Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    3,500 den fazla etmez..

4,000 4,500 istiyorlar sakın verme..
    2006 olursa da bence çok temiz ise 3,250den fazla etmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı mizu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3,500 den fazla etmez..

gerçekten mi mizu bende 4000 felan versem mi diyodum

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sıfırı 5500 olan motoru 1000 km de 3500 a almak..ılgınc bı durum..
    mezarcı gordum sizi
    (kış diye)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    valla o fiyata vereni bulursanız banada haber verinbence o fiyata o km de arac cok zor
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı mizu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3,500 den fazla etmez..

Burda ahkam kesmek kolay bi motor sahibi olup da satın da o zaman soracağım size...
    AKIN FİDAN

arkadaşlar ben scotter kullanıorum uzun zamandır bu motor dan almak istiyorum alışmakda zorluk çekermiyim sizce * ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    sedat2020; hiç zorluk çekeceğini zannetmiyorum,şöyleki cıbır'ı aldığım ilk gün kendim kullandım ve eve kadar götürdüm sadece servisteki usta şu fren şu vites felan dedi birde ilk motorum ondan önce scooter felanda kullanmadım,zaten ilk başlayan için en ideal makine.
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Motosikleti
    Cbr125R
    valla ben mezarcı degilim saka bi yana 3900uygun değilmi arkadaşlar kış günü bu para adam vermedi gitti

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben mezarcı degilim saka bi yana 3900uygun değilmi arkadaşlar kış günü bu para adam vermedi gitti
    pahalı 3500 den fazla vermem
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Cbr125R
    o zaman ben mezarcı degılde akbaba olayım motorun tepesınde donup durayım musaıt pozısyonda kapıyım motoru...

3500 verse hemen alıcam ama cık dıyo baska bısey demıyor...pekı satısı ne kadar tutuyor toplam olarak?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    o zaman ben mezarcı degılde akbaba olayım motorun tepesınde donup durayım musaıt pozısyonda kapıyım motoru...

3500 verse hemen alıcam ama cık dıyo baska bısey demıyor...pekı satısı ne kadar tutuyor toplam olarak?
    3900'ü verebiliyorsan 4000'de ver derim ben.Netice de sıfıra yakın bir motor alıyorsun sanırım..4000e veriyorsa kesinlikle al derim....

Ayrıca yok o çok para o motora yok bu çok para diyenlere de aldanma.Biliyorum 2500e 3000e satılan motorları daha fazla etmezler de zaten.Belinden suyu alınmış onların.Emin olun.2500e hatta size şaka gelir 1000liraya bile cbr125r buldum ben.Bi tanesini paramın olmayışındna kaçırdım diğerini gezip tozmaktan...Neyse dediğim gibi mümkünse ahkam kesmeyin arkadaslar.Misal şu anda 06model bi kawasaki 636 var.c grubundan yarışlara girebilmem için bana satılmak istenen.Fiyatı inan duysanız inanmazsınız.Ruhsat satışları ile birlikte.Yane aklınıza gelmeyecek kadar uygun fiyatlara motor alım satımları gördüm.Bir de gerçek değerleri vardır motorların.Bari konuşarak onları öldürmeyin.

Yeni bir çizme aldım kendime

Dainese Total Crash İnterface modeli...

Daha motosiklet kullanmak nasip olmadı bugün elime geçti.Evde biraz giydim ayağıma sanırım şehir içinde kullanmam pek mümkün deil.Çünkü motosiklet üstüne oturuş pozisyonunda durulduğu gibi duruyor .Yürümek çok zahmetli.Yedek ayakkabı taşımak gerekecek sanırm
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3900'ü verebiliyorsan 4000'de ver derim ben.Netice de sıfıra yakın bir motor alıyorsun sanırım..4000e veriyorsa kesinlikle al derim....

Ayrıca yok o çok para o motora yok bu çok para diyenlere de aldanma.Biliyorum 2500e 3000e satılan motorları daha fazla etmezler de zaten.Belinden suyu alınmış onların.Emin olun.2500e hatta size şaka gelir 1000liraya bile cbr125r buldum ben.Bi tanesini paramın olmayışındna kaçırdım diğerini gezip tozmaktan...Neyse dediğim gibi mümkünse ahkam kesmeyin arkadaslar.Misal şu anda 06model bi kawasaki 636 var.c grubundan yarışlara girebilmem için bana satılmak istenen.Fiyatı inan duysanız inanmazsınız.Ruhsat satışları ile birlikte.Yane aklınıza gelmeyecek kadar uygun fiyatlara motor alım satımları gördüm.Bir de gerçek değerleri vardır motorların.Bari konuşarak onları öldürmeyin.

Yeni bir çizme aldım kendime

Dainese Total Crash İnterface modeli...

Daha motosiklet kullanmak nasip olmadı bugün elime geçti.Evde biraz giydim ayağıma sanırım şehir içinde kullanmam pek mümkün deil.Çünkü motosiklet üstüne oturuş pozisyonunda durulduğu gibi duruyor .Yürümek çok zahmetli.Yedek ayakkabı taşımak gerekecek sanırm
    sana katılıyorum adamın malını oldurmekte olmaz ama piyasaya gore biraz fazla geldi bana yeni kasasıda cıktı cıkacak gibi!bide isin aslı benim 4000 binim var satıs,kask,mont hepsine yetsin istiyorum ama sanırım su an icin temiz bir repsol icin zor yetecek gibi gözüküyor.

Motosikleti
    İlk=2008 Honda Beat, İkinci= 2008 Honda Dylan 150
    arkadaşlar şu motorun alım satım vergisi ne kadar tutuyor ve bunu satıcımı karşılıyor alıcı mı ?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    prenskaan Açıkçası giyim kuşam için kafadan full giyinmek istiyorsan bi 800-1000ytl arası kalitesine göre orta ayarlı bişeler alabilirsin...Geriye kalır 3000ytl o paralara da çok nadir temiz makina denk gelmesi...

Bu da benim motorumun ilan numarası www.sahibinden.com'a girince numarayı bulursun... no:4728190 Bir göz at istersen...Daha detaylı bilgi istersen motorum ile ilgili özelden yazarsın...
    AKIN FİDAN

valla vapurda bırını gordum hatta motorda koruma demırlerı bıle vardı 2500 km dekı motoru korumalı elbıseler markalı hemde kask ve eldıvenle bırlık te2006 model cbr 125 i 3500 e almıs cok ıyı fıyata almıssın dedım hatta

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    koruma demırlerı mı vardı
    iğrenc
    akın ne kadara aldın bu botları hos bunlar bana uymuo ama yınede merak ettım
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demırlerı mı vardı
    iğrenc
    akın ne kadara aldın bu botları hos bunlar bana uymuo ama yınede merak ettım
    Aldıktan sora bir miktar rahatsızlık belirdi ben de çok rahatsız kesinlikle motosiklet gezileri dışında giymem pek mümkün deil.Yanımda yedek ayakkabı taşımam gerekecek

http://www.mototr.com/Default.aspx?_Args=CatSel%2c68
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı MURATCBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla vapurda bırını gordum hatta motorda koruma demırlerı bıle vardı 2500 km dekı motoru korumalı elbıseler markalı hemde kask ve eldıvenle bırlık te2006 model cbr 125 i 3500 e almıs cok ıyı fıyata almıssın dedım hatta
    malum sezon kapalı satıcının parayada ihtiyacı varsa neden olmasın ben aldıgım bırseyın ustunde satıcının da gonullu olmasını ısterım o yuzden temız bır motoro olu bır fıyat vermem ama cbr 125 sahıp arkadaslardan ozur dılıyerek soyluyorum pıyasa belli ustune ustluk kıs ve yenı modelın elı kulagında 2 taraflı anlasmak gerekıyo bence hem motora bir mal olarak bakmamk gerekıyo o sekılde bakıldıgı zaman hersey paraya dokuluyor bırazcıkta alıcının motora verdıgı deger satıcının verdıgı deger 2 tarafın parayla ılgılı sıkıntıları bence bu sekılde daha guzel bır alısverıs olur.

artık kısmet benım acelem yok nasılsa su an alsam bınemıycem,aradıgım fıyat aralıgını ve temız dusuk km bır repsolu beklemeye gectım

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    prenskaan Açıkçası giyim kuşam için kafadan full giyinmek istiyorsan bi 800-1000ytl arası kalitesine göre orta ayarlı bişeler alabilirsin...Geriye kalır 3000ytl o paralara da çok nadir temiz makina denk gelmesi...

Bu da benim motorumun ilan numarası www.sahibinden.com'a girince numarayı bulursun... no:4728190 Bir göz at istersen...Daha detaylı bilgi istersen motorum ile ilgili özelden yazarsın...
    2005 model 8000 km 4250 ytl ilgine cok tsk ediyorum.
    sanırım farklı bırsey yazmama gerek yok

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    2005 model 8000 km 4250 ytl ilgine cok tsk ediyorum.
    sanırım farklı bırsey yazmama gerek yok
    prenskaan bence akının motoru o kadar eder çünki motor afet belki akın kızar ama bunları yazdıgım için o mator duz yolda 150 yapan bi motor cbrler arasında en iyisi ve temizi
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    prenskaan Açıkçası ben çok gördüm az km'de ölü cbr'lar 3-4bin km'de egzantirik zincirinden cayır cayır ses gelenleri.O yüsden malına göre para derim.O fiyat karşılıklı anlaşmayla 4000ytl olacak istersen...Ve açıkçası herkes kendi malını över ama ne acemilikle kullanılmıştır ne de redline'a gelip motor zorlanmıştır.Ayrıca düz yolda 150falan yaptığı yok yahu nereden çıkardınız sadece öle hafif meyilli yolda 150ile giderken ertekin ben onu geçtim o kadar

Ve son bir şey söliyim 10bindeki bir çan çin çong'tan uzak durmak isteyebilirsin belki ama 10bin'deki bir honda ömrünün daha bahar aylarının başındadır. ben 50bin deki 900rr'ı alıyordum gözüm kapalı...Şu anda da zx9r var 2000model 38bin km'de...km'seni yanıltmasın kesinlikle ben de bilirdim gidip düşürtmeyi ama ne güzel dedin alıcı ve satıcının işi mal gözüyle deil ruh gözüyle bakması gerektiğini...KEsinlikle yanıltmam kimseyi.Ve o motor her gün benimle birlikte km çevirmeye devam ediyor.Daha çok km olacak o.

Şimdi kafamda bi kaç model var almak istediğim satılırsa cbr'ım onlardan birini alacağım çünkü...

Biri 04 er5

diğeri 98 ducati monster

öle işte monster fiyat olarak biraz daha yüksek geldi.Ama gönlüm onda...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler