Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehe , biraz hayal gücümüzü kullandık Inşallah 1-2 sene sonra gerçekten alırsak motorları bu mesajları alıntı yapacağım =)

Şaka bir yana Cbr'lar hala bizde... cbır cıbır gidiyoruz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    :S:S:S::S:S:S:S:S:S:S
    ama abi böle şaka olmasski :S
    vallahi billahı şaşırdımm kalldımm
    :S:S:S:S 1. si görkem abi yokluk içinde yüzüyor :D benzin alıcak parası yok:D
    ve cıbırına aşık 2. si özgür abi oda oda sevio işde vede memnun işde para yok ne billiimm öle işde yane cbr nin boş oldugunu düşünndüm bide:D yane yuhhh diicemmmm acayip işlettiniss ama:D

Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :S:S:S:S 1. si görkem abi yokluk içinde yüzüyor :D benzin alıcak parası yok:D
    eywallah
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yannıs gorkemı tanıorum ben galıba
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    yaklasik 1 seneden beri honda cbr 125 i uzaktan takip ediyorum.motorlar hakkinda biraz cahilim kusura bakmayin ama benim edindiim izlenime gore bu fiyata (bi cbr nin fiyatı 5,150 ytl) alacağım en iyi en sağlam en hızlı motor sanirim cbr yaniliyosam beni düzeltin.cunku 1 seneden beri para biriktirdim ve cbr almayi düsünüyorum sonra keske cbr 125 almasaydim demek istemiyorum.bana goruslerinizi yazarsaniz cok memnun olurum benim icin onemli olan uzun yolda dayanikli olması.ege sahillerini boydan boya gezmek istiyorum da

Tabiki yazarız... Fakat öncelikle 2007 model cbr'lar geleceği için fiyatı artık 5.150 olmayacak 5.750 olacak... Ama bana sorarsan 2. el 2006 model almanı tavsiye ederim çok temiz... 3.500'e bulursun... Ikinci el de olur der isen 5.500'e Hyosung Gt250R da bulursun.

Bir kere hız konusunda en hızlı diyemeyiz... Yani bu makine en fazla 130-140 görüyor , tek silindir 4 zaman güçsüz bir makine... Ama ilk motorum olacak büyüteceğim diyorsan ideal bir motor... 4 zamanlı 125cc'lerin en iyisi...
    2 zamanlı Derbi Gpr veya Aprilia Rs125 gibi motorlar var onlar 170-180 görür ama hem fiyatları çok pahalı , hem sesleri berbat hem de dayanıksız...

Uzun yol için sağlamlığa gelince... Honda Cbr gerçekten çok sağlam motor... Seni üzmeyeceğimi tahmin ediyorum... Zaten biz de hep uzun yollara çıkıyoruz... Şimdiye kadar bi yamuk yapmadı. Fakat sabit 110 giden bir alet uzun yolda sıkıcı ve yorucu olabilir... Çok tür ayırmam diyorsan touring getiriyor Honda ama Türkiyeye gelirmi bilmiyorum: Varedero 125!
    Yada uzun yol için cruiser düşünebilirsin... Çok rahat motorlardır uzun yolda üzmez ;)

Sonuç olarak Cbr 125R kategorisinde çok iyi motor ve ben şimdiye kadar samimi söylüyorum, memnun olmayan bir cbr kullanıcısına rastlamadım...

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Görkem çok iyi anlatmışsın

CBR 125R gerçekten parasını hakeden bir motor... Herkes çok şey söylüyor tekeri ince, yok çok küçük vs.. bla bla bla .... ancak gerçekten güzel motor...

Uzun yolda dayanıklı olacağından emin olabilirsin... Ancak sabit 110-115 seni sıkmazsa... Şehir içinde CBR 125 inanılmaz mantıklı ama uzun yolda alternatifler düşünebilirsin.

Görkem varadero 125 Tr'ye gelirse ki sanmıyorum gelmez, eğer gelirse(uygun fiyatla) çok tutacağını hatta benim bile aklımı karıştıracak bir motor olacağını düşünüyorum... 125 CBR den 125 varaderoya :p kısmet...

Bu arada Kawalar nasıldı?... CBR 125 den sonra alınacak motorların başında gibi duruyor... 2 silindir, kategorisine göre az yakıyor, şekli dengesi güzel, gücü yeterli ve hızlı motorlar... İzlenimlerinizi merak ediyorum? Özgür senin bindiğin naked olanıydı değil mi? o daha şekil sanki
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Kawalar mükemmeldi Çok fazla torklu bir makine ... 1'de korka korka kalktıımız için kalkışta bişey yoktu ama 2ye atınca makinenin fırladığını anlıyorsun ve çok hoşuna gidiyor insanın... Viraj almak çok kolay ... Kullanması Cbr kadar kolay , çok hafif , az yakıyor , son hızı çok makul , görünüşü süper... vs...vs... mükemmel motor. Servis kalitesini falan da sordum iyiymiş... Tek korkum servis ama motor olarak... alırım :D 600F kafamda yok şu an , Er-6F istiyorum.

Bu arada arkadaşlar Avrupadan stop lambası getirttim tanıdığıma... Led istemiştim çok ama bu varmış , sağlık olsun... Nası?

Motosikleti
    yok
    ertech zevklı adamsın
    grenaj fln yalan bunlar
    abı sole solıyım 80 e nası cıktıgımı annamadım
    her vıteste ön tarafın yerden kesıldıgını hıssettm

adam benden habersız getırmıs yau
    lem soleseydın ya bende getırtırdım
    sade ama sekıl modıfıye:D

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Eywallah Özgür

Benimde kullanmayı çok istediğim bir motor. CBR den sonra 600 cc race falza geleceği için bu motoru araya sokmayı düşünüyorum. Güzel bir sürüş olmuş...

Görkem stoplar iyi olmuş ama LED olsa daha güzel olur gibime geliyor... Kendi fikrim tabi...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    yok
    abı baska motor dusunme oyle soylıyım
    ya f ya n ıkısınden bırı benım olcak
    buyuk ıhtımal n ısallah 1.5 sene sora..

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Vayy görkemm ustaya bakk avrupadan stop lambası getirtmişş:D
    Led daha şekil olurdu görkem abi ama bu da gsll bi videoda görmüşştüm galiba bunun gibi ama gsll önemli olann fasla ışıgı veriomu adamm 300 mt den görürmü :D kendi ni belli edermi meselaaaa yane :D neyse gsll olmuşş hayırlı olsnn ii gnlerde kullan...

Şaka yapıyorm arkadaşlar ne avrupası ya =)
    Kendim yaptım

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Kendin mi yapptınn :S abi senn bu ara bisi bayaaa oyuna getirmeye başşladınn bakkmoderatöre bildiricemm abi yeter yaaaa :D
    nasıl yaptın abi sölesene ??

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    evet benimde aklımda Görkem in yaptığı gibi bişe vardı. Ama arka stop lambasının kapağı nerden çıkıyo? Onu bulamadım, bulsam bende aynısını yapcaktım...
    CBR125R Mavi 11

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Valla görkem abi çıkartırken nerdeyse camı kıracak mışşş görkem abi kafasına esince böle şeler yapıyor muş

Motosikleti
    yok
    bır ıkı pımı kırdı bıldıgım kadarıyla)
    zaten oyuzden benım motora yapmıyoruz yoksa coktan:D

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    he he he dedim yapma diye yok avrupa mavrupa dio led ışıkk felenn
    :D neyse saglık olsunn

Motosikleti
    yok
    ne ara yapma dedın merak ettım
    :D
    ruyanda?

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Meselaaa yane

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler