Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar herkese.Bugün Efe hondaya gitmiş üzgün bir kişi olarak size seslenmek istiyorum.Honda Efe deki abi 2007 cbr ın gelmiyeceğini 2008 sezonunda geleceğini bunun kesin olduğunu söyledi.Zaten Efe hondaya gelmezse başka yere de gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı ciblll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese.Bugün Efe hondaya gitmiş üzgün bir kişi olarak size seslenmek istiyorum.Honda Efe deki abi 2007 cbr ın gelmiyeceğini 2008 sezonunda geleceğini bunun kesin olduğunu söyledi.Zaten Efe hondaya gelmezse başka yere de gelmez

kendı adıma sevındım,çünku yenı 06 model cbr sahıbı oluyorum.fakat bekleyen arkadaslar varsa onlar adına da uzuldum..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bu konu cok konusuldu
    her bayııye gıden bısıler soyluyor bende dahıl olmak uzere
    ama dogru olan su..
    HONDA ELINDEKI CBR 125 STOGUNU ERITTIKTEN SONRA YENI KASAYI GETIRCEK HER BAYIIYE GITTIGIMIZDE GELDI GELMEDI GELIO HONDAYLA KONUSTUM HABERLER IYI CBR IN ESINI IKNA ETME ASAMASINDAYIZ(FUTBOL TRANSFERLERINE ITHAFEN) FLN DIYE YAZMAYALIM..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Ben yine tekrarlıyorum Efe hondaya gelmezse başka yere gelmez!1

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar repsol ume bu hafta sonu kavusuyorum.su an hersey tamam bakalım.cuma ya kadar uzerıme alıyorum bır aksılık cıkmazsa
    hayırlı olsun
    gelir yeni 2006 demissin sıfırmı alıyorsun
    benim haberde yakında
    Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı dark07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun resmi işlemlerde dikkat et tamamen üzrine al makinayı
    k.gelsin
    benim haberde yakında gelir

dark07 tskkur ederım sagol.umarım sende kısa zamanda kavusursun.

Bu arada yeni motor alıcak arkadaşlara duyurulur bugün oyak bank a uğradım ihtiyaç kredi oranları 1.66 36 15 marta kadar sürücek bi kampanyaymış 6000 ytl lik bi kredi aldığınız zmn 8000 ytl falan ödüyosunuz

bugun honda yetkili satıcısına uğradım 2007 katoloklarına baktım bahsettiğiniz gibi yeni kasa resimler yok.adamda tam olarak bilemeyeceğim dedi.bu iş az yaş gibi

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi ya... güzelmiş... seneye böyle bir kredi olanağı olursa 1 dakika durmam bunu da 3 milyara sattımmıydı 9 mlyara 2. el bi er-6 bulurum kanımca =) şimdiki 2. el fiyatı 11-13 milyar arasında değişiyor.

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gorkem yok merak etme,cok uzun zamandır arastırıyorum zaten motora herhengı bır zararı olmayacak bır ıslem.sadece sıkıstırmayı guclendırmek amacı ıle yapılacak bır ıslem bu.yanı herhangı bır omrunden yeme yada uydurmasyon ıslem degıl
    Zaten taşlama uyduruk bir işlem değil , bunu bilen birinin yapması gerekiyor fakat kesinlikle motorun ömründen yiyen bir işlem... Arabalarda da bu böyle motorda da böyle... Bu topicde de belirtmiştim şu an "hadi" dediğimde motoru modifiyeye sokacak bir ustam var , hatta bana motorun 170 basma garantisini veriyor (ne yapacaksam 170i... )
    Fakat modifiye her zaman motora zararlı bir işlemdir. Taşlama motorun ömrünü kısaltır , ayrıca diğer parçalarda da sorun çıkarma yüzdesini arttırır.

eby78 bence illa modifiye istiyorsan leovince egsos ve hava filtresi al :D
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    umarım devamı olaaktır bu tur kredı ımkanlarının.onumuzdekı sezon hedef cbf500..

