Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilemiyorum arkadaşlar , turu ne yaparız nasıl yaparız tam bir fikrim yok , ama kararlaştırıp hepberaber bir tura gidelim derim ben... Ne çok uzun olsun ne çok kısa olsun , herşey tadında geçsin... Bana kalırsa hepberaber çıkalım yola , Ege'yi dolaşarak Akdenize geçelim ... Antalyadan sonra isteyen devam etsin isteyen dönsün... Benim son durağım Alanya...

MD'den Aprilia Rs'li bir arkadaşın hızlanma videosu... Ama makine standart değil , dolu...

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bian hic yavaslamicak sandim
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

üçüncü viteste birazdaha bekleyebilirdi daha çabuk hızlanması için. teşekkürler.
    evet yolda ne yolmuş bitmek bilmedi haa.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    karamanlıyürek sen nasıl bi adamsın böle ya inan şu anda vaktim yok yoksa tekrar tekrar sölediğin 3200'ü bulur gözüne gözüne sokardım yazdıklarını...5200ü ilk defa şimdi duydum..en az 5defa söledin kask-MANTO-cbr 3200 die...mert motor mu öle bişe di bide.konya'da...çoluk çocuk dolmuş siteye ya.Gidin kumda oynayın siz...
    AKIN FİDAN

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    KaramanlıYürek kardeşim; ortaya attığın bir iddia var? kanıtlamadığın gibi bizleri yanıltmaya çalışıyorsun...

Bir yanlış anlaşılma olmuş ben öyle anlamışım diyebilirsin; ancak buradaki insanları enayi yerine koyamazsın...

Sende itiraf et böyle birşey olmadığını yada yanlış anladığını bu konu kapansın gitsin sohbetlerimize devam edelim; ancak ben 5.200 demiştim deyip kıvırma... Lütfen rica ediyorum....

... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karamanlıyürek sen nasıl bi adamsın böle ya inan şu anda vaktim yok yoksa tekrar tekrar sölediğin 3200'ü bulur gözüne gözüne sokardım yazdıklarını...5200ü ilk defa şimdi duydum..en az 5defa söledin kask-MANTO-cbr 3200 die...mert motor mu öle bişe di bide.konya'da...çoluk çocuk dolmuş siteye ya.Gidin kumda oynayın siz...
    bende gozune sokmak için teker teker aradım sayfayı 3200 cbr 125+kask+mont
    yazısını ama makaslandık ya o yazısıda gitmistir herhalde ben bulamadım
    bosverin ya ugrasmayın sununla yazar yazar gider

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Marmok'a gidiyorum valla... O yüzden benim gezim sadece Akdeniz sahillerini kapsayacak... Ama hepberaber gezmek isterdim , ne yazıkki planlarımız uyuşmuyor gibi gözüküyor...
    Görkem sen ne zaman düşünüyorsun kesin tarih verirsen bende yıllık iznimi ona göre alacağım. Suspect senin plan çok uzun. Ayrıca Temmuzda havalar felaket ısınacak. Pişeriz vallaha. O tarihtede şirketten izin almam biraz zor. Görkem haziran sonu temmuz başı ise ben seninle gelirim. Hatta İntercom cihazlarınıda aldım 200 milyon verip. 2 tane telsizimiz. Kaskın içerisine yerleşen kulaklıklarımızda var. Menzili ise 5 km Ben 2 kere test ettim süper bir cihaz. Akşama msn'den gösteririm.

http://www.motorturkmarket.com/cobra_telsiz.html

Bu setin kulaklığınıda aldım. Bize gerekli olan tek şey çadır ve mat gerisi ıvır zıvır. Hatta ben gerekli olacak ihtiyaç listesini bile çıkardım. Akşama msn'de kesin tarihi belirleyelim. Bende yıllık iznimi ona göre ayarlayayım
    Okan ACAR

Motosikleti
    yok
    ooo siz iyice hazirsiniz gitmeye:D
    ah be keske bende gelebilseydim
    gerci burda olsaydim da bu sefer arzu birakmazdi fln fln..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Size yeminle söylüyorum 5200YTL Kask + manto icinde dedim yanlis yazma olmus..!

ha arkadaslar bakin ultraukalaya sesleniyim...

yaw bebegim birkere senden en az 10 yas büyük ben degilmiyim ..
    resimden cocuk oldun nerdende belli... kendini adam felan zanediyorsan aldanmisin...
    arkadaslar su an anlamis degilim bu cocugu...
    inanin bu yazdiklari
    tekrarliyorum .. 5200 kask manto yanlis yazmisim ksr bakmayiniz...
    ama ultraukala sunu anla .. bana cocuk birdaha deme cocuk kelimesini dahi alma cünkü rezil olursun ...
    yasin kac 15 - 16 mi ... evlenseydim simdiye senin gibi cocugum olacakti..
    bosversene...

Bukadar Spekulasyon yapiliyor .. beni kimse yalanci cikaramaz asla..
    Ben manyakmiyim ya allahima kitabima .. 2 . milyar daha asagi satanbir bayi söylüyem..
    Cok kiziyorum böyle kisilere ...Simdi bana tutmayin ramzey demisindir felan fillan ramzeyde demedim ... kisacasi Cbr 125 3500 yazmisim ERTECHIN yolladi gibi ... malesef öyle degil .. yani Motor 5200 kask manto icinde..

Arkadaslar bakin .. ben size bu konuyu ispatlarim 5200e kask manto... ama nasil onu bilmiyorum su an hollandadayim ...
    cousenim 2 ay önce aldi tamami 5200e Kask manto icinde ...
    Simdi 3500e Satmakta...

Birakin böyle seyleri ama Su ultraukala olan cocuk varya
    zitima gitti arkadaslar ..
    typinden tut herseyine kadar zit kaptim .. ben hayatimda böyle cocuk görmedim ...
    Allahima kitabima...

Neyse kavga mavga bosver...
    Kisacasi Beni yalanci cikarmaya calisma ... anlastik seninle ULTRAUKALA

Alıntı KaramanliYürek70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak arkadasim ben Cbr 125 almadim ben Mondialden bassetim mesela iki motorumu alirken bana kask hediye verdiler felan filan en az 200 ytl ker yaptim bi motordan 2ye carp 400yüz

bitanesi Mondial 150 KN ( TARLAMOTORU ICIN ALMISTIM )
    ötekide Mondial 150 ZC Sehir Gezileri felan filan icin...

ama Cbr 125de tabi ucuza veriyorlar baze yerlerde konyada cok seyden tasaruf yapabiliyorsunuz giyimden tut .. donuna kadar...
    Cbr 125ler varya Istanbulda , Ankarada satilan fiyatlalarin aynisindan ama Kask + Manto veriyorlar o paranin icinde..

bazen 5.500ytlden iniyorlar 200-300ytl buda senede bir - iki defa anca oluyor ..
    tabi arkadaslar bu firsati degerlendirip kask - manto icinde alip kopartiyorlar 1 aylik mazot parasini..

yani ben saka yapmiyorum
    bazen adamlarin damarlarimi gevsiyo artik bazen kendi iclerinden veriyor kask + manto hediye..

Yaziklar olsun ERTECHE VE ULTRAÜKALAYA YAW BEN NE YAZMISIM ARKADASIM 3200DEN BASEDEN OLMUSMU BIRKERE...
    Ben yanlis felan yazdimi zanetim , ama arastirip bakip asil yalanci siz oldunuzu ispatladim böylece..ben yazdiklarimi iyi bilen bi insanim..bida gelmeyin 3200le karsima tamami .. bunu size diyorum ikinize... 5200de demedim .. 200 ystl yada bilemedin en fazla 400 ker yapiliyor... tamami...!saygilarimla.... Bundan sonra yalanci demeyin ( IKINIZE DIYORUM BUNU )

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    oooooo hızını alamamısın yazdıklarını goruyoruz okadar puntolama karamanlı burası tartisma platformu değil..motor hakkında konusalim.
    sende bundan sonra yazdıklarina dikkat etki sonra "yanlıs yazmısım kusura bakmayın 5200 diceme 3200 demişim" demeyesin.arada 2 milyar var o parayla ben bi ramzey alırım(cbrye benzeyeninden)..neyse bende cok konismiyim.
    walla arkdaslar helal size güzel bi akdeniz ege turu yapıcağa benziyorsunuz.kıskandım walla bende gelmek isterdim aranıza ama motorun taksitlerini bitiremedim hala.son bi 500ytl kaldı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Utan Ultraukala .. !
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    yok
    kolpacı o mesajlar sılındı artık daha fazla artıstık yapma..yazık sana ve senın gıbılerı
    ultraukalanın yasını bılmıorum hıcte gormedım kendısını ama akıl yası emınım senın 3 5 katın daha fazladır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    SON DEFA DIYORUM .. Terbiyeli ol Seviyeli yaz ... Ayni benim yazdim gibi ..!
    Mt Yönetimle isim olmaz ne sikayet ederim nede Kavga cikaririm Ben adamca , dostca anlasirim

Motosikleti
    yok
    sus be..
    hala konusuyo utanmadan..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mt Yönetimine sikayet ediyorum seni!

Motosikleti
    yok
    yamuk yumuk yazmıs sora gelmıs bana ahkam kesıyo..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben 25 arkadas felan buraya üye yaptircam ins ilerleyeen zamnlarda motorcu arkadaslarimla konusurum sirf sizin gezileri seyretmem ins..!

Kim yamuk yumuk yazmis ya ben terbiyeli konusurum dedim sana sende öyle konus dostca anlasalim dedim ..!
    yaw sen niye karisiyorsun nedn??
    nedeni nedir ben naptim üstüme hepiniu geliyorsunuz 3200 dedim 5200 demek istedim dedimi kac defa anlatmaya calistim ama anlamiyorsunuiz

Motosikleti
    yok
    senın gıbılerse olmaz olsun..gereksız sevıye kaybına gerek yok sıtede..3200 yazdıgını soleyen 5 kısı var ama yok sen dogrusun..burda 100 sayfa mesaj sılındı onların arasındaydı dgrmr ı tehdıt ettıgınde maıl verdıgınde fln hepsı bunlar aklımızda..bunları ben kafamdan yazıorum dımı allahın... neyse bısı yazmıcam bosu bosuna ban almıyım senın gıbı bırı yuzunden..

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    çok teşekkür ederim benim kuzenimin arkadaşı gpr 125 alıcam dedi bende gt 250 r al dedim onun yerine.bu yüzden cok merak ediyorum.bu arada bi aksilik olmazsa bende bu yaz gt 250 r almayı düşünüyorum.
    cevap içinde teşekkür edrim

al kardeşim bi hyo 250 r hiç bu dalgalara bulaşma gönlün de kafanda karizmanda rahat olsun.....
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler