Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dediğim gibi ben 2007 cbr'ı teknik özelliklerinden dolayı merak ediyordum... Ilk çıktığında motor çok güzel yapmışlar tabi bir an kapıldım ama teknik özelliklerine bakınca aynı motor olduğunu gördüm... Dedikleri gibi , makyajlı :D
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi ben 2007 cbr'ı teknik özelliklerinden dolayı merak ediyordum... Ilk çıktığında motor çok güzel yapmışlar tabi bir an kapıldım ama teknik özelliklerine bakınca aynı motor olduğunu gördüm... Dedikleri gibi , makyajlı :D
    Oppppp görkem abi benm 2007 cbr ıma laf atma yahu makyajlı olsun sen makyajj için ugraşıyon ben hazırını alıcam hmde hava filtrsi felenn yeni şelerr varr ve daha genişş görüntü hem ben vazzgeçmem 2007 cbr 125r racing gibi abi daha ne....

Kötü demiyom yaw güzel , 0 alacak arkadaşlar için güzel motor
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu zaman a kadar hep cbr 2007 ah bi çıksa diyenler şimdi eski kasaları savunmaya baladı işe bak yaa peahh
    dostum eski kasaları savunmuyorum, yeni kasa olsa süper olacak da o kadar para ayıramam hocam motora 3 600 yeter yeniler 5 küsür 2007 de 6 ya çıkar

Motosikleti
    CBR 600 F
    walla ben makyajlı olanı alıcam bıraz pahalı ama ne yapalım artık yemeyım ıcmeyıp para bırıktırıcem

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ahhh yaa nedri mu motorcuların çektiğii... arkadaşımız yemeyip içmeyip para biiriktircekmiş.. Aynıı ben.. 3 aydır bişi yiyemiorm walla

Hep bu aile desteği olmaması yüsünden Ahhh baba aHhhhHHHhhhh .. Bu saltanat hep böle sürmeees
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    merhaba arkadaşlar bende cbr 125 r (krmızı mavi) sahibiyim motorumdan memnumum ben 135 ten fazla yapamadım gerçi motorum daha 4000 de. bir şey sormak istiyorum nasıl video ekleyebilirz bu siteye bilen varmı. birde hiç cbr la tek teker yapabilen varmı ben baya şeyler yaptım ama tek teker fazla yapamıyorum.
    BORN TO RACE

Alıntı DEVIL CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende cbr 125 r (krmızı mavi) sahibiyim motorumdan memnumum ben 135 ten fazla yapamadım gerçi motorum daha 4000 de. bir şey sormak istiyorum nasıl video ekleyebilirz bu siteye bilen varmı. birde hiç cbr la tek teker yapabilen varmı ben baya şeyler yaptım ama tek teker fazla yapamıyorum.
    Hoşgeldin sen de bizdensin =)
    Böyle "abi ben 150 yaptım ehühühe yapın da görim" şekli insanlardan o kadar bıktım ki dürüst insanlar görünce seviniyorum...

Ben de 140'ı geçemedim, ben de tek teker yapamıyorum ama yapanlar var Videolar var google video'da veya youtube'da...

Bu arada youtube.com'a girip video ekleyebilirsin

Nerdensin kimlerdensin? Adın ne mesela , bir de e-mail versen seni listeye ekliyim hemen :D

Ahaha Mototal Bayram ve yılbaşı mesajı yolladı... Servis budur abi Honda Hayat Onda

Motosikleti
    peugeot 103
    tek teker yapma zaten burda bi daha da sorma bunu duymamış oliyim
    şimdi sana anlatırız kafanı gözünü yararsın falan, Allah muhafaza,
    video ekleme işini dishy nickli arkadaşımıza soracaksın bu işi en iyi o yapıyor

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    merhaba tekrar adım hakan bursada beden eğitimi ve spor bölümü 4. sınıf öğreciyim. mail: hakanhh1@hotmail.com..
    tek teker yaptım ama uzun gidemiyorum.kafa göz yarmaya gelince bana kızmadığınızı biliyorum uyarmaya çalışıyorsunuz farkındayım ama biliyorsunuz bir motorsiklet manyağına ne derseniz deyin onlar yaşamayı tercih ederler.. ben hergün 1 saat antreman yapıyordum bunları denemeden önce. çok eski motorcu değilim ama yapmayı çok seviyorum. çok şükür hiç kazam olmadı hiç.
    BORN TO RACE

Motosikleti
    peugeot 103
    merhaba tekrar adım hakan bursada beden eğitimi ve spor bölümü 4. sınıf öğreciyim. mail: hakanhh1@hotmail.com..
    tek teker yaptım ama uzun gidemiyorum.kafa göz yarmaya gelince bana kızmadığınızı biliyorum uyarmaya çalışıyorsunuz farkındayım ama biliyorsunuz bir motorsiklet manyağına ne derseniz deyin onlar yaşamayı tercih ederler.. ben hergün 1 saat antreman yapıyordum bunları denemeden önce. çok eski motorcu değilim ama yapmayı çok seviyorum. çok şükür hiç kazam olmadı hiç.
    dostum evet kendine dikkat et yarım debriyaj yap kaldırırsın ama sakın korumasız deneme

Tam kavrama noktasında tut debriyajı , gaz aç , debriyajı bir anda brak , ama dikkatli ol
    Listeye eklendin...

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    tamam arkadaşlar teşekkürler. havalar düzelsin yaptıklarımı bir videoya kaydeceğim bir anlayan arkadaşa da bu siteye eklenti yaptırırım video yu ama daha çok çalışmam lazım çok. tam anlamyıla bunlarıda yaptım mı yaza değiştiriyorum inşallah abisini almayı çok istiyorum. cbr 600 . onunla tek hayalim var tek teker yapıp metroyla yan yana bir durak boyunca gitmek.
    BORN TO RACE

Puhaha güzel hayal... Ama metrodan bakacak bi kız olmalı
    Benim de hayalim şu cbr'ı süper modifiye yapıp , evanescence-whisper eşliğinde videoya çekmek... Haa dün ne oldu:

Dün arkadaşlarla fasıla gittik , tabi ben içkiliyim... Eve dönüyorum motorla
    Kırmızıda durdum , 2 yan şeritte bi otobüs durdu , içinde mükemmel bir kız
    Baktı bana , ben de ona baktım , soora kırmızı boyunca, yaklaşık 50 saniye kesiştik... Yeşil yandı , ben hala bakıyorum ama yan gözle de yola bakarak sürüyorum motoru... Viraj çıktı , ben haala kızı kesiyorum , o şekilde viraj döndüm... Kız gülümsedi Bende tabi içkili cesareti var , bayaa yola bakmadan gittim , sonra otobüse yaklaştım , elimi cama koydum hafifçe giderken Ve bastım gittim Ama kız haala aklımda

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Puhaha güzel hayal... Ama metrodan bakacak bi kız olmalı
    Bence de yoksa kime rezil olacaksın düşünce CBR 125'ten CBR 600'e geçecek. Üstelik sebep ne "tek teker yapmak". Ömrün uzun olsun dostum
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Eeeee , pro , ben de 600F'e geçmeyi düşünüyorum desem 2 yıl sonra

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Eeeee , pro , ben de 600F'e geçmeyi düşünüyorum desem 2 yıl sonra
    Parayı bulunca 2 silindir bir makine kat araya. 2 yıl beklemene gerek kalmaz böylelikle büyütmek için, hem de farklı bir makinede daha tecrübelenmiş olursun.
    Onur Yollarda

Keşke para bulsam =)

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    O zaman 600F'e para bulunca iki silindirliye geç geç
    Ya da bildiğin gibi yap. Uğraşamayacağım artık sizle, söz dinlemiyorsunuz zaten
    Onur Yollarda

Motosikleti
    cbf 150 siyah
    neden 125 ten 600 gecilmezmi yani eger iyi bi tecrüben varsa gecersin bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 125 kullanıcı var. (0 üye ve 125 misafir)

Bu Konudaki Etiketler