPA ET 4
    honda kalitesi asla tartışılmaz cbr tarih boyunca görünen en yakışıklı 125 cc motor.ama hızı ve seriliği hakkında bilgi edinmek istiyorum motoru almaya karar verdim yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    yok
    ıkyas yapmak ıcın bıraz daha tecrubbelı uyelerımız beklemen gerekıcek..benım fıkrım yeterlı derecede suratlı ve serı bı motor..ben max 100 yaptım ama zorlamıorum makıneyı hıc rodajda..ne ıstedıgıne baglı aslında yanı ben 130 140 la yetınırım dıosan bu motor senı baya bı goturur..

Motosikleti
    Alıntı okansabi adlı üyeden alıntı
    honda kalitesi asla tartışılmaz ........... hızı ve seriliği hakkında bilgi edinmek istiyorum
    Seni her yönden tatmin edeceğinden kesinlikle şüphen olmasın.Ben bu katogoride böyle seri ve hızlı bir motor görmedim.ben şahsen 149 sürat gördüm ve en ufak bir titreme falan yaşamadım......Çok alımlı ve verilen parayı hakeden bir şaheser.....Şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim.
    AB RH (+) 506 357 7316

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    verilen parayı kesinlikle hakediyo ve zaten verilen para yüksek bi miktar diil. Şimsdi komik bi bağlantı kurcam ; babannem evine 6 milyara mutfak yaptırdı içim gitti =)... bana cbr alsa ben gider ona tezgah olurdum yaaaa... bence 4.800 fazla mi miktar değil , hernekadar toplam 6 milyarı bulsada masraflarla =/...
    bir de arkadas max 100 yaptım diyor , bence 100 yeterli değil , ilk aldığımda motoru max kaç yapabilirim veya 150'lere çıkan arkadaşlar hiçbi modifikasyon yaptımı. Ama max 100 yapacağına inanmıyorum 0'ın.. zaten ibre 200...

Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar sizlerle paylaştığım videoları sanki hiç izlemiyormuşsunuz gibi sıkıldınızmı yoksa hiç tşk falan yokk kırılıyorum amaa
    videolar icin teskrler valla... hele ilk video super krmzı honda ve sarı ducatinin olduğu.
    Bir sorum olacak , cbr 125r için hafif motor dyolar , yüksek suratte , yani kısmen yüksek , savrulma oluyormu motorda?

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah

teşekkü

videolar icin teskrler valla... hele ilk video super krmzı honda ve sarı ducatinin olduğu.
    Bir sorum olacak , cbr 125r için hafif motor dyolar , yüksek suratte , yani kısmen yüksek , savrulma oluyormu motorda?[/QUOTE]
    teşekkür ederim gökmencim demeekki videoları 2 kişi izledi burda biri sen diğeride blackhavktı galiba ikinizede teşekkür ederim beni kırmayıp izlediğiniz için.

teşekkür ederim gökmencim demeekki videoları 2 kişi izledi burda biri sen diğeride blackhavktı galiba ikinizede teşekkür ederim beni kırmayıp izlediğiniz için.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    bende izledim videolar için teşekkür ederiz. ama biraz kesik kesik gösteriyordu.

sağoL
    [B] KapTaN 44[/B]

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı ZZR1400KawaSaKi adlı üyeden alıntı
    bende izledim videolar için teşekkür ederiz. ama biraz kesik kesik gösteriyordu.

sağoL
    ben izlediğimde kesiklik falan yoktu belki senin hatlardan olabilir,gayet net tii ayrıca izlediğin için tşk

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Videolar için teşekkürler CBR125_ERZİNCANLI

Arkadaşlar ortam gerilsin istemiyorum yalnız bazı arkadaşlarda zzr1400kawasaki arkadaşımızı savunurken kendi eksiklerini gözler önüne seriyor bi arkadaşınıza cevap verirken yazdığı yazıyı bile tam olarak okumuyorsunuz arkadaş yazmış mesela motor rodajda olduğu için zorlamak istemedim 100 km kadar hıza çıktım en fazla diyoe bi arkadaşımızda cevap olarak max 100 yapacağını sanmıyorum diyor alakasız yazılar lütfen bir arkadaşımızın mesajına cevap yazarken o arkadaşımızın mesajını iyice okuyup anlayalım

praetorian arkadaşım senin rolanti problemine yapabileceğimiz birşey yok servisle görüşmen lazım tehlikeli olabilir cikle takılı kalmış veya gaz teli son kısma gelince sıkışıyo olabilir bence hemen servise götür hem motora zarar veriri hemde çok yakmasına sebep olur
    CBR 125 R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler