Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahmet93
    Bu 16 bitince 17 başlayınca 36'nın yarısında gibi muhabbetler hep kafamı karıştırır... En kolay hesaplama yöntemi...
    1990'lı mısın , 2008-1990= 18 alabilirsin
    1991'li misin , 2008-1991= 17 alabilirsin (doğum gününü geçtiysen)
    1992'li misin , 2008-1992= 16 malesef ...

Biraz bakkal mantığı ama en basiti böyle
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    94'lü müsün 2008-1994 = 14 malesef ...

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne ?
    Sen 17 olacaksın ama ben birdaha 17 olamicam... Sen daha şanslısın
    Yaşının kıymetini bil
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

17 olunca ne oluyo ki görkem abi.. ?? 17 yaşımda şöyle yapsadım şuan şöyle olurdum dediğin birşey varsa söle...ben yapayım

Yani ehliyet yaşı olarak söyledim. Demek istediğim genç olmak her zaman yaşlanmaktan iyidir. Boşver ehliyetin şimdi olmayıversin. Ne de olsa olacak ileride.
    Neyse ben yatayım artık , iyi geceler.

ii geceler de hani Turkiye'ye gelince msn accaktın da konusacaktık ??

bir başka bahara kaldı hayaLLer

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    93'lü müsün 2008-1993=15 malesef

Aynı kaderi paylasıyoruz ama ben biraz daha şanslıyım

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    93'lü müsün 2008-1993=15 malesef

Aynı kaderi paylasıyoruz ama ben biraz daha şanslıyım

sağlık olsun..elbet ehliyet alacağmız günler de gelecek..

o yuzden bu günlerimin kıymetini biliyorum.. gençliğimize

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehee 2009 yılının ekim ayının 12. gününden sonra ehliyet alabilirim ama motorum yok neye yarar

2009-1992=17(alabilirim)

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    GorkeM
    Motoru satmanın nedeni sadece ailevi nedenler mi?
    Bu arada iyi fiyat biçmişsin bence normal

Bende bir gündür yokum baya kaynatmışsınız.Hoş geldin Görkem.Umarım Türkiye tatilin güzel geçer.Motorumu çok fazla satma niyetinde değilim.Ama evet satılık ilanım var.Evli ve bi kız çocuğu sahibi olunca;kendi anne ve babamın baskıları biraz fazlalaştı.Ne kadar anlatırsam anlatayım olmadı.İkna olmadılar.Satmak için,'ilan verdim bekliyorum' dedim.Binmeye dewam ediyorum.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

mus2aktas
    O da güzel Alan çıkmadı dersin
    Belki ailene de sevdirmelisin motoru. Ben motoru almadan ırın kırın ediyorlardı. Motoru aldım bir baktım annem arkasından inmiyor. Babam zaten eski Norton'cudur. O da arada biniyor. Annem nereye gitsem arkamda. Sonunda motoru tek kişilik yaptım Şimdi yine ırın kırın ediyorlar motor almama

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    gggööörrrkkkeeemmmm hhooşşşggeeellllddiiinn kuzummm

yeschim
    Hoşbulduuuuk

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar ben gercekten cok merak edıyorum bu motorların fanları kac derecede acıor bılgısı olan arkadaslardan bılgı lutfen ben hıc duymadım yada hıssedemedım..

Motosikleti
    CBR 600 F
    dostlar nasılsınız uzun suredır ıslerım yuzunden geremıyodum sıteye , bu arada 10 gun once motorla kaza yaptım koprucuk kemıgım kırık kolumu kazadan berı yenı kullanabılıyorum , arkadaslar karanlık yollarda cok dıkkat edın her an onunuze kocaman bır kopek cıkabılıyo ve sonuc güm :( neyse sımdı ıyı sayılırım kolumu yavas yavas kullanmaya basladım verılmıs sadakamız varmıs kendınıze ii bakın gorusmek uzere
    carpe diem

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben gercekten cok merak edıyorum bu motorların fanları kac derecede acıor bılgısı olan arkadaslardan bılgı lutfen ben hıc duymadım yada hıssedemedım..
    Kaç dercede bilmiyorum ama ben iki gün önce fanı çalıştırdım dayımın düğününde konvoya motorla girdim hararet çubuğu kırmızıyla son çizginin arsındaydı ve fan çalıştı ama 1 dk filan çalıştı hemen kapandı

Termostata bakmak lazım. Otomobillerin 95 derece diye biliyorum. Hiç su kaynatan cıbıra raslamadım. Cıbırın soğutması oldukça iyi.

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar nasılsınız uzun suredır ıslerım yuzunden geremıyodum sıteye , bu arada 10 gun once motorla kaza yaptım koprucuk kemıgım kırık kolumu kazadan berı yenı kullanabılıyorum , arkadaslar karanlık yollarda cok dıkkat edın her an onunuze kocaman bır kopek cıkabılıyo ve sonuc güm :( neyse sımdı ıyı sayılırım kolumu yavas yavas kullanmaya basladım verılmıs sadakamız varmıs kendınıze ii bakın gorusmek uzere
    gecmiş olsun evet karnlık yollarda bende pek cok vaka atlattım,dediğiniz gbi verilmiş sadakanız varmıs tekrar gecmiş olsun

benimki hiç çalısmıyo heralde yada cok sessiz olabilr,seyir halindeyken motorun sesinede dikkat ederim ama hiç fan sesi gbi bişeye rastlamadım 2 yıldır

bide acaba bu motorlar radyatör suyunu hiç eksiltimiyormu,arabalarda bi miktar azalma oluyor belli arlaklarda,motordada oluyormu acaba???

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    honda beatcıyım cbr125 gecce ne gıbı zorluklarla karsılasırım kullanımı zormu ehlıyetımıde alcam bana bıraz bılgı werırsenız sewnırım

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda beatcıyım cbr125 gecce ne gıbı zorluklarla karsılasırım kullanımı zormu ehlıyetımıde alcam bana bıraz bılgı werırsenız sewnırım
    pek bi zorlukla karsılasacagını sanmıyorum mesela bana bu güne kadr 1 kişi bile söyle kullanılıyor diye göstermedi kendim calıstırmasından yürütmesine kullanmasına kadr derken tamamen kendim ögrendim,kagıt üzerndeki tekniklere calıstm 2 seneden fazla oldu cok kötü havalar haric her gün motor kullanırım hiç bir kötü hadise yasamadım,yani sudurki hiçbir zorlukla karsılamayacagına emin ol fakat zamana ve sabıra ihtiyacın olucak cünkü bu cıbır ilk zamnlarda süprizlerle dolu olabiliyor o yüzden 1 ay kadr bi süre düzenli calısman gerekebilir daha önce motr kullandgn içn max 1 ay tanıman içn vitese alısabilmen yani,cok konustum galiba umarım bilgilendirici olmustır saygılar ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 56 kullanıcı var. (0 üye ve 56 misafir)

Bu Konudaki Etiketler