Motosikleti
    yok
    yavas bul zorlanma
    yaklasık olarak 250 ytl oluo ayda galıba
    yok hesapladım 220 mılyon oluo
    yanı ıyı baya
    ama 3 yıl er6 kesermı senı:D
    yada benı??
    buarada chat ısı olmuo
    adamlar chat kelımesını yasaklamıslar..

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taşlama motorun ömrünü kısaltır , ayrıca diğer parçalarda da sorun çıkarma yüzdesini arttırır.
    gorkem bazı konularda haklı olabılırsın belkı ama ıyı bır taslama ıscılıgının motora bır zararı yoktur omrunu kısalmak gıbı.ben motor meslek lısesı mezunuyum ve 6 yıldır da kendı arabamda bu ıslemle kullanıyorum.her hangı bır omur kısalması soz konusu degıldır.cunku her arac(motorsıklet ve otomobıl) fabrıka standardı olarak 0,5 mm pay bırakılarak uretılıyor.yanı tam anlamı ıle lımıtlerde uretılmıyor.kapak taslama ıslemınde 0,2 mm lık bır deger normal sartlarda sayılabılecek bır ıslemdır kı bunun da herhangı bır sakıncası yoktur.tabı motorunu 100.000 km kullanmayacaksan..

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama 3 yıl er6 kesermı senı:D
    .

@eby78
    hmm anlıyorum
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok
    aslında o soruyu kendıme soruyorum gorkem..
    3 yıl cok uzun bı sure
    cunku

arzu 3 yıl aynı motoru kullanamazsın dıyo da bana:D

şu cıbırla 1 yıl geçti kawayla rahat rahat 3 yıl geçer... len ben alsam 20 yaşımda 23 yaşıma kadar tepe tepe kullanırım

Hoş kredi alırsam 3 yıllık almam 2 yıllık alırım.

Hadi ben essportodayım Konuşuruk gece.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ciblll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada yeni motor alıcak arkadaşlara duyurulur bugün oyak bank a uğradım ihtiyaç kredi oranları 1.66 36 15 marta kadar sürücek bi kampanyaymış 6000 ytl lik bi kredi aldığınız zmn 8000 ytl falan ödüyosunuz
    Bunun biraz ayrıntılı olarak anlatabilir misiniz?bu şekilde hesapladığımda 222ytl gibi bi rakam..Benim 3000ytl işimi görecek...daha kısa vade falan var mı?Çok ii gelecek eğer gerçekten böle bir haber doğruysa..İstediğim motor şu anda satılıkta...

Oyak bankın sitesinde 1.95 gösteriyor...

otomotiv ve motosiklette de sıfır alım uygulaması sanırım 1.65 oran....İkinci elde veriliyor mu bu şekilde ?Lütfen biraz beni aydınlatırmısınız?
    AKIN FİDAN

arkadslar bugun bi motora daha baktım.motoru giderken boşa aldıgım zaman arka tekerlegin dişli (çark) ve zencirin oldugu aksamlardan hışırtılar geliyor ince ince hışırtı cızırtı gibi anlayın işte zencir yaglıydı.ama ses geliyordu
    birde arka fren balatasında gıcırdama geliyor çok basınca sizce proplemler nedir.fren olayı balatalrdan olabilir
    ama motor boştayken gelen ses sizdede oluyormu?

Motosikleti
    yok
    cok hafıf bı surtunme sesı gelıyor sanırım normal o
    arka fren ıse bende gıcırdama yok ama sert basında tak dıe bı ses gelıo(sanırım ayagımı cekmemı ıstıo

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ultraukala arkadasım oyak bankın kampanyası bu geçici olduğu için internte sitesine koymadılar.şubeye git orada göreceksin hatta 5000 ytl ye kadar faiz1.22. ihtiyacın varsa değerlendir.sevgiler.

1.22 oranla tüketici kredisi alıp sen onu motor almak için kullanabilirsin hem böylece ruhsatına rehin koydurmak zorunda da kalmazsın

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    İhtiyacım olmaz mı ya şu sıralar ikinci el bir cbr düşünüyorum...Ve istediğim motorda satılık.Ayrıca bana 3000ytl yetecek...Yane bu 3000ytl'ye 1.22 faiz oranı ile mi işlem gerecek..Nefes kadar yakınlaşmış olurum ya deli sevindim....
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler